|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Buhtljevke - kje ste?
15.4.2008 22:27:18   
Dream
Zanima me, če smo uspešno opravile skupinsko nalogo.
Meni jih je uspelo speči in se jih tudi najesti. user posted image Kaj pa ve?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Buhtljevke - kje ste?
16.4.2008 6:07:52   
Volga
A si res? ne, jaz jih nisem, mora se enkrat psihično pripraviti k delu.

(odgovor članu Dream)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Buhtljevke - kje ste?
16.4.2008 7:35:38   
lelaval
Meni jih je uspelo speči in se jih tudi najesti. Kaj pa ve?


Meni isto. Sem delala eno rudno s suhim, eno pa s svežim kvasom - pa so oni s svežim bili boljši user posted image

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu Dream)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Buhtljevke - kje ste?
16.4.2008 7:36:34   
Volga
A potem da ste? pridne user posted image  Mene drži,d a bi jih pa danes. Po katerem receptu delate?

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Buhtljevke - kje ste?
16.4.2008 7:57:14   
urbancek
Še jaz prosim za recept, ker se mi ne ljubi brskat po kulinariki

Lp

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Buhtljevke - kje ste?
16.4.2008 8:20:29   
lelaval
Jaz sem delala po tistem, ki ste ga včeraj prilepile, a mi je boljši tisti, ki ga že imam.

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu urbancek)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Buhtljevke - kje ste?
16.4.2008 8:22:09   
Dream
Jaz sem delala po Rama receptih. Če katera rabi, naj mi na ZS napiše e-mail, pa bom skenirala in poslala.
So pa res uspeli - ob 22h sem se še zmer malce na skrivaj mašila z njimi... No, sicer pa trebuščka tako ali tako ne moprem več skrivat, tko da mi je vseeno, kaj mislijo... user posted image

(odgovor članu urbancek)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Buhtljevke - kje ste?
16.4.2008 8:57:14   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: Dream

Jaz sem delala po Rama receptih. Če katera rabi, naj mi na ZS napiše e-mail, pa bom skenirala in poslala.
So pa res uspeli - ob 22h sem se še zmer malce na skrivaj mašila z njimi... No, sicer pa trebuščka tako ali tako ne moprem več skrivat, tko da mi je vseeno, kaj mislijo... user posted image


joj, lbagor ti, k si noseča, pa lahko ješ user posted image  No, saj jaz jih bom vseeno. Bom malo kasneje napisala recept, ki mi ga je dala sodelavka, ona peče sto na uro vse slaščice, ki obstajajo na svetu. No, skoraj.

(odgovor članu Dream)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Buhtljevke - kje ste?
16.4.2008 9:30:14   
Volga
pol kg moke
pol kocke kvasa
5 dkg sladkorja
1 vanilij
6 dkg masla
2 rumenjaka
limonina lupina, rum
2 - 2,5 dcl mleka
sol
marmelada

Dobre pol deci tekočine zliješ na kvas, pustiš, da se razpusti in daš gor žličko sladkorja ter malo moke, zmešaš, pokriješ, da se dobro dvigne. Ga daš ostalim sestavinam, maslo raztopiš, na koncu še mleko, narediš testo, ga pokriješ, pustiš hajati vsaj eno uro. Zvaljša na en prst debelo, razrežeš na kvadrate cca 8x8 cm, daš na sredo marmelado, konce stisneš skupaj. Preden daš v pekač, katerega namažeš z maslom, jih namažeš z razpuščenim maslom. v pekač obrneš s stinsjnim koncem navzdol. pečeš cca 45 minut na 180.

Evo, to je en tako postopek za telebane kot sem jaz.

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Buhtljevke - kje ste?
16.4.2008 10:29:05   
urbancek
Volga - hvala, grem zamesit

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Buhtljevke - kje ste?
16.4.2008 10:29:36   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: urbancek

Volga - hvala, grem zamesit


Pa poročaj, kako bo.

(odgovor članu urbancek)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Buhtljevke - kje ste?
16.4.2008 10:32:05   
Dream
user posted image  Ja, sedaj lahko jem, kaj bo pa pol, ko bo treba hujšat? Verjetno spet kak siv las na novo... Že tako se preveč iskrijo (še dobr, da grem v soboto k frizerju...).
Ramin recept je po postopku isti - jaz jih sicer nisem pomakala v stopljeno margarino, ker že tako pride mastno, temveč sem porabila kar beljake in sem buhteljčke premazala po vrhu.
Če se mi bo dalo, bom sestavine recepta prepisala popoldne, ko bom doma. Joj, kolk je beda bit v službi...  

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Buhtljevke - kje ste?
16.4.2008 10:55:44   
malika
Joj ste mi lušte naredile user posted image

Sem pa založila moj recept s suhim kvasom, ali mi ga ena napiše prosim user posted image  , danes bi super pasali k kosilu.

_____________________________

Izberi si luno za cilj in tudi če boš zgrešil, boš še vedno pristal med zvezdami

(odgovor članu Dream)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Buhtljevke - kje ste?
16.4.2008 10:58:18   
malika
našla, bom sprobala tistega s kulinarike, pa da vidim, če je bil moj boljši user posted image

_____________________________

Izberi si luno za cilj in tudi če boš zgrešil, boš še vedno pristal med zvezdami

(odgovor članu malika)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Buhtljevke - kje ste?
16.4.2008 11:09:30   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: urbancek

Volga - hvala, grem zamesit


Aja, pozabila, no, pa saj vem, ki bolj veste to, itak veste: ko buhtelj že narediš, mislim zvijše in položiš na pekač, moraš pustiti še ene pol ure na pekaču, da vzhaja.

(odgovor članu urbancek)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Buhtljevke - kje ste?
16.4.2008 12:27:01   
urbancek
In to zvem sedaj, ko so že v roru, a je kaj narobe, če jih sedaj vzamem ven (notri so 3 minute

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Buhtljevke - kje ste?
16.4.2008 12:28:40   
urbancek
 Ma nič, bom kar pustila, ker so že previsoki, mi bodo samo dol padli. Bomo videli kaj bo ratalo. Mogoče pa ne bo tako narobe. Sicer imamo pa kokoši doma, ki jih bodo zelo vesele.
Se vidi, da skoraj nič z vzhajanim testom ne delam , razen kruha. Še potico delam tisto, ki vzhaja čez noč in jo potem samo v pečico dan. Gospodinja za posrat. Če bi me moja mami sedaj videla, a bi imela za povedat (je zelo dobra gospodinja, samo kaj , ko je vse kar je pomembnega hotela narediti sama, potem pa se nauči - potice vem, da ne bom nikoli naredila take kot ona, ampak naredim ravno tako dobro, še kokosove sem se lotila)

Lp

< Sporočilo je popravil urbancek -- 16.4.2008 12:31:08 >

(odgovor članu urbancek)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Buhtljevke - kje ste?
16.4.2008 12:45:22   
ZARA
Ojej, jst sem pa full jezna na tole debato, in sploh jr nisem hotela odpret, ker sem mislila da piše Butljevke -kje ste?? user posted image pa šele zdele vidim da pečete buhtlje.

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu urbancek)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Buhtljevke - kje ste?
16.4.2008 12:46:26   
urbancek
user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Buhtljevke - kje ste?
16.4.2008 13:21:10   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: urbancek

In to zvem sedaj, ko so že v roru, a je kaj narobe, če jih sedaj vzamem ven (notri so 3 minute


kako je ratalo?

(odgovor članu urbancek)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Buhtljevke - kje ste?
16.4.2008 13:39:36   
malika
Moji so tudi že v roru. Delala sem po receptu kruhomat, samo testo mi deluje super, skoraj nič dela, buhteljni, pa že rastejo v pečici user posted image , madonca ko dišiiii user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Izberi si luno za cilj in tudi če boš zgrešil, boš še vedno pristal med zvezdami

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Buhtljevke - kje ste?
16.4.2008 13:40:58   
urbancek
Poročilo:
Po okusu so čudoviti, malo so zbiti, pa ni panike, ji bomo lahko pojedli edino marmelade je kar precej steklo ven, pa sem gledala, da je bilo vse lepo zlimano. No ja, naslednjič bodo sigurno boljši. V nedeljo delam popravo.

Lp

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Buhtljevke - kje ste?
16.4.2008 13:43:03   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: urbancek

Poročilo:
Po okusu so čudoviti, malo so zbiti, pa ni panike, ji bomo lahko pojedli edino marmelade je kar precej steklo ven, pa sem gledala, da je bilo vse lepo zlimano. No ja, naslednjič bodo sigurno boljši. V nedeljo delam popravo.

Lp


No, super, da bo za pojest. Saj itak, da v prvič nemore biti ne vem kaj. jaz se jih bom spravila dleat, ko pridem domov, itak je bolj šit vreme za kaj drugega.

malika, pridna user posted image

(odgovor članu urbancek)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Buhtljevke - kje ste?
16.4.2008 13:48:42   
Anonimen
Buhteljčke namažeš z beljakom predno jih stisneš, ker potem pa marmelada ne steče ven.

(odgovor članu Volga)
  Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Buhtljevke - kje ste?
16.4.2008 13:59:37   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: kind lady

Buhteljčke namažeš z beljakom predno jih stisneš, ker potem pa marmelada ne steče ven.


To po vogalčkih? Da se sprimejo?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Dobre prehranjevalne navade je treba privz...
Prehrana otrok bi morala biti, v primerjavi s prehrano odraslih, energijsko bolj bogata, saj otroci še rastejo in se raz...
Kdaj otroku ponuditi ribe in ostalo morsko...
Poletje je tu in že nam diši morska hrana. Kdaj in kako ponuditi takšne specialitete dojenčku?




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?