|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Aprilke in Aprilčki 2006 (2)
17.10.2007 21:48:17   
Marelica
No, pa danes jaz otvarjam novo čvekalnico za nas, ker smo pri prejšnji že zaklenjene. Samo sem preveč utrujena, da bi še kaj čvakala danes. Upam, da jutri vse za nazaj povem.user posted image

Edino našo statistiko bi še sem potegnila, če mi eya ne zameri.user posted image

_____________________________

Moji trije sončki: aprilka Katarina, avgustovček Dominik in njun zlati ati
http://marelica79.moj-album.com/
http://www.mojvideo.com/uporabnik/marelica
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Aprilke in Aprilčki 2006 (2)
17.10.2007 21:51:55   
Marelica
user posted image ace, 29. 03. 2006 (kajča, Klavdija, roj. 13.02.1978, specilaistka za mednarodno poslovanje, bodoča magistra znanosti  )

ob rojstvu: 3260g, 52cm 
12. mesec: 9300g, 75cm 

  
user posted image ina, 29. 3. 2006 (Nenya, Neva, 2. 11. 1979, prof. ang. bodoči magister)   

ob rojstvu: 3200g

15. mesec: 10000 g 


user posted image ia ,  31. 3. 2006 (maychika, Maja, 21. 3. 1979, diplomirani upravni organizator)   

ob rojstvu: 3500g, 50cm
12. mesec: 11510g, 82cm

18. mesec: 13580, 86 cm 

user posted image iga, 1. 4. 2006 (Eya, Vesna, 14. 11. 1979, dipl. biolog)  

ob rojstvu: 3400g, 52cm
12. mesec: 8700g, 77cm

16. mesec: 9700g, 83 cm  

user posted image ok, 2. 4. 2006 (popmilka)  

ob rojstvu: 3250g, 51cm
12. mesec: 10320g, 82cm 


user posted image aya Marina, 4. 4. 2006 (Mojčika, Mojca, 22. 3. 1976, prof. slov. jezika, vaditelj plavanja)     

ob rojstvu: 3890g, 52cm  
12. mesec: 10700g, 77 cm

18. mesec: 12.2 kg, 85 cm 

user posted image ara, 5. 4. 2006 (Marjana77)

ob rojstvu: 3220g, 50cm

12. mesec: 10000g, 77cm 

user posted image atarina, 7. 4. 2006 (Marelica, Barbara, 29.8.1979, univ.dipl.ing.agr. )    

ob rojstvu: 3260g, 48cm
12. mesec: 10180, 78cm 

user posted image elissa, 7. 4. 2006  (flecker1, Valerija, 20.5.1977, slaščičarka)   

ob rojstvu: 3100g, 49cm 
12. mesec: 9945g, 75cm

user posted image nže, 8. 4. 2006 (Cebelica2, Mateja, 30. avgust, dipl. ing. kem. tehn.-bodoči)

ob rojstvu: 3090g, 50cm

12. mesec: 10750g, 76cm

user posted image iva, 9. 4. 2006, (alička)

ob rojstvu: 3210g, 51cm
12. mesec: 10300g, 83cm

user posted image eli, 9. 4. 2006 (livia, Maja, 5.7.1976, dipl. ekonomist) 

ob rojstvu: 2780g, 49cm
9. mesec: 7790g, 70,5cm

user posted image eta ,  9. 4. 2006 (barba, Barbara, 25. 1. 1981, dipl. inž. fizike)    

ob rojstvu: 3690g, 54cm 
13. mesec: 10200g, 77cm

18. mesec: 12000g, 82 cm 

user posted image ene, 10.4. 2006 (DrejcDrejc, Andreja, arhitektka)   

ob rojstvu: 2950g, 48cm
9. mesec: 8050g, 71cm

15. mesec: 9800 g, 79 cm 

user posted image arcel , 10. 4. 2006 (*zvezdica*, Urša, 12. 9. 1977, sociologija-kadrovsko menedžerska smer)  

ob rojstvu: 2950g, 49cm
13. mesec: 9900g, 80cm 


user posted image jda , 11. 4. 2006 (halena, Helena, 15. 12. 1977, zobotehnik)   

ob rojstvu: 3040g, 52cm 

user posted image ana Ela , 13. 4. 2006 (ČebelicaMaja)

ob rojstvu: 3590g, 53cm 
13. mesec: 11320g, 78cm 

15. mesec: 11300g, 82 cm 

user posted image laž, 15. 4. 2006 (ksenija., Ksenija, 24. 8. 1975, gradbeni tehnik in vaditelj plavanja)    

ob rojstvu: 3480g, 49cm 
12. mesec: 8770g, 74,5cm


user posted image anca, 20. 4. 2006 (2mak)    

ob rojstvu: 3910g, 52cm


user posted image aj, 21. 4. 2006 (Majčika, 16.06.1973, arheologinja) 

ob rojstvu: 4160g, 55cm
9. mesec: 9700g, 73,5cm 

user posted image nže, 25. 4. 2006 (miaxxx)

ob rojstvu: 3600g, 53cm 

12. mesec: 9900g, 77cm
15. mesec: 10300g, ?cm 


user posted image ana, 26. 4. 2006 (rozica11, Špela, 11. 1. 1979, univ. dipl. ekonomist)  

ob rojstvu: 2680g, 48cm 

user posted image ucija Maja, 26. 4. 2006 v Lj (DeVilla)

ob rojstvu: 3480g, 49cm
12,5 mesecov: 8230g, 72cm


user posted image aber, 27. 4. 2006 (maja979, Maja, 11. 6. 1979, zdravstveni tehnik)   

ob rojstvu: 3450g, 53cm  

user posted image ik, 27. 4. 2006 (Pokora)

ob rojstvu: 3750g, 54cm

12. mesec: 8340g, 76cm 

user posted image ristjan , 28.4.2006, (Krista28, Tatjana, 8.10.1974, ek. tehnik)  

ob rojstvu: 3900g, 53cm
11. mesec: 11500g, 79cm  


user posted image ristina, 3. 5. 2006 (Ankica, Andreja, 11. 6. 1979, prof.  geo. in zg.)    

ob rojstvu: 3090g, 50cm

12. mesec: 8800g, 75cm  
 

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image   user posted image

(odgovor članu Marelica)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Aprilke in Aprilčki 2006 (2)
17.10.2007 22:27:34   
alička
Se še jaz pofočkam v novi čvekalnici. user posted image  Kja več kot od Marelice pa tudi od mene ne boste brali. Zmatrana user posted image

Lahko noč!

(odgovor članu Marelica)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Aprilke in Aprilčki 2006 (2)
18.10.2007 7:08:00   
rocky2
A kar zaklenili so nas?user posted image Zgleda, da preveč čvekamouser posted image .

Kaj več pa tudi od mene ne boste slišale.

l.p.
Rok

_____________________________



Mina in Brina


Brina, Mina, Nenya, Rok...nas je pa že veliko, ane.

(odgovor članu alička)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Aprilke in Aprilčki 2006 (2)
18.10.2007 8:34:31   
Nenya
Ojla!
Ker po čudežu jem zajtrk v miru, ker obe še spita, se vam mal oglašam.
user posted image user posted image kaj je s tem zaklepanjem? Enim pa še niso kot sem vidla, kar nekej, si misliš da bojo veseli če veliko 'uporabljamo' RR, kr neki.
V torek sva imela pregled, jaz sem mislila da bo za obe po so sestre neki zamešale. Brina ma 4950g in je dolga 53 cm, zlo naju je pohvalila. Mina bo mela pa enkrat novembra.
Še naprej mamo pestro.
Krista in Maychika kaj je bilo s tisto flis trenirko pri hoferju? Jaz bi eno kupila Mini.
Nimam pa pojma user posted image kaj ste nazadnje pisale, nisem uspela računalnika prižgat kak teden.
Mejte se. Mina že žlobudra.
Grem,

_____________________________

Ever stopped to think ...
then forgot to start again?

(odgovor članu rocky2)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Aprilke in Aprilčki 2006 (2)
18.10.2007 9:55:10   
*zvezdica*
Madona, sem vas komaj najdlauser posted image . Kar zaklenil so nam debatouser posted image . No ja, pa gremo novim zmagam naproti!

_____________________________

Marcel in Zarja

(odgovor članu Nenya)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Aprilke in Aprilčki 2006 (2)
18.10.2007 10:39:33   
eya
Ojla!

Kako ste? Midva z mali sva še doma, sva že spekla tortico za očijev rojstni dan. Danes bova šla ven, če bo le kaj sonca, čeprav bolj slabo kažeuser posted image

Zaklenili pa so teme vsem, ki imajo debate čez 200 strani, ker se je menda dogajalo pri predolgih temah in brisanju raznih trač tem, da so izginjali deli teh dolgih debat.

Lep dan!

(odgovor članu *zvezdica*)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Aprilke in Aprilčki 2006 (2)
18.10.2007 11:46:00   
maychika
no eya pa mi ni uspelo nič skopirati. če bi vedela da bojo zaklenili, bi se bolj potrudila. hi hi

joj...jaz bi tud samo še počivala in se izležavala, pa ne gre...ehhh....

nenya...jaz sem takrat žametne hlače hotla kupit. od danes jih imajo spet in grem popoldne pogledat...če bo kaj pametnega. sem pa tudi že trenerkico enkrat eno kupila. sicer bo za drugo leto, ampak je videt ful fajna in kvalitetna. tko da ...mislim da se kar splača v hoferju tele otroške zadevice kupit vsake toliko časa. so poceni in čisto v redu kvalitete. bom poročala, če so hlače dobre, če jih bojo sploh še imeli...

lp..še malo pa grem vodoravno...

_____________________________

Tia in Neli....moji mali zvezdici

(odgovor članu eya)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Aprilke in Aprilčki 2006 (2)
18.10.2007 12:59:03   
eya
Maychika-saj teme ne bodo brisali, samo zaklenili so jo...tako da, če boš hotela kopirati poste, boš mogla samo poiskat temo za nazaj...

Mali me je zdajle ful presenetil...jaz sem nekaj pospravljala po sobi, on je šaril okoli sesalca...nato pa je prišel po mene, me prijel za roke in me peljal do svoje posteljice...je hotel it spatuser posted image  Ma je smešen. Sem ga polegla, se je ful razveselil dude in zdaj že spi. Ali pa včeraj...sem ga dala okoli 1ih spat, kar na taveliko posteljo. Čez kako slabo uro sem se ravno tuširala, ko slišim, da mi nekdo trka na kopalniška vrata...ma sem debelo pogledala, ko sem ga zagledala pred vratiuser posted image

(odgovor članu maychika)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Aprilke in Aprilčki 2006 (2)
18.10.2007 13:03:22   
mojčika
Dobr danuser posted image

Meni nič kaj ne uspeva kukati sem, smo zaposleni 25ur na dan, delam cele dneve, popravljam teste in spise, pazim, da mi ne bodo razsuli celega stanovanja, zaenkrat je na pol poti, smo pa pri mojih.

Nič kaj drugega presenetljivega se ne dogaja, MM bo tudi začela čvekat, čeprav moji najljubši sta "a to", ko kaj hoče, o tem sem že pisala, druga taka pomešana pa je "a še", ker jo jaz seveda vprašam, a še bi pila, jedla.... in ona ko kaj hoče še, reče: a še, a še, a šeuser posted image

Hoferjevi bodyji so sicer tanki, a ok, nasploh pa so me presenetile njihove plenice, so res v redu, tanke, mehke, z velikimi krilci, elastiko na hrbtu... Mullerjeve se mi sedaj zdijo predebele, DM-jeve, se mi zdi, da se je res zmanjšala kvalitetauser posted image , pampers pa nam malo zdržijo, urca, pa je že vse polno in težkouser posted image

Tako punce, lonci me čakajouser posted image

_____________________________

4. 4. 2006 je posijalo sonce z imenom MAYA MARINA
16. 3. 2009 je posijalo še drugo sonce z imenom LUCIJA JULIJA

(odgovor članu maychika)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Aprilke in Aprilčki 2006 (2)
18.10.2007 19:10:50   
Marelica
samo da nas zankrat spet na prvo stran vržem. Zdaj grem kopat Katarinco in spat spravit, pol se pa spet kaj oglasim. Upam, no. user posted image

_____________________________

Moji trije sončki: aprilka Katarina, avgustovček Dominik in njun zlati ati
http://marelica79.moj-album.com/
http://www.mojvideo.com/uporabnik/marelica

(odgovor članu mojčika)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Aprilke in Aprilčki 2006 (2)
18.10.2007 22:06:32   
alička
Veste kaj, na drugi strani pa že ne bomo!!!

Nekaj slabo se dogaja tukaj gor zadnje cajte user posted image .
Vam pa tudi jaz nimam kaj napisti...Živa je bila ful žalostna, ker popoldan nismo mogli nič ven...je rekla da je dez...
Še 45 minut do CSI-ja, dvomim da bom zdržala, če pa bom, bom tako zaspala pri prvih reklamah user posted image .

(odgovor članu Marelica)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Aprilke in Aprilčki 2006 (2)
18.10.2007 22:36:04   
Marelica
Danes nas že drugič iz druge strani rešujem.user posted image  No, vidim, da je tudi maychika zdaj gor, pa bo sigurno kaj pametnega napisala.user posted image

Sem čisto zadaj ostala po komentarjih v teh zadnjih dneh, pa se mi ne ljubi več nazaj hodit brat. Sem vas po večerih sicer kar redno brala, samo pisat se mi pa nič ni dalo.

Danes sem možeka poslala v Hofer po one žametne hlače (hihi, maychika, a ste se vi tud zgrebli?). No, ker ni točno vedel katera številka bi bla najbolj prava je kupil 3 različne: 74,80 in 92. Taprve so ji že čisto na knap, da jih verjetno kaj dosti ne bo mogla imet oblečene, so ji pa 80 najbolj prav. So pa res super, sploh, ker imajo med nogami pritiskače mi je fajn. je pa baje zadnje 3 teh številk kupil (barve sploh ni blo za zbrat), tak da so ljudje že kar pridno grebli prej. Meni je bilo toliko do teh hlač, da bi jih šla kar v Rogaško kupit, če jih možek ne bi dobil. Pa še zdaj me malo mika, da bi ji še kake kupila...samo kaj, ko nimam pojma, če jih bodo jutri še sploh imeli pa z obema malima mi je prava misija kam it... Eh, saj ima tamala itak ful več garderobe kot mi2, tak da ne rabi. No, ampak so res ugodne pa kvalitetne. Hoferjevih bodijev ima pa tudi že veliko in se mi fajn zdijo za notri po stanovanju v kombinaciji s kratko majčko. Pa hoferjeve čeveljčke ima, pa plenice (meni se zdijo ful dobre)... ma saj smo kar stalni kupci teh stvari bi lahko rekla.

Mojčika, MM ima pa res smisel za humor.user posted image  Eh, Katarina še nič novega ne ve povedat. Je pa pred kratkim dobila punčko dojenčka in zdaj je na dnevnem programu prenašanje, dajanje ajat, previjanje (no, ona ga odvija)... pa celo k hoji ga že "sili"user posted image . No, danes ga je še skopala pa v banji nahranila. Bom slikico priložila.
user posted image
O, Nenya, Brina je pa res že velika!!!user posted image

Jaz sem pa včeraj Dominika celo polno dojila cel dan, ponoči in še danes do večera... tu nam je pa zmanjkalo in smo dretje ustavili samo s flašo. No, ampak za mene fuuuul uspeh. Upam, da se bo nadaljevalo. Imam pa po novem sprej Syntocinon, ki naj bi malo mlečne vode sproščal. očitno pomaga.

No, grem zdaj nalepit fotko. Pol pa da vidimo, če je že katera vmes kaj naklofala za prebrat.

Aja, pa Dominik nam zdaj tudi že konkretne nasmehe deli. Srček!user posted image :

user posted image

Lepo, prespano lahko noč za vse!

_____________________________

Moji trije sončki: aprilka Katarina, avgustovček Dominik in njun zlati ati
http://marelica79.moj-album.com/
http://www.mojvideo.com/uporabnik/marelica

(odgovor članu Marelica)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Aprilke in Aprilčki 2006 (2)
19.10.2007 7:53:54   
barba
Ojla!

Tole z zaklepanjem tem mi je prov mal tečna zadeva.user posted image Sploh nevem kaj sem nazadnje napisala, za nazaj se mi pa ne da it gledat.user posted image

No v glavnem tud pri nas ni večjih sprememb. Največja je ta, da nisem več mana ampak mami.user posted image Mi je bla mana skor bolj všeč.
Aja, hotla sem jo naučit, da bi s prstki pokazala koliko je stara. user posted image  Ta načrt je splaval po vodi, ker mi je mula povedala, da je stara »let pa pol«.user posted image Sem jo ziher ne e5x vprašala kolk je stara, ker nisem mogla verjet. user posted image  Je rekla, da jo je ati naučil, sam on o tem nič ne ve. user posted image  user posted image user posted image user posted image  Tko zdaj pove, da je Meta Gapeina, da je stara let pa pol in da je dom v »Čuju«, atiju je ime Tod, mami je Babaja, itd. user posted image

Joj, Marelica tvoja otroka sta pa tok cortkana.user posted image Dominik že kar nasmehe deli?user posted image Sem čisto pozabila, kaj se začnejo smejat.

No toliko za dobro jutro …

_____________________________

LP, barba
9.4.2006 - moja punčka Meta
27.1.2009 - moj fantek Tine

(odgovor članu Marelica)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Aprilke in Aprilčki 2006 (2)
19.10.2007 11:10:01   
rocky2
Da ne bomo spet na drugi strani...user posted image

_____________________________



Mina in Brina


Brina, Mina, Nenya, Rok...nas je pa že veliko, ane.

(odgovor članu barba)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Aprilke in Aprilčki 2006 (2)
19.10.2007 12:05:16   
*zvezdica*
Hej hej čveke in čvekoni....res smo slabi ratal kar setega tiče. Ampak res ni časa, saj smo vsi na istem.

Tud mi smo šli na lov za Hoferjevimi hlačami in bodiji. Bodiji niso vedno enaki, jaz sem jih lani ful nabavla in so slabše kvalitete kot pa ti zdej. Taki bolj tanki so. Hlače smo tud dobili, ampak jih je kupla stara mama, tako da jih bo dobil za Miklavžauser posted image .
Plenice pa mi že ful dolgo kar Hoferjeve kupujemo in sem res ful zadovoljna z njimi. Ko ga pazi oči ima drugač kar tiste na hlačke (Dm ali libero)., so mu bolj praktične..pa so tud kar OK.

Tud pri nsa skos več govori. Včasih ga kar z odprtimi usti gledava ko kako tako ven butneuser posted image . Mal je že stavke začel tvorit...Dadi pije kavo, mami je tam, Dodi ni tu....Trenutno najljubša beseda oz. besedi sta riba tuna in ves čas polušamo "biba tuna, biba tuna, biba tuna"user posted image . Iz tune ga probamo preusmerit še na orado, sicer reče "biba ada", ampak tuna je še vseeno omiljenauser posted image . Samo a ni zanimivo, da svojega otroka res vse razumeš kaj ti hoče povedat. Včeraj je bila pri nas svakinja s tamalim in se je ful čudla kako kar vem kaj mi mali dopoveduje. On je čebljal svoje, ona pa ni imela pojma kaj govori..ampak itak da ti pa vse štekaš.

Marelica ti imaš pa res dva zlata sončka..pa še edn bl cortkan k drugiuser posted image

Eya, a s tvojim še gledata PB? Midva sva dobesedno obsedena, tud 3 dele na večer pogledavauser posted image . Mislm, da bova dons zaključla z 2. sezono, ker mava samo še 2 delauser posted image .


_____________________________

Marcel in Zarja

(odgovor članu rocky2)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Aprilke in Aprilčki 2006 (2)
19.10.2007 12:30:47   
eya
Ojla!

Zvezdica, mislim, da sva midva še večja obsedenca s PB, ker gledava že tretjo sezono, takoj ko pride nov del, ga M dol povleče (po Maychikinih navodilih) in gledava. Tako da imava zdaj 5. del 3. sezone za pogledat.

Barba, teb ke mana bolj všeč kot mami, meni pa mulček reče mami ali pa mima, pa mi je slednja varianta tudi bolj všečuser posted image user posted image user posted image  Suoer za vaše govorce, meta in Zvezdica... Pri nas so zdaj zadnje nove besede rikaka (risanka), pa adijo reče (ne več pa,pa)...pa skoraj vsako besedo ponovi, če ima le časuser posted image . Tudi po dve besedi skup mu ratata, npr. dez pada....

Danes sem šibala v Promak in seveda niso imeli tak trak, kot sem ga sama hotela. Čeprav so mi še prejšnji teden zagotovili, da ga imajo...mam pa tud srečo. Imajo pa res vse sorte stvari pri njih, škoda ker sem bila službeno tam, pa ni bilo časa firbcatNo, trak sem potem iskala (telefonsko) še v kakih 5 trgovinah, nazadnje pa našla v eni majhni cvetličarni čisto blizu domauser posted image

kako je Katarina srčkana, pa Dominik tuduser posted image user posted image user posted image  Super za uspešno dojenje.

Škoda, ker nimamo mi kje Hoferja blizu, ko ga tako hvalite.

Mojčika, pri nas je bilo tudi pred kakim mesecem vse na a...vsaka beseda se je začela na a...se vidi, da je pol dolenjca maliuser posted image user posted image user posted image

Lep dan!

(odgovor članu *zvezdica*)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Aprilke in Aprilčki 2006 (2)
19.10.2007 13:08:58   
maychika
hi hi marelica...pa sem te spet zafrknila in nisem nič napisala. ni se mi dalo, sem bla fuuuul utrujena in pa...bom pol napisala.

ja hlače sva šle z mami iskat in sem jih tudi še komaj dobila. pod 92 številke skor niso več imeli, sem ji itak imela namen 92 kupit, tko da sem ji vzela tri (rdeče, svetlo plave in olivne) in sem ji doma takoj probala. fuuuul je luštna v njih...res ji pašejo. so pa izredno fajne hlače, sem res presenečena da jih dobiš za tako ceno. tudi 92 imajo še pritiskače in je meni to tud zakon. sem jih pa komaj še dobila res...ljudje takoj pokupijo. meni je kar malo smotano, ko moram takooo daleč za eno tako stvar, čeprav se splača. unih akvarijev, ki sem ga hotela tudi vzet pa itak ni več blo, ka so jih na pol zastonj dajali. škoda...smo hotli Tii ribice kupit. pa drugič. sej če bi bla tam nekje do 6 meseca noseča al pa 7, bi šla že sama s Tio dopoldne, zdej me pa itak ne pustijo več sami se okrog vozit...ma itak sem bla na pol poti do porodnišnice... hi hi. No, če bi bilo po moje bi itak kar do Jesenic šla še v njihov Hofer pogledat, sam je mami že prej, ko sem to v šali povedala nekaj godrnjavo komentirala, tko da nisem hotla še enkrat predlagat. No sej...doma je pa rekla, da bi lahko šli.,,,zakaj nisem rekla...hmmm...ne bi vedla zakaj...kr tko... ;)

sej bi tud plenice probala, sam je pa res predaleč, da bi jih hodila tja iskat. mogoče enkrat vzamemo kar tko pa mal na zalogo. da sprobamo.

joj kaj je katarinca fletna. bo fajna mamica...le po kom bo to imela?! no to je dobra vaja za pregled ob letu in pol. naša je dobila dojenčka in je mogla mu dat iz flaške piti, pa pokazat očke, nos, roke, noge ipd...)...pač...tisti denverjev test.

dominik je pa tudi zlat...user posted image

punce...dajte predlog...midva se zdaj odločava med dvema imenoma...Lianna in Neli. Kateri je vam bolj všeč, ker midva se ne moreva odločit in sva rekla bova malo glasove zbirala...

Meta...hi hi...ti si zakon, ko takole mamici godeš. Si jo prav lepo zfrknila s tem letom in pol...

joj...več o včeraj pa kasneje. zdej grem malo spat...vedno slabše spim, me že tko trebuh boli, da je kaj...

lepo bodite do naslednjič...

maja



_____________________________

Tia in Neli....moji mali zvezdici

(odgovor članu Marelica)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Aprilke in Aprilčki 2006 (2)
19.10.2007 13:42:25   
alička
Hojla!

Jaz pa v Hoferju sploh še nikoli nisem bila user posted image , reklam pa tudi ne dobivam tako. da nič ne morem pripomniti ne ohlačah ne o plenicah. Moram pa rečt da hlač na pritiskače med nogicami nisem imela že od pol leta dalje, jih nisem dobila. Za previjat je to res enostavno.

Maychika jaz glasujem za Neli.
Sem šla ticker zdajle gledat, pa ti imaš samo še 22 dni! Vauuu. 
Nisem vedela, da morajo na pregledu pokazat očke, pa nosek...na punčki. Naša tega sigurno ne bo naredila. Že svojega noska in učk noče pokazat če ni pri volji. Bomo mogli malo trenirat!

Marelica, Katarinca je takooo luštkana, Dominik pa ne zaostaja nasmeh na vsa usta. user posted image

Barba - Meta je prava carica za govorit! user posted image user posted image user posted image

Še malo pa šibam domov, jutri gremo na rd od enega štiri letnika, v nedeljo se bom pa probala na kosilo povabit k našim user posted image , da mi ne bo treba kuhat itak mormo it vnukinjo pokazat, ker ne zdržijo več kot en teden brez nje.

(odgovor članu maychika)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Aprilke in Aprilčki 2006 (2)
19.10.2007 13:44:39   
*zvezdica*
Maychika, zanimiva imenauser posted image . Men osebno je bolj "všečna" Neli!
Odločit se morta pa itak vidva...pa še Tio mal po mnenju praštauser posted image

_____________________________

Marcel in Zarja

(odgovor članu maychika)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Aprilke in Aprilčki 2006 (2)
19.10.2007 13:47:19   
eya
Jaz tudi glasujem za Neliuser posted image

Tudi za našega nisem sigurna, da bi znal dat flaško dojenčku, še nismo probali tega naredit. Dele telesa pa tudi pokaže, ko on hoče, ne pa nekdo drug...ko bo prišel v nov prostor (v ZD) bo pa tako hotel vse naokoli pofirbcat. Sicer pa bomo imeli ta pregled šele januarja baje, ker "zdaj so itak vsi bolani in nima smisla klicat"...tako mi je danes razložila Žigova Puser posted image

(odgovor članu alička)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Aprilke in Aprilčki 2006 (2)
19.10.2007 14:56:15   
Anonimen
Pozdravljeni po dolgem času.

Huh, saj ne znam več tipkat user posted image user posted image user posted image .

Mi še vedno čakamo na internet (je že več kot eno leto, ko so začeli polagat optični kabel - toliko o učinkovitosti user posted image ), tako da se danes oglašam z bratovega računalnika.
Jaz zdaj intenzivno iščem službo, za Kristino pa zasebno varstvo, možno sicer, da že letos dobimo varstvo v vrtcu, ampak šele čez nekaj mesecev, ma, bomo videli.

Drugače pa rastemo, Kristina na veliko maltretira psa (boga reva, bo ostala psička brez dlake).. in čakamo na sneg.

Joj, sem odzadaj s tem forumom... MARELICA, čestitke  za malega Dominika user posted image user posted image . No, zdaj je že fejst fant. A je še pri komu kaj novega, pa da jaz tega ne vem?

Lepo se imejte, upam, da bomo omreženi še letos user posted image user posted image user posted image .


(odgovor članu eya)
  Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Aprilke in Aprilčki 2006 (2)
19.10.2007 14:58:06   
Anonimen
Pa to moram komentirat: EYA, kdaj si me prehitela? Pa tako dolgo sem držala rekord v številu odgovorov na forum user posted image user posted image user posted image .

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Aprilke in Aprilčki 2006 (2)
19.10.2007 16:49:41   
eya
IZVIRNO SPOROČILO: Ankica

Pa to moram komentirat: EYA, kdaj si me prehitela? Pa tako dolgo sem držala rekord v številu odgovorov na forum user posted image user posted image user posted image .


user posted image user posted image user posted image  Že zdavnajuser posted image user posted image user posted image  A veš, da sem se ravno danes spomnila nate? Telepatijauser posted image  Veliko sreče pri iskanju službe in varuške-držim pesti.

Pa na Miaxxx-kje se pa ti skirvaš?

Lepo popoldne!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Aprilke in Aprilčki 2006 (2)
19.10.2007 19:26:21   
flecker1
Maychika, meni je všeč Liana...user posted image Moja prijateljica je pred kratkem povila fantka Nel, pa prvič slišim to ime? Kaj pa ve?
Sedaj sm vzela malo počitka od likanja, kmal se mi bo kup zmečkanega spraznil user posted image in čez en teden se mi bo spet nalagala polna košara opranih peril user posted image in spet odlašanje in potem kuuuuuup za zlikatuser posted image user posted image user posted image user posted image
Je pa bedno zaklepat teme, ker včasih grem na prvo stran in se spominjam kak je bilo od rojstva dalje user posted image

(odgovor članu eya)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?