|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Aprilke - NS
3.10.2005 13:18:34   
flecker1
Danes sem bila na nuhalni s user posted image in hčerkico. Poslušali smo bitje srca, gin. nam je razlagala kje je kaj, zmerila vretenca, nosni kost prisoten,šteli smo prstke... skratka vse je v redu. Izvid pa je samo 0.1 pa ne vem kaj to je?
Prosim izkušnje od vas, kaj pomenijo te številke?
Skratka, pregleda pa nisem plačala. user posted image
Zdaj so mi pa podaljšali bolniško še en mesec, ker sem imela isto težo kot pred enim mesecem, skratka jedla sem vse kar mi je zadišalo, bolj pa sladkarije, pa ne vem kam so šle kg user posted image
Moj user posted image pa mi ukazuje, da naj jem več, čeprav sam vidi da veliko jem...user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Aprilke - NS
3.10.2005 13:27:44   
kajča
jaz sem bila prejšnji teden na NS pri Pušenjaku pa nič nismo šteli prstkov user posted image user posted image . Sem pa vesela, da je bilo vse ok, verjetnost za Dawnov sindrom ima 1:10.000, kar je po mojem zelo malo. Komaj čakam morfologijo.

Jaz sem do 13t pridobila 3 kg.

(odgovor članu flecker1)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Aprilke - NS
3.10.2005 13:29:27   
KMALU
a o,1 pomeni 1:10.000  ?user posted image

(odgovor članu kajča)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Aprilke - NS
3.10.2005 13:41:01   
*zvezdica*
Heej!

Jaz sem dons totalno evforična! Sva bila z mojim dragim na nuhalni....joooj kako se je lepo videl moj pikec. Sploh ne morem verjet...sem se totalno zaljubila vanjuser posted image ! Vse se je lepo vidl...rokice, nogice, prstki, nosek, učki...joooj kakšen cuker je! Najbolj me je pa impresioniral to, ko je bil tako živahen...ga ginekolog sploh ni mogel dohajat, tolk je skakal, se odrival, praskal,.....res mu je najbl dogajaluser posted image . Jaz sem se pa borila z jokom in evforičnim smehom...tako me je prevzel! Ko smo pa hotl nardit slikco je pa mulčk hrbet pokazal..ti ti lump, že zdej nagajauser posted image . No, slikca je potem super uspela (jo bom dala takoj v album, pa si jo lahko ogledate)...jaz pa kar jokam zdaj ko jo gledamuser posted image . Se opravičujem mojemu izbuhu, ampak tako je, ko vidiš vojega otročka...pa še hormončki majo mal prstke vmes!

Hura za vse naše male pikice!

_____________________________

Marcel in Zarja

(odgovor članu flecker1)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Aprilke - NS
3.10.2005 14:04:54   
KMALU
upam, da nisem nevidna user posted image user posted image

KOLIKO CASA TRAJA NUHALNA?

(odgovor članu *zvezdica*)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Aprilke - NS
3.10.2005 14:07:09   
*zvezdica*
a misliš od kdasj do kdaj se jo dela? od 12-14 tedna!

(odgovor članu KMALU)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Aprilke - NS
3.10.2005 14:18:16   
flecker1
15 minut do pol ure ali več...user posted image

(odgovor članu *zvezdica*)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kamasutra za nosečnice: najboljši položaji...
Mnoge ženske ugotovijo, da se njihov spolni nagon med nosečnostjo poveča! Odkrijejo pa tudi, da je logistika lahko nepri...
11 dih jemajočih fotografij PORODA DOMA!
Porod doma pomeni absolutno prevzemanje odgovornosti, vračanje k naravi in ??izkazovanje ženske moči – te fotografije to...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?