|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Bebe Confort - High Trek
31.5.2008 13:06:06   
čipka
 mi2 sva kupila v Italiji v Monfalconeju v trgovini tutto per il bambino Babe comfort-high trecka  cel komplet-to se pravi voziček, športni del, lupinica, košara, torba, nakupovalna velika košara, prevleka za dež in sva dala 635€..   pa vinsko rdeče barve je...in ja, optimizem,  torbica je v isti barvi tisti ki jo hočeš.. ...se ful splača (200€ ceneje kot v BC)....
Se mi ful dopade ker je lahek, lahk se prestavljajo vsi 3-je deli obratno, velika košara nakupovalna je odspodi, ful hitro zložljiv, pa velika kolesa ima...v Italiji se res splača. Priporočam high trecka!!!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu optimizem)
Neposredna povezava do sporočila: 101
   RE: Bebe Confort - High Trek
1.6.2008 14:14:37   
lillchy123
Še ena dobra stvar.. Premza oz. po slovensko zavora je na ročaju. Pride ful prav po klancu navzdol...
Tudi mi ga imamo, pa nam ni niti pikico žal...

_____________________________

moje sanje so se uresničile dvakrat- 6.2.2008, in 7.9.2010

(odgovor članu optimizem)
Neposredna povezava do sporočila: 102
   RE: Bebe Confort - High Trek
3.6.2008 7:55:01   
optimizem
Čipka - hvala za odgovor.user posted image

Mi imamo že naročenega in že komaj čakam, da ga dobimo, sploh pa da ga preizkusimo.
Ne rečejo zastonj, da je to "mercedes" med vozički.

(odgovor članu lillchy123)
Neposredna povezava do sporočila: 103
   RE: Bebe Confort - High Trek
12.6.2008 12:36:41   
čipka
ni kaj-3x hura za high treckauser posted image user posted image

(odgovor članu optimizem)
Neposredna povezava do sporočila: 104
   RE: Bebe Confort - High Trek
13.6.2008 16:46:17   
Rockerica
Pozdravček vsem skupaj,

ravnokar sem prispela domov iz Italije, iz Monfalconeja (trgovina Tutto per il Bambino), kjer sva z možem kupila High Treck voziček - celoten komplet (sedež, lupinica, avtosedež, torba, pelerina itd.) za točno 634 EUR v svetli in temno modri barvi. Zadeva je bila na zalogi in sva jo takoj odpeljala domov. Nad vozičkom sva navdušena, upam, da bo tako tudi po začetku uporabe. Prodajalec je bil izjemno prijazen, profesionalen in potrpežljiv. user posted image Pravo nasprotje tega česar sva bila deležna v nekaterih ljubljanskih trgovinah. Pogovarjali smo se v angleščini. Razkazal nama je vse vozičke, demonstriral uporabo in peljal robo do avta. Dobila sva še reklamno darilo ter vse mogoče kataloge za sobice, sedeže za hranjenje itd. Verjetno se bova z možem tam še oglasila. Priporočava!!! Mož je ravnokar vse sestavil in preizkusil - vse, kar ste pozitivnega napisali na forum drži. Vsem želiva prijetne urice pričakovanja novorojenčkov in srečne družinske dni.

(odgovor članu čipka)
Neposredna povezava do sporočila: 105
   RE: Bebe Confort - High Trek
11.8.2008 15:36:58   
tmrrs1
Pozdravček vsem lastnicam high treka,
Jaz sem nova tu. Le na forumu, sicer pa stran redno prebiram že skoraj eno leto, ko sva s fantom zvedela da čakava najino štručko. No od 14.aprila smo bogatejši za cukrčka po imenu Rene.
Tudi mi trije smo ponosni lastniki tega čudeža iz Bebe conforta! Jaz sem High Treka želela že od vsega začetka, na koncu izbrala "voz" znamke Pikolo, po 2 mesecih sita vseh pomankljivosti vžgala avto in se odpravila v Monfalcone po High treka čokoladno rjave/sv.modre barve. Naš tamali in jaz zdaj nazarensko uživava na sprehodih. Glavna prednost ki me je prepričala je, da je otrok razmeroma visoko in da si mi ni potrebno lomiti hrbta(že tako ali tako načetega) ko med sprehodom delamo "servis duda". Poleg tega je vzmetenje tako pogruntano, da se v tisti ležalniček nonstop guga in našega tamalega zaziba v spanec brez problemov... no ja, včasih je še vedno potreben kengurujček...

Za vse lastnike pa zdaj eno vprašanje: a je mogoče v SLO dobiti dodatno opremo za H.treka? Vem da v Baby centru ne! Tam so me poslali nekam- no, rekla je naj grem kjer sem ga kupila, jaz sem to razumela....saj ste razumele, ane?
Namen imam dodatno vzeti še vrečo za pozimi: KLIKNI TU za povezavo. Me zanima če jo katera že ima, kako se obnese in ali jo je možno naročiti kje pri nas.
Za odgovore lepa hvala!

(odgovor članu Rockerica)
Neposredna povezava do sporočila: 106
   RE: Bebe Confort - High Trek
11.8.2008 16:30:17   
mayci
Jaz mislim, da bi jo lahko dobila v Turbo Limaču, pod Emporiumom. Tam tudi prodajajo Bebe Confort in so veliko bolj prijazni kot v Baby Centru..user posted image

_____________________________

Lepo je biti mamica.. :))

(odgovor članu tmrrs1)
Neposredna povezava do sporočila: 107
   RE: Bebe Confort - High Trek
11.8.2008 21:53:26   
tmrrs1
Hvala mayci bom testirala se turbo limacevo prijaznost in zalozenost!

(odgovor članu mayci)
Neposredna povezava do sporočila: 108
   RE: Bebe Confort - High Trek
20.8.2008 15:19:21   
amaya
Jaz ga prodajam. če katero zanima naj mi piše ZS.

_____________________________

Zaljubljena sem v tri fante...

(odgovor članu tmrrs1)
Neposredna povezava do sporočila: 109
   RE: Bebe Confort - High Trek
1.9.2008 14:27:21   
coko
tmrrs1- verjetno si že kupila zimsko vrečo, ampak bom vseeno povedala. danes sem ravno na internetni strani od baby centra videla, da prodajajo zimske vreče in ostalo opremo (dežniki...) za high treka. Ne vem v katerem baby centru si bila ti, jaz sem v btc-ju LJ vidla veliko stvari za ta naš voziček. Presenetilo me je, da imajo toliko vozičkov različnih barv na zalogi. Ko sem jaz kupovala ga je bilo potrebno naročiti in čakati...user posted image Pa sem šla v IT in ga dobila še ceneje user posted image

(odgovor članu tmrrs1)
Neposredna povezava do sporočila: 110
   RE: Bebe Confort - High Trek
3.9.2008 17:22:56   
orto2
Oj punce!

Mene pa zanima, ker nisem nikjer zasledila, koliko je težek tale high trek?

(odgovor članu coko)
Neposredna povezava do sporočila: 111
   RE: Bebe Confort - High Trek
4.9.2008 16:39:07   
cv3rklic4
TUKAJ

(odgovor članu orto2)
Neposredna povezava do sporočila: 112
   RE: Bebe Confort - High Trek
5.9.2008 21:34:41   
orto2
še tole me zanima, a je v redu ,da je ročaj pri otroku premičen?

mislm pri high treku, varnostni ročaj

sem gledala v trgovini, pa mi je mal čudn da se ne fiksira

(odgovor članu cv3rklic4)
Neposredna povezava do sporočila: 113
   RE: Bebe Confort - High Trek
14.11.2008 11:24:30   
regakvak
Pozdravljene!

Mene pa zanima, ce katera prodaja zimsko vrečo za vozicek  High Trek? namrec, mislim si jo kupiti....barva mi niti ni tako pomembna...bi pa imela najraje oxygen (rdece barve)...

Hvala in LPuser posted image

(odgovor članu orto2)
Neposredna povezava do sporočila: 114
   RE: Bebe Confort - High Trek
14.11.2008 13:31:45   
olea
ojla!
mene pa zanima kako je pri vas, ki imate ta voziček glede kvalitete ogrodja...ali se vam je že kdaj pokvaril in ali ste dobili rezervne dele?

Kako je s servisom če voziček kupiš v Italiji?
Najlepša hvala za odgovor:)

(odgovor članu regakvak)
Neposredna povezava do sporočila: 115
   RE: Bebe Confort - High Trek
16.11.2008 12:12:47   
regakvak
jst sm ga kupila v Italiji...pa mi je prodajalka rekla-ce se kaj pokvari...ni problema glede reklamacij tega vozicka...se takoj uredi..bolj  je problem glede vozicka "JANE" itd...cakalna doba reklamacij je daljsa....

...sem full zadovoljna z njim...user posted image prav tako pa tudi nas princ user posted image ...ki vedno notri sladko spi...

(odgovor članu olea)
Neposredna povezava do sporočila: 116
   [Brisano sporočilo]
16.11.2008 12:56:23   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu olea)
  Neposredna povezava do sporočila: 117
   RE: Bebe Confort - High Trek
21.11.2008 17:10:42   
spominčica3
Kar nekaj časa že ni bilo debate o tem vozičku.
Pa me zanima, a je v ITA možen nakup po kosih, a so te cene za celoten komplet.
Sem gledala, da bi lupinico kupila kar kakšno pri nas, sej jih imajo kar naprej v akcijah.
Pa še to pri High Trecku a moram obvezno kupiti tudi košaro. Rok imam konec marca, pa sem mislila, da bi kupila samo športni del, ampak ne vem koliko se lahko položi.user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 118
   RE: Bebe Confort - High Trek
26.11.2008 12:55:32   
čipka
koliko se lahko položi


kako to misliš?user posted image

spominčnica3
-v Ita. se splača kupiti samo cel komplet(v Monfalcone-ju)-cel komplet je (košara,lupinica in športni del)-je 635€, v Baby centru je pa neki čez 840€.
Pa športni del ni za novorojenčka-koker jaz vem.-ampak samo lupinica in košara. Torej v postu si z vsakim stqavkom navedala najprej da rabiš košaro, nato lupinico in športni del. Torej cel komplet imaš v Monfalconeju-v trgovoni Tutto per il bambino.


_____________________________

my little babygirl - moja največja sreča
-

(odgovor članu spominčica3)
Neposredna povezava do sporočila: 119
   RE: Bebe Confort - High Trek
26.11.2008 16:53:48   
lunca81
No naj vam povem,da jaz sem tudi vzela High treka in sicer ravno to soboto,ampak v Gorci,ki v Monfalcone ga niso imeli na zalogi,pa sem dala 625€ za cel komplet( košara,lupinica,športni del,prevleka za dež in torba),sem pa dan prej preklicala vse živo in nikjer jih niso imeli so mi pa rekli,da dobijo nekje v sredini decembra že kolekcijo 2009.Mislim pa,da se da kupit posebej nisem pa sigurnauser posted image

(odgovor članu čipka)
Neposredna povezava do sporočila: 120
   RE: Bebe Confort - High Trek
27.11.2008 9:04:57   
Cveta28
Ojla!
Tudi mi bomo nabavili high treka in sem se ravno spraševala kdaj pride ven nova kolekcija. Lunca81 a potem predlagaš, da gremo v nakup po novem letu? Sem pa tudi sama že slišala, da se bolje splača prej poklicati, voziček rezervirati in potem priti ponj.
Aja, kolegica je kupila le podvozje in športni del v Udinah, kjer imajo možnost nakupa po delih. Mislim, da v Monfalconeju to ni mogoče.
Punce ali je katera od vas kupila tudi zimsko vrečo?

(odgovor članu lunca81)
Neposredna povezava do sporočila: 121
   [Brisano sporočilo]
27.11.2008 12:22:15   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu spominčica3)
  Neposredna povezava do sporočila: 122
   RE: Bebe Confort - High Trek
28.11.2008 11:05:28   
lunca81
Cveta28,ko sem klicala v soboto v Gorico mi je rekel,da imajo za dobit novo kolekcijo 2009 enkrat v začetku decembra,samo da ne vejo še cene,pa tudi v Baby centru so mi rekli,da pridejo nove barve tako,da po moje se ti splača počakat,čeprav vem pa,da tako kot jih dobijo tako tudi grejo,pokliči,če ne kaj sredi decembra ali kaj prej pa boš vidla kaj ti bojo rekli.V soboto pa sem jaz preklicarla že vse živo pa sem zadnjega oranžnega dobila v Gorici,drugod imajo več ali manj samo še črne.user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 123
   RE: Bebe Confort - High Trek
29.11.2008 9:22:34   
spominčica3
lunca81 kje v Gorici si ga pa kupila?

(odgovor članu lunca81)
Neposredna povezava do sporočila: 124
   RE: Bebe Confort - High Trek
29.11.2008 9:24:50   
spominčica3
čipka sem mislila, da bi kupila samo športni del in še košaro (vidim, da jo potrebujem), lupinico bi kupila pa pri nas. Pa kot zastopim ni mogoče v ITA kupiti po delihuser posted image .

(odgovor članu spominčica3)
Neposredna povezava do sporočila: 125
Stran:   <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





FOTO: Novorojenček v prvih sekundah po roj...
photo
Fotografije so precej nazorne, saj so posnete v prvih sekundah po porodu, ampak dejstvo je, da prikazujejo čudež rojstva...
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?