|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Baby boom voziček!
14.5.2008 14:41:46   
natasap
Zanima me, če katera ve kaj o teh vozičkih. meni se zdi zelo zanimiv. Kaj pravite?user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Baby boom voziček!
14.5.2008 21:57:31   
mali007
Zanima me, če katera ve kaj o teh vozičkih. meni se zdi zelo zanimiv. Kaj pravite?


Lušten voziček za normalen denar. Kaj pa lupinica?

(odgovor članu natasap)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Baby boom voziček!
14.5.2008 22:37:58   
lelaval
Meni so všeč. O praktičnosti in ostalem pa ne bi vedela nič

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu natasap)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Baby boom voziček!
16.5.2008 9:37:59   
natasap
Živjo!
Se sigurno oglasimo, da ih vidimo v živo ter izberemo barvo! Hvala!user posted image

(odgovor članu babyboom.si)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Baby boom voziček!
27.5.2008 12:00:31   
žanina
A je že kdo sprobal ta voziček? Kje bi se jih dalo videt, a samo v Kopru kjer je sedež? Meni se tudi zdi kr primeren glede na ceno in opremo.

(odgovor članu natasap)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Baby boom voziček!
10.6.2008 18:16:24   
_sanja_*
Danes sem sprobala ta voziček v živouser posted image user posted image user posted image Če katero zanima, naj me kontaktira na ZS. 

(odgovor članu žanina)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Baby boom voziček!
18.6.2008 17:55:51   
maruscha
voziček je super... mi smo ga naročili... pa še cena je super user posted image

tako da ga priporočamo user posted image


(odgovor članu _sanja_*)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Baby boom voziček!
22.7.2008 12:22:38   
Erdbeere
Tale voziček sem ravno včeraj videla v Šmarci v otroški trgovini in meni je fulll fajn.

(odgovor članu maruscha)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Baby boom voziček!
23.7.2008 12:02:02   
veseladeklica
res se ga splača priti pogledatiuser posted image

(odgovor članu Erdbeere)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Baby boom voziček!
23.7.2008 12:02:47   
sonček33
vesela deklica - a ti ga imaš?

_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu veseladeklica)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Baby boom voziček!
23.7.2008 15:01:15   
jabi babi
joj kakšen super voziček,sploh rdeč mi je najbolj kulllll.....

(odgovor članu natasap)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Baby boom voziček!
23.7.2008 17:06:51   
P107
mene pa zanima, če katera ve ali se lahko nanj da jajčka. Hvala.

(odgovor članu jabi babi)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Baby boom voziček!
23.7.2008 22:11:33   
Lucka1
ojla punce,
tud midva sva se odločila zanj - sva ga šla pogledat v koper in ga bova kupila...
lupinice sicer nima in nisva vprasala al se da katera gor montirat - najboljš kr
poklicat in vprašat, če katero zanima. So ful prijazni.

Lepe sanje,
Lucka

(odgovor članu P107)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Baby boom voziček!
25.7.2008 11:15:06   
_sanja_*
Lupinica ne paše nobena gor.

Tako so rekli meni, ko sem se pozanimala. Vprašala sem tudi, če se dobijo nastavki npr. za Maxi Cosi, da bi se preko tega dalo pritrditi, pa so rekli da ne paše. Tako da ne vem, najbrž res ne.

(odgovor članu Lucka1)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Baby boom voziček!
27.7.2008 13:53:18   
lore
pozdrav vsem!

oktobra čakava otročička pa sem seveda vsa v iskanju primernega in funkcionalnega vozička po razumni ceni. ravno danes sem zasledila voziček baby boom in zanima me (kdor ga je videl v živo), ali je naslonjalo pri športnem delu vozička mehko ali trdo, in ali ga je enostavno premikati gor in dol ter kako.
najlepša hvala za informacije.
papa

(odgovor članu _sanja_*)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Baby boom voziček!
29.7.2008 10:28:12   
alena*
Pozdravljena. Voziček sem videla v živo, zelo lep, naslonjalo pri športnem delu pa ne vem kakšno je, mislim, da kar trdo, premikati pa se da do vodoravnega položaja, s tem, da zatiskaš trakove. Mislim, da je tako, drugače pa njih vprašaj in potem prosim javi.

(odgovor članu lore)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Baby boom voziček!
29.7.2008 17:36:22   
_sanja_*
IZVIRNO SPOROČILO: lore

pozdrav vsem!

oktobra čakava otročička pa sem seveda vsa v iskanju primernega in funkcionalnega vozička po razumni ceni. ravno danes sem zasledila voziček baby boom in zanima me (kdor ga je videl v živo), ali je naslonjalo pri športnem delu vozička mehko ali trdo, in ali ga je enostavno premikati gor in dol ter kako.
najlepša hvala za informacije.
papa

IZVIRNO SPOROČILO: alena*

Pozdravljena. Voziček sem videla v živo, zelo lep, naslonjalo pri športnem delu pa ne vem kakšno je, mislim, da kar trdo, premikati pa se da do vodoravnega položaja, s tem, da zatiskaš trakove. Mislim, da je tako, drugače pa njih vprašaj in potem prosim javi.



Jaz sem že malo pozabila (sploh kar se trdote naslonjala tiče), mislim pa da ima alena kar prav. Premikaš pa ga s trakovi ja. Najbolje da si ga ogledaš sama. Pokliči jih, ti bodo javili, če si ga lahko ogledaš kje drugje kot v Kp. Meni so ga pripeljali v Žalec.

Lp, Sanja

(odgovor članu lore)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Baby boom voziček!
29.7.2008 18:58:19   
lore
najbližje, kjer si lahko ogledam voziček , je v kopru, a bom to definitivno naredila. drugi teden greva z možem proti morju, zato se bom oglasila takrat. v trgovini so res zelo prijazni. sem jim pisala mejl, pa so mi odgovorili, da se po dogovoru lahko najavim tudi med vikendom. vse o tem, kakšen se mi je zdel voziček in kakšno je naslonjalo, vam torej sporočim čet kakšnih 10 dni.
papa 

(odgovor članu natasap)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Baby boom voziček!
29.7.2008 19:16:54   
Rubin.
http://www.baby-boom.si/vozicki_otroski_babyboom_domov.html

(odgovor članu lore)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Baby boom voziček!
2.8.2008 10:23:46   
alena*
Tisti pasovi za spreminjanje naklona naslonjala športnega dela so približno taki, kot pri nahrbtniku, ko spreminjaš dolžino naramnic. Bojim se, da bi pod težo otroka popuščali.

(odgovor članu Rubin.)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Baby boom voziček!
5.8.2008 13:47:36   
pipa123
Pozdravljene!
Tudi midva z možem sva se odločila za nakup baby boom vozička. Zdaj, ko sva ga nekajkrat že uporabljala, lahko povem svoje mnenje: voziček je super! Meni je pri njem najbolj všeč to, da je tako lahko vodljiv. Velika kolesa so super za vsak teren, naša mala štruca se tudi ob večjih tresljajih ne prebudi, ko spi v njem (amortizerji dobro opravljajo svojo nalogo:). Mogoče se voziček zdi nekoliko nestabilen, posebno pri prehodih čez stopničke, ampak mislim, da je to lastnost vseh trikolesnikov. Ker trenutno uporabljamo samo košaro, pa ne bi vedla povedat nič o vaših dvomih glede popuščanja pasov pod težo otroka.
Lupinica pa ne gre gor, to so tudi nam povedali...pa je ne pogrešamo, ker se košara dokaj enostavno in hitro namesti, lupinico pa imamo ves čas v avtu...otročka prestavljat pa tudi ni tak problem. Skratka, ta voziček res priporočam vsem, pa še cena je v redu!
Aja, naslonjalo vozička za starejšega otroka se da spravit v ležeči položaj in je kar trdno. Poleg tega se ga da enostavno premikat...v glavnem, voziček se mi zdi funkcionalen in kvaliteten (ni veliko plastike:-), je pa res, da ne bi znala primerjati z drugimi vozički, ker jih nisem preizkusila. Lp vsem, če želite izvedeti še kaj, pa vprašajte.

(odgovor članu alena*)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Baby boom voziček!
7.8.2008 13:03:54   
alena*
No, meni je tud bil všeč in dober, dokler nisem sprobala še drugih. Sedaj sem ga odmislila, prav zaradi teh pasov pri športnem delu, drugače pa je lep voziček.

(odgovor članu pipa123)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Baby boom voziček!
8.8.2008 10:18:57   
JaninaC
Mene tudi zanima ta baby boom voziček.
Saj si ga bomo verjetno šli enkrat v Koper pogledat (imamo še kar nekaj časauser posted image )
Kako je s težo? Ali je težak za dvigovat, nesti po nekaj stopnicah?
Kako je z zlaganjem - v avto in iz avta?
Ali gre naslonjalo športnega vozička v čisto sedeč položaj, 90 stopinj?

Pa uporabnice dajte ga čimbolj podrobno opisat. Ne samo všeč mi je, ampak vse: kako se obnese na makadamu, kako je s kolesi, ali je košara težka, za koliko časa je primerna, ali kaj škripa okvir, ali ima zraven pumpo, dežno pregrinjalo.....

Sem natrosila vporašanj še in še. Ampak pri prvem otroku sem imela JANE voziček in ga nikoli več nočem. Je izjemno lahek in se fino zloži, to je pa tudi vse. Zato bo naš drugi dobil nov voziček.

LP,
Janina.



(odgovor članu alena*)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Baby boom voziček!
9.8.2008 9:40:39   
_sanja_*
IZVIRNO SPOROČILO: alena*

No, meni je tud bil všeč in dober, dokler nisem sprobala še drugih. Sedaj sem ga odmislila, prav zaradi teh pasov pri športnem delu, drugače pa je lep voziček.


Se podpišem.

(odgovor članu alena*)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Baby boom voziček!
9.8.2008 10:01:10   
_sanja_*

Kako je s težo? Ali je težak za dvigovat, nesti po nekaj stopnicah?

Meni so ga pripeljali pokazat na nek parking, tako da ne vem, kako je s težo. Na spletni strani piše o teži tole: teža kompleta: 14,5 kg (ogrodje 8,5, košara 4, sedež 2 kg) . Ne vem, kako težek je Jane - tu lahko primerjaš; če pa drži, da tehta voziček s sedežem samo 10,5 kg, je eden izmed lažjih vozičkov. Če v resnici tehta toliko ne vem.

Kako je z zlaganjem - v avto in iz avta?

Zloži se hitro in enostavno, brez problema. Lahko tudi enostavno odstraniš vsa 3 kolesa, če je potrebno.


Ali gre naslonjalo športnega vozička v čisto sedeč položaj, 90 stopinj?

Ne, ne gre. Gre v čisto ležeč, v čisto sedeč pa NE.


Pa uporabnice dajte ga čimbolj podrobno opisat. Ne samo všeč mi je, ampak vse: kako se obnese na makadamu, kako je s kolesi, ali je košara težka, za koliko časa je primerna, ali kaj škripa okvir, ali ima zraven pumpo, dežno pregrinjalo.....

Sama sicer nisem uporabnica, ker sem se odločila za drug voziček, lahko pa ti povem, kar vem. Tiste, ki ga imajo ga hvalijo. Baje, da se super obnese na makadamu. Kolesa se napumpajo z navadno pumpo za kolo, kako vzdržljiva so se bo najbrž videlo čez čas. Na prvi vtis so se mi zdela kvalitetna. Košara se mi je zdela povprečno težka, ima podobno težo kot druge z izjemo košare Matrix (ne vem, a si slučajno to uporabljala pri Jane), ki je nenormalno težka. Je pa velika, tako da mislim, da je kar za lep čas primerna. Voziček zraven nima ničesar. Ne dežne prevleke, ne pumpe, ne zimske vreče, ničesar. Ni dodatne opreme.
To je to, kaj več pa ti bodo povedale uporabnice.


(odgovor članu JaninaC)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Prepovedana opravila za nosečnice
Čeprav so nosečke nagnjene k temu, da morajo pred porodom do potankosti urediti svoje gnezdece, je priporočljivo, da se ...
FOTO: Novorojenček v prvih sekundah po roj...
photo
Fotografije so precej nazorne, saj so posnete v prvih sekundah po porodu, ampak dejstvo je, da prikazujejo čudež rojstva...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?