|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Da ne bomo smetile...
16.8.2008 23:56:20   
Anonimen
Ker smo čisto zasmetile tole temo, bi prosila,če je kateri še do debate da nadaljujemo tukaj.

hvala lp ****
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Da ne bomo smetile...
17.8.2008 0:03:50   
Anonimen
O čem če zdej nadaljujemo? O (ne)obstoju Boga ali o (ne)moralnem početju avtorice prvotne teme? user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Da ne bomo smetile...
17.8.2008 0:16:21   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Plemenita007

O čem če zdej nadaljujemo? O (ne)obstoju Boga ali o (ne)moralnem početju avtorice prvotne teme? user posted image


Kar te je volja...user posted image user posted image  

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Da ne bomo smetile...
17.8.2008 0:17:22   
Anonimen
Verna nisem, moraliziram tut ne rada... a rajši čist zamenjava temo? user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Da ne bomo smetile...
17.8.2008 0:22:31   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Plemenita007

Verna nisem, moraliziram tut ne rada... a rajši čist zamenjava temo? user posted image


Ma tud lahko... jaz sem ultra prilagodljiv človek.  Razen v izjemnih primerih user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Da ne bomo smetile...
17.8.2008 0:23:26   
Gina
****, zanimiva razlaga. Sem poslušala. V bistvu a veš, jaz imam neko svojo razlago sveta, tudi razlago za vse tele reči, ki sem jih vprašala imam, samo je preveč strašljiva . Jaz trdno verjamem, da nismo glih čist sami tukaj na tem svetu , nisem čisto nič ateistična.  Hotela sem samo osvetlit problem, da fizikalna razlaga ne razloži nastanka. V resnici se mi zdi ateistično gledanje super za tiste, ki se s tem problemom nočejo ukvarjat, ker je potem veliko lažje živet na tak način, izogneš se marsičemu - v bistvu je to beg na izi stran življenja. Zanikanje misli kot energije in materije. Zavidam ljudem, ki lahko tako živijo. KOlk bi se rada vrnila v čase, ko se mi je to še zdelo sprejemljivo in logično, pa sem se preveč fizikalno v to vrgl, da bi še lahko verjela en bla bla, kako je vse en slučaj, kar fizikalno ne zdrži nobene logične razlage sploh iz nobene smeri. PO drugi strani se mi zdi, da je vera najbrž druga skrajnost iste špage. V resnici so moderni znastveniki že dokazali povezavo višjih sil z življenjem in to čisto znanstveno, samo se te reči trdno skrivajo, saj je logično: materializem sovraži duhovno razlago in obratno, duhovna razlaga sovraži znanstveno, pa ne da bi sploh pomislili, da to dvoje sovpada, da lahko čisto znanstveno dokažeš vero. Eh, ta čas šele pride. Zdaj smo šele v plastični dobi .user posted image

Drugače pa, če malo po svoje prikrojim tega doktorja iz linka, ki operira s procenti: Itak je možnost 50:50, da imamo prav. MOgoče bog je, al ga pa ni. user posted image


< Sporočilo je popravil Gina -- 17.8.2008 0:24:54 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Da ne bomo smetile...
17.8.2008 0:27:25   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: ****
Razen v izjemnih primerih user posted image

No in v čem se pa NE prilagajaš? user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Da ne bomo smetile...
17.8.2008 0:29:18   
Anonimen
Gina:
 
****, zanimiva razlaga. Sem poslušala. V bistvu a veš, jaz imam neko svojo razlago sveta, tudi razlago za vse tele reči, ki sem jih vprašala imam, samo je preveč strašljivauser posted image user posted image .

Mene pa zelo zanima ta strašljiva razlaga,če se ti da pa napiši.user posted image



Drugače pa, če malo po svoje prikrojim tega doktorja iz linka, ki operira s procenti: Itak je možnost 50:50, da imamo prav. MOgoče bog je, al ga pa ni. user posted image

Imaš popolnoma prav al je al pa ni. Eni verjamemo da je.user posted image




(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Da ne bomo smetile...
17.8.2008 0:33:38   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Plemenita007

IZVIRNO SPOROČILO: ****
Razen v izjemnih primerih user posted image

No in v čem se pa NE prilagajaš? user posted image


Hm? Najprej mi pade na pamet da se absolutno ne ujamem z arabskimi ženskami...user posted image user posted image user posted image

Ma nimam pojma v čem se ne prilagajam , tako na splošno... Ker v glavnem če je črno in belo kar rada poiščem sivo.


Kaj pa ti? Se težko prilagodiš?

Aja a veš kaj sem te vedno hotela vprašat? A ti pravo študiraš? Sem dobila tak občutek..user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Da ne bomo smetile...
17.8.2008 0:36:03   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: ****
Se težko prilagodiš?

Če ugotovim, da je prilagoditev tako ali drugače (kratkoročno ali dolgoročno) v nečem meni v korist, se prilagodim user posted image . Prilagodim se tudi, kadar hočem nekomu, ki mi nekaj pomeni (pa karkoli že), narediti uslugo. V večini ostalih primerov pa sem popolnoma neprilagodljiv človek. Če ne verjameš, vprašaj mojega šefa. user posted image

A ti pravo študiraš? Sem dobila tak občutek..user posted image

Občutek te vara user posted image . Jaz in moja osnovna šola se ne premakneva nikamor. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Da ne bomo smetile...
17.8.2008 0:39:58   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Plemenita007


Občutek te vara user posted image . Jaz in moja osnovna šola se ne premakneva nikamor. user posted image


Ja, ampak se mi zdi, da kar dosti tako pravne stvari obvladaš...oziroma čist iskreno se dobro spomnim tvojega odgovora na temo lažne samohranilke, kako jim je to ne mogoče dokazat...
Tam sem dobila en tak feeling kao da si al pa boš advokat. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Da ne bomo smetile...
17.8.2008 0:41:45   
Anonimen
Žal imam eno tako hecno življenje, da sem se že cca. 15 let skorajda prisiljena ukvarjati s to "prečudovito" slovensko zakonodajo. Kar sem pa na RR odgovarjala (ali svetovala), sem pa večinoma samo na tistih temah, kjer sem imela vsaj delček osebnih izkušenj zraven. Kajti na teorijo ne dam veliko - kvečjemu kaj na prakso. U, fak, en žužek mi je fu*nu na tipkovnico, zdej sm ga pa med tipke zabila. Moment...

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Da ne bomo smetile...
17.8.2008 0:46:55   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Plemenita007
U, fak, en žužek mi je fu*nu na tipkovnico, zdej sm ga pa med tipke zabila. Moment...


user posted image user posted image user posted image user posted image

A joj...sedaj si me spomnila. Ma tukaj v Sloveniji ni žužkov. Oziroma so taki nič gravžasti, če odštejem ta debele pajke.
Ma pri nas v Egiptu so pa ščurki...joj, fej in fuj in fej...upam, da ko se preselimo na svoje ( novogradnja) da jih tam ne bo, ker to je pa en tak gnus od živali...

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Da ne bomo smetile...
17.8.2008 0:52:25   
arabela*
Vidim,da je govora o tem,ali Bog je ali ga ni.
Je res nesmotrno o tem razglabljat.Po moji logiki nekaj sigurno je.Jaz osebno verjamem oz.se trudim verjet.Pač enostavno ne razumem ljudi,ki rečejo,da nič ni.user posted image

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Da ne bomo smetile...
17.8.2008 0:52:39   
Anonimen
*ebenti, s škarjami sem ga mogla vn zvlečt user posted image ... grrr.

Ti, kaj je pa tebe odnesl u Egipt? Love al kej drucga?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Da ne bomo smetile...
17.8.2008 0:56:43   
Anonimen
No meni se mali prebuja, čas bo za nočno hranjenje...potem moram pa še  spumpat pa tuš pa bo glih 3 zjutri...v glavnem jutri naprej, kar se mene tiče.user posted image

Gina upam da mi napišeš svojo teorijo,ker skoz klikam če je kak nov post me tok firbec matra.user posted image

Plemenita: naj ti noč hitro mine, če si v službi...

lahko nočuser posted image user posted image


(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Da ne bomo smetile...
17.8.2008 9:07:03   
Šarki
grrr sovražim lele sorry msge, pa tak roman sem napisala....user posted image

_____________________________

They said we should all pay our tax with a smile. I tried- but they
wanted cash.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Da ne bomo smetile...
17.8.2008 9:39:23   
Anonimen

Skratka, od kod je prišla energija, iz katere je nastal veliki pok?


Po tisti teoriji je veliki pok to, kar je Bog - večen, od večnosti. Ker gre za zaprti krog, se nobena energija ne porablja, se le spreminja, preoblikuje in vrača v prvotno obliko. Od zmeraj in do večnosti. Kot bog, ta naj bi bil tudi večen. Meni sicer to ne gre skupaj, ker ima vsaka stvar svoj začetek in konec.

Sicer meni gre tista teorija grozno na živce, ker odvzema posamezniku svobodno voljo oz. jo dela navidezno. To ne gre skupaj z mano, z mojim čutenjem, da ima v končni fazi glede vsega vsak možnost, ali bo šel levo ali desno ali naravnost. In se z dragim vedno malo pisano gledava na koncu, ko imava debato o tem user posted image .

In ja, se mi zdi povsem razumljivo, da celice vejo, kam morajo iti in kako morajo delovati, ker 6 miljard let je zeloooo dolga doba. Mogoče je problem samo v temu, da naše misli sprejemamo kot preveč abstraktne in so dejansko le in samo kemični procesi v možganih, nič več in nič manj. Sicer pa, kdo pravi, da tudi mravlje ne razmišljajo ali celo kamni? Ali da imajo drevesa čustva? Mnogo stvari ne moremo razložiti ta trenutek ampak trdno verjamem, da čez toliko in toliko let bomo. Kako je Noe spravil vseh teh nevem koliko miljard različnih bitij na Arko? In koliko genetskih napak je nastalo zaradi te  nepisanosti genov v začetku (sicer verjetno v Svetem pismu, Koranu,...geni niti ne obstajajo, tako da tega problema ni)? In kaj pravi Bog na to, da je teh bitij vse manj zaradi uničujočega delovnaja človeka?
Tako kot vernemu Bog vsak dan daje tisoče dokazov za svoj obstoj, meni ti isti dokazi kažejo moč narave. Na primer v izredno zapletenem sistemu atmosfere in kako nas narava kaznuje za naša  dejanja.


V resnici se mi zdi ateistično gledanje super za tiste, ki se s tem problemom nočejo ukvarjat, ker je potem veliko lažje živet na tak način, izogneš se marsičemu - v bistvu je to beg na izi stran življenja.


No, na to sem ti pa že enkrat hotela odgovoriti, pa se mi menda ni dalo user posted image .
Mislim, da večina vernih in večina ateistov sebe proglaša za verne oziroma ateiste iz čiste navade. In nikoli ne razmišljajo o svoji ne/veri, zavedanju, bogu, naravi, svojem čutenju, ampak zgolj povzemajo, kar jim nudi okolica. Brez nekih globljih filozofskih raziskovanj samega sebe. In za oboje te lahko mirne duše rečem, da je za take verne fajn zavedanje, da je nekje še nekaj, ker jim to daje še eno šanso (pa ne da bi se kaj prida trudili za to) in za take ateiste lahko mirno rečem, da jim je čisto fajn, tako kot je, ker se jim z drugim ne ljubi ukvarjat. Na obeh straneh je ista povezava.
Meni ravno to, da verjamem, da imam samo eno šanso, predstavlja ogromno odgovornost. Imam samo eno možnost in to moram izkorisitit do maksimuma. Ne bo nebes na drugi strani, ne bo drugega življenja, bo konec. In če sedaj ne bom živela v skladu s svojim čutenjem in vestjo, potem bom zapravila to življenje. In da zasledujem to, kar čutim, da sem jaz, torej tudi to, da Boga ni. Tako, da se mi ateizem sam po sebi ne zdi ravno easy way out. Vsaj zame ni. 
Isto bi lahko rekla za vernike, da imajo easy way out, ker imajo še eno šanso. Ampak mislim, da tisti, ki res verujejo (pa ni važno kako in v kaj), svoje življenje jemljejo kot dar in ravnajo v skladu s tem, z vso ogovornostjo in vestjo.

(dopuščam pa možnost, da enkrat začutim Boga ali nekaj višjega, nikoli se ne ve user posted image )

Sicer pa, punce, kdaj pa ve hodite spat?

< Sporočilo je popravil Ankica -- 17.8.2008 9:54:53 >

(odgovor članu Šarki)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Da ne bomo smetile...
17.8.2008 9:58:17   
mateyka
Gina, samo vprašala bi še to - da vključiš v svoj odgovor po možnosti.
a string teorijo tudi delno upoštevaš v svoji "strašljivi" različici? ker ima več (10 ali 11) dimenzij in notri lahko komot stlačiš več kot si povprečen človek lahko zamisli + Boga. v bistvu me zanima kaj si mislite o string teoriji na splošno, ker vsebuje idejo, da elektroni/protoni itd. niso materija (mala kuglica, ki šiba okoli protona ipd.), ampak string-struna, ki vibrira v določeni frekvenci in to določa njen značaj (aka kaj je - elektron, proton itd). zaradi tega se tudi dimenzije zvečajo in lahko pridemo do 11-te.
za predstavo teh 10 dimezij je lep link z grafično predstavitvijo in razlago tukaj (imagining the tenth dimension) user posted image
http://www.tenthdimension.com/medialinks.php 

upam, da se kateri da to brat, pogledat in komentirat - da nisem čist en weirdo na kubik tuki user posted image

aja, za res lepo razlago string teorije je pa tale tridelna serija zakon
http://www.pbs.org/wgbh/nova/elegant/program.html


< Sporočilo je popravil mateyka -- 17.8.2008 9:59:55 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Da ne bomo smetile...
17.8.2008 10:31:49   
Anonimen
če je kateri še do debate da nadaljujemo tukaj.


Ah ne, samo spat nisem mogla v petek user posted image .

To je nekje na nivoju reklam za pralne praske, stalno ponavljanje, in ko bodo dobro oprali, bodo mati srecni.
Tako da ne, hvala, tudi s kaksnim flkom komot zivim user posted image .

Absolutno pa brez peklenskega ognja. Pravljica ali reklama? Saj je enako poneumljajoce.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Da ne bomo smetile...
17.8.2008 12:10:56   
Gina
Mateyka, tvojih linkov mi noče odpret, če se še tolk matram, ampak mislim da govoriš o rečeh, o katerih sem že kar nekaj cajta nazaj brala. V bistvu sem bila šokirana, kako jaz že cel lajf od otroka gor iste reči razlagam brez vsake fizikalne razlage, samo na osnovi svojih lastnih doživljanj, ko pa sem kasneje ravno zato, da najdem tak dokaz prebrala kar precej knjig na to temo, pa najdem, da so znanstveniki to matematično dokazali...ampak šele zadnja leta, ne še v moji mladosti ...v bistvu najbrž govoriš o kvantni fiziki a ne. A veš, to da je elektron "energija", da ni noben trden delček je dokazal že einstein začetek prejšnjega stoletja, to ni teorija ampak splošno priznana resnica, ki je žal ne učijo v šoli na tak način, najbrž ker se kemiki ne zavedajo v nulo bistva in ko sem spraševala kemike, zakaj je temu tako, nihče nima pojma zakaj, razen mi pravijo, da si je lažje predstavljati elektron kot trden delček, če hočeš otroke naučit kemijo, kot  če rečeš,da je elektron kaj drugega, zgolj energija. Ampak jim zamerim,da je bil njihov način pouevanja kemije tolkneumen in nepravilen in zavajajoč v bistvu, zaradi tega sem morala vso kemijo oš in sš še enkrat sama predelat doma, če sem hotela te reči razumet dovolj ok za svoje lastne potrebe, ker me je tolk not potegnilo, kako zelo narobe sem prej vserazumela... Če je energije veliko na majhnem delčku, pa če tako hitro rotira okrog, kot rotira naš elektron v vsakem atomu našega telesa, daje občutek trdnosti, materije...ker je vsak hip na vseh mestih hkrati, ker tolk hitr rotira....čepravv bistvu to ni nobena materija, mi ji samo tako rečemo, ker je tolk gosta energija. Obstajata dve napaki te teorije, če govoriva o istem upam, o teoriji strun. Ena napaka je ta, da svoja spoznanja znastveniki pogosto povezujejo na napačen način, kar se funkcioniranja človeka tiče, vsaj jaz to zelo jasno tako vidim, nočejo povezovat v pravih oblikah, pa je vendar tako simpl vse skup, druga napaka pa je, da zaključki teorije strun niso pravilni, v to sem tudi čist zihr, če ne verjameš, bo čas pokazal, ampak osnova je zanesljivo pravilna. Vsaj jaz to tako vidim.

Ankica, strinjam se, da ima vsako verovanje, v karkoli pač že svoje pluse in minuse. Sama ne verjamem v nekega klasičnega boga, kot ga učijo vcerkvah, čeprav mi je tudi to bližje kot ateizem. Ko pa se začnem poglabljat v res obupno grozne skrivnosti zapletenosti našega človeškega sistema, pa še vedno ne verjamem v evolucijo kot tako. A veš kolk je milion let malo? A veš da 100 let pomeni samo 3 generacije ljudi! Samo 3. Tebe, tvoje otroke in tvoje starše. Konec. Ena generacija v bistvu mine prej ko rečeš keks, tako jaz vsaj to dojemam. In naredi bore malo za razvoj, sploh na genskem področju. A veš kako malo časa jeminilo, da prideš do leta 1500 ali celo do leta 100000pnš? Pljunek v morje. Pa vendar.... kako to, dase tisočletja prej ni nič dogajalo, da je šele v zadnjih 1000 letih (to je ubogih 30 generacij, 10000 let je samo 300 generacij, kaj pa je to?) prišlo do take revolucije, do tako strašno hudo velikega razvoja?  prej so bili pa ljudje tisočletja butasti al kaj, da so skozi enako živeli, od prej pa itak sploh vresnici ne vemo nič, vmes je tema za določena obdobja, to itak vemo vsi? Ne verjamem, da bi bilo to možno.

Aja, še zdaj ne vem kje je po tvoje začetek vesolja? Absolutno se strinjam,d a se ljudje ne ukvarjajo prav preveč s tem, v kaj verjamejo. Pač nekaj furajo kar tako, kar se jim na prvi pogled zdi bolj verjetno, ampak poglabljajo se pa ne v to.V bistvu sprašujem vse ateiste, ne ker bi izzivala, ampak ker me v resnici zanima zelo močno, vedno sem iskala odgovor na to vprašanje:

Od kod je prišla energija, elektroni, nabiti delci čisto najprej, da je lahko prišlo do velikega poka (brez tega veliki pok fizikalno ni mogoč)?

****, moja štorija je predolga za na forum. Ti jo napišem na zs, ko bom pri volji.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Da ne bomo smetile...
17.8.2008 13:45:53   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Gina

Od kod je prišla energija, elektroni, nabiti delci čisto najprej, da je lahko prišlo do velikega poka (brez tega veliki pok fizikalno ni mogoč)?



Pojma nimam, res ne, se sprašujem to isto vprašanje, pa kje je konec vesolja npr. Nekako si predstavljam tako kot v tisti risanki Hrabri Mišek, kjer je bilo na koncu vesolja belo polje. Samo kaj je po tem? Ne vem. In marsičesa drugega ne vem, se sprašujem, kaj je, kako, zakaj,... in se istočasno zavedam, da bo to vprašanje - kaj je bilo pred začetkom in kako je sploh nastalo - ostalo neodgovorjeno za časa mojega življenja. In še veeeliko generacij vnaprej. Vendar me to vprašanje ne teži tako močno, ker pač verjamem, da enkrat se bo pojavil odgovor nanj. V bistvu verujoči ateizem al kaj naj rečem.

Sem pa imela odlično učiteljico kemije v OŠ in nam je vedno govorila o energiji in jaz si to čisto predstavljam, elektrone kot nekakšno toploto, ki kroži, pač v okviru sposobnosti predstavljanja mojih možganov. In sem imela v SŠ čudovitega profesorja fizike, ki nam je razložil vse stvari s pomočjo poskusov-- da si si ne samo predstavljal, ampak videl pred sabo. Mogoče mi je zato tole tako logično in jasno, kaj pa vem.

Kar pa se tiče same evolucije, genov... Npr. zelo malo ljudi ve, da je Zemlja do sedaj po raziskavah doživela 5 ali 6, se ne spomnim več točno, katastrofalnih obdobij, ko je s sveta zaradi takega in drugačnega razloga izginilo 99.999% vseh živih bitij. In vendar se je vsakič znova vzpostavilo življenje nazaj, še bolj pesto in bogato. Mislim, da ima narava izjemno moč, ki se je mi niti ne zavedamo dovolj. V Zemlji je nabite ogromno energije in ta se izraža vsepovsod, tudi v genih in mutacijah. In da se to dogaja zelo hitro, bolj kot se mi zavedamo. Npr. pri nas doma je prva v družini slabo videla moja mama zaradi ošpic. Po njeni strani družine nobeden drug nima očal od vseh sorodnikov, ki jih poznam. Pri nas jih imamo vsi, tudi jaz in brat. Ošpice so vplivale na mamine gene, ti na naju. In naprej nosim ta gen sedaj jaz. Ena napakica v sistemu. In če ne bi imeli sodobne medicine s super lečami, mene verjetno ne bi bilo na svetu, ker ne bi mogla poskrbeti zase, za osnovno stvar- hrano. Razen če bi dobila enega fajn moža user posted image user posted image user posted image .
Hočem rečt, da ne rabiš 10 generacij, ampak je ena sama napakica dovolj. Zakaj je danes toliko bolezni? Mislim, da so v nas že od zmeraj oziroma so nastajale po poti. Če imamo dobre mutacije, imamo tudi slabe. In te slabe se nekje pokažejo, le da v prejšnih stoletjih to ni šlo, ker smo živeli veliko manj časa kot danes. Danes pa vztrajamo na tem svetu in te napake pridejo do izraza. Tudi to npr., da imamo ženske menopavzo, ki je prej ni bilo. Redkokatera je doživela 40 let. Ali pa da smo samo zaradi izboljšane prehrane in medicine, higiene, standarda v zadnjem stoletju zrasli v povprečju za 30 cm. Malo je potrebno, ampak ravno pravi čas. In več kot je tega, več je sprememb, več je napredka, ki pa na dolgi rok lahko vodi tudi k uničenju. Boj za prevlado. Močnejši (ali pametnejši) zmaga.

< Sporočilo je popravil Ankica -- 17.8.2008 13:56:11 >

(odgovor članu Gina)
  Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Da ne bomo smetile...
17.8.2008 14:25:40   
bumerang
Meni je način razmišljanja Gine zelo blizu in prepričana sem, da ima prav. Tudi zato, ker sem se sama kot frklja veliko "igrala" z nadnaravnim (ali pa naravnim, če hočete, kajti energije so naravne), celo v družbi smo naredili par poskusov in rezultati so bili taki, da me še zdaj srh obdaja. O tem tudi ne govorim veliko, ker bi me marsikdo imel za prismuknjeno in tudi sama se vprašam, če je to bilo res ali se nam je le zdelo.
Pa se nam ni. Vse okoli nas je samo energija in baje svet niti ni samo eden ampak jih je več, skupaj živimo pa paralelno. Ampak to presega našo debato.

Glede ateistov se strinjam. So tisti in smo takrat, ko se nam ne da razmišljat. Bi rada videla, koliko ateistov bi ostali ateisti na letalu, ki pada.
Ateisti in teisti na padajočem letalu vsi isti. user posted image

****, en firbec me že nekaj časa matra pa ne vem, a naj te vprašam ali ne, da ne boš za slabo vzela. Pa bom vseeno. A res muslimani ne smejo papirja uporabljati za toaletni papir?

_____________________________

Ustavi se in prišel boš!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Da ne bomo smetile...
17.8.2008 17:52:21   
mateyka
A res muslimani ne smejo papirja uporabljati za toaletni papir?


lol, to pa prvič slišim user posted image

(odgovor članu bumerang)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Da ne bomo smetile...
17.8.2008 18:51:16   
bumerang
Ti se kar reži.
Saj jaz sem se tudi.
Ampak če jo vprašam in jo želim spoštljivo vprašat, potem se ne smem. user posted image
Sem pa res brala, da ga ne uporabljajo, ker je na papirju Koran zapisan.
Pa me res zanima in ne vem kje preverit informacijo.

_____________________________

Ustavi se in prišel boš!

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?