|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Bebe Confort - High Trek
16.12.2008 15:18:02   
Cveta28
metulj333 jaz grem v soboto v Italijo, ker moram iti zamenjat voziček tako, da na plano z besedo. Lahko pa mi pošlješ tudi ZS in bova videli kaj se da zmenit, a prav.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 151
   [Brisano sporočilo]
16.12.2008 15:26:33   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Cveta28)
  Neposredna povezava do sporočila: 152
   RE: Bebe Confort - High Trek
20.12.2008 10:19:39   
regakvak

user posted image Mene pa zanima, ce je oxygen red barva 2009 ista kot 2008....namrec mislim si kupiti zimsko vreco-vozicek pa imam v rdeci barvi 2008 (imela bi komplet...).
Se  bojim, da lanske rdece barve ne bom dobila...user posted image



(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 153
   RE: Bebe Confort - High Trek
22.12.2008 9:00:28   
Cveta28
regakvak mislim, da se oxygen barve niso spreminjale ter da ostajajo iste kot lani. Problem pa je z ostalimi barvami kot so oranžna, siva, čokoladno-modra. Tu so se spremenili tudi materiali user posted image Jaz bi na tvojem mestu poklicala v eno italijansko trgovino in vprašala. 

(odgovor članu regakvak)
Neposredna povezava do sporočila: 154
   RE: Bebe Confort - High Trek
22.12.2008 12:28:55   
Stripy007
Barve imaš na spodnji povezavi (kljub 2008 v povezavi, so to nove barve) in mislim, da je rdeča enaka kot prej.
http://www.bebeconfort.fr/collection-2008/UK/prom_chanceliere_coloris.htm

(odgovor članu Cveta28)
Neposredna povezava do sporočila: 155
   RE: Bebe Confort - High Trek
30.12.2008 17:02:55   
ukmarmiha
Takole....

Danes sva se s partnerko odločila za nakup vozička BEBE COMFORT - High Trek. Voziček je športna izvedba, trikolesnik.

Nakup zajema komplet .. in sicer; voziček s sedežom + posteljica + lupinica + nastavek za enostavnejši privez v avto (baza) + previjalna torba + portidežna zaščita... CENA: 695€. Lahko pa se kupi brez baze ... CENA: 635€.

Kar me je pri tej kombinaciji najbolj navdušilo je resnično enostano zlaganje, odstranjevanje koles, enostavna menjava na vozičku. Z enostavno menjavo mislim na to, da se na ogrodje vozička enostavno in hitro nastavi tako posteljica ali lupinica ali sedež. Enostavno na CLICK sistem. Jaz sem 2x porbal kako funkcionira in sem bil že v drugo sposobem voziček kompletno razstavit in sestavit v cca. 1 min.

Voziček sva kupila v Italiji ( TUTTO PER IL BAMBINO, Monfalcone (I)), saj je v Sloveniji enaka kombinacija dražja za 250€!!!!!

VOziček sva enostavno pustila v trgovini in ga bova šla iskat kake dva tedna pred predvidenim rokom (03/03/09).

(odgovor članu Stripy007)
Neposredna povezava do sporočila: 156
   RE: Bebe Confort - High Trek
30.12.2008 21:32:11   
lillchy123
ukmarmiha, user posted image  res sta zbrala dober voziček!
Je pa v Ita res cenejši, mi smo v BC pustili neprimerno več eurčkovuser posted image

vama pa svetujem še nakup zimske vreče ( prav vama bo prišla naslednjo zimo in  ker se kolekcije tolk hitro menjajo, se zna zgodit, da takrat ne bo vajine barve)

_____________________________

moje sanje so se uresničile dvakrat- 6.2.2008, in 7.9.2010

(odgovor članu ukmarmiha)
Neposredna povezava do sporočila: 157
   RE: Bebe Confort - High Trek
31.12.2008 19:02:34   
regakvak
Jst uporabljam voziček že skoraj 4 mesece...in sem res zelo zadovoljna.user posted image
Imam pa eno vprašanje.... opažam, da voziček težje zavijem v desno stran kot v levo user posted image (sprednje kolo se težje obrne v desno) , kar pa se mi pred enim mesecem ni zdelo. Ali ve katera razlog za to? ...ima katera isti problem??...cez en teden imam namen iti v Italijo in ga bom verjetno kar reklamirala...user posted image



(odgovor članu lillchy123)
Neposredna povezava do sporočila: 158
   RE: Bebe Confort - High Trek
1.1.2009 12:07:59   
ukmarmiha
REGAKVAK....

Kot sem opazil, je sprednje kolo lahko fiksirano samo v smeri naprej ali pa se obrača 360 stopinj. Zna biti, da imaš kak problemček s sistemom za blokiranje sprednjega kolesa.

Ko je sistem obrnjen v smer, da je kolo prosto ni nikakeršnega pritiska na kolo. Dvomim, da je problem ta sistem.  REGAKVAK... da ni to samo tvoj občutek!?

LP!


(odgovor članu regakvak)
Neposredna povezava do sporočila: 159
   RE: Bebe Confort - High Trek
1.1.2009 12:09:42   
ukmarmiha
REGAKVAK.....

Še to....  Preveri, če so obe zračnici enako napolnjeni z zrakom! Če je ena manj kot druga je sigurno opazit razliko v obračanju.

LP!


(odgovor članu ukmarmiha)
Neposredna povezava do sporočila: 160
   RE: Bebe Confort - High Trek
4.1.2009 15:41:22   
regakvak
ukmarmiha...

Obe zračnici sem enako napolnila+ sprednjo...in ni bilo spremembe...sprednje kolo je non stop blokiralo pri zavojih- se bolj kot prej user posted image

Sem pa zdaj naspricala sprednje kolo (mehanizem)  z WD-40 user posted image in mislim , da je bolje. Sicer pa jutri sporocim kako kaj, ko bom sla na sprehod....

Hvala ti vseeno....

LP!


(odgovor članu ukmarmiha)
Neposredna povezava do sporočila: 161
   RE: Bebe Confort - High Trek
4.1.2009 18:11:46   
ukmarmiha
WD 40...... ZAKON!!! ta stvar tudi meni velikokrat reši problem!

LP!


(odgovor članu regakvak)
Neposredna povezava do sporočila: 162
   RE: Bebe Confort - High Trek
13.1.2009 11:36:50   
regakvak
Malo pozno a sigurno..

Sprednje kolo je zdaj  OK, obrača se normalno (tako kot se mora)user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ukmarmiha)
Neposredna povezava do sporočila: 163
   RE: Bebe Confort - High Trek
14.1.2009 11:28:56   
spominčica3
Jaz bi pa prosila, če ima kdo tel. št. od trgovin Tutto per il bambini in Io bimbo v Monfalconu.

Hvala

(odgovor članu regakvak)
Neposredna povezava do sporočila: 164
   RE: Bebe Confort - High Trek
14.1.2009 12:17:50   
Stripy007
Drugače imata obe spletni strani z naslovi in številkami.

Tutto per il bambino: +39 0481790162
IoBimbo: +39 0481250010

(odgovor članu spominčica3)
Neposredna povezava do sporočila: 165
   RE: Bebe Confort - High Trek
14.1.2009 12:44:56   
spominčica3
Najlepša hvala!

(odgovor članu Stripy007)
Neposredna povezava do sporočila: 166
   RE: Bebe Confort - High Trek
14.1.2009 22:47:28   
bojcy
Mene pa zanima, koliko stran od slovenske meje so te trgovine? Ali sta trgovini Tutto per il bambino in Io bimbo blizu ena druge? user posted image

(odgovor članu spominčica3)
Neposredna povezava do sporočila: 167
   RE: Bebe Confort - High Trek
15.1.2009 10:22:42   
sinskaT
Upam, da ne kršim pravil, če na tem mestu povprašam, glede na ceno vozička v Ita, koliko bi bili pripravljeni plačati za 8mesecev rabljen voziček+košaro+lupino. Napovedal se nam je še en sonček in moramo menjat, žaluser posted image . Drugače sem zelo zadovoljna z vozičkom in naša mala tudi.



_____________________________

♪♫♪♫♫


(odgovor članu bojcy)
Neposredna povezava do sporočila: 168
   RE: Bebe Confort - High Trek
15.1.2009 12:37:46   
Stripy007
@bojcy: Monfalcone je kakšnih 30km od meje (Dane), če prihajaš iz LJ smeri.

Trgovini sta narazen kakšnih 200m, obe sta v centru. Podrobneje pa poglej kakšen zemljevid, na spletu jih je polno. Jaz za iskanje poti med dvema točkama ponavadi uporabljam http://www.viamichelin.com. Naslove trgovin pa tudi najdeš na spletu (ali pa na tem forumu, če malo pobrskaš).

(odgovor članu sinskaT)
Neposredna povezava do sporočila: 169
   RE: Bebe Confort - High Trek
15.1.2009 13:05:35   
BIA79
Voziček dobite tudi v Gradisci v trgovini Baby Pullman. Mi smo pred kratkim tam vzeli trio ...in sedaj čakava na maj da ga bomo začeli uporabljat...osebje prijazno in večino barv, razen bele, imajo vedno v skladišču :) Žal pa ni bil na popustu kot sem upala :) Ampak bo uredu vseeno  :)

(odgovor članu Stripy007)
Neposredna povezava do sporočila: 170
   RE: Bebe Confort - High Trek
19.1.2009 19:34:14   
martas
Mi smo kupili High Track v barvi Optic chocolate v Baby Pulmanu v Gradišču  v Italiji (cca. 15 km od Nove Gorice). Cena je bila pod 700 € za kompletek (lupinica, košara in športni del). Smo pa naredili napako, ker nismo naročili zimske vreče. Pri nas v BC imamo naročeno že od začetka novembra in smo še vedno brez. Zanima me, če se slučajno kdo odpravlja v IT po nakupih in bi nam bil vrečo pripravljen pripeljati? Stane okoli 66 €.   

(odgovor članu BIA79)
Neposredna povezava do sporočila: 171
   RE: Bebe Confort - High Trek
20.1.2009 8:46:04   
Cveta28
IZVIRNO SPOROČILO: martas
Smo pa naredili napako, ker nismo naročili zimske vreče. Pri nas v BC imamo naročeno že od začetka novembra in smo še vedno brez. Zanima me, če se slučajno kdo odpravlja v IT po nakupih in bi nam bil vrečo pripravljen pripeljati? Stane okoli 66 €.   


Martas, jaz imam tam naročen voziček v krem barvi (košaro imava, športni del so pa zajuser posted image ) in načeloma naj bi ga šla prevzeli enkrat v januarju ali februarju.
Kar se tiče zimskih vreč je tako, da sem jaz lahko zadnjič izbirala smo med črno ter med sivo-rumeno barvo. Se splača prej poklicati in vprašati kaj imajo na zalogi. Potem pa se preko ZS lahko dogovoriva kako naprej, ok.

(odgovor članu martas)
Neposredna povezava do sporočila: 172
   RE: Bebe Confort - High Trek
21.1.2009 14:28:51   
kerala
Meni je pa kolega, ki voziček že nekaj časa uporablja, povedal, da se mu je sistem blokade prednjega kolesa že 2x pokvaril, pa njegovemu prijatelju tudi, česar celo prodajalka v BTCju ni zanikala. Sicer so ga v BTC (kjer ga je kupil) kar hitro zrihtali, pa mu je vseeno šlo fajn na živce, da je bil tačas brez. Kaj šele, če bi ga prinesel iz Italije.
A ima še kdo take izkušnje?

Sicer pa me zanima, kako ste uporabnice zadovoljne z lego otročka v športnem delu vozička. Menda ni najbolj udoben.
Mi se zaenkrat še odločamo, katerega bi vzeli. Najprej sem bila čist navdušena nad High Trekom, zdaj se pa skoraj bolj nagibam k Peg Perego GT3. Pa še športni del se postavi popolnoma vodoavno.

(odgovor članu Cveta28)
Neposredna povezava do sporočila: 173
   RE: Bebe Confort - High Trek
21.1.2009 17:09:34   
spominčica3
kerala sva na istem. Jaz sem se tudi odločila za PP GT3, sploh pa zdej, ker imajo še oranžno barvo. Pa še košare mi ne bo treba kupovati, oz. če jo bom rabila jo bom že naknadno, pa še lažje je dobiti rabljeno.

(odgovor članu kerala)
Neposredna povezava do sporočila: 174
   RE: Bebe Confort - High Trek
21.1.2009 17:38:14   
bojcy
Ja meni je ta voziček PP GT3 tud zelo všeč, samo nevem če ga bomo spravili v avto. Pa res je da ne rabiš kupovati košare, ker gre športni del čisto v vodoravni položaj. Sem pa zasedila, da ga prodajajo tud preko spleta in je cenjši kot v trgovinah. Ali mogoče ve katera, kakšna je cena tega vozička v Italiji?

(odgovor članu spominčica3)
Neposredna povezava do sporočila: 175
Stran:   <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





11 dih jemajočih fotografij PORODA DOMA!
Porod doma pomeni absolutno prevzemanje odgovornosti, vračanje k naravi in ??izkazovanje ženske moči – te fotografije to...
10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?