|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   DOBRO JUTRO !!!
3.8.2005 3:11:14   
Anonimen
Kar te ne ubije, te naredi močnejšega...
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   DOBRO JUTRO !!!
3.8.2005 4:19:32   
Anonimen
Nekoč je živel par, ki je imel 12 let starega sina in osla.
Odločili so se, da bodo delali, potovali in spoznali svet. In tako so odpotovali vsi trije, z oslom vred. Prišli so v prvo vas na svoji poti in ljudje, ki so jih videli, so komentirali:"Poglejte tistega fanta. Sploh ni lepo vzgojen. On lepo sedi na oslu, njegova uboga starša, že ostarela, pa ga porivata."
Žena reče možu:"Ne bova dovolila, da ljudje grdo govorijo o najinem otroku." Mož je posadil otroka z osla na tla in se sam povzpel na osla.
Ko so prispeli v drugo vas na svoji poti, so ljudje mrmrali:"Poglejte. Sram naj bo moškega. Pusti, da otrok in uboga žena porivata osla, medtem ko on kakor gospod sedi v sedlu."
Žena reče možu:"Ne bom dovolila, da ljudje grdo govorijo o tebi." Odločili so se, da se bo žena povzpela na osla, medtem ko bosta oče in sin držala uzdo za vlečenje.
Prišli so v tretjo vas na svoji poti in ljudje so komentirali:"Ubogi človek. Delal je cel dan, sedaj pa pusti, da je žena zlezla na osla. In ubogi sin. Kdo ve, kaj ga še čaka s tako mamo?"
Dogovorili so se, da se bodo vsi trije povzpeli na osla in nadaljevali svojo pot.
Prispeli so v naslednjo vas in poslušali, kaj pravijo vaščani:"Pošasti so. Pošasti. Oslu bodo zlomili hrbet."
Obupani so se odločili, da bodo vsi trije hodili ob oslu.
Ampak ko so šli skozi naslednjo vas, niso mogli verjeti govoricam ljudi, ki so se jim smejali:"Poglejte tiste tri bedake. Hodijo, pa čeprav imajo osla,ki bi jih lahko nosil."

NAUK ZGODBE: Zmeraj te bodo kritizirali, govorili slabo in grdo o tebi in težko bo spoznati koga, ki mu boš všeč takšen, kakor si. Zato živi, kakor verjameš in delaj, kar ti govori srce. Tisto, kar si želiš. Ampak življenje je kakor igra v gledališču, ki nima predpriprav. Zato prepevaj, smej se, pleši, ljubi in globoko uživaj vsak trenutek svojega življenja,preden pade zastor in se predstava konča brez aplavzov. Charlie Chaplin je rekel:"Potrebujemo le eno minuto, da opazimo posebno osebo, eno uro, da jo začnemo spoštovati in celo življenje, da jo pozabimo."

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   DOBRO JUTRO !!!
3.8.2005 4:33:20   
mamči
DOBRO JUTRO ?
Najboljše, da bi vsi trije+osel ostali doma in nebi nikoli nič doživeli... če verješ?8).

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   DOBRO JUTRO !!!
3.8.2005 4:35:16   
Anonimen
Dobro jutro, mamči!
Zgodba ima svoj namen... Mislim, da si ga ugotovila.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   DOBRO JUTRO !!!
3.8.2005 4:37:36   
mamči
Pa tudi jaz se tako počutim zdaj (ne moooorem spati 8)8)8)), kot da bi mogla nujno spokat in nekam odpotovati, oz. se odkotaliti (kar v porodnišnico ??).

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   DOBRO JUTRO !!!
3.8.2005 4:39:19   
Anonimen
V porodnišnico?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   DOBRO JUTRO !!!
3.8.2005 4:42:18   
mamči
Ja, saj vem,da je na svetu tolko lepih krajev...:morje:, ampak jaz z mojimi popadki verjetno spadam samo še v kakšno porodnišnico....

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   DOBRO JUTRO !!!
3.8.2005 4:42:55   
Anonimen
Popadke imaš? Zdajle?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   DOBRO JUTRO !!!
3.8.2005 4:46:11   
Anonimen
Dobro jutro ponočnjakinje.:)

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   DOBRO JUTRO !!!
3.8.2005 4:46:36   
Anonimen
Dobro jutro, Tašonka.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   DOBRO JUTRO !!!
3.8.2005 4:47:34   
Anonimen
Vidim, da si boljše volje.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   DOBRO JUTRO !!!
3.8.2005 4:47:53   
mamči
Mhmmm... pa molim tud, da pa se enkrat jaz+moji popadki končno spopademo in da bo kaj bolj konkretnega nastalo, pa da bom lahko še kdaj malo spala :hudicek:

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   DOBRO JUTRO !!!
3.8.2005 4:48:09   
Anonimen
Ja, res je. Zgodbica mi je dala misliti.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   DOBRO JUTRO !!!
3.8.2005 4:48:39   
Anonimen
Koliko si pa noseča mamči?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   DOBRO JUTRO !!!
3.8.2005 4:48:40   
Anonimen
Kdaj pa imaš rok, mamči?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   DOBRO JUTRO !!!
3.8.2005 4:49:11   
Anonimen
Super Kerensa. :bravo:

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   DOBRO JUTRO !!!
3.8.2005 4:50:23   
mamči
rok mam 12.8

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   DOBRO JUTRO !!!
3.8.2005 4:51:00   
Anonimen
Kje pa je tvoj dragi, mamči?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   DOBRO JUTRO !!!
3.8.2005 4:51:24   
Anonimen
Pa imaš že pogoste popadke? So tapravi? Gre zares?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
   DOBRO JUTRO !!!
3.8.2005 4:56:23   
mamči
Moj :love: leži ko klada, sam nekaj je zjamral, ko sem rekla, da pa se nekaj dogaja :((. Gre pa pol ob 6 v službo ? tako, da naj kr panča ded. Sicer pa ni čudno, da več ne reagira, ker zdaj jaz že 14dni javkam, kak se nekaj dogaja. Prvič, ko pa mi je odtekla voda, pa sem mu sred noči prišepnila na uho, da se dogaja, pa je tak v luft skočil....

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   DOBRO JUTRO !!!
3.8.2005 4:57:07   
Anonimen
Od kod pa si, mamči? Ti iz Ljubljane lahko kaj pomagam?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 21
   DOBRO JUTRO !!!
3.8.2005 4:58:22   
mamči
Kako pa to, da vidve ne pančata... nespečnost, služba, :duda:, jutranjke..al kak ?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   DOBRO JUTRO !!!
3.8.2005 4:58:38   
Anonimen
Jaz sem do 6-ih v službi.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 23
   DOBRO JUTRO !!!
3.8.2005 4:59:42   
Anonimen
Jaz tudi do 6h v službi. :zaspan:

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 24
   DOBRO JUTRO !!!
3.8.2005 5:02:36   
mamči
Iz LJ V MB mi lahko pomagaš le z mislimi...Pa da veš, to tud pomaga - preverjeno..Drugače pa mislim, da se spet malce zadeva umirja (:() in bo tam za ene par uric spet znosno ?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?