|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Bebe Confort - High Trek
10.11.2007 18:56:12   
gajči
Pozdravljene/pozdravljeni,

Z drago - katere uporabniško ime si brezsramno izposojam - se odločava za nakup vozička za prvega otroka, ki bo prijokal na svet konec januarja. Bebe Confortov High Trek je v ožjem izboru.

Teh vozičkov kaj dosti po Ljubljani nisva videla in tudi na tem forumu ni pogosto omenjan. Zakaj?

Ima mogoče kdo kakšne slabe izkušnje s tem modelom. Naj naštejem kakšno iztočnico: prevelik?, športni del na vozeku ni dobro vpet in se trese?, cena?, kvaliteta?...

Prosiva za mnenja za in proti tistih uporabnikov foruma, ki ta voz uporabljajo. Hvala.


Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Bebe Confort - High Trek
12.11.2007 9:50:59   
cv3rklic4
Živjo,
tudi midva z možem se navdušujeva nad tem vozičkom. Imata ga prijatelja, in sta rekla, da ga sicer lahko naročiš tudi v Baby Centru, ampak se čaka baje 4 mesece! Pa še dražji je kot v Italiji. Onadva sta ga šla iskat v Videm (Udine) in sta prihranila baje 200 EUR, očitno pri nas tako nabijejo cene!
Toliko ti lahko povem, pa to še niso moje izkušnje.
Srečno!

(odgovor članu gajči)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Bebe Confort - High Trek
12.11.2007 16:01:51   
Foxina
oj,
midva sva ga kupla v Italiji...in je bil res 200 EUR cenejši kot tu v BC...ga pa še nisva sprobala, saj imam rok šele čez 3 tedne...ampak od vsega, kar sva gledala nama je bil najboljši...

(odgovor članu cv3rklic4)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Bebe Confort - High Trek
13.11.2007 13:12:03   
Katja 271
Pozdravljeni!

Tudi midva s partnerjem kupujeva prvi voziček in tudi najin favorit je ta High treck, saj med vso ponudbo tri-kolesnikov združuje vse poglavitne funkcije, ki sva jih postavila za pogoj.
V Baby centru pride cel komplet 860 EUR (športni del, košara, lupinica). Ta cena se mi zdi tudi vzrok, da voziček ni med najbolj uporabljenimi.

Foxina, lepo prosim, če sporočiš še, kje v Italiji si kupila ta voziček??

Jst sem na spletu sicer zasledila ena trgovino v bližini Milana, kjer je cena kompleta 680 EUR, vendar so potni stroški do tam precejšnji in ni več računice. Po pošti pa pošiljajo samo v ITA.



Bom pa kar prekopirala še mnenje nekoga, ki se je odločal med parimi tri-kolesniki.

High Trek + košara Windoo + lupinica Creatis.Izjemen sistem! Zelo domiselno, high-tech ogrodje: vzmeteno na obeh oseh (!), se fajn zloži in je peresno lahko. Na balanci ni samo zavora, ampak tudi stikalo za blokado smeri prednjega kolesa (pri vseh drugih vozičkih je treba iti okoli in nekaj pritisniti pri kolesu). Sedež se da enostavno obrniti. Košara in lupinica sta razred zase - po mojem mnenju najbolj fensi-šmensi na tržišču.Ampak:- precej sem ga vozil v kleti Baby centra in vožnja rahlo razočara - občutek ni čisto pravi- stvar ima prvisoko težišče- plašči s prenizkim presekom imajo grob profil tudi v osi, tako da je vožnja na gladki podlagi po nepotrebnem groba - meni se sicer zdi vreden tega denarja, ampak stvar res ni poceni- in glavno: žena ni mogla preboleti, da je sedež čisto majhen in da se ga skoraj ne da regulirati, kaj šele povsem zravnati.   Vsa mnenja voznikov tega vozička so pa več kot dobrodošla!! 

(odgovor članu Foxina)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Bebe Confort - High Trek
14.11.2007 10:44:42   
ka tja
Hojla,
Bebe Confort imajo v Italiji (tudi) trgovine 'Io Bimbo'.
Trgovine so v Trstu, Udinah in še drugje, preverite na linku:
http://www.iobimbo.it/db/negozi.asp?l=i&r=Friuli%20Venezia%20Giulia
Cena je cca 200€ nižja, kot v BC. Midva sva ga gledala v Pradamanu.

Lp

(odgovor članu Katja 271)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Bebe Confort - High Trek
28.11.2007 17:10:35   
Roberta69
A gor pašejo samo lupinice Bebe Confort? So varne? Se lahko namesti tudi Maxi Cosi? 

(odgovor članu ka tja)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Bebe Confort - High Trek
28.11.2007 17:20:24   
gerilum
V Italiji je High Trek nekaj čez 200 € (samo vozek), trenutno je v baby centru lupinica Creatis isofix (samo nekatere barve) znižana za 50% (pride cca. 67 €), koliko pa je košara posebej pa ne vem... se pa bolj splača tako to pokombinirat. Če bi jaz kupovala ta vozek bi vzela vozek v Italiji, lupinico BabyCenter, pa potem še košaro in je prihranek res velikuser posted image !

(odgovor članu Roberta69)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Bebe Confort - High Trek
28.11.2007 19:02:30   
april30
Gerlium - mene pa nekaj zanima za to lupinico (če si jo kupila).
A boš ti kupila tudi voziček od High Trek ali katerega drugega (a gre lupinca tudi na druge vozičke?)? Ali že imaš kakšen drug vozek?
Pa če katera lahko pripopa kakšen link od teh vozekov, ker me zanima kako se kaj zložijo...

Lp,

(odgovor članu gerilum)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Bebe Confort - High Trek
28.11.2007 20:02:37   
Leiah
Tule je link od tegale vozeka http://www.bebeconfort.fr/UK/prom_poussette_high_trek_caracteristiques.htm vendar nikjer nisem našla slike ko je zložen. Na tej strani so samo dimenzije zloženega in sestavljenega vozička. Pa seveda v kakih barvah prihaja, pa še kaj bi se našlo.

_____________________________

Lp

(odgovor članu april30)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Bebe Confort - High Trek
28.11.2007 22:19:09   
gerilum
april, jaz sem vzela to lupinico, vozek pa mam Haberkorn trikolesnik. Ne gre gor (mislim da ne obstajajo adapterji..) ampak mi itak ne rabimo da gre na vozek, ker ni priporočljivo da je otrok več kot 1,5 h v tej lupinici...

(odgovor članu Leiah)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Bebe Confort - High Trek
28.11.2007 23:41:44   
cv3rklic4
Samo eno vprašanje - zakaj bi naj otrok ne bil dlje kot 1,5 ure v lupinici? Zakaj jo potem sploh izdelujejo? Če naj bi bil položaj "nenaraven", pa je treba to dopovedati tudi otroku, ki se vsaj zadnja 2 meseca pred porodom drži tako cele dneve in noči. Ali obstaja kaka boljša razlaga?


(odgovor članu gerilum)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Bebe Confort - High Trek
29.11.2007 10:08:25   
april30
Gerlium - kje si pa ti kupila svoj vozek (trikolesnik, a ne?) in koliko je bil (če ni skrivnost)? Ali imajo tudi štirikolesnike? A se da videt kakšno slikco?

Lp,

(odgovor članu cv3rklic4)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Bebe Confort - High Trek
29.11.2007 10:20:53   
tosja
IZVIRNO SPOROČILO: cv3rklic4

Samo eno vprašanje - zakaj bi naj otrok ne bil dlje kot 1,5 ure v lupinici?


Ker hrbtenica  ni v pravem, lepem položaju. Izdelujejo jih pa seveda, ker potrošniki kupimo.


_____________________________

Ko hodiš, pojdi zmeraj do konca...

(odgovor članu cv3rklic4)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Bebe Confort - High Trek
29.11.2007 11:14:58   
gerilum
april, kupila sem ga iz nemčije po e-bayu (čas dostave 5 dni), bil je 160 € plus 25 poštnine. Link s slikicami: LINK


< Sporočilo je popravil gerilum -- 29.11.2007 11:15:36 >

(odgovor članu april30)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Bebe Confort - High Trek
29.11.2007 11:17:38   
gerilum
Aja, pa imajo tudi 4-kolesnike, ki so še nekoliko cenejši: LINK

(odgovor članu gerilum)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Bebe Confort - High Trek
30.11.2007 10:13:39   
cv3rklic4
IZVIRNO SPOROČILO: tosja

IZVIRNO SPOROČILO: cv3rklic4

Samo eno vprašanje - zakaj bi naj otrok ne bil dlje kot 1,5 ure v lupinici?


Ker hrbtenica  ni v pravem, lepem položaju. Izdelujejo jih pa seveda, ker potrošniki kupimo.



Kako je hrbtenica v nepravem položaju? V kakšnem položaju pa je v maternici?! Itak da proizvajalci delajo vse mogoče izdelke (npr. bugi riba), pa se vedno najdejo kreteni, ki tako reč "rabijo". Ampak kar se lupinice tiče, pa se nikakor ne strinjam, da gre za isto zadevo.
Mislim, da je položaj v lupinici ful naraven!


(odgovor članu tosja)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Bebe Confort - High Trek
30.11.2007 13:53:57   
ajdaN
IZVIRNO SPOROČILO: cv3rklic4

Kako je hrbtenica v nepravem položaju? V kakšnem položaju pa je v maternici?! Itak da proizvajalci delajo vse mogoče izdelke (npr. bugi riba), pa se vedno najdejo kreteni, ki tako reč "rabijo". Ampak kar se lupinice tiče, pa se nikakor ne strinjam, da gre za isto zadevo.
Mislim, da je položaj v lupinici ful naraven!


Ja no - samo v maternici ima okrog sebe še na litre in litre vode v kateri lebdi ane. V lupinici mu pa vsaka luknja v katero zapelješ "pritisne" direktno z vso težo na hrbtenico.

PA smo uporabljali tudi lupinico za na voziček, ampak NE prvi mesec, sploh pa ne samo lupinico. Definitivno košaro z ravnim dnom, lupinico pa za kam na hitrco skočit, pa mali se je med 4. in 5. mesecem vozil v njej, ker je v športnem delu rjovel, košaro je pa prerastel.

Primerjava z bugi ribo in kreteni je pa res na mestuuser posted image .

IZVIRNO SPOROČILO: tosja
Izdelujejo jih pa seveda, ker potrošniki kupimo.


A ti to resnouser posted image ?! Sevede jo moraš kupit! Pa ne zato, ker te kao prepričujejo, da jo rabiš. Kako ga/jo boš pa prevažala v avtu?! Če avta nimate se oproščam, drugače je pa več kot nujna!

(odgovor članu cv3rklic4)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Bebe Confort - High Trek
1.12.2007 12:03:03   
RMRM
"april, jaz sem vzela to lupinico, vozek pa mam Haberkorn trikolesnik. Ne gre gor (mislim da ne obstajajo adapterji..) ampak mi itak ne rabimo da gre na vozek, ker ni priporočljivo da je otrok več kot 1,5 h v tej lupinici...
april, jaz sem vzela to lupinico, vozek pa mam Haberkorn trikolesnik. Ne gre gor (mislim da ne obstajajo adapterji..) ampak mi itak ne rabimo da gre na vozek, ker ni priporočljivo da je otrok več kot 1,5 h v tej lupinici...
"

Gerilum - prosim za informacijo kako se Haberkorn trikolesnik obnaša na makadamu. V ožjem izboru imam namreč enak vozek, le druge barve - moder, bež in temno rjav. Gledala sem tudi enake lupinice. Cenovno so zelo ugodni, pa me zanima kako je na makadamu.

lp

(odgovor članu ajdaN)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Bebe Confort - High Trek
1.12.2007 12:53:43   
gerilum
RMRM, težko rečem ker jenčija še kamao, pride febrarja user posted image . Mislim pa da se dobro, vsaj kaj sem brala izkušnje uporabnikov. Jaz ga bom veliko vlačila po gozdnatih in makedamskih poteh, kolesa ima kar velika, amortizerje pa tudi dobre. Sem ga pa samo testirala po stanovanju in je zelo okreten. Imamo pa tudi mi modrega user posted image

(odgovor članu RMRM)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Bebe Confort - High Trek
3.12.2007 15:07:02   
sinskaT
Lepo prosim,če katera ve KjE točno v Italiji se dobi ta voziček Bebe confort? Kraj, trgovina...in ali je možno dobit posebej samo športni del in košaro, ker lupinico že imamo.

LP

(odgovor članu gerilum)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Bebe Confort - High Trek
3.12.2007 18:16:52   
lillchy123
Oj! Midva sva tudi kupila cel komplet high trek (voziček, košara in lupinica). Sva imela pa srečo, ker sva kupila, ko so imeli akcijo darilni bon pri nakupu 100 eur, tako, da sva dobila še 160 eur bonov. Je pa baje zelo dober, nimajo reklamacij, v praksi pa bomo videli februarja. Jih pa res ni veliko, verjetno zaradi cene. Pa midva sva tudi čakala 4 mesece, da imava vse v isti barvi- optic čokoladna.

(odgovor članu sinskaT)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Bebe Confort - High Trek
3.12.2007 23:57:33   
Nika G.
Pozdravljeni!

Pripenjam povezavo do stare julijske teme o tem vozičku, mogoče komu pride prav. Tudi jaz uporabljam ta voziček in se mi zdi še zmerom zelo praktičen, zelo mi pride prav funkcija za zaklepanje sprednjega kolesa, ki se nahaja na ročaju.

http://www.ringaraja.net/forum/tm.asp?m=1721093


Pri majhnih dojenčkih je položaj v lupinici neprimeren tudi zato, ker so zaradi uleknjenosti zelo stisnjeni čez prsni koš in je oteženo dihanje.



(odgovor članu lillchy123)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Bebe Confort - High Trek
4.12.2007 9:10:25   
sinskaT
Hvala za link, Nika.

Če bo katera zavohala kakšne sconte, popuste v Italiji ali pa pri nas (na omenjen voziček), naj prosim sporoči.

Lepo nosečnost in materinstvo vsem RR-jevkam!user posted image

(odgovor članu Nika G.)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Bebe Confort - High Trek
7.12.2007 11:23:31   
amaya
Imajo jih v Trstu v Trgovini Io bimbo in sicer to je (za tiste ki Trst poznate) za zgornjim Upimom. Je pa res dosti ceneje kot pri nas. Pa še so zelo fleksibilni. V smislu, lahko vplačaš vse, pa pelješ domov ogrodje in košaro, voziček pa kasneje (če si v stiski s prostorom). Barve lahko kombiniraš. Jaz sem jajček kupila dva dni nazaj v Baby centru in sem dala zanjo 67 evrov. Ostalo me stane še 500 evrov in sem v kompletu preskrbljena.
Pa še to. Dol mu lahko snameš vsa tri kolesa in sedež se da obrniti v obe smeri: da gleda proti tebi in pa proč. Ker imamo pri hiši same male avte, sem se sekirala kako ga bom spravila vanj. Preizkušeno: v twingota gre!!!user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Zaljubljena sem v tri fante...

(odgovor članu sinskaT)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Bebe Confort - High Trek
7.12.2007 12:08:28   
Katja 271
Amaya, hvala za informacije o Trstu. A bi hotla bit še tako dobra in za tiste, ki ne poznamo Trsta razložila kje je ta Io bimbo oz. Upimo. A mogoče veš koliko stane posebej samo športni del (brez košare in lupinice)? Pa si preverila slučajno če imajo te vozičke vedno na zalogi (in v vseh barvah), ker pri nas jih v BC čakaš 3-4 mesece user posted image
Hvala za odgovor!

(odgovor članu amaya)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Celodnevna avantura za bodoče starše in ml...
Pomlad prinaša sveže začetke in nove avanture, zato je popoln čas za Baby Expo, edinstven dogodek, ki združuje vse, kar ...
Zakaj tudi najbolj zdrave nosečnice slabo ...
99 odstotkov nosečnic se pritožuje nad kakovostjo spanja. Preverite, kateri so trije glavni razlogi, zakaj nosečnice pog...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?