|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Datumi prejema starševskega dodatka
28.9.2005 23:30:10   
Anonimen
Sem mislila, da kaj vem, pa očitno ne... al' je pa moja socialna delavka res blesava...
PDP-je imam 3 in za nastop porodniške bom izkoristila ta prvega, torej 10.12.2005. Izbrala bom možnost, da grem na porodniško 42 dni prej, torej 29.10.2005.
A mi zna ena povedat, kdaj torej oddam papirje za starševski dodatek na CSD?
In predvsem - od kdaj naprej mi pripada? Kdaj je potem prvo nakazilo?
Imam feeling, da me socialna delavka spet j*** v glavo...
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Datumi prejema starševskega dodatka
28.9.2005 23:34:26   
dix
Koliko vem moraš prvi del papirjev oddat še preden nastopiš porodniško. Nakazuje se pa za nazaj, torej boš dobila naslednji mesec po oodani vlogi.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Datumi prejema starševskega dodatka
28.9.2005 23:35:19   
Anonimen
A to pomeni, da dobim novembra za 3 oktobrske dneve in potem decembra za cel november?

(odgovor članu dix)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Datumi prejema starševskega dodatka
28.9.2005 23:39:39   
dix
tako je, če se pa motim naj me katera popravi. Otroški pa se nakazajujejo za tekoči mesec (če te še to slučajno zanima user posted image )

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Datumi prejema starševskega dodatka
28.9.2005 23:41:15   
Anonimen
Ja, pa p****...
Če grem jaz torej na porodniško 29.10.2005, zakaj, j******, mi je pa potem DSP odobrila do 31.01.2006?
Saj ve, da sem noseča...
Kaj pa misli, da bom vlogo za starševski dodatek oddajala po rojstvu otroka? Al' jo krava misli šele takrat odobrit?

(odgovor članu dix)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Datumi prejema starševskega dodatka
28.9.2005 23:48:17   
dix
user posted image  pomiri se!!!!

po rojstvu otroka moraš še en šop papirjev nest in boš dobila še eno odločbo ko bodo ti odobrili za nego in varstvo otroka še naslednjih ne vem koliko dni (prva odločba je 105 dni druga pa razlika do 365).

Meni so prvič tudi rekli da moram prit po rojstvu z drugim šopom, drugiš so mi pa kar sami ponudili da mi že takoj vzamejo e drugi šop papirjev.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Datumi prejema starševskega dodatka
28.9.2005 23:50:14   
Anonimen
Vseeno ni logike... Ne morem istočasno prejemati DSP in tistega sranja za 105 dni... Po tej logiki naj bi imela novembra, decembra in januarja oboje... To pa menda ja ne gre skup, al kako?

(odgovor članu dix)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Datumi prejema starševskega dodatka
28.9.2005 23:53:08   
dix
kaj je DSP?

prvih 105 dni je porodniška naslednji dnevi so za nego otroka. Nič ne boš dvojno dobivala. V drugo ti bo že več jasno, sem jaz tudi bila kot ena zmešana kura s temi papirji.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Datumi prejema starševskega dodatka
29.9.2005 0:01:40   
Anonimen
DSP je Denarna Socialna Pomoč...
In dobivajo jo tisti, ki "kao" nimajo drugega dohodka...
In če je prvih 105 dni porodniška, je torej denar za prvih 105 dni dohodek...
Če imaš dohodek, pa "kao" ne moreš dobivati še DSP-ja...
Gospa socialna delavka je pa naredila točno to...

Pa saj ne morem več verjet... Najprej me označijo za samohranilko, pa čeprav poznajo mojega partnerja... Potem ugotovijo, da je oče otroka moj bivši, s katerim nisem že več kot 2 leti... Nato ugotovijo, da mi ni treba plačevati najemnine, ker naj bi jo moj dragi, ki je kar na lepem moj sostanovalec, s katerim jaz nimam nič...

Zdaj pa še to...

(odgovor članu dix)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Datumi prejema starševskega dodatka
29.9.2005 0:04:34   
urška
dsp in starševski dodatek lahko prejemaš naenkrat (ker je starševski dodatek tako nizek, pa če nimaš nobenih drugih prihodkov). sd dobiš itak šele po porodu, ker moraš najkasneje 1 mesec po porodu dostavit rojstni list. izplačujejo 21. v mesecu za nazaj

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Datumi prejema starševskega dodatka
29.9.2005 0:05:54   
Anonimen
Ja... ampak poglej... DSP za november je recimo 46 jurjev, toliko, kot minimalni dohodek... Starševski dodatek je pa 40 jurjev... Kako, za vraga, naj bi imela jaz odobreno oboje naenkrat?

(odgovor članu urška)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Datumi prejema starševskega dodatka
29.9.2005 0:06:21   
dix
user posted image ti imaš pa res pestro. Ja DSP pa te res v temčasu ne pripada, koliko jaz vem, mogoče pa ker si samohranilka. Tu pa že dalje ne vem ker jaz nisem.

Zadevo si že zakompliciraa (ok, ne ti) in več nisem dovolj pametna. Za odločbe pa je kot sem ti rekla, dobiš 2 tako da naj te ne prestraši zakaj je prva samo za 105 dni, kmalu za tem dobiš še drugo, samo ne pozabi vseh papirjev oddat.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Datumi prejema starševskega dodatka
29.9.2005 0:08:20   
urška
sej ko ti dajejo sd ti kot prihodek ne upoštevajo dsp, po moje. in ti boš, če rodiš decembra 1. dobila sd šele januarja, ali pa celo februarja.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Datumi prejema starševskega dodatka
29.9.2005 0:09:14   
Anonimen
Ma, poglej, kalkulacija je taka (pa ne na mojo željo, MDDSZ je tako odločil)...

DSP zame je 46 jurjev... za Jana je 14 jurjev... dodatek za samohranilko (saj tudi jaz to nisem, pa kaj naj jim?) je 14 jurjev... Skupaj torej 75 jurjev + 21 jurjev otroškega dodatka...

Za nov., dec. in jan. naj bi pa jaz poleg tega zneska dobila torej še po 40 jurjev starševskega dodatka, od januarja dalje pa še dodatnih 23 jurjev otroškega za naslednjega otroka in še dodatnih 14 jurjev DSP-ja za naslednjega otroka...

Po tej logiki torej 152 jurjev... Ne gre mi to skup, no!

(odgovor članu dix)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Datumi prejema starševskega dodatka
29.9.2005 0:09:48   
urška
pa zakaj bo dobila odločbo najprej samo za 105 dni?

(odgovor članu urška)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Datumi prejema starševskega dodatka
29.9.2005 0:12:15   
urška
po mije za nov. dec, ne boš še ti tega denarja dobila. ti jim moreš prinest rojstni list, da ti oni začnejo nakazvat. ker (pa bog ne daj) se lahko zgodi da otorčka sploh ne bo - in oni ti ne bojo prej dal denarja preden ne bojo ziher da otročka maš

(odgovor članu urška)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Datumi prejema starševskega dodatka
29.9.2005 0:13:28   
Anonimen
Saj porodniško nastopiš 42 dni pred PDP-jem... Edino ukinejo ti jo lahko potem, če se otrok rodi mrtev ali kaj podobnega... M****...

(odgovor članu urška)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Datumi prejema starševskega dodatka
29.9.2005 0:15:37   
urška
pa še tkole: če ti vse papirje ki jih rabijo na CSD prineš januarja, boš prvo nakazilo dobila šele februarja. itak pa vprašaj, če ti pripada še kej socialne pomoči. jaz sem jo dobila.

(odgovor članu urška)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Datumi prejema starševskega dodatka
29.9.2005 0:17:06   
Anonimen
Jaz čisto razumem, da mi dodatek za nego in varstvo otroka pripada samo, če imam živega otroka... Ampak prva porodniška oz. v tem primeru starševski dodatek mi pa pripada že en mesec prej, preden se otrok sploh rodi, ko se torej še nič ne ve...

(odgovor članu urška)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Datumi prejema starševskega dodatka
29.9.2005 0:17:51   
urška
če nisi zaposlena itak nisi na porodniški, ker si itak skoz doma

(odgovor članu urška)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Datumi prejema starševskega dodatka
29.9.2005 0:19:41   
urška
ok, zdi se mi da sva zdele govorile vsaka o svoji stvari.

(odgovor članu urška)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Datumi prejema starševskega dodatka
29.9.2005 0:20:42   
Anonimen
Jaz imam namen vse papirje, razen seveda otrokovega rojstnega lista, oddati oktobra... Če grem pa 29.10.2005 na porodniško...

(odgovor članu urška)
  Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Datumi prejema starševskega dodatka
29.9.2005 0:21:37   
urška
zdej grem na en cigaret, pridem kuj nazaj

(odgovor članu urška)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Datumi prejema starševskega dodatka
29.9.2005 0:22:39   
Anonimen
Dobra ideja... user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu urška)
  Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Datumi prejema starševskega dodatka
29.9.2005 0:27:12   
urška
sem že nazaj. zdej ne vem: a si ti zaposlea al nisi oz. si na črno?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?