|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Aprilski srčki 2008
2.4.2009 11:02:29   
novopecena
no pa smo začeli novo poglavje, ko naši otročki niso več dojenčki ampak hitro rastoči malčki.
fajn bi blo da bi Nataša mogoče obnovila seznam da bo na 1. strani. mogoče bi bilo potrebno malo popravkov oz. da se ga skrči-kaj pravite?

no želim nam veselo polnenje strani user posted image  

< Sporočilo je popravil novopecena -- 2.4.2009 11:11:12 >


_____________________________

Ljudje smo kot angeli z eno perutjo,
če hočemo leteti se moramo objeti
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
No.1 fanica mojega malega Reneja
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Aprilski srčki 2008
2.4.2009 11:41:40   
barby78
Ojla!

O,a že kar na novem forumu? user posted image user posted image user posted image

Najprej,da zaželim-

VSE NAJBOLJŠE NELI,KIARA IN KAJA !

user posted image

Mene pa tak glava boli,da ne vem več kaj naj.pa še vreme je tako brezvezno.Naj že hitro sonce posije.
Grem še mal ležat.sem tableto vzela in čakam da zagrabi.Pol pa že itak v službo.ma,bi kr doma ostala.

Bežim,da ne bom še vas čist zamorila user posted image

lepo se imejte
se čujemo,pa-pa




_____________________________

Moja največja sreča in veselje,sta moja 2 sončka
LIA-24.03.2008
VITO-02.12.2000


(odgovor članu novopecena)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Aprilski srčki 2008
2.4.2009 18:25:30   
trnuljčica
Danes sem bila pri zobarju. Se mi je en zob odlomil...So me pohvalili.user posted image
Potem sem šla v vrtec vpisat malega za jesen... Saj še sedaj ne vem, al bi ga dala notri, al ne...Sem mislila, da bi šel z dvemi leti, samo ko je sredi leta praktično nemogoče priti notri... Naslednjo jesen se mi pa zdi že skrajni čas...Kaj vem, od drugih otrok (sorodstva, brata...) imam v glavi same slike jutranjega dretja (eno uro), čim kasneje so otroci šli. Nekako bi rada to omilila na minimum. Pa kasneje ni ravno fajn, če ravno dobiš novegauser posted image , straejšega pa v vrtec... MM je za to jesen... Ampak sva nazadnje odločila,da ga lažje izpiševa, kot čez noč iščeva varstvo. Nikoli ne veš...

Tasyo poceni? A ti to mene mal ...user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu barby78)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Aprilski srčki 2008
3.4.2009 13:59:54   
Tejcha

Drage mamice in princeske ter škratki!

Z Ajšo se vam zopet pridružujeva, če lahko. Verjetno ste že pozabili na naju, js pa imam nekje še vedno priponke za eno izmed prvih srečanj ...

Lumpa pridno raste, skupaj z bratcem nama povzročata sive lase, vsak dan ušpičita kakšno bedarijo, sedaj se že res skupaj zaigrata... Bejba se postavlja pokonci, hodimo še ne, je je pa vsepovsod polno (pogon na vse štiri), imamo 6 zobkov, trmo v najhujši obliki in trenutno obdobje "sama bom" , najboljša igrača je daljinec, zanimive so knjigice, kocke, vlakci, avtomobilčki...

Čas pa res tako leti, da je joj. Že od oktobra delam (slučajno se je pokazala priložnost za delo preko ŠS  na 4 ure in sem zagrabila), Ajšo ta čas pazi babica. Imam zlato taščo in je zato bilo odločitev glede dela lažje sprejeti. Tudi sama pa spravljam na kup papirje za vpis v vrtec septembra. Sama se res ogromno ukvarjam z njima, a bi Tilen (Ajšin dveinpolletni bratec) še med vikendom šel k prijateljčkom. Vidim, da je družba vrstnikov res 1A  in tega nobena super babi ne more nadomestit. Na srečo do sedaj nismo bili veliko bolni in res trkaaaaam ...

Pa da ne bom preveč zatežila ...

Enoletnikom pa VSE NAJBOLJŠE!!!



Sva žihr zopet  zraven? :)

Pozdravčki,

T&A




_____________________________

...In res... Ni lepšega občutka, kot je nežen dotik otroške ročice ...

(odgovor članu trnuljčica)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Aprilski srčki 2008
3.4.2009 18:53:58   
sky77
ojla

Da se še jaz pofočkam. Sem celo nekaj preletela kaj ste pisale še pri dojenčkih user posted image  Bom potem pokomentirala, če me ne bo ementaler izdal user posted image

Mi smo trenutno zdravi, čeprav je Bini 2x imela vneta ušeska in ab. Vmes pa en teden brez. Rok je pa tudi ok. Vsake toliko posmrka, ampak to je zaradi vrtca. Še vedno hodimo za bioresonanco. Baje še kakšnih 10 dni, pa bo Bini lahko začela jest jajčka. Bomo videli. Sicer imava v sredo še uradno testiranje pri alergologu. Jim moram povedat, da ima ful reakcije na hiconcil in calpol. Postane čisto pikasta, pa še driskico dobi zraven. Pa naj stestirajo kaj jo matra. Spet ne jemo, pa je vmes že tako lepo jedla. Zdaj je pa spet vse ne ne. Zraven pa tako besno odkimavanje z glavo. Sej potem ko ji na silo spravim eno žličko v usta, je njami in celo parkrat odpre usta. Na srečo je moje mleko še vedno dovolj kalorično ker je kar bajsika.

No zdaj pa komentiranje:
TOMAŽEK, NELI, KIARA, KAJA VSE NAJBOLJŠE ZA 1. ROJSTNI DAN user posted image user posted image user posted image user posted image
 
Pa čestitke vsem za prve korake in hojo. user posted image user posted image   Pri nas smo še svetlobna leta daleč. Sej rada bi, ampak se je treba naučit  
 
Uvajanje v vrtec - ja nas to pri Binčki še čaka in upam da bo šlo bp. Rok je bil v enem tednu čisto uveden. Je malo pojokcal, ampak kakih večjih problemov ni bilo. jih imamo pa zdaj, ker spet grize. In to samo zato, ker nekdo vzame v roke igračko, katero si je Rok ravno takrat zamislil da bi jo imel. No vsaj doma ne grize, čeprav je imel tudi doma že taka obdobja
 
velikost oblačil - sej ne morem verjet. kakšne velike otroke imate. sem ravno prejšni vikend dokončno pospravila oblačila št 62. Trenutno nosimo bodije 68, hlače pa 74. Od 92 smo še zelo daaaaaaleč
 
Bom drugič naprej, Rok pravi da imam dovolj user posted image

(odgovor članu Tejcha)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Aprilski srčki 2008
3.4.2009 19:12:09   
Isabellabina
Hojla...a jo šibamo tule dalje????????user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu sky77)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Aprilski srčki 2008
3.4.2009 21:58:59   
kekec in mojca
No, da še tukaj nekaj napišem, da bom imela opozorilo na "Moji ringaraji", če bo kdo pisal. user posted image

_____________________________

Kdor vesele pesmi poje, gre po svetu lahkih nog.

(odgovor članu novopecena)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Aprilski srčki 2008
3.4.2009 22:46:44   
Isabellabina
user posted image
user posted image

Jo@n---tole je končni izdelek,ki ga naredi ta kozmetičarka.Je pa narejen noht res samo iz gela in ni prisoten umetni noht.

< Sporočilo je popravil big mamma -- 3.4.2009 22:47:34 >

(odgovor članu kekec in mojca)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Aprilski srčki 2008
4.4.2009 11:17:58   
lepa posadka
Živjo!

Jaz bi kar vriskala... pri nas je prav lep spomladanski dan. Pa še toplo je. Na sosednjih travnikih traktor trosi gnojilo, otroci so pritekli iz gozda, kjer so nabrali leske za butarice, Tomažek je šel v pančevo, MM je začel kopat za temelje na vrtu, ker bomo drug teden postavili zunaj kamin (če bo pečar držal besedo???!!!)... torej vse diši po pomladi. Le kosilo bo še bolj zimske sorte, saj je treba še malo po skrinji pospraviti: krvavice, zelje in krompir :-)

Tole sedaj ej težko komentirat, ker smo pol tam in pol tukaj...
Big mamma... verjamem, da se vsi veselite z Lauro! Pa tile nohtki so njeni?
Tanja... super za zabavo! Pa prve korake tudi!
Darila za prvi rojstni dan... mi smo ponavadi kupili ali sedež za na kolo, da smo skupaj lahko kolesarili... načeloma drugih rekvizitov nismo imeli. Brez zamere... toda vsi ti koleščki in tricikli se po mojem ne obrestujejo hudo. Ali pa je vsaj pri nas tako, ker smo bolj na vasi, pa otroci hitro po travi divjajo... kar je meni ljubše. Na sprehode hodimo v gozd ali naravo, kjer pride v poštev ruzak... po cesti pa gremo skupaj na kolo. Lansko poletje smo prešpricali, letos bomo spet vsi skupaj lahko hodili na izlete. Jupiiii. Se že veselim.
Tejcha... dobrodošla nazaj. je fino brat, da ste super.
Trnuljčica... glede vpisa v vrtcev pa kdaj in kako... težko je bit čist siguren, gotovo pa lahko še izpišeš, kot na vrat na nos nekaj iščeš. Se strinjam. Smo pa mi dali prvega pri 3,5 letih, drugo pri 16 mesecih, tretjo pri dveh in Tomažek bo šel pri letu in pol... Pri prvih treh ni bilo nobenih težav. Prve dneve so vsi pojokali, a čez dan je bilo OK. Pa po raznih praznikih je bilo kakešn dan spet težje. Če pa bi imela možnost, bi imela vse otroke do tretjega leta doma! SPloh, če niste samo doma in ima še kaj otroške družbe drugje... potem res ne rabi drugega kot toplino, hrano in servis ritke :-)
Simvir... po prvem tednu si slišat prav super, hehe. Pa upam, da je jutranji spanec uspel.
Kekec in Mojca... po mojem je to zelo človeška napaka. Se pa strinjam, da bi morala farmacevtka v lekarni vsaj opozorit na to.
Scorpio... nekaj podobnega imamo tudi mi doma... je bilo eno redkih koristih daril ob novem letu od Občine... jo priporočam vsem. Naš Tomažek seje z njo veliko igral, odkar sedi.
Joan... nohtki... to so bili tudi moja točka, preden se vrnem v službo. Jaz pa imam drug problem... Kakorkoli... sedaj so vsaj neke normalne oblike :-) Le pogumno, pa upam, da tudi ti rešiš težavo :-)

Evo... sedaj pa hitim ven, se sliši otroški jok :-)

(odgovor članu Isabellabina)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Aprilski srčki 2008
4.4.2009 13:14:10   
novopecena
ojlA
kaj pa menite o prikolicah za otroke, ki samontirajo na kolo? bom probala kako sliko najdt da vam jo pripopam


_____________________________

Ljudje smo kot angeli z eno perutjo,
če hočemo leteti se moramo objeti
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
No.1 fanica mojega malega Reneja

(odgovor članu lepa posadka)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Aprilski srčki 2008
4.4.2009 13:48:00   
scorpiogirl
čav, bejbe user posted image

a pol smo zdej kar na otroku že user posted image
sej to klepetanje na obeh straneh res ni fajn ... se je pa meni kar težko prestavit na otroka ... je bilo tole takoooooooo lepo obdobje user posted image zdej pa novim zmagam naproti user posted image

Tejcha, WB user posted image pa le večkrat se nam pridruži pri čvekanju ... je precej zamujenega čvekanja za nadoknadit user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: novopecena
ojlA
kaj pa menite o prikolicah za otroke, ki samontirajo na kolo? bom probala kako sliko najdt da vam jo pripopam

tole misliš?
user posted image
jst sicer izkušenj nimam, tako da ti ne morem svetovat ... se mi pa ne zdi fajn, ker malega ne vidiš ... sicer ga pa v sedežu tudi ne, tko da res ne vem



Posadka, najbrž ti tricikli res niso kaj prida uporabni ... vsaj naš pomoje ne bo user posted image okrog hiše imamo same ceste (sicer manjše, ampak nekateri mislijo, da je treba ful divjat okol user posted image ), tako da ne pride kaj prida v poštev ... mogoče ga bom k našim peljala, bo tam bolj v uporabi. drugače smo pa mi bolj "laufarske" sorte ... bomo bolj na nogah user posted image mi je tud načeloma bolj všeč, da hodimo, čeprav počasi, pa vmes še kaj pogledamo, kakšen kamenček poberemo, rožice poduhamo ... user posted image če ne bi tricikla dobili, ga najbrž ne bi nikoli imel user posted image bomo verjetno kmalu kar na navadnem kolesu z malimi koleščki zraven (no, ko bojo nogice znale poganjat pedala user posted image ).

mi smo doma ... en mali šoping smo dali skoz, sem v Kiku nabrala mal majčk pa dvoje hlače pa eno jaknico user posted image sem za 20€ celega oblekla user posted image je bilo nujno plenice kupit, pa smo še mal v druge trgovine zavili user posted image pa po sončku smo se sprehajali, sedaj pa fanta spita (je MM prav vesel, če se lahko malemu pridruži v drnjohanju, Nalu se pa to kar pozna ... oponaša smrčanje user posted image user posted image user posted image ), jst se sladkam z jagodami pa RR-jem user posted image ko se zbudita, jo pa mahnemo ven pa mal k taščici na obisk user posted image zvečer bom pa spet taksi služba mlajšemu bratu user posted image

lep vikend, je končno vreme bolj prijazno (kar se tudi na čvekanju pozna user posted image ) user posted image


_____________________________

Ni nam dolgčas :)

(odgovor članu novopecena)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Aprilski srčki 2008
4.4.2009 15:53:22   
kekec in mojca
Še glede amoksiklava- njihova šprica je v ml in ne v mg, zato nisem bila pozorna. Na šprico v mg sem tokrat naletela prvič v Zinnatu in niti na kraj pameti mi ni padlo, da bi lahko bilo karkoli drugega kot ml. Še sreča, da se otroku ni nič zgodilo. Sem pa ful huda nase zaradi te moje malomarnosti in nepazljivosti. 

Tale prikolica -rikša -  je tudi meni všeč in razmišljam, da bi jo kupila. Vendar se mi zdi ful predraga in večji otrok se bo začel voziti s svojim kolesom. Komaj čakam. Tamali bo pa lepo v stolčku - sedežu.

Se pa strinjam z BM o uporabnosti triciklov. Za atijem sva se dogovorila, da bomo našega, ki ga imamo od starejšega, kar dali na bolho in ga prodali. Nam ni ravno prišel prav. Mislim, da za ceno 20€... kaj pa vem. Novi stanejo 40 €... ni glih poceni ta zadeva. Sicer pa tako komaj čakam, da na Pohorju pobere sneg in gremo tudi mi v nahrbtnik in veselo na vsakodnevne pohode.

< Sporočilo je popravil kekec in mojca -- 4.4.2009 15:54:01 >


_____________________________

Kdor vesele pesmi poje, gre po svetu lahkih nog.

(odgovor članu scorpiogirl)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Aprilski srčki 2008
4.4.2009 16:38:20   
sky77
Dan

Ravno pucam okna, pa sem si malo pavze vzela. user posted image  So mi pa ostala samo še 3. So pa res bila že ful svinjska, ko jih celo zimo nismo nič pucali. In se nam je danes ful razjasnilo user posted image user posted image  Sej jih ne bi, če ne bi bila drug teden velika noč in gre vstajenska procesija ravno mimo nas.

Ko že ravno govorite o triciklih. Pri nas je pa res skozi v uporabi. Rok ga je zgonil v nulo, res. Ga je moral moj že sešvasat nazaj, ker je razpadel. In Bini je ravno tako navdušena nad njim. Tako da pri nas je bil to super nakup, ravno tako poganjalček. Se vidi da imamo veliko dvorišče in da se lahko vozita brez skrbi. Mi pa zraven kofetkamo ali piknikiramo user posted image

Sedež za kolo - Roku smo kupili takega ki se namontira spredaj in tega je zdaj Bini podedovala. Rok pa dobi tistega za zadaj. In potem bomo kolesarili user posted image user posted image  Se vidi da nismo pešaki user posted image

(odgovor članu kekec in mojca)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Aprilski srčki 2008
4.4.2009 16:57:01   
NiLe
Daaaan!

Vidim, da smo se preselili na to lokacijo in sedaj se ne selimo nikamor več ... upam, da bo debata tekla naprej user posted image .

Jaz sem pa zadnja dva dni bolj "tečne" volje in sploh ne vem zakajuser posted image ... nekako sem brez energije, pa volje, pa fuuul stvari imam splaniranih za postorit po stanovanju - pranje oken, čiščenje omar, stolov, sedežne ... pa nikakor ne najdem energije ... neee daaaa seee miiii. Pa se mi zdi, da se stalno vrtim v enem začaranem krogu, skoz neki delam, za pokazat pa nič pametnega user posted image . Brez veze!

BM; user posted image za tvojo najstarejšo punco!

Tejcha; dobrodošla nazaj ... pa večkrat se oglasi in napiši o Ajši!

Tricikel; mi ga imamo še od Nika in se je kar lepo obnesel ... novega ne bomo kupovali. Se mi zdi pa dobro darilo za naše 1-letnike sedež za kolo ali čelada, saj je fino, da družinica kolesari. Pri nas še ne vem, kako bomo izvedli ali bo Lea letos še na sedežu - še dobro, da imamo dva... no, na kakšne daljše ture še ne bomo šli.

Se vidi, da nisem čist taprava, ker mi tudi misli štekajo in prsti počasneje tečejo ... se javim, ko bom bolj pri "živahnih" user posted image user posted image






_____________________________

Spi, dete, spi!
Biba je zaspala, buba je zaspala, baja, ki nagaja, v sanjah s tabo raja.

(odgovor članu sky77)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Aprilski srčki 2008
4.4.2009 19:04:16   
sinskaT
Na brzaka -samo, da vas pozdravim na novem forumu user posted image . a lahko tudi mi2 s Hano sodelujeva čeprav je mala še dojenček?! user posted image user posted image user posted image

..ker me čaka en kup dela bom bolj kratka:
Vse najboljše za RD vsem aprilčkom, ki praznujete te dni user posted image user posted image user posted image

... mi smo direkt iz nekaj dnevnega oddiha "toplice okrnjena (zame) varianta" kjer smo se imeli super duper fajn, srečali smo malo navihanko Brino, ki že kar konkretno raca okoli, naplavali smo se pa tud, tko da imam jaz zdaj za kar nekaj časa dovolj - no saj poleti pa itak ne bom smela.


Tejcha dobrodošla nazaj user posted image .

Lepo se imejte!


_____________________________

♪♫♪♫♫


(odgovor članu NiLe)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Aprilski srčki 2008
5.4.2009 20:50:31   
trnuljčica
Mi smo imeli sinoči "žurko". Mali ni spal od 23 do 4 ih. Pa dobro če ne bi spal, ampak dretjeeeeee. Jaz sem bila že koma. Zjutraj pa še večja. Nato se je zbudil ob 8 ih in podnevi spal po standardu le 45 min.
Ne vem al našemu preveč zraka škodi, da je pol zvečer čisto zmešan, namesto da bi spal, al je bila alergija na ribo... Sicer je tudi prejšnjo noč bilo hudo, ker smo bili skoz zunaj, pa hoja, pa tolk dogaja, da je bil zvečer čisto hiperaktiven... Jaz ne vem, mogoče pa naš ne sme biti več kot 2 uri zunaj, sploh sedaj, ko samo nori na dveh...??? Skratka do 3 popoldne sem bila kot zombi... Pol je bilo boljše- ker sem zaspala za pol urce med njegovim dnevnim spanjem... Ja, a ko si v službi in spiš le 2 uri vzameš bolniško????user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Slaba šala...

Tale "rikša"- MM se tale stvar dopade, sam je rekel NE, ker so nemci zadevo stestirali in je nevarna. Mislim, da je celo v Nemčiji prepovedana. Ne spomnim se ziher- nekaj o bočnem trku... Menda veliko bolj nevarno, kot če bi bil na kolesu v sedežu... Skratka malo preverite...
Mi bomo nabavili sedež za kolo in čelado za 1RD. Tricikel podedujemo. Upam, da bo zanimiv, ker poganjalec je že 10 dni pase. Odkar smo "samostojni... Še mamino roko porivamo stran in rokice skrivamo za hrbtom...user posted image

Posadka- saj jaz imam možnost varstva, ampak brez drugih otrok... To mi je malo tako... Ne vem, sam se mi zdi, da bo okoli drugega leta pa že pošteno rabil družbo... Ma saj še sama ne vem. Menda bom videla jeseni...

Jutri greva z vlakom v prestolnico. Imam kontrolo dr...
Čez vikend praznujemo RD.

(odgovor članu sinskaT)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Aprilski srčki 2008
5.4.2009 21:13:54   
lepa posadka
Dober večer!

Ne morem verjet, da ste vsi tako poniknili :-) Upam, da ste imeli krasen vikend, vsi topličkarji, da ste se zdravi vrnili, Srečka... upam, da ste kakšno tekmo dobili, Nile... tale sonček je verjetno tudi tvoje baterije nafilal na full... pa upam, da je kakšen bacilček ali virus pobegnil iz vaših domov.

Tudi mi smo imeli krasen vikend. Malo dela in veliiiko igre.
Prilagam spet dve fotki moje posadke :-))))

Lep večer in netežaven začetek novega tedna.

user posted image
user posted image

< Sporočilo je popravil lepa posadka -- 5.4.2009 21:15:47 >

(odgovor članu trnuljčica)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Aprilski srčki 2008
5.4.2009 21:18:50   
trnuljčica
Posadka jaz sem danes vegetirala, sedaj pa sem od neprespanosti na spidu... Hec, po tem postu grem vodoravno... Itak bo čez največ 2 urci alarm... A veš kaj je hecno, včeraj sva z MM po dolgem času uživala 2 urci brez UEEEEEE zvečer zunaj v mestu, pa vinčka pa tortica, pa romantika ob 23 pa Hirošima...user posted image V varstvu je pa valjda spal...

Tejcha a ti boš dala Ajšo v vrtec zaradi vrstnikov ali tvoja tašča ne more čuvati dlje kot do jeseni? Kdaj pa je šel Tilen? Se mi dozdeva da imava isto situacijo... Zlata tašča, ampak brez vrstnikov...

(odgovor članu lepa posadka)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Aprilski srčki 2008
5.4.2009 22:00:18   
Tejcha
Čer!

Za nami res kraaasen vikend. Nečak je praznoval 2. RD in smo imeli dva dni noro fajnega vremena in dobre družbe. Mularija je norela, igrali so se v peskovniku, taveliki smo se dobro načvekali, nabrala sem še nekaj regrata ... Skratka: doma me je počakalo čisto vse in zato se počasi lotevam likalnika. Prej pa je seveda treba vase spravit tudi dnevno dozo neta.

Tricikel: pri nas se je pri tavečjem dobro obnesel, je pa res, da sem bila takrat, ko je bil Tilen star 1 leto, že noseča z Ajšo in mi je bilo na sprehodih prav fajn, ko se je naveličal hodit. Zdelo se mu je frajersko, da je sedel na kolesu (imamo takšnega z ograjico) in šofiral. V vozičku mu je bilo precej dolgčas, preveč nosit ga pa tudi nisem upala. Js sm ZA, :).

Rikša: videla v živo in govorila z uporabnikoma, ki je nista mogla prehvalit. Pri nas je preveč klancev, zato ne pride v poštev.

SinskaT, vidim, da pričakujete: ČESTITKE!!!

Trnuljčica: Tilen je štartal z vrtcem lani aprila, pri letu in pol - sama sem še študentka in sem sem bila do takrat doma.  Imam res zlato taščo, ki poleg Ajše čuva tudi  2- in  6-letnika, ki šiba septembra v šolo. Otroci so pri njej v zlatih rokah, res.  A vrtec je le vrtec. Družba, aktivnosti, socializacija, samostojnost ... 
Sama z mulcema res veliko počnem. A gnetenje das mase z mano, packanje s prstnimi barvami, barvanje kamenčkov,  izrezovanje ... to se s tem, če se to počne v vtrcu med 15imi otroki, sploh ne more primerjati.

To, da bodo najini otroci hodili v vrtec, je bila odločitev, ki je padla že precej pred tem, ko sva se odločila, da je čas za baby akcijo in od tega tudi sedaj ne odstopam. Verjetno bi me "prestavila" le nenehna bolezen. Vem, da se pri kom zgodi, da je otrok res nonstop bolan in v takšnem primeru bi se verjetno tudi sama odločila za privat.
Se pa spomnim sebe ... Do treh let me je pazila sedaj že pokojna babica. In pri treh so me vpisali najprej v neko potujočo reč in se še sedaj spomnim katera "tovarišica" je bila, kje, v kateri učilnici, kako so bile okrašene stene, to, da sem res komaj čakala, da so me odpeljali, ker sem tam imela družbo, vonja igralnice ...
Ja, sosedje so bili tudi majhni otročki - igrali smo se takrat, ko so imele babice čas za kofe in čvek ...

Zdej pa šiiiibam v akcijo, drgač ne bo nič z likanjem ...

Mirno noč!

T




_____________________________

...In res... Ni lepšega občutka, kot je nežen dotik otroške ročice ...

(odgovor članu trnuljčica)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Aprilski srčki 2008
5.4.2009 22:02:06   
Tejcha
Lepa posadka, prej ni pokazalo slikc ...

A tkle fajn zgleda mami po 4ih otročkih? Madona ... Ne vem, če ne bomo šli kr v akcijo še za 2, :).

Zdej pa res: NOČKO!


_____________________________

...In res... Ni lepšega občutka, kot je nežen dotik otroške ročice ...

(odgovor članu Tejcha)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Aprilski srčki 2008
5.4.2009 23:44:30   
Krista28
Dober večer,

Kako je šlo hitro....pa smo že preseljeni...mislim na drugo temo...Tejcha pozdraljena nazaj!

Posadka,
si mi skumine s kolesi nardila...saj MM že gleda, katerega bi si izbral...je namreč po lanskoletni nepremišljeni nezgodi brez ostal....jaz ga moram pa še zbrisat, pa pregledat... Letos bova imela oba stolčke namontirane...moram mal v Šparu spremljat....so jih pred 2mi leti v Interšaru imeli ugodne od bellelija, pa se je pri nas dobr obnesu...čelado smo pa v hoferju vzel uno za 9€ pa je boljša kot v šparu...tako da K. bo imel novo čelado, Nadja pa stolčerk...

Tricikel...nimam še določenega mnenja...Kristjan se kar lepo čez vas z njim pelje, bi bil pa več v uporabi če bi bil boljši...vidim pa, da je Nadji dolgčas v vozičku...ne vem..mi bomo še vidli...

Butarce.
..mali so ful luštni z butarcami...mi nismo letos nič šli, imam pa oljčne vejice doma...Sva se pa doma menila, da drugo leto bo pa Kristjan že lahko kaj imel od tega...mah...v Lj. grem  rajš k maši...tuki sem bla sam ene parkrat v cerkvi...ma je folk tko zjal, ko nisem pokleknila...pa tega tud pri stari mami nisem dožvela, pa je tam nekje daleč na vasi (da bi grdo gledal). Pri nas v Dravljah so jezuiti in so bli ful face...

Sicer pa je vikend ful hitro minil, vreme fenomenalno...Nismo izvedli vseh načrtov, pa je bilo vseeno luštno...Včeraj je MM rihtal delavnico, jaz pa otroke, pa kosilo, popoldne pa sem taščo in tasta povabila na školjke in škampe na buzari, potem smo šli pa še na obisk in vrnili lupinico...končno je tudi naša pupa v pravem sedežku...se ji kar smejiuser posted image . Danes smo hotli na Kum, pa smo se prepozn zmigal, potem je bla varianta Miklavž (tu blizu), pa je ta velik neki tečnaril in trmaril, da sva mu grozila da ostanemo doma in tako je ratalo...smo šli na en orng sprehod do enga izvira, kjer hodijo vaščani po vodo in smo jo šli tud mi iskat...- je ne bomo več tolk kupovali. Saj ni draga, ampak kupi plasten mi grejo na živceuser posted image . Je pa ta vikend minil tudi v razmišljanju o varčevalnih ukrepih, kjer ne bi kaj dosti občutili odpovedanja (žarnice, skrinje, sušilc, višja/nižja tarifa, siol...). Nekaj že gledava, ostalo se bova ša še mal zorganizirala...Sem pa v petek kupovala stojala za perilo...madonca...med 40 in 60€ navadno stojalouser posted image user posted image ..Sem še zavila v Obija in tam nabavla dva po 7€user posted image .

Nč , bom kar zaključila...če ne bo preveč...sem se kar razpisala....

Pa še ena pri izviru:

user posted image

Lahko noč..

< Sporočilo je popravil Krista28 -- 5.4.2009 23:45:41 >


_____________________________

Otroka sta moja sreča in skrb. Ničesar ne zamenjam! Kristjan april 2006, Nadja - april 2008

(odgovor članu Tejcha)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Aprilski srčki 2008
6.4.2009 6:49:12   
sasy20
Dobro jutro!

Juhu lepo vreme se začenja in prave pomladne temparature.....

No pa da vam najprej eno dobro kavico postrežem user posted image  naj vam tekne in vas popelje v lep dan...
Sem mogla prov mal za nazan prebrat da sem vidla da ste že prešaltale na novo temo OTROK....jao hitr hitr je šlo....
No naš mali je imel v soboto  še cel dan po malem vročino-spet....tako da danes kličem P ker morava v laboratori...da vidimo na čem smo....ja dodobra nam je zagodu tale vrtec....in puščajoči noski....pa ni kaj....to prvo leto sodi zraven....

No v soboto smo tako preživeli kar lepo doma....včeraj pa smo šli malo ven...tako da smo se naužil lepega toplega vremena....danes dop imava očka doma, ker ima službo popoldan....tako da se bomo še malo crkljali...

Vsem slavljenčkom vse najboljše.....priznam da ne vem ali danes je kdo ali ne....se mi zdi da Brina.....grem za nazaj pogledat na seznam...


(odgovor članu Krista28)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Aprilski srčki 2008
6.4.2009 6:54:09   
sasy20
 

user posted image




user posted image   Katka28:  Jakob (21.02.2008):1370g, 38 cm
Anže(21.02.2008): 1500g, 39 cm    
      
4.mesec-Jakob- 4100 g, 55 cm
              -Anže- 4250 g, 55 cm
            
5. mesec-
Jakob - 4500 g
              -Anže - 4880 g
   
6.mesec-
Jakob- 5370 g, 59,5 cm
             - Anže- 5630 g, 61 cm

7.mesec- Jakob- 6120g, 63 cm
     - Anže- 6350g, 65 cm

8.mesec- Jakob- 6630 g, 67 cm
user posted image user posted image
             - Anže-  6850 g, 69 cmuser posted image user posted image

9.mesec- Jakob- 7070 g, 68 cm
       - Anže- 7200 g, 69 cm

10.mesec- Jakob- 7360 g,  cm
user posted image
                 Anže- 7700 g,   cm

11.mesec- Jakob- 7600 g, 71 cm
user posted image
               - Anže- 7830 g, 72 cmuser posted image user posted image

1. leto- Jakob-  8050 g, 71,5 cm
       - Anže- 8170 g, 73,5 cm


user posted image   zolika: Vid (28.02.2008) 1790g, 43 cm
1.mesec-2710 g, 47 cm
2.mesec- 3380g, 49 cm
3.mesec- 5140 g, 56 cm
4,5.mesec- 6880 g, 60 cm
6.mesec- 7840 g, 64,5 cm
8.mesec- 9440 g, 69 cm 
user posted image   user posted image  user posted image  

user posted image    Aprilska34: Eva (23.03.2008) 2490g, 47 cm 
1.mesec- 3300 g, 50 cm
2.mesec- 4100 g, 55 cm
3.mesec- 4625 g, 58,8 cm
4.mesec- 5500 g, 60 cm
5,5.mesec- 6180 g, 67 cm
7.mesec- 6900 g, 69 cm
user posted image user posted image
9.mesec- 7480 g, 70 cm

user posted image   NaTaŠa*: Nataša (24.03.2008) 3550g, 53 cm
1.mesec- 4450 g, 54,5 cm
2.mesec- 5920 g, 59 cm
3.mesec- 6830 g, 63 cm 
4,5.mesec- 8090 g, 67,5 cm
6.mesec- 8610 g, 70 cm
user posted image
9.mesec- 10.100 g, 75,5 cmuser posted image user posted image
1.leto- 11.080 g, 79 cm  user posted image

user posted image    Barby78: Lia (24.03.2008) 3050g, 46 cm
1.mesec- 3580 g, 51 cm
2.mesec- 4250 g, 53 cm
3.mesec- 5200 g, 58 cm
4,5.mesec- 6830 g, 62 cm
6.mesec- 7700 g, 65,5 cm
7.mesec- 8000 g,  ? cm
9.mesec- 8640 g, 69,5 cm
10.mesec- 9020 g, 71,5 cm
  user posted image

user posted image    Sasy20: NIk (24.03.2008) 3510g, 52 cm
1.mesec- 4470 g, 56,5 cm
2.mesec- 5680 g, 59 cm
3.mesec- 6800 g, 63 cm
4.mesec- 7800 g, 66 cm
5.mesec- 8500 g, 69 cm
6.mesec- 8750 g, 71 cm
7,5.mesec- 10.000 g, 72 cm
user posted image
8,5.mesec- 10.500 g, 73,5 cmuser posted image
9.mesec- 10.600 g, 74 cm   user posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image   lepa posadka: Tomaž (01.04.2008) 3600g, 51 cm
1.mesec- 5230 g, 58 cm
2.mesec- 5880 g, 60,5 cm
3.mesec- 6580 g, 63,5 cm
5.mesec- 8000 g, ? cm
6.mesec- 8500 g, 69 cm
9.mesec- 9090 g, 72,5 cm
  user posted image user posted image

user posted image    Tanja555: Neli (2.4.2008): 2660g, 46,5 cm
1.mesec- 3520 g, 52,5 cm
2.mesec- 4050 g, 55 cm
3.mesec- 4590 g, 58 cm
4.mesec- 5300 g, 60,5 cm
5.mesec- 6000 g, 63 cm
6.mesec- 6800 g, 65 cm
user posted image user posted image
7.mesec- 7100 g, 66,5 cm
8.mesec- 7300 g, 68 cm
user posted image user posted image
8,5.mesec- 7800 g, 67 cmuser posted image user posted image
10.mesec- 8000 g, 71 cm user posted image

user posted image   Ketrin: Kaja (02.04.2008) 3210g, 51 cm
1.mesec- 4050 g, 54 cm
2.mesec- 5000 g, 58,5 cm
3.mesec- 5789 g, 61 cm
4.mesec- 6600g, 62 cm
6.mesec- 7550 g, 68 cm
user posted image user posted image
9.mesec- 8400 g, 71 cm user posted image

user posted image   clericv6: Kiara (02.04.2008)
1,5.mesec- 4350 g, 54 cm
2,5.mesec- 5420 g, 57 cm
3.mesec- 6100 g, 61,5 cm
user posted image user posted image
7.mesec- 7820 g, 67,5 cmuser posted image user posted image
9.mesec- 8350 g, 72 cm

user posted image   Majček28: Brina (06.04.2008):  3300g, 51 cm
1.mesec- 4580 g, 55 cm
2.mesec- 5010 g, 57 cm
3,5.mesec- 5995 g, 60,5 cm
5.mesec- 6410 g, 64 cm
7,5.mesec- 7200 g, 65,3 cm
user posted image user posted image
9.mesec- 7525 g, 68,5 cm   user posted image user posted image user posted image

 user posted image   NiLe: Tia (08.04.2008) 3050g, 50 cm
1.mesec- 3500 g, 54,5 cm
2.mesec- 4010 g, 56,5 cm
3.mesec- 4440 g, 59 cm
3,5.mesec- 4670 g, 60 cm
4,5.mesec- 5000 g, 62 cm
6.mesec- 5900 g, 65 cm
8.mesec- 7400 g, 69 cm
user posted image user posted image

user posted image   novopecena: Rene (10.04.2008) 3540g, 50 cm
1.mesec- 5270 g, 59 cm

3.mesec- 6910 g, 65 cm
5.mesec- 7700 g, 66 cm
user posted image user posted image
6.mesec- 8310 g, 68 cmuser posted image
9.mesec- 9000 g, 74,5 cm  user posted image

 user posted image    SpeliG: Martina (11.04.2008) 3650g, 53 cm
1.mesec- 4700 g, 55 cm

2.mesec- 5570 g, 59 cm
3.mesec- 6400 g, 62 cm
4.mesec- 6700 g, 66 cm
5.mesec- 7400 g, 68 cm
user posted image user posted image
6.mesec- 8000 g, 69 cmuser posted image user posted image user posted image
7.mesec- 8700 g, 70,5 cm user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image    sky77: Brina (12.4.2008): 3750g, 53 cm
1.mesec- 4290 g, 54,5 cm
2.mesec- 5430 g, 58 cm
3,5.mesec- 6120 g, 60 cm 
4,5.mesec- 6600 g, 61 cm
5,5.mesec- 7000 g, 64 cm
6.mesec- 7100 g, 64 cm
user posted image user posted image
7.mesec- 7360 g, 65,5 cm
9.mesec- 8190 g, 69 cm
user posted image user posted image user posted image
11.mesec- 8400 g, 70 cm

user posted image   Krista28: Nadja (15.04.2008) 3550g, 52 cm
 1.mesec- 4700 g, 57 cm
 2.mesec- 5350 g, 59 cm
 3.mesec- 6300 g, ?   cm
4.mesec- 7050 g, 66 cm
6.mesec- 8000 g, 67,5 cm
user posted image
9.mesec- 8550 g, 72 cmuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image    scorpiogirl: Nal (15.4.2008): 2900g, 50 cm
1,5.mesec- 5000 g, 55 cm
3.mesec- 6460 g, 60 cm
4,5.mesec- 7420 g, 66 cm
5,5.mesec- 7480 g ? cm
6.mesec- 7750 g, 67 cm
user posted image user posted image
9.mesec- 9260 g, 73 cm  user posted image   user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image   resnično srečna: Iza (15.4.2008):  3150g, 53 cm
1.mesec- 3970 g, 54 cm
2.mesec- 5400 g, 58,5 cm
3.mesec- 6370 g, 62,5 cm
4,5.mesec- 7350 g, 66,5 cm
6.mesev- 8490 g, 69 cm
7.mesec- 9002 g, 69,5 cm
user posted image user posted image user posted image user posted image
9.mesec- 9100 g, 73 cm    user posted image user posted image user posted image

user posted image    Jo@n: Jakob ( 16.04.) 3870g, 55 cm
1.mesec- 4740 g, 56,5 cm
2.mesec- 6130 g, 62,5 cm
3,5.mesec- 7030 g, 66 cm
4,5.mesec- 7520 g, 68,5 cm
5.mesec- 7800 g, ? cm
user posted image user posted image
6.mesec- 8450 g, 72 cmuser posted image user posted image user posted image user posted image
9.mesec- 10000 g, 78 cm

user posted image    trnuljčica: Mali princ (16.4.2008) 2860g, 48 cm
1.mesec- 3520 g, 53 cm
2.mesec- 5015 g, 58,3 cm
3,5.mesec- 6270 g, 64,1 cm  
4,5.mesec- 6920 g, 65 cm
6.mesev- 7450 g, 68,2 cm
user posted image user posted image
9.mesec- 8550 g, 69 cmuser posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image    misa79: Miha (16.4.2008) 3580g, 54 cm
1.mesec: 5125g, 59cm
2.mesec: 5750g, 60cm
3.mesec: 6410g,62cm
4.mesec: 6970g, 66cm
user posted image user posted image
5.mesec- 7200g, 69 cmuser posted image user posted image user posted image user posted image
8.mesec- 7920 g, ? cm
9.mesec- 8350 g, 72 cm  user posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image   simvir: Tevž (17.04.2008) 3850g, 54 cm
1.mesec- 5100 g, 55,5 cm

2.mesec- 6150 g, 60,5 cm 
3.mesec- 6750 g, 63 cm
4,5.mesec- 7800 g, 66 cm
user posted image user posted image
6.mesec- 8600 g, 69 cmuser posted image user posted image user posted image
9.mesec- 9400 g, 73 cm  user posted image user posted image user posted image

user posted image   JABOLKO3: Jure (17.04.2008) 4750g, 58 cm
1.mesec- 5410 g, 59 cm

2.mesec- 6300 g, 65 cm
3,5.mesec- 7570 g, 67 cm
4,5.mesec- 8390 g, 68 cm
5.mesec- 8560 g, 70 cm
6.mesec- 9650 g, 72 cm
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
9.mesec- 11010 g, 77 cm 

user posted image   bela vrtnica: Zara (19.4.2008) 3620 g, 51 cm
1.mesec- 4020 g, 56 cm
3.mesec- 5450 g, 62 cm
4,5.mesec- 7050 g, 65 cm
user posted image user posted image
6.mesec- 7700 g, 70 cmuser posted image user posted image
9.mesec- 9080 g, 74 cm    user posted image user posted image

user posted image   Malamalinca: Kaja (19.4.2008) 3230g, 50 cm
1.mesec- 3640 g, ? cm
4.mesec- 5500 g, 61 cm
5.mesec- 6110 g, 62,5 cm
10.mesec- 7330 g, 66 cm


user posted image   big mamma: Jernej (19.4.2008)  4210g, 56 cm
1.mesec- 5920 g, 59 cm
3,5.mesec- 8370 g, 65,5 cm
5.mesec- 9470 g, 68 cm
user posted image user posted image
6.mesec- 10370 g, 70 cmuser posted image user posted image user posted image user posted image
9.mesec- 11390 g, 75 cm

user posted image   tasyo: Lana ( 22.04.2008), 2980g, 50cm
1.mesec- 4200 g, 54 cm
2.mesec- 5220 g, 58 cm
3.mesec- 5910 g, 60 cm
5.mesec- 7100 g, 68 cm
6,5.mesec- 7820 g, 70 cm
user posted image user posted image
9.mesec- 8560 g, 73,5 cm user posted image user posted image

user posted image   Roberta69: Liam (24.04.2008), 3445g, 52 cm
1.mesec- 4750 g, 55 cm

2.mesec- 6000 g, 60 cm
4.mesec- 7500 g, 66 cm
5,5.mesec- 8000 g, 68 cm
user posted image
7.mesec- 8210 g, 70 cmuser posted image
9.mesec- 8600 g, 72 cm user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image    modrooka: Ema (25.04. 2008) 2690g, 51 cm
1.mesec- 3495 g, 55 cm
2.mesec- 5000 g, 60 cm 
3. mesec - 5990 g, 62 cm 
4. mesec - 6.850 g, 64 cm
5. mesec - 7620 g, 66 cm
6. mesecev - ? g, 70 cm
7. mesecev  8970 g, 74 cm

user posted image   u04111976: Tia (25.4.2008):4060 g, 53 cm
1.mesec- 5150 g, 58 cm
3.mesec- 6330 g, 66,5 cm
4,5.mesec- 7320 g, 68 cm
6.mesec- 8000 g, 70 cm

user posted image   SinskaT: Hana (26.4.2008): 3260g, 51 cm
1.mesec: 4600 g, 57 cm
2.mesec- 5400 g, 61 cm
3.mesec- 6420 g, 64 cm
5.mesec- 7030 g, 68 cm
user posted image user posted image
6.mesec- 7540 g, 69 cmuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
9. mesec- 8600g, 74 cm

user posted image   miny: Lana (29.4.2008): 4200g, 55cm
1.mesec- 5080 g, 58 cm
3.mesec- 7560 g, 65 cm
4,5.mesec- 8700 g, 68 cm
6.mesec- 9860 g, 73 cm
user posted image
9.mesec- 10460g, 76 cm

user posted image    pikica030407: Tia Zoja (05.05.2008):  3850g, 50 cm
3.teden- 4200 g, 54 cm

5.teden- 4650 g, 54,5 cm
2,5.mesec- 5470 g, 58,5 cm
4.mesec - 6025 g, 63 cm
5.mesec- 6480 g, 65 cm
 

user posted image   Srčekgirll: Vid (6.5.2008): 3410g, 50 cm
1.mesec- 4690 g, 55,5 cm
2.mesec- 5280 g, 57 cm
4.mesec- 6640 g, 63,5 cm
user posted image user posted image
6.mesec- 7140 g, 67 cm
7.mesec- 7340 g, 70 cm
9.mesec- 8220 g, 74 cm
user posted image user posted image user posted image user posted image


user posted image    


(odgovor članu sasy20)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Aprilski srčki 2008
6.4.2009 6:56:02   
sasy20
Sem prilepla zadnji seznamček...da ga ne bomo preveč iskale....


BRINA vse najboljše lepotička za prvo svečko....bodi še naprej nasmejana in navihana pupika....
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Pa mamici user posted image user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil sasy20 -- 6.4.2009 6:57:48 >

(odgovor članu sasy20)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Aprilski srčki 2008
6.4.2009 7:43:21   
resnično srečna
Donro jutro...
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Bila je mala punčkica,
raste in ubogat zna
in pri spanju pridna je,
na veselje mamice.
A le pazi mami ti, ko se mala v hinkota spremeni.

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

naš vikend
...ah ja...v petek je ekipa na DP prišla v finale...včeraj so pa nesrečno izgubuli...so vodili 99:97 do 5 sekud pred koncem...potem so panasprotniki v zadnji sekundi dali trojko in je bil rezultat 100:99...

ubogi moj otrok je jokal kot dež...cela ekipa...so hodili trenerji od enega do drugega in jih tolažili...revčki so bili kot ranjenci po boju...ampak tudi srebrn na Državnem je lep uspeh...

user posted image

Matevž pri obrambi (rdeč dres)

Iza navijačka je kar lepo ploskala in se drla...včasih ji je sicer uspelo ploskat tud za nasprotnike a njej noben ni zameril...je bila pa ta vikend spet zelo pridna s spanjem...se skorajda ni prikazala iz spalnice he he...hec...ampak čez noč 13 ur...čez dan je že jutranji podaljšek vlekla  ure...no potem pa do večera včeraj nič več...se je preveč dogajalo...pa njen moto je žeod dojenčka: v avtu se ne spi...tako da je celo pot s Primorske prečvekala na zadnjm zicu...

vreme na Obali je bilo pa aprilsko...malo dež, malo sonce...sva kar žalostna z MM...sva imela v planu preštihat vrt...pa posaditi kakije...pa sva naredila samo slednje pa še to na pol v dežju...brezveze...še na sprehod nismo mogli, ker je stalno nekaj padalo...v glavnem nam je žal, ker nismo ostali na celini in uživali v sončnih dneh...

otroci...jah pa smo tukaj...in res naši malčki niso več otroci...Iza je prava papiga...vse ponavlja...sem jo včeraj gledala na tekmi kako je gledala plesalke v polčasu in z rito migala pa z rokicami skušala delat enako ot one...ne, ne...to ni več dojenček...čeprav se še doji he he...

SinskaT...lepo da ste uživali v toplicah pa srečali tud Majčko...to je bilo zabave a?...pa da se ti krasno počutiš...sicer pa še dva meseca in boš spet pestovala malo štručko...joj fouš, fouš...

Lepa posadka...krasni fotki...in ja tejchi takole zgleda mamica 4ih...h he...prav lepa je....sploh, ker iz nje kar žari...

Tejchi...se strinjam s tvojim mnenjem o vrtcih...laho se ukvarjaš ot norec s svojim otrokom...čez družbo ga ni...in če sta tukaj zraven v formuli še skrbni in domiseljni vzgojiteljici...potem bo otrok zadel terno...mi do 4 leta sploh nismo bili bolani...ker sta pazili...skrbno brisali noke...in skupina ni bolehala...so bili vsi več ali manj stalno v vrtcu...res pa je da se niso družili z drugimi skupinami, ker so jo rajši mahnili na dolge sprehode in druga mesta..sta vedno poudarjali, da je na vrtčevskem igrišču nevarno, ker postanejo neobvladljivi in so težje nadzorovani...

Darilo za 1. rojstni dan...enako...iščeva kako dobro igračo...in takocka, ki jo omenja trnuljčica je ena izmed tistih, ki jih imava v mislih...nasploh so meni igrače iz lesa zelo blizu...Izi smo sedaj ponudili kocke...duplo...pa jih z užitkom da iz vedra, pa malo ogleduje...uspela je že 2 razstaviti...več pa trenutno ni...ampak važno je, da se zamoti...

ideje kje praznovati pa tudi zbiram...se nagibam bolj k enemu mirnemu praznovanju v krogu bližnjih...bomo videli...ta vikend itaq odhajamo na praznovanje malega nečaka, ki je sicer že napolnil 3 leta...pa bo norenje v telovadnici in bomo videli kako se bo obneslo... 

Antibiotiki...eh upam, da bom imela še naprej srečo in Iza še nekaj časa...oz. (nikoli...pobožna želja) ne bo rabila tega...K & M ti se pa ne sekiraj...vsak se lahko zmoti je rekel ježek, ki je lezel s krtače...

Prvi koraki...no mi jih še nismo naredili...jaz enega ali dveh ne štejem...naj princeska kar počasi zbere pogum in začne...saj sedaj je že zelo suverena pri sami stoji...ampak za hojo mi pa še ponuja rokico...se pa spomnim potem Matevževega obdobja "sam, sam"...joj vse je hotel sam...tako da te trnuljčica popolnoma razumem in kar vidim tvojega svetlolasca kako skriva rokico za hrbtom...jah hitro hočejo biti samostojni ja...

sasy...joj prav težko mi je, ko preberem, da Nika kuha...upam, da bo danes rezultat v laboratoriju opogumljajoč...pa da se kmalu pozdravita...najhuje pa je, ker ne veš ali bi ga peljal ven...v stanovanju jim je dolgčas in je to en cel začaran krog...

se mi zdi, da sem jaz zadnje čase v dveh krogih...eno je imeti tako velikega sina, ki mu težko pomagaš čez razočaranje ob porazu in potem pri bodrenju, da drugo leto bo pa že polnopravno lahko igral (on še nima 16 let, tole je pa za dečke nad 16...pa je bila potem krajša minutaža) in da če bo pridno še naprej treniral bo pa tudi zlata padla...na drugi strani je pa cel uspeh, če ti še ne enoletnica naredi nekaj korakov...in tako si ponosen nad obema...sine je šel včeraj na žurkico...ima danes prosto pouka zaradi delovnega vikenda he he...pa srebro je treba zažurat...ampak me vseeo skrbi kako je bilo,ker so tudi spali v hiši Slovana...Iza je pa imela eno žurkico ponoči, ko se je zbudila ob 2eh...pa se je še po dojenju nekaj drla...sicer 5 minutk in potem zaspala...a vseeno...ponoči se ni zbudila že nekaj mesecev...očitno je žurala z bratcem he he...

dovolj za dobro jutro...

pip

G




_____________________________

She
May be the face I can't forget.
A trace of pleasure or regret
May be my treasure or the price I have to pay.
She may be the song that summer sings.
May be the chill that autumn brings.
May be a hundred different things
Within the measur

(odgovor članu sasy20)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Norice ali vodene koze
photo
Norice ali vodene koze so najpogostejša nalezljiva bolezen z izpuščaji. Bolezen se pojavlja skozi vse leto, v večjem šte...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?