|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Alergija na jagode?
18.4.2010 19:18:32   
_sanja_*
A je možno, da se alergija na jagode pojavi takoj?

Moj 16m je pred pol ure pojedel pol jagode, več je ni hotel. Jedel jih je prvič, prej z jagodami še ni imel stikov, razen v kakšnih sokovih.

In sedaj je pikčast, grozno zgleda. Pikice so čisto drobne...

A je možno, da je to od jagod??? Tako kmalu?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Alergija na jagode?
18.4.2010 19:50:11   
Anonimen
Mislim,da je mozno.Sploh so pa jagode zelo alergene.

Necakinja je popoldan pojedla cokolesnik,zvecer pa je ze dobila pikice...Pozneje so dokazali alergijo na lesnike.



(odgovor članu _sanja_*)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Alergija na jagode?
18.4.2010 20:11:24   
tikatonka
Naš je alergičen na jagode in je po nesreči pojedel 1 pez bombonček, raje se ne spomnim kakšen je bil. Ni pa imel drobnih pikic ampak kar bolj velike fleke - urtikarijo.
Če imaš claritin sirup ali tabletko bo takoj pomagalo.


_____________________________

"Odločitev imeti otroka je pomembna. To pomeni odločiti se za vedno, da bo naše srce hodilo naokoli zunaj našega telesa."

Prijatelji so kot baloni: če jih spustiš, jih morda nikoli več ne ujameš.

(odgovor članu _sanja_*)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Alergija na jagode?
19.4.2010 10:18:45   
sonja_ez
Jagode so zelo alergene, da o škropivu sploh ne govorim. Jaz dam svojima samo domače ali gozde.

(odgovor članu tikatonka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Alergija na jagode?
19.4.2010 10:26:00   
_sanja_*
Vem, da so zelo alergene, zato pa sprašujem, če je možno, da bi se pojavilo takoj.
In če je alergičen, potem bo na domače in gozdne najbrž tudi.

No, pa verjetno niso bile jagode, ker je imel mini pikice in to samo po ličkih. Za jagode, sem pa brala, kot je zgoraj napisala tikatonka - da so veliki fleki.

Moj je poštudiral, da je verjetno to od bradeuser posted image , ker sta se stiskala in cartala.

(odgovor članu sonja_ez)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Alergija na jagode?
19.4.2010 10:31:19   
Anonimen
_sanja_ zelo mozno,da je to kar pravi tvoj,bradauser posted image

Moj tudi sina kdaj tako polubcka pa ima mali potem rdece pikice al pa ko ga zgecka z brado.Izgine cez cas.

(odgovor članu _sanja_*)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





So edinci srečni ali razvajeni?
So edinci res osamljeni in razvajeni? Britanski znanstveniki trdijo nasprotno.
BLOG: Ko ti gredo otroci vse bolj na živce...
Ne morem več, je kričalo vse v meni. Nimam vam več kaj dati, je odzvanjalo v meni. Pa sem se še kar gnala. Nisem hotela ...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?