|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Cepljenje?!
15.10.2007 21:18:31   
Noseckica
Jutri imamo prvo cepljenje.

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Mamice, so imeli vaši malčki kakšno reakcijo po cepljenju?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   [Brisano sporočilo]
15.10.2007 21:27:07   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Noseckica)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Cepljenje?!
15.10.2007 21:40:41   
Anonimen
Pri prvi punčki ni bilo nić reakcij.Se pa spet tresem za drugo punčarouser posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Cepljenje?!
15.10.2007 21:41:44   
hrabra miška
Moja dva nikoli nista imela reakcije na nobeno cepivouser posted image

_____________________________

Pazite na svoje otročke kot na zaklad.
Vsak je drugačen,vsak je edinstven.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Cepljenje?!
15.10.2007 21:45:14   
Anonimen
Ta druga je imela enkrat vročino.

(odgovor članu hrabra miška)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Cepljenje?!
15.10.2007 21:50:32   
* Mateja *
Ja naš je imel pa vedno vročino, po prvih treh cepljenjih. Pa siten je bil ko  user posted image ek.
Običajno imajo otročki reakcije, ni pa rečeno da vsi. Pri nekaterik je sam oteklina, eno so sam sitni, drugi imajo še visoko vročino zreven.
Upaj, da bo šlo lišo skozi! Jaz sem se tudi vsakič bala za ta cepljenja. Naš je bil itak bolj pozno cepljen kot ostali, ker smo zavlačevali mal, ker sem se enostavno bala kakšne so reakcije!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Cepljenje?!
17.10.2007 10:53:22   
anajmad
Pr nas je pediatrinja mutila s koirigirano starostjo in kronološko. Tako,da naša tamala je bila stara skoraj 8 mesecev kronološko (koirigirano 5 mesecev),ko jo je prvič cepila. Še Dr. Cerarjeva ji je poslala dopis,da naj jo že enkrat končno cepi. Reakcija: zelo huda. Driska,bruhanje in vročina. Tako,da smo potem tretje cepljenje izvajali pod nadzorom v bolnišnici,ker se je pri drugem ponovilo enako,ampak v blažji obliki.Jst menim pa samo zaradi tega,ker je toliko časa čakala pediatrinja.

_____________________________

* na žalost , štirje jurji so že tukaj.....smrk*

(odgovor članu Noseckica)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Cepljenje?!
17.10.2007 11:04:23   
Noseckica
Uspešno smo prestali prvo cepljenje........malo smo bili samo tečni. user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu anajmad)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Cepljenje?!
17.10.2007 11:38:12   
emaa
Mi smo ga imeli pri Luku normalno, pri Davidu pa malo pozneje, ker se je čakalo, da mine dovolj časa od transfuzij krvi. Oba sta prestala vsa cepljenja brez posledic. 

(odgovor članu Noseckica)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Cepljenje?!
18.10.2007 8:40:58   
Nenya
Najino Brino so cepili dva dni nazaj, nobene reakcije, ne vročine, nič, le mal je bila tečkana, se mi zdi, da ji je šlo še najbolj na živce moje hlajenje vboda.
Tudi tastarejša je prvo cepljenje prestala brez problema.

_____________________________

Ever stopped to think ...
then forgot to start again?

(odgovor članu emaa)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...
Materinski dopust
Pravico do materinskega dopusta ima mati otroka, pod določenimi pogoji pa tudi oče otroka ali druga oseba ali eden od st...




KAPLJICE AD3
s1o2

mene pa zanima ali ste devale kapljice AD3 vašim malčkam ??? hvala

da (59%)

ne (41%)


Število vseh glasov: 296

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!