|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Avtosedež Maxi cosi v BC
30.7.2005 21:27:32   
a&m
Ojla,
V BC imajo ta mesec akcijo Maxi cosi avtosedežev, pa me zanima če katera ve, če imajo veliko barv na izbiro?

Če je katera slučajno kej vidla!
V prospektu piše da, samo nikoli ne veš.

lp
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Avtosedež Maxi cosi v BC
31.7.2005 8:30:16   
Anonimen
Jaz sem bila v petek na Rudniku in se mi je zdelo, da jih je kar veliko. Nisem pa konkretno gledala. Poleg tega lahko imajo 10 barv, točno tiste, ki jo želiš, pa ne. Zato bo najboljše, da greš sama pogledat.

PS: imajo pa enega roza-rožnatega, meni osebno full grdega, sem se vprašala, ali to sploh kdo kupi :)-

(odgovor članu a&m)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   Avtosedež Maxi cosi v BC
31.7.2005 14:12:07   
a&m
OJ,
ja sej se bom kar jutri odpravla, čimprej tem bolš.

Ja ti verjamem, kakšni so res čudne barve.

lp;)

(odgovor članu a&m)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Avtosedež Maxi cosi v BC
31.7.2005 16:07:21   
modrooka
Punce,
a mogoce veste, a imajo Romerja se znizanega al je bil sam do konca julija... :ups:

lp

(odgovor članu a&m)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Avtosedež Maxi cosi v BC
31.7.2005 16:43:04   
spacey
Modrooka, po moje je bil samo do konca julija .. vsak mesec imajo en sedež v akciji (se mi zdi :ups: ).

Jst pa zdej oklevam glede Roemerja, ker je zadnjič Selena pravla da v njenem avtu sedež "pleše" in ni fiksen. Tako, da sem sedaj kr malo v dvomih in že razmišljam o Maxi Cosi, še raje bi ga pa imela s patentom Isofix. :)

Evo še link do debate: http://www.ringaraja.net/forumi/sporocila.asp?id=49433&idk=100

Lp
:kuza:

(odgovor članu a&m)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Avtosedež Maxi cosi v BC
31.7.2005 16:52:22   
kofetek2010
v primeru, da "pleše" je avtosedež ravno toliko kriv kot sedež na katerega se montira :)-

sem si izkusila že, ko je bil sin še majhen in je v mojem avtu bil stolček kot po meri, v moževega pa ni nikakor pasal :( aja, Römer King je bil ta naš hec takrat :)-

(odgovor članu a&m)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Avtosedež Maxi cosi v BC
1.8.2005 10:18:17   
lin
Odvisno od poslovalnice,reciomo ko je bil Zapp-voziček v akciji so meli v Kopru samo bež barvo v Ljubljani pa skoraj ali kr vse:zmeden:

(odgovor članu a&m)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Avtosedež Maxi cosi v BC
1.8.2005 19:14:27   
Tinna
Ja Lin v Gorici pa niti enega. Akcija pa taka!:zmeden:

(odgovor članu a&m)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Avtosedež Maxi cosi v BC
1.8.2005 20:16:18   
Anonimen
Jana, ne bo držalo. Romerja sem montirala oz. videla montiranega v štirih avtomobilih in gornji del je pri vseh plesal. Vsaj za moje pojme.
Je pa verjetno relativno, kaj za koga pomeni pleše.

V BC imajo ta mesec v akciji Romer King ts plus, torej novejši model od tistega, ki je bil v akciji prejšnji mesec. Če katerega artikla nimajo, vam ga lahko naročijo iz kake druge prodajalne. Enostavno poveste prodajalki, naj pokliče trgovskega potnika, ki vam ga najkasneje v enem tednu dostavi. Če prodajalka tega ne želi, zahtevajte poslovodkinjo trgovine.

Sicer pa - jaz sem našla sedež. Zdaj samo čakam, da mi ga prinesejo iz Nemčije. In sicer Romer duo plus, sistem isofix, za 230 eurov. Za ne verjet, kakšna razlika v ceni.
Ta drugi sedež, ki sem ga gledala pri nas, in je bil 60 jurjev, pa je bil kiddy life plus in je v Nemčiji 124 eurov!!!! Kakšno odiranje.

(odgovor članu a&m)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
Je mogoč naravni porod po carskem rezu?
Kako pogost je naravni porod po carskem rezu, ali se priporoča in kako se na njega pripraviti, smo govorili z izr. prof....




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?