|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Belakrajina
27.5.2005 12:50:59   
žiža
V nedeljo gremo na izlet v Belokrajino. V bistvu ima moj dopoldne en koncert, potem imamo pa cel dan za uživancijo. Tistega koneca noben od naju na žalost ne pozna, pa me zanima česa ne smemo v Belikrajini spregledati, kaj se splača it pogledat, predvsem v naravi al pa če je kakšen bazen, ki je primeren tud za otročke. Ja pa kakšna dobra gostilna za kosilo.
hvala :rozica:
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Belakrajina
27.5.2005 13:04:29   
Anonimen
Gostilna Kapušim, točne kje je, ne vem.

Drugač pa pejte mal ob Kolpi, sier ni za kopat, pa vseeno, za osvežitev. Bazena pa mislim da v BK ni, najbižji je v Dolenjskih Toplicah - 20 km stran, pa se tja zapelte.

(odgovor članu žiža)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   Belakrajina
27.5.2005 13:12:35   
baguSka
Ja tud jst premišlujm kje bi lahko kej blo k se ne sme pozabt.. Sicer je lepo, ampak ne vem kaj bi tazga tm blo :zmeden: Dol.Toplice so verjetn res najbližje, pa še za jest majo tm.:zmeden2:

(odgovor članu žiža)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Belakrajina
27.5.2005 13:16:56   
žiža
No sej ta bl važna je skor gostila :sloncek:
itak bomo imeli voz sabo pa bomo mal šetkali. :kuza:
Al bina a majo tako dobro ta domačo hrano?

(odgovor članu žiža)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Belakrajina
27.5.2005 13:20:47   
aj@ja
http://www.mojagostilna.com/restaurants/index.php?action=showRestaurants&what=region&RegionID=4&searchSubQuery=&what=region&num=25&start=0&wantpage=1

(odgovor članu žiža)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Belakrajina
27.5.2005 13:33:47   
lefairyon
čao...
glede gostiln v Beli krajini je tako...v Metliki je gostilna Budački proti carini 1 km prej...na Krasincu to je cca. 6km stran je gostilna Kapušin...v Črnomlju je gostilna Miller... v Semiču je gostilna Pezdirc...na Hrastu je gostilna Majs...pa en kup picerij je nametanih...sicer je pa pri Kapušinu fajn ker ima zibalke in tobogane za otroke pa še v senci je tako da je to super...od domačega turizma pa bi se tudi kaj našlo...to bi ti blo pa najboljše da pokličeš TIC-turistično informacijski center tu v Metliko pa da ti tam povejo...upam da sem ti vsaj malo pomagala...al sem te pa še bolj zmedla...kakorkoli pokliči pa ti bojo povedali tudi za krajinske parke in znamenitosti kot so Krajinski park Lahinja, potem je še en park pri Stranski vasi pri Semiču, pa še bi se našlo...
v vsakem primeru ti želim lep izlet po našem koncu pa čimmanj zgrešenih križišč;)

(odgovor članu žiža)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?