|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Baby welt Moon 4T
28.12.2007 17:07:54   
kekec in mojca
Sem iskala z iskalnikom, pa nisem nič našla o tem vozičku. Ga ima katera in kako se obnese? Prednosti, slabosti?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Baby welt Moon 4T
28.12.2007 17:22:34   
JAPE
Mi ga imamo. Samo mislim, da je ... 4S. Ne vem sicer kakšna je razlika med njima. Voziček mi je zelo všeč. Zraven je tudi košara za novorojenčka. je fino ker je mehka in lahka, da se da prenašat. Sedaj ko naša punčka že sedi, vzamemo košaro ven, ko pa je čas za spanje, košaro položimo nazaj na voziček in že spi. V košari namreč zelo rada spi in jo ima full rada.
Prednost je tudi ta, da se zelo fajn zloži...samo z eno potezo brez razstavljanja. v glavnem same pohvale.

(odgovor članu kekec in mojca)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Baby welt Moon 4T
28.12.2007 18:37:22   
kekec in mojca
Razlika je v tem, da pri S modelu imaš športni del na podoben način kot pri Buzzu, pri T modelu pa nimaš košare, ampak samo torbo za prenašanje, in je dejansko od novorojenčka naprej.

Kako pa je z vožnjo po bolj razgibanem terenu - npr. po kamenju itd.? Ali otročka noter zelo trese?

(odgovor članu JAPE)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Baby welt Moon 4T
28.12.2007 19:58:16   
JAPE
Ne. Vožnja je super tudi za bolj grob teren. Kolesa so mehka, tako da ga ne trese preveč.  Mi imamo veliko terena s kamenjem okoli pa ni problemov, če je kriza pelješ malo počasneje.
Glede razlike....mislim, da je ravno obratno (če se ne motim).

http://b2c.baby-center.si/article.asp?ArticleID=170644

Mi imamo takega, samo barva je druga. S prenosno košaro vred.

(odgovor članu kekec in mojca)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Baby welt Moon 4T
28.12.2007 20:15:31   
akaj
Mi imamo sicer model 3T pa je super. prednje kolo je sicer malo škrialo, smo popravili in zdej je super. res je fajn ta košara, lepo je otrok na toplem, v glavnem, nimam pripomb.

(odgovor članu JAPE)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Baby welt Moon 4T
23.5.2009 12:42:38   
Ksantipa77
A se sedežni del čist poleže in obrača v obe smeri?

(odgovor članu akaj)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Baby welt Moon 4T
25.5.2009 20:21:25   
kekec in mojca
Ja, se. Ampak - ne vem, če so ti vozički še v redni prodaji. 

_____________________________

Kdor vesele pesmi poje, gre po svetu lahkih nog.

(odgovor članu Ksantipa77)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Baby welt Moon 4T
25.5.2009 21:28:55   
bobika
Jaz nimam nobenega od teh. Sem pa nameravala kupiti bw moon kiss ali fit.
Nato sem se odločila za zelo podobnega fitu - identičnega, le malo bolje dodelanega in cenejšega.
Poglej na to stran http://www.baby-shop.si/si/otroski-vozicki/chipolino-g76.shtml
Imajo podobne modele kot  baby welt. Po kvaliteti so popolnoma enaki bw. Sem imela oba vozička v trgovini skupaj in sem vse preverila, preden sem kupila. Mislim, pa da se jih ne da nikjer videti v živo.

(odgovor članu kekec in mojca)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Baby welt Moon 4T
26.5.2009 9:03:00   
Ksantipa77
Prejšnji dan sem pisala distributerju, če se jih da videt.

Njihov odgovor je bil tak:

mamo samo spletno otroško trgovino, tako da naših vozičkov nimamo razstavljenih. Pridejo pa stranke v naše poslovne prostore oz. v skladišče v Mariboru, kjer si lahko pogledajo voziček, vendar jih ne sestavljamo, ker gredo v nadaljnjo prodajo in je težko razstavljen voziček ponovno zložiti v original embalažo za nadaljnjega kupca. Seveda pa se da videti barvo, materiale, konstrukcijo, kolesa ... V kolikor bi si želeli ogledati katerega izmed naših vozičkov nas predhodno pokličite na mobilni telefon.

Škodauser posted image  Jaz bi ga vsekakor rada videla v živo. Mi je pa perfecta všeč, ker se obrača v obe smeri, sam tko si ga ne upam kupit, pa rada bi slišala mnenja tistih, ki ga že imajo.

(odgovor članu bobika)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Baby welt Moon 4T
28.5.2009 20:54:27   
kekec in mojca
Oprosti, ampak mislim, da si malo zgrešila temo. To ni isti voziček, tale Moon 4T ima zadnja kolesa napihljiva in zelo velika ter ima trdni sedežni del.

Fit oz. kiss sta druga varianta vozička. Voziček Moon 4T ne vem, če je še v prodaji. Lani so ga odprodajali v BC.


_____________________________

Kdor vesele pesmi poje, gre po svetu lahkih nog.

(odgovor članu Ksantipa77)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Baby welt Moon 4T
16.11.2009 14:25:13   
Mikey Mouse
Mene pa zanima, če katera pozna voziček Baby Welt Moon Ping, ki je trenutno med klubskimi izdalkami Baby Centra  relativno ugoden (Link: http://b2c.baby-center.si/article.asp?ArticleID=192517), žal pa ne spletu ne najdem dosti informacij in me zanima, če ima, katera od vas izkušnje z njim.
Zanima me predvsem:- ali gre športni del v čisto ležeči položaj in v koliko pokončni položaj gre- ali so gume napihljive- ali ima vzmetenje. Drugače se dokaj na majhno zloži, ni težak, športni sedež se lahko v obe smeri nastavi, v ceno je vključena še košara za novorojenčka, se pravi, da je potrebno dokupiti samo adapter za lupinico in pa lupinico. A drugače ste z vozički Baby Welt zadovoljne?  

(odgovor članu kekec in mojca)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Baby welt Moon 4T
6.6.2010 17:12:51   
phelps
Mene tudi zanima tale: http://b2c.baby-center.si/article.asp?ArticleID=192515

Anyone?


_____________________________

Na svetu si, da gledaš sonce. Na svetu si, da greš za soncem. Na svetu si, da sam si sonce in da s sveta odganjaš - sence.

(odgovor članu Mikey Mouse)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Baby welt Moon 4T
6.6.2010 18:35:39   
boni25
Tega smo mi naročil dobimo ga ta teden user posted image .Kolikor sm ga probala je kr okreten,mogoče je slaba stran ta da se sportni del ne poleze ampak se nekako zaguga da je otork vodoravno.V bistvu ostane v sedezem polozaju,mislim da ima tud buzz tako.Aja pa obstajata dve varjanti,novejsi model in starejsi,razlika je v zlaganju pa novejsi ima napihljiva zadnja kolesa.Pa novejsi so na voljo samo tri barve.
Zaenkrat vem toliko.Mislim da je kr dobr nakup glede na ceno.

lp

(odgovor članu phelps)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Baby welt Moon 4T
6.6.2010 19:55:24   
phelps
Kakšna je pa razlika med starim in novim? So ti, ki so sedaj v akciji v Baby centru novi ali stari?

Jaz sem ga videla v soboto in mi je ful všeč v živo, fino je, ker gre v majhen avto, je off road in ima adapterje za Maxy Cossi lupinico (in s tem iso fix)...

Sem pa s pomočjo neta in forumov (sicer res malo piše o tem vozku) razbrala, da so bile akcije na tri mesece - novembra 2009, februarja 2010 in sedaj. Se ne morem odločit, ali naj ga kupim sedaj (zdi se mi še malo zgodaj, ker imam rok 2.11), ali kasneje (in s tem zamudim akcijo - če je ne bo več)...

Vsekakor bom hvaležna za poročanje še naprej user posted image


_____________________________

Na svetu si, da gledaš sonce. Na svetu si, da greš za soncem. Na svetu si, da sam si sonce in da s sveta odganjaš - sence.

(odgovor članu boni25)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Baby welt Moon 4T
6.6.2010 20:10:00   
boni25
Mislim da je razlika med starim in novim v zlaganju ,pa novi ima napihljiva zadnja kolesa, stari tega nima.Pa pri novem imas na voljo samo črno,vijolično in modro barvo.

(odgovor članu phelps)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Baby welt Moon 4T
6.6.2010 20:13:36   
boni25
aja pozabila sem ti povedat da lahko vzames nov ali stari model samo so različne barve.

(odgovor članu boni25)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Baby welt Moon 4T
7.6.2010 8:09:28   
phelps
Kje pa si to izvedela glede starega in novega modela?

Jaz sem videla v BC v Grosupljem rdečega, vendar takrat še nisem spraševala po njem. Potem mi je pa v oči padel olivno zelen v NM in sem začutila, da je "to to" user posted image

Se mi zdi, da trgovci ne povedo vedno vsega, pri meni ni bilo govora o novem in starem modelu...


_____________________________

Na svetu si, da gledaš sonce. Na svetu si, da greš za soncem. Na svetu si, da sam si sonce in da s sveta odganjaš - sence.

(odgovor članu boni25)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Baby welt Moon 4T
7.6.2010 8:53:36   
boni25
Jaz sem bila v lj v btc, v baby centru in mi je sama prodajalka povedala, so pa tudi imeli raztavljenega olivno zelenega ampak to je star model.

(odgovor članu phelps)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Baby welt Moon 4T
7.6.2010 10:53:34   
phelps
Kaj je boljše - napihljiva ali nenapihljiva kolesa? Sem skleptična, ker so mnenja različna user posted image

_____________________________

Na svetu si, da gledaš sonce. Na svetu si, da greš za soncem. Na svetu si, da sam si sonce in da s sveta odganjaš - sence.

(odgovor članu boni25)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Baby welt Moon 4T
7.6.2010 11:19:36   
boni25
Po moje so bol napihljiva,sicer ne vem iz lastnih izkusenj, ker prejsni voziček jih ni imel.Po moje ne trese tok na makedamu če so napihljiva.

(odgovor članu phelps)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Baby welt Moon 4T
10.6.2010 14:42:37   
phelps
Ste že sestavili voziček? Kakšen se ti zdi? Katero barvo si pa vzela? Nama je zelo všeč vijolična, ga pa nisva videla v živo (na netu)...

_____________________________

Na svetu si, da gledaš sonce. Na svetu si, da greš za soncem. Na svetu si, da sam si sonce in da s sveta odganjaš - sence.

(odgovor članu boni25)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Baby welt Moon 4T
10.6.2010 21:21:42   
boni25
Evo mi smo ga sli danes iskat.Vzeli smo royal barvo to je svetlo modra.Je ze nas mali sprobav kako se bo njegov bratec ali sestrica vozil in je ful okreten voziček.V glavnem zaenrkat smo zadovolni.Mislim da glede na to kaksna je cena da je čist ok voziček,sej drugač je skor 400e.Mislim da nam ne bo zal da smo ga kupili.Edin kar me mogoče moti je to da je ful mejhna nakupovalna kosara,bom pač z ruzakom hodila v trgovino.Vse pa tud ne moremo imetuser posted image

(odgovor članu phelps)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Baby welt Moon 4T
11.6.2010 8:29:06   
phelps
Fino user posted image . Poročaj še naprej. Jaz ga grem naslednji teden naročit.

_____________________________

Na svetu si, da gledaš sonce. Na svetu si, da greš za soncem. Na svetu si, da sam si sonce in da s sveta odganjaš - sence.

(odgovor članu boni25)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Baby welt Moon 4T
11.6.2010 8:35:18   
boni25
Bom poročala čeprav nas novi član je naročen sele čez mesec pa pol.Ti kar pojdi naročit mislim da ti ne bo zal.Pa vijolčen je ful lep.

(odgovor članu phelps)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Baby welt Moon 4T
13.6.2010 20:23:40   
pikizenc
phelps a si vzela pinga ali ponga?

Drugače bom pa tudi jaz zelo vesela še kakšnega mnenja, ker se kr zanimam za tega. Razočarana sem samo ker ni nobenih pametnih barv oz. pri starem modelu mislim da je celo bila neka bež, zdej pa nič user posted image

(odgovor članu boni25)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Druga nosečnost in rojstvo: dejstva in nas...
Se opogumljate, da bi se ponovno podali na pot? Za vas imamo nekaj koristnih nasvetov.
FOTO: Novorojenček v prvih sekundah po roj...
photo
Fotografije so precej nazorne, saj so posnete v prvih sekundah po porodu, ampak dejstvo je, da prikazujejo čudež rojstva...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?