|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Ananas
26.2.2013 15:04:27   
_saskia_
Hej,
no tako pa sm se že začela psihiratiuser posted image user posted image . Iz radovednosti zakaj mi ananas tako zelo paše sem seveda mal pogooglala in kaj najdem? Ananas ni priporočljiv v nosečnosti, lahko povzroči splav, prezgodnji porod...No in jaz sem v 3 dneh pojedla 3 ananase, vsak dan enegauser posted image user posted image . Sem v 10. tednu in zdej sevda psihira.
Kaj pa ve mislite o ananasu?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Ananas
26.2.2013 15:07:33   
Doll
jej kar ti paše.
To da ananas pa povzroča splav pa user posted image

pa nehaj brat

(odgovor članu _saskia_)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Ananas
26.2.2013 17:06:51   
Felicita

IZVIRNO SPOROČILO: _saskia_

Hej,
no tako pa sm se že začela psihiratiuser posted image user posted image . Iz radovednosti zakaj mi ananas tako zelo paše sem seveda mal pogooglala in kaj najdem? Ananas ni priporočljiv v nosečnosti, lahko povzroči splav, prezgodnji porod...No in jaz sem v 3 dneh pojedla 3 ananase, vsak dan enegauser posted image user posted image . Sem v 10. tednu in zdej sevda psihira.
Kaj pa ve mislite o ananasu?


kot prvo - malo manj beri
kot drugo - se ti ne zdi, da če bi bilo to res, da bi bil potem uporabljen kot sredstvo za splav/postkoitalno kontracepcijo (sploh kjer je splav prepovedan npr)?

_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.

(odgovor članu _saskia_)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Ananas
27.2.2013 10:10:08   
_saskia_
Hvala za vajina mnenjauser posted image Se definitivno strinjam o branju, bolj kot bereš bolj vse psihirauser posted image . Sm pa brala tole http://www.ringaraja.net/forum/nose%C4%8Dnost_in_ananas/m_3662378/tm.htm in seveda paranojauser posted image . No zdej sm prespala in je že boljeuser posted image .

(odgovor članu jingbu)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Ananas
26.3.2013 9:56:04   
coeur
joj, koliko ananasa sem jaz pojedla (popila) skozi nsečnost! Skoraj vsak teden smo trije popili sveže stisnjen sok celega ananasa in kg pomaranč (pa sem tudi za pomaranče že slišala, da naj se jih ne bi v nosečnosti user posted image ). pa je vse ok - še malo, pa bomo štirje! :) pa dober tek!

(odgovor članu _saskia_)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Ananas
26.3.2013 10:10:29   
nyna84
Jaz sem enkrat nekje brala, da ananas vsebuje zelo velike količine sladkorja, zato je bolje, da se ga v nosečnosti uživa le v omejenih količinah (zaradi nosečniške sladkorne user posted image ).
Jaz ga npr. ne smem, ker imam holesterol, pa nisem noseča. Tako da ni vse sadje zdravo.

_____________________________

Sem iz Posočja in nisem Gorenjka ;)
http://www.radio1.si/strani/Fun.aspx?ID=20254&LNK=7

(odgovor članu coeur)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Ananas
5.5.2013 17:05:44   
NočnaLučka
Veliko sadja vsebuje ogromne količine sladkorja (ananas niti ni tako problematičen), zato je pri sadju vedno potrebna zmernost. S tem, da fruktoza ne da občutka sitosti in zato kasneje pojemo še več. Sadje je seveda zdravo, vendar ne pretiravat.

(odgovor članu nyna84)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
Prepovedana opravila za nosečnice
Čeprav so nosečke nagnjene k temu, da morajo pred porodom do potankosti urediti svoje gnezdece, je priporočljivo, da se ...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?