|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Aparat za vakumiranje oz varjenje
14.2.2012 8:05:07   
Poka
Imela bi aparat za varjenje vrečk. Imela ga je stara mama, pa je žal izginil nekam...

V glavnem, na trgu je polno teh aparatov za vakumiranje in so eni tudi precej dragi - jaz ga pa v bistvu rabim samo za varjenje vrečk in to onih čisto navadnih. A se to da ali je mogoče prevroč za navadne vrečke? Obstaja kak aparat, ki samo vari?

Ok pa če že kupim kombinacijo - potem upam, da bo tudi funkcija vakumiranja delala OK, za kar pa rabiš posebej vrečke - a je kaka razlika med aparatom za 50 eur in tistim za 150?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Aparat za vakumiranje oz varjenje
14.2.2012 8:20:39   
melanija
Zelo velika je razlika v ceni in delovanju. TAšča ga ima od Zepterja - čista beda, tako počasi vakumira da se zveličaš zraven, pa je bil ful drag. Teta ga ima enega iz Mercator tehnike dala 200 Eur pa dela kot ura.Tudi zelo hitro.

Mislim pa da ti aparati niso za varjenje navadnih vrečk, ampak za te v katere vakumiraš. 

(odgovor članu Poka)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Aparat za vakumiranje oz varjenje
14.2.2012 11:07:33   
Luns
Ogromna razlika, mi mamo oba. Za dragega vakumskega rabiš posebne vrečke in zapakira res super. Te pocen variante pa brez vakuma skor ne dobiš, sem iskala ker ta vakum ni popolnoma nič uporaben, tko da sem na koncu kupla nekega najcenejšega vakuma ne uporabljam na njem samo za vrečke varit. to je pa vsak dober. Če rabiš za vakumirat kupi konkretnega, samo za varit je pa vsak dober.

(odgovor članu melanija)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Aparat za vakumiranje oz varjenje
14.2.2012 17:52:42   
Poka
OK, se pravi koikor razumem, sam za varit so lahko potem navadne vrečke. V bistvu edino kar upam je to, da je tako vroč, da jih ne pretopi preveč user posted image




(odgovor članu Luns)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Aparat za vakumiranje oz varjenje
15.2.2012 7:05:51   
Luns
A ti misliš na dragem varit navadne vrečke brez vakuma, mislim da to ne bo šlo. Za ta aparat so full bolj debele vrečke.

(odgovor članu Poka)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Aparat za vakumiranje oz varjenje
15.2.2012 20:01:16   
Poka
Ne pol bi si verjetno kupila cenejšega, ker ga bolj rabim za varit.

(odgovor članu Luns)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Aparat za vakumiranje oz varjenje
16.2.2012 10:45:01   
roladica
Ne na vakuumskem ne moreš varit navadnih vrečk. Naredi tak nekaj mm širok šiv in ti navadno vrečko pretopi. Sem probala za hec, pa se ne da. Pa si kupi kakšnega rabljenega, verjetno se jih polno dobi, ker novega ne vem če še dobiš.

(odgovor članu Poka)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Aparat za vakumiranje oz varjenje
16.2.2012 13:39:54   
Luns
Navadni novi se dobijo, sicer imajo večino vsi še kao vakum zraven tistga pač ne uporabljaš.

(odgovor članu roladica)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?