|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Aprilčki 2017
24.7.2016 23:43:46   
indy84
Evo upam, da bom jz odprla novo temo samo ne vemo še, ali sem ali ne,...počakajmo do petka moja ZM je bila 30.6
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Aprilčki 2017
27.7.2016 19:40:19   
banana88
Aprilčiceeee 😊😊😊 moj pdp je 29.3., ampak če bo tako kot pri prvem, bom ziher spet čez rok in padem v skupino aprilčic 😈💙


Sicer prvega pregleda še nisem imela, naj bi bil PDP 29.3.,

Prva nosečnost je bila super (no, kar pestra ampak sem na vse gledala pozitivno 😉)... počutje je ok, malo mi je slabo, samo nič hujšega 😉 sem noseča 5t in imam že fajn viden trebušček... isto je bilo pri prvem (sicer sem res bolj drobna).... tako da ne vem če bom lahko skrivala do 3m...

Je pa tale plusek pokukal prav včasu ko naj bi začela novo službo, tako da upam da jih ne bo preveč zmotilo 😉 se ne obremenjujem preveč, važno da so naše pikice ok 😊 se tipkamo 😉

(odgovor članu indy84)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Aprilčki 2017
28.7.2016 10:34:37   
Ashatan
Sem včeraj zvečer razmišljala, če bi odprla temo. Ker tudi ne vem ali bi šla k marčevkam, ker imam pdp po mojih izračunih 1.4. a ker bo CR bo rojen že v marcu. Gre pa kot že dvakrat prej za kasnejšo zanositev, in se pdp verjetno še premakne, da bom ostala kar tukaj.

Prvi pregled imam 26.8., to bo 9t, kar mi čisto ustreza, realno bo verjetno takrat 8t in se bo že videl srček. S prehitrim pregledom imam namreč zelo slabo izkušnjo in grem raje kasneje.

Počutje je takšno, da sem to bolj pripisovala zadnji teden vročini, sedaj pa vidim da sem od nečesa drugega toliko utrujena, nespečna že en teden, noge imam zatečene in nobenega pravega apetita. Tudi raztezanje maternice čutim, podobno bolečini pred M, trebuh pa tako že imam rahlo nosečniški in vem da se bo zelo kmalu poznalo, v drugi nosečnosti so me, brez heca, v 5.m že spraševali, če samo še malo do konca user posted image . Samo midva misliva povedati, ne vem čemu bi kaj skrivala.

(odgovor članu banana88)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Aprilčki 2017
28.7.2016 11:11:05   
banana88
Jaz nekako nisem za razglablanje o nosecnosti pred 12. Tednom, saj se do takrat lahko zgodi marsikaj.. domačim bova povedala po 1. Pregledu, ostalim po NS.. 😊

(odgovor članu Ashatan)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Aprilčki 2017
28.7.2016 11:20:58   
Ashatan
Saj večina kao ne pove pred NS, jaz sem tudi v prejšnjih nosečnostih se zelo trudila ne povedati pa me je tako mama zgruntala takoj. V praksi se pa zagovoriš naj prijateljici, sestri, mami......partner komu v zaupanju zine kaj.......in ljudje zgruntajo, ko naenkrat ne bi kave, odkloniš kozarec vina ali pivo (zdaj poleti je sploh to čudnouser posted image ) in preprosto ljudje smo težko tiho, ko je nekaj lepega user posted image .
Jaz sem z mislim povedati mislila ožjo družino, ker konec koncev karkoli se zgodi ali gre narobe so v tem enako z mano. Po drugi strani pa se lahko z nama veselijo. Nisem mislila s povedati kakšnih FB objav in na veliko in po celi vasi vsem razglasitiuser posted image

(odgovor članu banana88)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Aprilčki 2017
28.7.2016 11:26:04   
banana88
Jajaa to pa itak, saj prwvim, starsem bova povedala po 1. Pregledu.,. Ostali po NS.... me pa mama ze sprasevala ce sem se kej zredila, hahah pa sem se samo nasmejala , pomoje ze sluti 😉

(odgovor članu Ashatan)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Aprilčki 2017
28.7.2016 11:35:18   
Ashatan

IZVIRNO SPOROČILO: banana88

Jajaa to pa itak, saj prwvim, starsem bova povedala po 1. Pregledu.,. Ostali po NS.... me pa mama ze sprasevala ce sem se kej zredila, hahah pa sem se samo nasmejala , pomoje ze sluti 😉


Mame so opasne. Poznajo nas. Tako kot me poznamo naše otroke, ko jih samo pogledamo in vemo koliko je urauser posted image . In sploh če vedo, da delamo na user posted image , so še bolj pozorne.

(odgovor članu banana88)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Aprilčki 2017
28.7.2016 11:40:26   
banana88
Hehehehehe res je.... 😉

Je pa malo v dvomih pomoje zato, ker sem pravkar dobila sluzbo in je priskakljal +.. ga pomoje nihce ne pricakuje hehe

Saj ga tudi midvs nisva..delala sva pol leta na otroku in ni bilo nic...potem ko sem dobila sluzbo sva se odlocila pocakati in spst nadaljevati z 'delanjem otroka', cez kake pol leta, ampak sva delala racune "brez krcmarja", ker je bila pikica ze mentirana hihi

(odgovor članu Ashatan)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Aprilčki 2017
28.7.2016 12:09:28   
Ashatan
Midva sva jo pa iz dopusta prinesla s seboj. Tudi po pol leta je uspelo. Za O sem mislila, da sem jo imela že vikend prej in sem na dopustu še rekla možu, da je tisti čas že mimo in sva tole "delanje" čisto odmislila. In na dan, ko je M zamujala, je bil test negativen in sem res samo čakala da se že vlije končno. Tri dni kasneje, ko je še vedno ni bilo, sem naredila še en test in me je skoraj kap da je pozitiven, v enem dnevu sem naredila štiri testeuser posted image . Čista klasikauser posted image

(odgovor članu banana88)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Aprilčki 2017
28.7.2016 12:12:52   
banana88
Haha jaz sem v teh 6 mesecih naredila vsaj 18 testov, ker mi je skos po 2 dni zamujala hahahaa
Tdaj pa nisva niti po islila na to, sem za hec zjutraj naredila test(ceprav je zamujala), ampak se to ga nebi, ce nebi moj saril po predalupa odprl vreckico id testa pa rekel kaj je ta vrecka.no ko je odprl je videk test pa je rekel..ja pa ga nareed hahaa..in pote kar +..innapiao 2-3 t nosecnosti. Hahaha sšok !! Takk dda je ocitno tudi nas nastal na dopustu, mislim da je bilo kar doma 😉 1. Je pa nastal na morju, vem tocen datum 😅😅😅 hahaha tko da ja, mi smo ocitno dopustniski 😉

(odgovor članu Ashatan)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Aprilčki 2017
28.7.2016 13:03:48   
Storžek3
jaz bi se vam tudi pridružila user posted image Tudi moj pdp je nekje med marcem ali aprilom, bom videla na prvem pregledu, ki bo že čez 10 dni!

Drugače nimam znakov nobenih, 1 dan me je zvijalo kot pri M, sem popila magnesol in je minilo (ne vem a je res magnesol pomagal ali je bilo naključje). Trebušček se pa že pozna, tretja nosečnost je zato tudi nič čudnega. Jaz povedala do nuhalne ne bom, prav posebej skrivala pa tudi ne, itak noben direkt ne vpraša če si noseč user posted image naj si mislijo svoje.

(odgovor članu banana88)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Aprilčki 2017
28.7.2016 14:41:09   
Ashatan
Storžič, jupi, ena poznana facauser posted image

Ne govori mi, tretja nosečnost......jaz bom do NS kot balon, ne vem kako bom kaj skrivalauser posted image . Čisto nerazumljivo, mala pika nima še milimetra, mene pa že narazen vleče. In to že spet sploh ne spodnji del trebuščka, ampak spet zgornji del trebuha. Pa ravno sem pridno pet kg sklestila in požela pohvale, sedaj bom pa kot da sem se vsaki dan nažirala za nazajuser posted image . Pregled imaš pa kar hitro, koliko tednov boš takrat? Moja G gre na dopust, tako da imam 26.8., samo mi je kar ok tako, do takrat mora biti vse vidno.

In apetita nimam nobenega, čisto nič mi ni za jesti, samo nekaj se vlečem ves dan naokoli kot en smrkelj. Krče pa še kar vedno imam vsake toliko.

(odgovor članu Storžek3)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Aprilčki 2017
29.7.2016 6:15:15   
Storžek3
Hehe. Jaz ne vem če je to možno ampak sem pet tednov noseča in ne morem več spat na trebuhu ker me vse tišči user posted image Ne vem a je v tretje tok vse bolj občutljivo al kaj. Trebuh pa tud pri meni, se vidi da ni samo napihnjenost in se je izbočil tudi zgornji del. kaj šele bo user posted image

takrat ko mam prvi pregled bom 6 tednov in tri dni. Moj G je 1 mesec na dopustu, potem grem jaz za 1 mesec na dopust in bi bil pregled že blizu nuhalne. Rada bi šla pomirjena na dopust in sem se naročila samoplačniško na dan ko gremo na dopust, je rekla da bi se skorajda moglo že vse videti, če imam prav naračunane dneve. upam, da se bo!

(odgovor članu Ashatan)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Aprilčki 2017
29.7.2016 10:46:58   
Ashatan
Če ne drugega bi se moral videti že vsaj rumenjakec. Za utrip pa verjetno še ne?

Mene bolj prsa tiščijo ob spanju na trebuhu. Me pa že lovi slabost zjutraj, ne da bi bruhala ampak tisti grozen občutek v želodcu kot da je ena kepa. Vsakič istouser posted image In nobenega pametnega apetita, vse ima čuden okus. No, saj ne preveč zrediti se bi bilo kar superuser posted image V prvo sem sem se groznih 22kg, omg kakšna sem bila. V drugo pa le 7, sem bila pridna.

(odgovor članu Storžek3)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Aprilčki 2017
29.7.2016 11:14:04   
Storžek3
U 7 kg v nosečnosti je pa res malo, pridna. Jaz sem sem se v obeh enako, ene 12 kg.

Sem danes naredila še zadnji CB in je napisal 3+ user posted image Kar nekaj me je pičilo v lekarni in sem ga kupila, čeprav nisem mela namena delat več testov.

A ima katera občutek da sta dva? Joj mene kar nekaj daje da sta pa mogoče dva notri, ker mam že trebuh in ne morem več na trebuhu spat..

mi je rekla sestra pri kateri sem se naročevala, da bi se tudi srček moral videti. Upam da res. vem pa da se lahko zgodi da ga ne bo, bomo pa dopust v tem primeru za par dni prestavili.

(odgovor članu Ashatan)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Aprilčki 2017
29.7.2016 11:21:26   
Ashatan
Uh mi delaš strahe, kdaj si pa imela zadnjo M? Jaz sem imela v sredo na testu šele 1-2 tedna, ti imaš pa že 3+, torej si dva tedna pred mano, imaš pa enak PDP! Jaz sem imela ZM 25.4., ciklus 29 dni, ampak na 30 dan po ZM je bil test še negativen, šele 33 dan je pokazal 1-2t, torej sem sklepala da gre za kasnejšo zanositev.

Moj strah sedaj je najbolj da kaj ni v redu, da bo odmrlo vse skupaj in bo pa prvem pregledu razočaranje (to se mi je zgodilo pri prvem), na drugem mestu je da NS in DHT ali AC pokažeta kaj groznega. Dva pa sploh ne smem pomisliti, ker tole pa ne bi šlo skozi.

(odgovor članu Storžek3)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Aprilčki 2017
29.7.2016 11:44:13   
Storžek3
Jooooj ashatan neee, vse bo ok. Nisem te hotela spravit v skrbi, jaz mam pdp po ZM 30.3., ampak glede na bolečine ob O pat dni kasneje, ampak ne vem točno! a si kdaj gledala tabelo rasti hcg in so fuuuuul razlike.

(odgovor članu Ashatan)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Aprilčki 2017
29.7.2016 12:10:05   
Storžek3
Zadnja M je 21.6., cikli so pa dolgi od 28 pa do 33 dni. Zdej sem v 6. Tednu.

Ti si imela pa itak kasneje O, pa še par dni sem jaz zgleda sfalila in sva komot več kot teden dni razlike in zato ti tko kaže.

(odgovor članu Storžek3)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Aprilčki 2017
29.7.2016 12:54:27   
Ashatan
Sem sedaj šla prav pogledati, ti si + videla že 19.7. jaz pa šele 27.7., to pa potem res ustreza razliki, da sem jaz šele 1-2 imela, ti pa že 3+user posted image . Bom pa verjetno jaz tudi naredila drug teden še en CB digital, da vidim če narašča, ker potem gremo tudi mi na morje in bom bolj mirno šla.Bom bolj mirna najbrž, teh 10€ je to že vrednouser posted image Le tiste 3 minute čakanja rezultata bo groznih user posted image


(odgovor članu Storžek3)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Aprilčki 2017
29.7.2016 15:34:26   
Storžek3
A, no vidiš, vse ok user posted image pa še vrednost hcg je tok različna pri različnih ženskah, za 5. Teden je normalno od 18 pa do 7000, tko da sploh ne smeš primerjat.

(odgovor članu Ashatan)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Aprilčki 2017
29.7.2016 17:52:05   
Ashatan

IZVIRNO SPOROČILO: Storžek3

A, no vidiš, vse ok user posted image pa še vrednost hcg je tok različna pri različnih ženskah, za 5. Teden je normalno od 18 pa do 7000, tko da sploh ne smeš primerjat.


To pa nisem vedela. Nisem res nikoli nič v to smer raziskovala. Kaj pa to, če morda veš, ali je vrednost hcg različna tudi ali je test delan zjutraj s prvim ali popoldan, ko ni toliko koncentriran?

(odgovor članu Storžek3)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Aprilčki 2017
29.7.2016 18:51:36   
Storžek3
Gledala sem za hec za dvojčke, kok majo povišan hcg in kok prej pokaže test pa sem slučajno našla ene tabele o tem kok je normalno hcg-ja v katerem tednu. https://www.google.si/search?site=&source=hp&ei=S4ibV93GCcmE6ASA6qzgDQ&q=hcg+chart&oq=hcg+chart&gs_l=mobile-gws-hp.1.1.41j0i19l4.2615.6579.0.9863.10.8.0.2.2.0.323.2099.0j1j5j2.8.0....0...1c.1.64.mobile-gws-hp..0.10.2169.3..0j0i131j0i22i30.k1ktL_I5lME#imgrc=O9nURZCmEflvwM%3A
Mam malo preveč časa danes user posted image
Za urin pa ne vem. Meni je danes z enim tretjim urinom pokazalo 3+, vbistvu sem mislila da sem manj noseča, ne vem, al pa če sta res dva??

(odgovor članu Ashatan)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Aprilčki 2017
30.7.2016 9:44:28   
Ashatan
Storžek, tebe je dvojčkov strah (mene je, priznam in jih tudi donositi ne bi mogla) ali bi bila vesela dvojčkov, da toliko o tem razmišljaš?

Kje vas je še kaj aprilk, da bo bolj veselo in pisano user posted image

Indy, kako je pri tebi s testom?

Banana, kako si ti, kako počutje?

(odgovor članu Storžek3)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Aprilčki 2017
30.7.2016 10:13:17   
Storžek3
Ja strah me je dvojčkov. Ne vem, zadnje dni mi ne grejo iz glave.

Ja kje ste ostale? Ste vse na dopustih? user posted image

(odgovor članu Ashatan)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Aprilčki 2017
31.7.2016 19:36:03   
Ashatan
Zanimivo, čisto mrtva tema, kje ste še kakšne nove? Vse na dopustih, se ni nič delalo testov čez vikenduser posted image

No, potem pa Storžek, kako si ti, kako se počutiš?

(odgovor članu Storžek3)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?