|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Cene stanovanj v najemu
5.8.2009 23:48:34   
hillmagic
Koliko plačujete najemnino brez stroškov ali pa skupaj s stroški na mesec. Za enosobno stanovanje ali dvo sobno stanovanje. Pa še kakšna se vam zdi, neka normalna cena najemnine za eno ali dvo sobno stanovanje? Vem, da je to od lokacije odvisno in pa od vrste najema (v bloku ali privatni hiši ali več stanovanjski hiši), ampak vseeno kakšno so cene?

_____________________________

Vse je za nekaj dobro :))
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Cene stanovanj v najemu
6.8.2009 8:00:36   
lukec
Jaz sem sicer srečna lastnica ampak v našem bloku (star 49 let, Zasavje) je za dvo in pol sobno stanovanje  najemnina okrog 165 evrov, vendar pa to ni profitna najemnina. Kolegica plačuje za približno enako veliko stanovanje kot je moje (dvosobno, 55 kvadratov) profitno najemnino okrog 250 evrov. V Ljubljani bi bilo najbrž občutno drugače.



_____________________________

Meni nebö odprto se zdi,
kadar se v tvoje ozrem oči,
kadar prijazno nasmejaš se,
kar sem prestala, pozabljeno je.
(F. Prešeren)

(odgovor članu hillmagic)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Cene stanovanj v najemu
6.8.2009 8:27:43   
bumerang
Stanovanje, kot ga opisuje lukec,, bi na Obali dobila od 500€ navzgor (+ stroški).

_____________________________

Ustavi se in prišel boš!

(odgovor članu lukec)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Cene stanovanj v najemu
6.8.2009 8:28:31   
tintin
Kranj 1 sobno (36 kv. + balkon +klet): 260 evr + približno 200 evr stroškov

(odgovor članu bumerang)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Cene stanovanj v najemu
6.8.2009 8:30:04   
tintin
Hillmagic, zate vem da si iz Loke in cene so tam približno take kot v Kranju (vem, ker sva z možem iskala stanovanje tudi v Šk Loki). Za enosobno od cca 250 do 300 evrov, samo problem je ker je v Loki bolj malo stanovanj za najem. Pomoje boš v Kr prej našla kako enosobno al pa garsonjero.

(odgovor članu tintin)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Cene stanovanj v najemu
6.8.2009 8:39:41   
zmajči25
Koper: dvoinpolsobno stanovanje, cca. 60 m2 + klet, dobro ohranjeno, v bloku starem 35 let, sosedje plačujejo 550 EUR + stroški. So pa rekli, da je bila to ful ugodna cena, drugje so za primerljivo stanovanje zahtevali še vsaj 100 EUR več. Cene so res ubitačne!

(odgovor članu tintin)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Cene stanovanj v najemu
6.8.2009 8:40:47   
rija
v prekmurje pridite...jaz oddajam trosobno stanovanje z vrtom za 210 eur in stroške :)

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu hillmagic)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Cene stanovanj v najemu
6.8.2009 9:03:16   
misa4
Postojna,novogradnja, skupaj 69m2, 350 €+ 100 € stroškov(tam nekje, poleti, pozimi pa več)

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Cene stanovanj v najemu
6.8.2009 9:20:57   
Arwenko
Moja teta vem da v MB plačuje za dvosobno 300 eur + stroški na Taboru, v bližini bolnice, ampak zelo lepo stanovanje. :)

(odgovor članu misa4)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Cene stanovanj v najemu
6.8.2009 11:24:45   
lukec
IZVIRNO SPOROČILO: rija

v prekmurje pridite...jaz oddajam trosobno stanovanje z vrtom za 210 eur in stroške :)


No, vsaj nekje smo reveži iz nerazvitih regij na boljšem, ne? user posted image


_____________________________

Meni nebö odprto se zdi,
kadar se v tvoje ozrem oči,
kadar prijazno nasmejaš se,
kar sem prestala, pozabljeno je.
(F. Prešeren)

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Cene stanovanj v najemu
6.8.2009 13:45:53   
hillmagic
IZVIRNO SPOROČILO: rija

v prekmurje pridite...jaz oddajam trosobno stanovanje z vrtom za 210 eur in stroške :)

a res pol pa najbolje, da se takoj selimo :)

_____________________________

Vse je za nekaj dobro :))

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Cene stanovanj v najemu
6.8.2009 13:48:47   
miapia
Ljubljana in okolica - od 450 eur naprej za dvosobno + stroški. Če želiš dokaj tok lepo za bivanje, zna bit kar okoli 600 eur.

_____________________________

Tri stvari so nam ostale iz raja: zvezde, cvetlice in otroci. (Dante Alighieri)

(odgovor članu hillmagic)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Cene stanovanj v najemu
6.8.2009 13:50:40   
hillmagic
Cene so res glede na regijo drugačne razporejene. Je pa Škofja Loka kar podobno s Kranjem oziroma ,mislim da je Kranj cenejši, ker je tam več izbire. V Škofji Loki so garsonjere male (12-18m2) okoli 300 držijo ceno in za enosobnega 350 € za dvosobnega 450€  seveda vse brez stroškov, delno opremljeno. Kar pošten zalogaj.

_____________________________

Vse je za nekaj dobro :))

(odgovor članu hillmagic)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Cene stanovanj v najemu
6.8.2009 13:52:52   
hillmagic
IZVIRNO SPOROČILO: miapia

Ljubljana in okolica - od 450 eur naprej za dvosobno + stroški. Če želiš dokaj tok lepo za bivanje, zna bit kar okoli 600 eur.


user posted image  so kar navite cene

_____________________________

Vse je za nekaj dobro :))

(odgovor članu miapia)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Cene stanovanj v najemu
6.8.2009 14:07:03   
mateyka
Ljubljana je nora s temi cenami. jaz plačujem 370 in stroške za garsonjero (klet in parkirno mesto v garaži je zraven). pa je blo to kar težko dobit, so cene tud po 400-450 za zrihtane garsonjere, ki so delno opremljene. sem jaz tudi na začetku hotela enosobno ali dvo, pa so me cene zabile..
moj mož pravi, da so cene nenormalne. še stockholm je cenejši..

(odgovor članu hillmagic)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Cene stanovanj v najemu
6.8.2009 14:10:05   
tintin
hillmagic, ja res je glede Loke in Kr. Midva sva v Loki iskala kar nekaj časa, pa ni bilo nič pametnega...Imava pa midva za to ceno popolnoma opremljeno st.

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Cene stanovanj v najemu
6.8.2009 14:35:15   
miapia
IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

Ljubljana je nora s temi cenami. jaz plačujem 370 in stroške za garsonjero (klet in parkirno mesto v garaži je zraven). pa je blo to kar težko dobit, so cene tud po 400-450 za zrihtane garsonjere, ki so delno opremljene. sem jaz tudi na začetku hotela enosobno ali dvo, pa so me cene zabile..
moj mož pravi, da so cene nenormalne. še stockholm je cenejši..


Ja, tudi 1000 eur za dvosobno ni v Lj. nič takega. Je pa dejstvo, da se stanovanja zaradi t.i. recesije ne prodajajo, posledično se več najema stanovanja, najemodajalcem je padla sekira v med, ker dobijo več za mesečno najemnino. Je pa groza, ko vidiš, da hoče kdo za na pol opremljeno in razsuto stanovanje npr. 500 eur! Toliko da ščurki še ne lezejo.

_____________________________

Tri stvari so nam ostale iz raja: zvezde, cvetlice in otroci. (Dante Alighieri)

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Cene stanovanj v najemu
6.8.2009 14:41:21   
ajataja
brat s punco ima v LJ enosobno opremljeno stanovanje za 400e skupaj s stroški.

(odgovor članu miapia)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Cene stanovanj v najemu
7.8.2009 9:19:34   
mateyka
lokacija je tud pomembna. center in šiška sta najdražja, bežigrad in vič med najugodnejšimi, moste in jarše nekje vmes. šentvid in medvode tudi bolj ceneje. če ima dobre avtobusne povezave ali infrastrukturo blizu je tud dražje - aktualna lokacija in to..

(odgovor članu ajataja)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Cene stanovanj v najemu
8.8.2009 0:04:53   
ZmajTolovaj
klik

_____________________________

The only man who had his work done by Friday was Robinson Crusoe.

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Cene stanovanj v najemu
8.8.2009 14:30:24   
hillmagic
IZVIRNO SPOROČILO: ZmajTolovaj

klik


ja visoke cene napišejo v oglase, sicer jaz mislim in upam, da ko prideš z najemodajalcem v stik da se da še kaj zmeniti...zato me še zanima če se vam je zgodilo, da je bila cena v oglasu ne vm 400€ potem pa so jo spustili na 300€...

_____________________________

Vse je za nekaj dobro :))

(odgovor članu ZmajTolovaj)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Cene stanovanj v najemu
8.8.2009 15:37:02   
ZmajTolovaj
Meni se je zgodilo, da sem prišla na ogled garsonjere, ki pa ni bila skoraj nič opremljena - mislim da samo kopalnica pa kuhinja res minimalno. In mi je lastnica ponudila varianto, da mi tri mesece ni treba plačat najemnine, če jaz porihtam plac - še malo zbelim, nabavim par kosov pohištva itn. Predvsem se njej ni dalo ubadat s tem, ker ni imela časa.
Jaz sem takrat vzela eno drugo stanovanje (boljša lokacija), ampak načeloma bi bil tisto kar biznis, ker bi definitivno ceneje prišla skoz kot pa s tremi najemninami.
Kaj vem, po moje se da kaj zmenit, ne vem, zdaj sem že lep čas na svojem, tako da niti ne poznam točno cen (samo kolikor vem v LJ so tako, na uč, okol 100 eur za 10 kvadratov  - garsonjerca od 300 dalje itn.)


_____________________________

The only man who had his work done by Friday was Robinson Crusoe.

(odgovor članu hillmagic)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Cene stanovanj v najemu
8.8.2009 23:58:31   
hillmagic
IZVIRNO SPOROČILO: ZmajTolovaj

Meni se je zgodilo, da sem prišla na ogled garsonjere, ki pa ni bila skoraj nič opremljena - mislim da samo kopalnica pa kuhinja res minimalno. In mi je lastnica ponudila varianto, da mi tri mesece ni treba plačat najemnine, če jaz porihtam plac - še malo zbelim, nabavim par kosov pohištva itn. Predvsem se njej ni dalo ubadat s tem, ker ni imela časa.
Jaz sem takrat vzela eno drugo stanovanje (boljša lokacija), ampak načeloma bi bil tisto kar biznis, ker bi definitivno ceneje prišla skoz kot pa s tremi najemninami.
Kaj vem, po moje se da kaj zmenit, ne vem, zdaj sem že lep čas na svojem, tako da niti ne poznam točno cen (samo kolikor vem v LJ so tako, na uč, okol 100 eur za 10 kvadratov  - garsonjerca od 300 dalje itn.)



Jaz bi bila zelo vesela, če bi meni nasproti prišla tudi taka ponudba...upam na najboljše :)

_____________________________

Vse je za nekaj dobro :))

(odgovor članu ZmajTolovaj)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Cene stanovanj v najemu
10.8.2009 19:43:44   
Taula
LJ, dvosobno, 65m2, 480 e, oglaševana je bila 550e. No, potem sva šla v nakup lahko. HB. Kolegica plačuje za 1,5 sobno, Bežigrad, 300 e plus stroški. Popolnoma opremljeno. Ima veliko srečo se mi zdi.

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu hillmagic)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Cene stanovanj v najemu
10.8.2009 20:48:19   
tasa_m
Midva sva sicer lastnika stanovanja a poznam kolegico, katera plačuje za 2-sobno opremljeno  stanovanje (60m2) 250€ + 150-200€ stroškov. Stanovanje pa je v Mb.

(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?