|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 5 6 [7]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Baby boom voziček!
10.4.2012 13:12:47   
pk986
Pozdravljene!

A prodaja mogoče kdo Baby boom voziček, dobro ohranjen, trikolesnik. Če je možno, bi ga kupila skupaj z lupinico :) rok imam komaj septembra, ampak se že zdaj zanimam, ker sem brala, da jih včasih ni na zalogi in bi ga rada do konca junija kupila.

Hvala in lp ;)

(odgovor članu xdmx)
Neposredna povezava do sporočila: 151
   RE: Baby boom voziček!
10.4.2012 15:20:49   
Kratka
pa saj se ga verjetno da naročiti. Boš pač malce počakala....kje je še september user posted image

(odgovor članu pk986)
Neposredna povezava do sporočila: 152
   RE: Baby boom voziček!
10.4.2012 16:10:03   
pk986
Se ti ne zdi, da mogoče sprašujem zato, da če ga kdo prodaja, ali ga bo prodajal, da ne rabim kupiti novega?!

Lp

(odgovor članu Kratka)
Neposredna povezava do sporočila: 153
   RE: Baby boom voziček!
10.4.2012 18:20:34   
Kratka
si napisala, da jih včasih ni na zalogi in ne da bi raje kupila rabljenega. Pa bodi malo bolj natančna in ni se treba jezit...meni je itak vseeno kaj boš in kako user posted image

(odgovor članu pk986)
Neposredna povezava do sporočila: 154
   RE: Baby boom voziček!
11.4.2012 19:10:57   
pk986
Ja, ravno zato pa se že zdaj zanimam, da če ne bo rabljenega, da potem kupim novega, ki pa ga je včasih treba dva meseca čakat.

(odgovor članu Kratka)
Neposredna povezava do sporočila: 155
   RE: Baby boom voziček!
12.4.2012 14:36:29   
Nanuk
Mi imamo baby booma.... ne bom ga prodajala, ker meni je ok in imam namen še kakšnega otroka vozit v njem.. ti pa iz lastne izkušnje priporočam, da lupinico kupiš posebej, takšno, ki ima bazo, ki je fiksirana z varnostnim pasom ali isofiksom v avto. Mene je grozno jezilo odpenjanje avtomobilskih pasov, vsakič, ko sem da sem mogla otroka dat ven ali noter... lupinico pa itak lahko namestiš tudi na športni del vozička (pač direkt na sedež brez adapterjev).... jaz sem imela montirano lupinico na voziček mogoče 3x... Baza pa ti ostane v avtu, otroka pa lahko z lupinico vred brez odpenjanja avtomobilskih pasov vzameš ven.... Če bi voziček še kdaj kupovala, bi kupila enakega, le brez lupinice... Je pa teh vozičkov kar dosti po malih oglasih.... tako da ga za kakih 250€ že dobiš

(odgovor članu pk986)
Neposredna povezava do sporočila: 156
   RE: Baby boom voziček!
12.4.2012 14:46:00   
Nanuk
pa še to... gre lepo tudi v prtljažnike majhnih avtov, le da sem jaz odstranila zg. polico

(odgovor članu Nanuk)
Neposredna povezava do sporočila: 157
   RE: Baby boom voziček!
14.4.2012 9:45:06   
pk986
Sva ravno včeraj hodila v Kamnik, da sva videla, če nama gre v prtljažnik. Gledam tudi na bolhi vsak dan in nekaj se bo že v dveh mesecih našlo - verjetno. Če ne, bova pa novega kupila. Mi pa, po pravici povedano, lupinica ni niti najmanj všeč. Taka boga se mi zdi - če me razumeš?!
Bom tudi razmislila o tem, da bi kupila samo voziček, lupinico pa posebej, da bi imela isofix nastavek in bila bolj varna.

(odgovor članu Nanuk)
Neposredna povezava do sporočila: 158
   RE: Baby boom voziček!
14.4.2012 21:18:06   
Nanuk
upam, da imaš v avtu isofix....

(odgovor članu pk986)
Neposredna povezava do sporočila: 159
   RE: Baby boom voziček!
14.4.2012 21:19:44   
Anonimen
Ni potrebe, ker se da kupit tudi bazo brez isofixa user posted image

(odgovor članu Nanuk)
  Neposredna povezava do sporočila: 160
   RE: Baby boom voziček!
16.4.2012 13:32:20   
pk986
Otika, a mi lahko prosim poveš, kaj si mislila s tem - bazo brez isofixa?

Kaj je isofix, vem, za to pa zaenkrat res ne :)

Mi je pa moj rekel, da je pri 50 km/h vseeno kako lupinico imava, če pride do trka. Pri 130 pa ti tako ali tako ne bo nobena pomagala.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 161
   RE: Baby boom voziček!
16.4.2012 13:51:16   
Anonimen
Naprimer za lupinice MC obstaja več ba: EasyBase, ki jo pritrdiš v avto s pasovi, potem pa lupinico samo klik gor, klik dol, ali pa EasyFix, FamilyFix, kjer se pa baza pritrdi s pomočjo easyfix pritrdišča in potem lupinico klik gor in klik dol.
Glede testov in varnosti, pa jaz zadev nebi tako z levo roko jemala ... sploh pri manjših hitrostih, kjer se največ nesreč zgodi je še kako pomembno kako varen je sedež. Pa tudi naprimer MC lupinica je med večjimi na tržišču in je bila naša frajla v njej brez problema skoraj do enega leta, pri kakšnih manjših (ena od teh je naprimer PP) imajo pa mamice že pri 5ih mesecih probleme otroka notri stlačit ... odločitev je pa v vsakem primeru vajina.

(odgovor članu pk986)
  Neposredna povezava do sporočila: 162
   RE: Baby boom voziček!
22.4.2012 13:20:25   
Nanuk
obstajajo lupinice do 9 kg z oznako 0 in do 13kg z oznako 0+... po mojem ne bi smel bit ne vem kakšen problem glede velikosti... bazo brez isofixa pripneš z varnostnim pasov, in tudi teh je več vrst...  Najbolje da si pogledaš načine pripenjanja na youtubu...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 163
   RE: Baby boom voziček!
5.5.2012 10:04:39   
mmt1
Baby boom, 3 kolesnik je jajc...prednje kolo hitro začne tresti, blokirati in celo odpade. Povrh vsega pa še v garanciji ne popravijo tako, kot se zagre in imajo hitro kake pripombe o načinu in celo hitrosti vožnje...odsvetujem nakup!

(odgovor članu Nanuk)
Neposredna povezava do sporočila: 164
   RE: Baby boom voziček!
5.5.2012 22:48:37   
Nanuk
prjatlca ima peg perego gt3, dvakrat dražji od bb, pa ji je kolo ravno tko treslo, ga je dala v popravilo, čakala en mesc, ko pa ga je dobila nazaj, je bil isti šit........ tko da.......

(odgovor članu mmt1)
Neposredna povezava do sporočila: 165
   RE: Baby boom voziček!
16.7.2012 22:07:29   
Majeli*
Oj,

tudi midva imava BB, kupila sva ga prejšnji teden v Kamniku, takrat so imeli tam na voljo tudi rabljenega trikolesnika Baby boom za ceno 200eurov v olivni barvi. Če te še zanima jih pokliči in vprašaj. meni je zgledal super ohranjen, bi ga vzela, pa je moj vztrajal na novem...


(odgovor članu Nanuk)
Neposredna povezava do sporočila: 166
   RE: Baby boom voziček!
10.8.2012 19:00:11   
Vivaldi
Punce, kako je potem z nameščanjem lupinice v avto - ali gre res samo na ta način, da vsakič pripenjaš in odpenjaš pas, in ni nobene druge variante (isofix ipd.)?user posted image

< Sporočilo je popravil Vivaldi -- 10.8.2012 19:01:04 >

(odgovor članu Majeli*)
Neposredna povezava do sporočila: 167
   RE: Baby boom voziček!
5.9.2012 7:59:04   
MirelaLeo
živjo :)

js sm se za nakup vozička odločila lani (2011) .. pa bom povedala mal dnara mal muzke :) prednje kolo vijuga po svoje (to je baje standard in se sam zategne pa je pol ok). Js imam sive barve in mi voziček "bledi" postaja pa vijolčne barve KATASTROFA. Največ na strehi .. čistim ga z nežno gobico s toplo vodo. Najhujša stvar k se mi je zgodila pa to da je biu sam otrok notr nobenih torb al pa kej druzga v vozičku in ko sem zapeljala oz. dvignila na pločnik je voziček poču na pregibih kjer se zloži!!!!!! Men osebno je tko žou da sem ga kupla .. in ko sem ga dala v reklamacijo so mi jo seveda zavrnil, so pa napisala da so pregibi počl zarad udarca oz. zunanje sile. Bledenje ne priznavajo za reklamacijo, ker piše kako se voziček vzdržuje. Sprednje kolo pa tut ne priznavajo reklamacije so mi napisal nej zategujem matice ko je to potrebno. Voziček ni izpostavljen soncu kej preveč, ker po največji vročini nismo hodil vn, in tut ni bil izpostavljen soncu, ga vedno lepo pospravim .. tko da priporočam da dobr premislte o nakupu vozička.
user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu _sanja_*)
Neposredna povezava do sporočila: 168
   RE: Baby boom voziček!
5.9.2012 22:02:21   
Nanuk
Jaz sem mojega po skoraj letu in pol končno oprala. S chante clair razmaščevalcem in je kot nov. Sem pa kupila nov športni del (ogrodje), ker ga je prijateljica nepravilno zlagala in pri tem odlomila del nogice. So se mi pa zvila vodila za naklon hrbtišča, ne me vprašat kako je to mogoče, ampak je. Tako sem kupila kar nov sedežek in zdaj naj bi bilo vse OK. Bom videla, kako bo... Sicer pa sem jaz z njim naredila par tisoč kilometrov, tako da tudi če bi ga zdaj vrgla v kontejner, je odslužil svoje ;)

(odgovor članu MirelaLeo)
Neposredna povezava do sporočila: 169
   RE: Baby boom voziček!
6.9.2012 8:22:01   
MirelaLeo
Ja js sm pr svojem samo sedež (športni del) čistila, mal meglio pa voda in ni blo panike, strehe se nisem dotikala pa je res vijolčna. Tko da ja men je ful žou ker sm ga kupla, ampak zdj je kar je :) Pa lupinca katastrofa neudobna .. v končni fazi je pa res sam 350 € biu. Pa to k je pr men počl so une bunke na pregibih in so mi napisal da je voziček varen tut brez bunk, dokler je biu brez teh bunk če si mal prtisnu na voziček se je kr zložu user posted image user posted image

(odgovor članu Nanuk)
Neposredna povezava do sporočila: 170
   RE: Baby boom voziček!
22.9.2012 7:58:12   
issa_
pozdravljene!

tako po skoraj letu dni dejanske uporabe vozička, bom še jaz podala svoje mnenje.... na začetku ko sem uporabljala samo košaro mi je bil res full super, nismo veliko z avtom skakali naokoli, tako da ga tudi zlagali nismo,..ko smo pa začeli uporabljat športni del, so mi tista vodila po par mesec šla adijo,..pa sem skos pazila da sem primila za ročko, gor zahaklala in premaknila,.. razen če moj ni bil glih dosleden pri tem,.. vem samo da enkrat je moj 8m sin, se stegnil nazaj in je naslon kratkomalo kar popustil. user posted image zdaj se seveda noče več vozit v njem, pa malo budasto je tudi saj, je naslon samo leže, in če mu kaj ni všeč se samo na bok uleže in je že ven iz paskov,..glih fajn med vožnjo,..user posted image
za v avto je res štorast, veliko placa zavzame..tako da je potreben velik prtljažnik...
kilometrino sem pa res veliko z njim naredila, je pravi terenc, to je pa edino pozitivnega na tem vozičku...user posted image
čistila sem ga tudi samo z gobico in vodo,...tako da tu nisem imela težav, tudi z barvo ne.... nevem no, če bi še enkrat potrebovala vozička, ga verjetno nebi vzela,....

(odgovor članu MirelaLeo)
Neposredna povezava do sporočila: 171
   RE: Baby boom voziček!
2.10.2012 14:05:06   
Jun_05
Ja sam iz Hrvatske i kupili smo kolica baby boom. Vidim da su ovi svi postovi dosta stari, ali bih htjela izraziti svoje nezadovoljstvo ovim kolicima! Korištena su nepuna 4 mjeseca i prednji kotač je strgan. Ležaj je potpuno uništen! Eto, samo da se ovo negdje može naći na internetu, kad neko bude istraživao informacije o tim kolicima. Vjerujem da će nekome sigurno pomoći ova infrmacija.

(odgovor članu natasap)
Neposredna povezava do sporočila: 172
   RE: Baby boom voziček!
10.7.2013 16:46:13   
ren5
Pozdrav,
evo još jednog posta iz HR. Mi koristimo Baby Boom kolica od februara 2012 i prezadovoljni smo. Imamo xCrosser bež boje. Što smo sve prošli s tim kolicima (šume, plaže, kamenjare...) mislim da niti jedan drugi brand ne bi izdržao.
Navlaka auto sjedalice je oprana u vešmašini nekoliko puta i nije izgubila boju.
Preporučila bih stvarno svima ta kolica jer je cijena ok, a kolica se mogu mjeriti sa svim drugim razvikanim brandovima.
Mislimo ih koristiti i za drugo i treće dijete, a ako to izdrže, sve pohvale ljudima iz Kopra!

Lijep pozdrav!

(odgovor članu Jun_05)
Neposredna povezava do sporočila: 173
Stran:   <<   < Prejšnja stran  3 4 5 6 [7]
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 5 6 [7]
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?