|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Bolecine v sklepih in misicah
1.10.2004 23:19:35   
Seven*
No danes sem se pa samo zrusila. Celi cas sem mislila, da je to pac od prenasanja malega in da me zato bolijo noge, roke, hrbet.. Danes sem pa ugotovila, da najbrz to ne bo to.. Gre za eno konkretno bolecino (tudi ko mirujem) po skoraj vseh misicah telesa. Podobno kot pri gripi. Bolecina je podobna revmaticni bolecini in ni popolnoma omejena na misice.. A je imela kdaj katera podobne probleme? Je mozno, da je to kaksna patoloska posledica dojenja, ker namrec zelo slabo jem (ni casa, ne morem si pripraviti kosila..).. Nic mi ni vec jasno.. Najbrz bom sla naslednji teden k zdravniku. Ponoci sploh ne morem vec malega iz posteljice dvignit.. :(( :(( :((
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Bolecine v sklepih in misicah
2.10.2004 8:58:10   
Lunca1
Najbrž se te loteva kakšna viroza:(

LP Lunca

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Bolecine v sklepih in misicah
2.10.2004 9:42:00   
Anonimen
:duda::love:Seven... pikič pojedel vse hranljive snovi,tebi ne ostane kaj dosti...Praviš da malo ješ...bom prišla k tebi in te našeškala,boš hitro začela jest!!!! pa k doktorju,da da dodatke zate..Hitro se pocajtaj papa :sloncek::sloncek:Neva:sloncek::sloncek:

(odgovor članu Seven*)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   Bolecine v sklepih in misicah
2.10.2004 10:33:23   
lutka
Bi ti svetovala,da ne čakaš tako dolgo z obiskom pri zdravniku.Jaz sem imela tri tedne po porodu enake bolečine.Full so me boleli sklepi,bilo je tako hudo,da sem bila skoraj nepokretna.Malo sem si bila sama kriva,ker nisem šla takoj k zdravniku.:((:((.Tudi jaz sem imela take bolečine,da tamala dva sploh nisem mogla v roke prijet.Sem šla potek k zdravniku in sem imela zeeeeeeeeeelo hudo vnetje.Sem bila poslana na urgenco in takoj v bolnico,kjer so me našopali z Ketonalom in Amoxiklavom:(:(.Na koncu so ugotovili,da imam vnetje sečevodov in okužbo z bakterijo za katero še danes ne vejo od kod je prišla.Nočem te prestrašit toda ne čakaj predolgo.Saj veš bolje prej,kot prepozno.
lp:rozica:

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Bolecine v sklepih in misicah
2.10.2004 16:12:48   
LEJLA
tudi jaz sem dobila antibiotike...izkazal se je da je to od mastitisa

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?