|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   ApRiLčIcE 08 II.
7.2.2008 9:49:17   
tosja

user posted image

 user posted image  user posted image  user posted image   2 0 0 8  user posted image   user posted image user posted image
 
                 


PDP 27.03.


 user posted image   Naša črtica koraka:      NS      KR


PDP 01.04.

 user posted image   Lepa posadka:   NM

  user posted image   NJINJA

PDP 02.04. 

 user posted image   modrookica (25 let): MF  Luka  LJ


PDP 03.04.

 
  user posted image   majazmaja

  user posted image   matejka...

PDP 04.04.
 
  user posted image   pizamca (32 let)

  user posted image   Verita

  user posted image   violica_23 (24 let): MF Jesenice


PDP 05.04.
 
 user posted image   tejč29 (29 let):   Izola

  user posted image   temistokleja (30 let)

  user posted image   Tanja555 (29 let)


PDP 06.04.


  user posted image   aisha (23 let): CE


PDP 07.04.


  user posted image   Klarisa28

  user posted image   jazabel (29 let):   KR

 
PDP 08.04.


 user posted image   misa79

  user posted image   Majček 28 (28 let): MF


 PDP 09.04.


  user posted image   maja24-2 (27 let):   Lara  MF  Lan  LJ

  user posted image   big mamma (33 let):   MF LJ


PDP 10.04.


  user posted image   simvir (27 let):   MF   LJ
 
  user posted image   tosja: MF

  user posted image   sončnica14

  user posted image   Barb77 (30 let):   MF   LJ

  user posted image   petty82: MF Luka LJ
 

PDP 11.04.

 srečna miška: 
 
  malamaja (27 let):   LJ

  nana09 (29 let): MF CE


PDP 12.04.

  Katja271 (28 let): MF   NM

  tana13:

  nisika  

 
barby78:   NS


PDP 13.04.

  kekec in mojca:   SG
 
  ppika 

PDP  14.04. 
 
  sky77 (30 let):  Rok  LJ

  Calena:   MF
 
  Ketrin (28 let): LJ

  u04111976:   MF   CE

  5erca04: MF   MB

  Jelcy: MF   

  sasy20 (27 let): MF   LJ

  NiLe (35 let):   MF   LJ


PDP 15.04.


  Tejcha (24 let): Tilen   MF Maša

  Skabi:

  resnično srečna (35 let):   MF   LJ


PDP 16.04.


  ruki:

  tinka011


PDP 17.04.

    Krista28:   MF

  JABOLKO3:          MF   



PDP 18.04.

  JuR_ChIkA

  SpelliG (27 let): MF

  mišeka: NS

  darja33: MF      CE
 
  Roberta69: MF


PDP 19.04.

  bondi

  bela vrtnica (29 let): MF  Zara  CE
 
  Mamacebela

  zvončica30

  Lubici (25 let): MF   LJ

  aprilska34:   MF MB



PDP 20.04.
 
  matejchykam (21 let):   MF

  tasyo (29 let): MF

  gregica74 (33 let): PO

  najč

  cebelca27 (27 let): Izola

  Kaa (29 let): Feldbach, Ptuj


PDP 21.04.

  malamalinca (33 let):    MF   LJ

  shoo (32 let):    MF   CE


PDP 22.04.


  tipriga (29 let):

  leni5 (28 let):    Izola

  maxi133 (24 let)

  Katka28:   MF
  
  Jo@n (32 let): MF   LJ


PDP 24.04.

 
  T*i*A*r*A*

  zolika: MF   MB
 
  scorpiogirl (27 let): MF      KR

  minicca (29 let): 



PDP 25.04.

  moon:  

  Srčekgirll (24 let): PO

  sinskaT (26 let): PO

  aprill

  MARUŠKA28 (28 let): MF

  trnuljčica (30 let):
MF MB


PDP 26.04.

  zokica (23 let): MF

  KatyMM:

  Sandrin (25 let):    LJ


PDP 27.04.

  Maja_p: MF


PDP 28.04.

  Leiah

PDP 29.04.

  malecka24: MF   PO

  pikica030407: MF   


???  PDP  ???

  nikica18

  eminak

  avak
 


                                 
 
Tako je do sedaj prijavljenih:
92 srečk
 
Z NAMI ZAČELA  POT:
lindy, Anonimna2, pinka1, Vesnyca, vebo, tejka**    
     
 

GP - ginekološki pregled
NS - nuhalna svetlina
MF - morfologija
 
 
P.S. za vse napake se vnaprej opravičujem - hitro me "pocukajte za rokav", da popravim morebitne napake.


Z RUMENO sem zapisala v kateri porodnišnici bo na svet prijokal .

Uživajte, božajte bušije in bodite  


               


PDP - število

01.04. 2
02.04. 1
03.04. 2
04.04. 3
05.04. 3
06.04. 1
07.04. 2
08.04. 2
09.04. 2
10.04. 5
11.04. 3
12.04. 4
13.04. 2
14.04. 8
15.04. 3
16.04. 2
17.04. 2
18.04. 5
19.04. 6

20.04. 6
21.04. 2
22.04. 5
23.04.
24.04. 4
25.04. 6
26.04. 3
27.04. 1
28.04. 1
29.04. 2
30.04.

??? 2  ???
PDP


14.04., 19.04., 20.04. in 25.04.2008 vodijo!!!

18. in 22.04. 2008
      ...gužva v porodnišnicah!




< Sporočilo je popravil tosja -- 7.2.2008 9:51:26 >


_____________________________

Ko hodiš, pojdi zmeraj do konca...
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: ApRiLčIcE 08 II.
7.2.2008 10:13:43   
Maja_p
tosja res klobuk dol, da se ti tole da vse aktualizirat...
k meni lahko še dodaš starost 22 zaenkratuser posted image , rodila bom pa v LJ, če me ne bo zagrabilo kje drugje ker sem veliko na poti med gorenjsko, ljubljano in dolenjsko...

Pozdravček

(odgovor članu tosja)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: ApRiLčIcE 08 II.
7.2.2008 10:25:57   
barby78
Jutro!
saj ne morem verjet,da smo že začele na novo.
user posted image user posted image user posted image  aprilčice!!!

user posted image


grem še mal za nazaj prebrat
se čujemo,PA-PA

_____________________________

Moja največja sreča in veselje,sta moja 2 sončka
LIA-24.03.2008
VITO-02.12.2000


(odgovor članu Maja_p)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: ApRiLčIcE 08 II.
7.2.2008 10:38:46   
NaTaŠa*
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image za 2.del





_____________________________

24.03.2008 je prijokal naš sonček- Nataša.


(odgovor članu barby78)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: ApRiLčIcE 08 II.
7.2.2008 10:55:14   
Calena
Tosja,

Ti si pa res ful pridna. Si zaslužiš vse pohvaleuser posted image user posted image user posted image

Prosila bi te, če pri meni napišeš še starost 35 let, roditi pa nameravam v LJ porodnišnici.

Hvala že vnaprej.

Upam da se vse aprilčice fajno počutite.

Uživajte v sončku, božajte bušije in se imejte čimbolj fajno!

Calena

(odgovor članu NaTaŠa*)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: ApRiLčIcE 08 II.
7.2.2008 11:25:46   
sirenetta
Bravo za seznam user posted image user posted image user posted image

Bi se pridružila seznamu aprilčič, PDP imam 25.04.08, NS in MF opravljene, starost 34, rodila bom v Izoli, po zadnjem UZ (včeraj!user posted image ) zagotovo user posted image .

Pozdravčki vsem.

Sirenetta

(odgovor članu tosja)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: ApRiLčIcE 08 II.
7.2.2008 12:06:52   
barby78
Dobrodošla sirenetta user posted image user posted image user posted image !

Upam,da boš čim več klepetala z nami.user posted image

Še malo,pa nas bo 100 user posted image ,aprilčic.To pa bo baby boom user posted image user posted image user posted image
user posted image
user posted image
user posted image

_____________________________

Moja največja sreča in veselje,sta moja 2 sončka
LIA-24.03.2008
VITO-02.12.2000


(odgovor članu sirenetta)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: ApRiLčIcE 08 II.
7.2.2008 12:21:26   
sirenetta
Barby,

hvala za tako lepo dobrodošlico! user posted image


Bom klepetala, če se bom znašla - forum obiskujem že nekaj časa, aktivna pa nisem bila do zdaj prav veliko, tko da se malo lovim user posted image

Aprilčice najdem tu pri tej temi ali tudi še kje drugje?

Še eno pomočko: kako narediš, da se pojavijo te slikice po tvojim sporočilom in sličica levo pod tvojim uporabniškim imenom? In kako dodaš čisto spodaj misel pod vodoravno črto? Joj, res sem neroda, prav nič se ne znajdem sama...

Pozdravček vsem, ki prispevamo k baby boomu user posted image

(odgovor članu barby78)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: ApRiLčIcE 08 II.
7.2.2008 13:09:05   
sinskaT
Ojla,

tole zdej je bilo pa veliko presenečenje user posted image user posted image user posted image !!! Bravo me aprilčice!
Sicer nisem za nazaj brala, tako da bom kasneje kaj pokomentirala, samo toliko da vas pozdravim.

Ja, super res, da nas je vsak dan več, da aprilčice še vedno kapljate - dobrodošle vse!

Vzunaj je tako lepo vreme, da b bil greh not ostat, tko da...baj baj!


_____________________________

♪♫♪♫♫


(odgovor članu sirenetta)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: ApRiLčIcE 08 II.
7.2.2008 13:11:19   
sky77
Bravo, pa smo odprle drugi del user posted image user posted image user posted image



No naš Rok je potem spal do 10 in potem ves vesel priskakljal iz spalnice. Sem mu dala spit malo actimela, potem pa v banjo da sem ga skopala. Ga ponoči nisem morila še s tem, ker je bil že tako bogi. Potem je pa celo pojedel malo kruhka in spil še malo actimela in zaenkrat je še vse v trebuščku. Se pa vidi da ni čisto pravi, ker je lepo sedel pri meni na kavču in sva izbirala posteljnino za njegovo novo posteljo. Si je izbral medvedka puja. user posted image Ob 12 pa je začel nekaj stokat (svoje običajne tantre ko postane zaspan) in zdaj spi.


Ko se zbudi bova šla pa malo ven. Bi bilo škoda bit noter na tak sončen dan

(odgovor članu sinskaT)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: ApRiLčIcE 08 II.
7.2.2008 13:32:16   
trnuljčica
Pozdravljene sonosečke,
kekec& mojca oprosti, da ti nisem odpisala, saj sem se šele sedaj vsedla za računalnik. Včeraj sem se že celo dopoldne slabo počutila, nato pa me je popoldne zvilo. Bruhala, driskala... Bilo je tako hudo, da je vse kar sem spila šlo ven, jedla nič. Danes je ok. Imam le rahel glavobol zaradi dehidracije, lulam še bolj temno pa malo ter splošna oslabelost. Ampak danes vsaj ostane vsa tekočina notri( tudi rehidracijska tekočina).Skoraj pa sem ob 24 ih obiskala SNMP v bolnišnici, da bi mi dali infuzijo. Ampak jaz sem trma. Mož pa, ko je videl, da nisem navdušena nad teženjem dežurnim, mi je predlagal, da mi jo nastavi kar domauser posted image . Pa to zadnje je resno mislil. user posted image
Tako da Ketrin pazi se razsaja viroza prebavil/ trebušna gripa/ pri malčkih rotavirusi.
Dete  čutim dobro. Včeraj mu pa ni pasalo in je bil kar hud.
Tako, da je bil včeraj mož sam v MŠ- rekel da je bil edini samski ata.user posted image A ja pa vzadaj se je vsedel, da ni bilo očitno.user posted image Pa nič mi ni povedal o tem kdaj je treba v porodnišnico, le da imamo fizioterapijo ob 17 ih. Pa dolgočasil se je ( rekel da ni videl ne slišal nič novega in da bi nas dr. lahko oprostiliuser posted image )
Sicer pa MB punce, se vam lahko pridružim naslednji teden na kavi? Ta teden bom lovila moči.
Glede sestanka meni je vseeno lahko je Celje, saj iz Mb ni daleč.
Tasyo za seznam čakamo user posted image - skoraj 100%, do sedaj vsakič pokazal svoje premoženje, da ga je še mamica videla. Pa ni bilo malokrat. Moja gin mi namreč čisto vsakič naredi uz pa je zasebnica- mislim da je to zaradi rizične nosečnosti. Tudi napotnice za rodit mi je dala v 16 tednuuser posted image .
Toliko za sedaj, saj moji ementaler možgani niso sposobni odg vsem.



(odgovor članu sirenetta)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: ApRiLčIcE 08 II.
7.2.2008 13:44:14   
trnuljčica
A ja Sinska, dokler nisi Scoppiogirl opozorila sem tudi jaz tvoj nick vedno prebrala Siniska. Očitno, da moji ementaler možgani tudi črke spuščajo.user posted image

(odgovor članu trnuljčica)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: ApRiLčIcE 08 II.
7.2.2008 13:44:51   
marsovka
no, pa da se vam še jaz aktivno pridružim! doma imam majčka 06, PDP za user posted image  (100% bo zjala) pa 22.4., po zadnjem UZju pa menda že kar tam okoli 16.4., tako da...hmhm, ne vem, bom v nizkem štartu tak od plače naprej user posted image

tosja za statistiko. stara sem 33 let, iz S Primorske, verjetno bom rodila v PO (tam se že prvič)..sicer tuhtam, da bi preizkusila še LJ, pa ne vem...

delati mislim do "konca", ker mi u bistvu nič ne fali (na začetku me je mučil povišan cuker, pridelala sem popkovno kilo in nabrekle vaginalne žileuser posted image , hahaha, upam, da je to vse)

parkrat na teden grem še na orbitrek za pol urce, za kaj več miganja mi žal ne ostaja časa...

aja, do sedaj sem se zredila slabih 5 kilc (sem štartala precej nizko: 46kg). v prvo sem se vsega skupaj 9kg, tako da upam, da tokrat ne presežemuser posted image

ajaaaaa, saj res, zadnje dni me tooolk zgaga peče, to je pa res smotana zadeva! se nalivam z donatom...no, pa vsaj zaprta nisemuser posted image

bebiko zelo fajn čutim, take prevale dela, da je joj! zadnje dni se mi zdi, da bi jo lahko prijela za nogici/rokico/petko (ne vem, kaj je tisto točno), se prav upre v trebuh, če se počoham. sweet.


ta vikend jo mislimo pomaknit na morje, mal si goledat, kam bi lahko konec avgusta šli dopustovat...


nasploh ste pa simpatične, rada vas prebiram, samo zadnje čase še na majčicah nisem bila kaj posebej aktivna (pomladna utrujenostuser posted image )...

se še berjamo, ostanite v cvetju

(odgovor članu trnuljčica)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: ApRiLčIcE 08 II.
7.2.2008 13:52:36   
simvir
A ste sigurne, da je to naša 201 stran? Mislim, da 200 še ni napolnjena do konca. To stran je naredila Tosja že dopoldne, ko še nismo bile na 200-tici. No ne vem, saj je vseeno.

Če slučajno katero zanima blazina za dojenje, danes je v dnevni akciji v BC. Jaz jo imam in je super. Povezava mi nekaj nagajauser posted image .


Drugače pa dobrodošli novi aprilčici. Marsovka tudi jaz imam doma majčka 06 in občasno spremljam vaš čvek, pisati pa nikoli nisem začela.

(odgovor članu marsovka)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: ApRiLčIcE 08 II.
7.2.2008 14:05:13   
u04111976
Pozdravljene!

Dobrodošle nove.
 
Mi je hecno, ko pišete da mešate nick od SinskeT, jaz pa vedno znova, pa čeprav že dobro vem, preberem simvir kot sivimir. Ne vem no, se mi vedno tako črke postavijo....


Uživajte v sončku in podaljšanem vikendu!

(odgovor članu simvir)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: ApRiLčIcE 08 II.
7.2.2008 14:05:24   
JABOLKO3
Lep pozdrav vsem novim in 'starim' aprilčicam na novi temi!
Pridem domov, odprem RR in  - presenečenje - nova tema. To je bilo pa plodno jutro user posted image .

No, jaz sem bila danes končno pri frizerki, potem sem morala še po špecerijo, pa ta večjemu kupit kopalni plašček, ker gremo v soboto za en teden v toplice. In na poti domov se je naredil tak krasen dan, Kamniške se kopajo v sončku, sem doma kar na široko odprla vrata na teraso in me je toplota kar oblila, tako da grem sedaj popit en čajček na tisto našo klopco na terasi - sem si blazino že pripravila. In potem sem videla še, da so zvončki zunaj, pa trobentice cvetijo - očitno se zima poslavlja.

Srečanje - meni je prav, tudi če je v soboto - morda še bolje, ker potem nimam skrbi glede otrok - bodo fantje imeli svoj dan.

Me je pa včeraj mož vprašal, zakaj se ne registriram na forum, če vas že toliko berem - mu nisem nič povedala, da sem se že, da ne bo potem kaj špijoniral tu gor. Sem samo rekla, da morda se pa še bom. Ha ha, naj tole kar ostane en 'ventil', ko je treba kakšno rečt čez dedce ali tašče, a ne?

Grem sedaj spit tisti čaj, potem pa moram v šolo po našega 'ta velikega'.

Pri nas bo pa danes goveja juha, skutni štruklji (Pečjak - to se mi pa res ne da delat doma) in kompot.

(odgovor članu trnuljčica)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: ApRiLčIcE 08 II.
7.2.2008 15:25:24   
kekec in mojca
Trnuljčica, tudi jaz sem bila sama, ker nisem imela varstva za tamalega. Pa saj nisi kaj dosti zamudila. Na telovadbi pa bova skupaj, tudi mene so razvrstili v skupino ob 17-ih.

Kateri je pa bil tvoj, pa nimam pojma. Sama sem bila tam že ob šestih, pa sem imela čast videt vse, ki so prišli. Nisem niti poštekala, da je prišel kateri ati sam. user posted image

Zdaj je tudi meni postalo slabo. Danes ni bilo nič od našega kosila. user posted image Kupila sem zelje na ekološki tržnici, pa je bilo čisto vso z nekimi drobnimi živalcami - gosenicami, ki enostavno niso šle dol. Kot da so rastle z zeljem. Pa polno pajčevine je bilo med listi. To sem prvič videla. Najprej sem se trudila, da bi vsaj tiste zdrave dele ohranila, pa jih je bilo tako malo, da ni imelo niti smisla. Pol je pa ati zavil v McDonalds (jao, je bil vesel, jaz bi se pa kar razjokalauser posted image ) in kupil kosilo kar tam. Fuj, mi je žal, da sem jedla. Itak te hrane ne maram... moj bi se pa kar aboniral tam.

(odgovor članu JABOLKO3)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: ApRiLčIcE 08 II.
7.2.2008 16:16:21   
trnuljčica
Kekec in Mojca ne sekiraj se za kosilo. Bolje tako kot, da bi še dobila kakega vraga iz tega zelja. Nikoli ne veš. Jaz tako redko še na navadno tržnico zavijem, sploh sedaj, ko je na drugi lokaciji. Kaj šele na ekološko. Raje grem ob sobotah na kavico v mesto.

A ja pozdravljena Marsovka, pa ne preveč garati v službi.

Sedaj pa grem gledat, če sem kaj dobila na lotu. Po včerajšnji nesreči bi mi lahko vsaj pri igrah na srečo dobro kazalo.user posted image

(odgovor članu kekec in mojca)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: ApRiLčIcE 08 II.
7.2.2008 16:37:12   
matejchykam
Zdravo, lepotičke!
Najprej par podatkov za seznam- meli bomo user posted image , rodili pa v Lj.

Vidim, da ste zelo pridne, meni pa ne rata vedno prit do računalnika tko da sem imela kar nekaj dela, da sem za silo vse prebrala. Drugač se dobro počutim, mal me boli trtica, ampak kr bo- bo možek mal zmasiral pa bo. Pa zdej se mu je neki odprlo, najini Manci je že dva večera zapored bral pravljico. Ga je blo kr smešno poslušat, je reku, da bo napisal pismo, da bo punči potem, ko bo že velika vedla, da je ati bral pravljice še ko je bla v trebuščku.

Imam pa eno vprašanje za vas- kolikokrat so vam izmerili obseg trebuha? Meni še nikoli, zadnji pregled sem imela v 25t, zdaj pa ga imam naslednji teden v 30t, pa se mi mal čudno zdi.

Zdej pa šibava še mal sončka ujet. Lepo se mejte,ppa


(odgovor članu trnuljčica)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: ApRiLčIcE 08 II.
7.2.2008 17:24:13   
darja33
Halo!

A zdej bomo pa tu domovale? Vidim da sara stran še kr deluje.. Ene še kr tja pišejo. A mislite da se potem res zaklene?

No, lep pozdrav novinkam. O kilogramih se pa res ne bi več pogovarjala, da me ne mine apetit....

Punce lepo se mejte.

(odgovor članu matejchykam)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: ApRiLčIcE 08 II.
7.2.2008 17:58:27   
Ketrin
Hej, hej!

NO, moja viroza je očitno res šla.... Danes sem že cel dan odlično in upam, da tako ostane še ta dva meseca....user posted image

Dobrodošle vse nove aprilke, zdej moram priznat, da ne sledim prav 100% katera je katera...user posted image user posted image user posted image Ementalar pa to....user posted image user posted image user posted image
Glede srečanja: Smo se zedinile da bo to CE!!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image Zdaj pa prosim eno celjanko, da mal predlaga plac, jaz se tega predloga vzdržim, sigurno boste ve bolj vedele kje je najboljše mesto za enih 15 nosečk...user posted image

No, jaz sem tudi za soboto, mi ni problem....Torej predlagam 1.3. ali 8.3. Ura????

No pa še seznam tistih, ki so za...čist tko iz glave....

NiLe
Srečka
Tasyo
Sinska
Trnuljčica
Darja
Urška
Jabolko
Lepa posadka
Ketrin

Če sem katero pozabila, naj hitro pove....saj pravim tole je direkt iz ementalarske glaveuser posted image user posted image user posted image


(odgovor članu darja33)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: ApRiLčIcE 08 II.
7.2.2008 18:23:21   
Krista28
V bistvu lahko mene tudi šteješ zraven. Me en dan ni gor, pa je vse drugač. starih strani sploh ne najdem....Mogoče bi blo fajn na začetku en  link dat.

(odgovor članu Ketrin)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: ApRiLčIcE 08 II.
7.2.2008 18:58:09   
Ketrin
IZVIRNO SPOROČILO: Ketrin

No pa še seznam tistih, ki so za...čist tko iz glave....

NiLe
Srečka
Tasyo
Sinska
Trnuljčica
Darja
Urška
Jabolko
Lepa posadka
Krista
Ketrin

Če sem katero pozabila, naj hitro pove....saj pravim tole je direkt iz ementalarske glaveuser posted image user posted image user posted image






(odgovor članu Ketrin)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: ApRiLčIcE 08 II.
7.2.2008 18:58:49   
Ketrin
IZVIRNO SPOROČILO: Krista28

V bistvu lahko mene tudi šteješ zraven. Me en dan ni gor, pa je vse drugač. starih strani sploh ne najdem....Mogoče bi blo fajn na začetku en  link dat.


Ja, ja, nisi sledila...zdej pa maš!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Jaz linka ne znam dat....user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Krista28)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: ApRiLčIcE 08 II.
7.2.2008 19:28:35   
nana09
Lepo pozdravljene!

Sem rabila kar nekaj časa, da sem prebrala oz. bolj preletela teme današnjega dne...ste pa bile res zelo pridneuser posted image user posted image user posted image  Čestitke vsem za 200tko!

Jaz sem bila danes na pregledu in vse je OK z user posted image . Današnji dan je bil cela zmeda: Imela sem tisoč vprašanj za G in sva se razgovorila. Nato grem k splošnemu zdravniku, da si podaljšam bolniško in hvala bogu pravi sestra, da pravkar grejo na malico, naj pridem čez eno uro. Ko sva z možem prišla pred ZD sem ugotovila, da sploh nimam nobenih papirjev, niti za bolniško in niti za CSD. Grem nazaj in G mi napiše papirje, jih dam sestri za potrdit in ugotovi, da se G ni podpisal na izvid. Spet nazaj po podpis... Torej dobim papirje in je ta ura malice že minila, greva z možem nazaj splošnemu zdravniku in ker je bila ful gužva, prosim sestro, če lahko samo predam izvid in grem, seveda ji predam izvid in zdravstveno izkaznico, čez 5 min mi pride sestra javit, da lahko grem in veselo se odpraviva z možem domov. Po pol km ugotovim, da sem pozbila zdravstveno izkaznico. Ker sem se kar precej nahodila in načakala, mi moj možek ustreže in kar sam skoči po tisto kartico....v glavnem dan zmede. Pa ko berem te smešne zgodbe, ki jih nekatere pripovedujete, si msilim, da to je nekaj v zraku...verjetno nas vse že malo razganjauser posted image , pa valentinovo se približujeuser posted image user posted image user posted image ...

Naslednjič sem naročena čez 2 tedna, 20.2. na UZ. Danes pa so mi vzeli še zadnjič kri za toksoplazmo. HB pa se mi je povišal na 110 user posted image  uf sem vesela user posted image .  Sicer je zdravnik rekel naj poskusim sedaj s tabletami, če me sirup zapira, vendar te tablete naj bi bile zelo slabe za zobe. Bom malo pretkana in bom se držala vaših navodil, pa bom videla, kakšen bo naslednjič moj Hb. Ali mislite, da lahko malo znižana slabokrvnost kaj negativno vpliva na otročka? Jaz mislim, da gre samo za moje slabo počutje, a ne? Mi je G rekel, da po 32t tudi, če bi mogla roditi, je otroček že razvit, da ni panike user posted image user posted image ...

Tudi jaz se pridružujem srečanju. Ker sem bolj mariborčanka, bi predlagala, da katera druga da idejo kje bi se dobile. Sicer pa lahko tudi vprašam možeka pa taščo, če imajo kakšne dobre predloge...ja, bom vprašala...

Bolečine v kolkih...ja, ponoči se komaj obrnem. Priznam pa, da sem danes ponoči tudi jaz slabo spala, verjetno tudi zaradi treme pred pregledom...to imam vedno.

Sem prišla domov in sem šla pogledati kaj je danes v BC na dnevni akciji in sta bila samo še dva izdelka. Šele na forumu sem sedaj videla, da je bila kot tretje blazina za dojenje. Jaz jo sicer že imam in tudi jaz jo lahko samo pohvalim...za sedaj je tudi fajn za podložiti hrbet ali trebušček, ko spim na strani.

Me pa zanima ali vse hodite v MŠ? Tudi če ste že enkrat hodile?


(odgovor članu Krista28)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Čudni prvi znaki nosečnosti
Včasih prvi znaki nosečnosti niso prav nič romantični oziroma so lahko prav "čudni" in naporni. Kakšni, preverite v čl...
Celodnevna avantura za bodoče starše in ml...
Pomlad prinaša sveže začetke in nove avanture, zato je popoln čas za Baby Expo, edinstven dogodek, ki združuje vse, kar ...




oktober
dapeal

Katero ime bi izbrali za fantka?

Max (33%)

Alex (26%)

Tinijan (8%)

Leo (20%)

Kris (14%)


Število vseh glasov: 229

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!