|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   DARILO ZA FANTA
20.3.2005 22:13:41   
*missy*
Prosim kakšno idejo za darilo za fanta za obletnico 5 let- in sicer bi rada da je darilo čim bolj izvirno in "poceni", saj ima v kratkem roj. dan in bo takrat dobil tisto pravo darilo. Jutri bi mu pa tudi rada nekaj dala samo da nima prevelike denarne vrednosti - je pa star 21 let, nor pa na računalništvo in avtomobile....Prosim za kake izvirne ideje!!!:bravo:9nebesa

LEP POZDRAVČEK
Neposredna povezava do sporočila: 1
   DARILO ZA FANTA
20.3.2005 22:17:00   
Anonimen
Ker je moj tudi računalničar ga najbolj razveseli res kak zeeeelllloooo star računalnik. Ali pa polna vrečka malih čokoladic!

Bojana

(odgovor članu *missy*)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   DARILO ZA FANTA
20.3.2005 22:22:02   
lin
Oj mene je moj dragi kr en dan presenetu(sej to sem že pisala)in mi prinesel pokal na katerem je pisalo za naj mamico od tatija in Lin,no mene je šokiralo ker sem bla ful presenečena-pozitivno!
Poceni izvirno unikatno!

(odgovor članu *missy*)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   DARILO ZA FANTA
20.3.2005 22:30:24   
total
Mogoče pa skupno sliko in jo daš lepo v okvir.

Lp:rozica:

(odgovor članu *missy*)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   DARILO ZA FANTA
20.3.2005 23:05:02   
polona2
Hja, izvirno in poceni, saj izvirnost naj bi bila poceni, ali kako :zmeden:,
računalničarji so pa itak razred zase ;), moj računalničar je bil letos za božička najbolj vesel nove pižame :)-,
glede na to, da imata obletnico in da ga ti sama najbolje poznaš, boš že vedela, kaj je tisto pravo,
moj predlog je npr. London z EasyJetom, tudi polet z balonom ni slaba ideja, aja, svoji mami sem za rojstni dan podarila fotografiranje aure, mogoče kaj takega :zmeden:, hmmm, vsekakor nam sporoči kaj si mu pripravila, mogoče ti ukradem idejo, enaka obletnica naju čaka v decembru, lp!

(odgovor članu *missy*)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   DARILO ZA FANTA
20.3.2005 23:22:27   
BigWhale
Rdeco pentljo si zavezi okrog pasu, nekam na telo pa si napisi, Plug 'n' Play.

Ce je res pravi racunalnicar, bo ze vedel kaj mora storiti... ;)

(odgovor članu *missy*)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   DARILO ZA FANTA
20.3.2005 23:33:07   
polona2
BigWhale :)-:)-:)-!!!

(odgovor članu *missy*)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   DARILO ZA FANTA
21.3.2005 7:44:14   
Bela
Jast sm letos mojmu za 5. obletnico kupla češnjo za vsadit in je bil zelo vesel...:)

(odgovor članu *missy*)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   DARILO ZA FANTA
21.3.2005 9:05:48   
polona2
Drevesce je prav ganljiva ideja, :bravo:!

(odgovor članu *missy*)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   DARILO ZA FANTA
21.3.2005 10:56:49   
BigWhale
Ce ga ima kam dat. ;)

(odgovor članu *missy*)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   DARILO ZA FANTA
21.3.2005 11:05:20   
NinKa
Moj je tut računalničar, ampak to nima neke veze s tem na kaj je "fliknjen". In to je -- sobni vodnjački. Jaz sem že kar stalen gost v takih trgovinah. Enga je dobil za valentinovo leni, enga letos za poročno darilo in valentinovo.

Za rojstni dan pa ....bo dobil polet z balonom, ampak hoče, da grem jaz zraven.....mene pa je taaaaaaaaakkkkkkkkkkkooooooooooo svinjsko strah. Tak da o tem bomo še premišljali.

Drugače pa če ima avte rad, kupi mu kak modelček 1:16 te imajo tako lepe....sam tisti ta najlepše narejeni so hudo dragi. Sam tut uni mau cenejši so ful luškani.....jaz sem dobila od najboljših prijateljic za 18 rojstni dan BMW z3 ja, pa je čist vse noter lepo narejeno. Puskusi s tem.

Tisto z drevesom je ful dobra, sma hotela lipo ob rojstvu posadit, ampak.....27.12. ne moreš sadit drevesa......do pomladi pa ni bilo več aktualno.

:sloncek::kuza::sloncek:

(odgovor članu *missy*)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: DARILO ZA FANTA
16.10.2008 23:57:52   
mlada mamica majuuu
Jaz sem fanta presenetila s tremi tortami
- prva je bila z balonom (napihneš balon in premažeš z smetano in okrasiš)
- druga je bila v obliki srčka, ki sem jo sama naredila in dala na sredino škatlo z potapljaško uro, ki si jo je sam izbral, a ni vedel, da sem jo kupila, ker je draga
- tretja pa je bila prava torta iz pohorske kavarne (gozdni sadeži, nimam rada sadnih ampak ta je najboljša)

Dala pa sem mu tudi diplomo za uspešno poziranje, ki sem jo sama naredila s programom, ter kolendar, ki sem ga tudi sama naredila.

Za valentinovo pa sem na internetu pri dm-u naredila album v obliki knjige. od najinega začetka pa do rojenega sina. zelo je bil ganjen.

Aja pa za roj.dan sem mu dala posebaj zanj narejeno čokolado z njegovim imenom(čokoladnica cukrček).

Za lansko valentinovo pa sem ga pošiljala po celem stanovanju in je moral iskat listke. prva črka pri vsakem listu se je navezovala na vse listke. tako da jih je moral zbirat po vrsti. bilo pa je LJUBIM TE.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: DARILO ZA FANTA
17.10.2008 19:26:37   
malania
Joj kako imate dobre ideje.... bom mogla tudi jaz kaj sprobati...

_____________________________

Ni grdih žensk, so samo lene.
H. Rubinstein

(odgovor članu mlada mamica majuuu)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: DARILO ZA FANTA
17.10.2008 19:48:27   
BAMBINA_
U mater, iz leta 2005 ste privlekle temo user posted image


_____________________________


•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•
*...*..:::: ...*...*...*...*...*...*...*...*...:::::..*...*
•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•

(odgovor članu malania)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: DARILO ZA FANTA
21.11.2014 14:59:55   
Martin m
Na povezavi najdete vsaj kakšno idejo za darila za fanta oz. dekle.

(odgovor članu BAMBINA_)
Neposredna povezava do sporočila: 15
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Koliko dalec bi odsli do zobozdravstvenih storitev ?
gagaga

Koliko dalec bi odsli do zobozdravstvenih storitev?

10 km (34%)

20 km (10%)

30 km (27%)

50 km (8%)

80 km (21%)


Število vseh glasov: 62

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!