|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   vprasanje!
29.9.2005 18:04:29   
chips
Danes sem dobila odločbo za upravičenost do porodniškega dopusta v času 8.10.2005 do 20.1.2005.To je 105 dni.
Kaj pa potem naprej ????
Kaj pa dopust za nego in varstvo otroka,a  tisto dobim potem naknadno odločbo????Al kako gre potem to????



_____________________________

6.11.2005 ob 13:04 se je rodila najina princeska TEA!!
23.8.2007 ob 11:13 se je rodil najin princ NIK!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: vprasanje!
29.9.2005 18:08:31   
lex
Ja pol morš še enkrat na csd in oddat še eno odločbo in rojstni list otroka.

_____________________________

Najlubkejša stvar, ki se nam lahko zgodi, je dojenčkov smeh. (Sigmund Freud)
-----------------------------
Takole pa napreduje naša hiška. http://www.podsvojostreho.net/weblog.php?w=120

(odgovor članu chips)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: vprasanje!
29.9.2005 18:10:19   
Vanček*
ko si oddala na CSD papirje za porodniški dopust, si tam podpisala izjavo in tudi dobila kopijo, da si prejela potrebne obrazce za uveljavitev dopusta za nego in .......
Posebej si bila tudi z datumom opozorjena, da moraš to vložit najkasneje 30 dni pred iztekom porodniškega dopusta..., pa še priložit moraš fotokopijo rojstnega lista tvoje bebike...


Upam, da sem ti pomagala...Vančo

_____________________________

* če moreš ... pomagaj ...
če ne... pa pusti ljudi pri miru *

(odgovor članu chips)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: vprasanje!
29.9.2005 18:11:21   
Naja31
A ti niso na CSD nic razlozili?
Pazi, najkasneje 30 dni pred iztekom porodniskega dopusta, moras na CSD oddati obrazec za dopust za nego. potem dobis se eno odlocbo. To pa zato ker moras na ta borazec napisati tudi EMSO od bodocega bejbija.


(odgovor članu lex)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: vprasanje!
29.9.2005 18:25:30   
chips
Vančo jst nisem dobila nič podpisala in nobene kopije nisem dobila  za obrasce.
Sem pa sedaj poleg vloge za porodniški dopust dobila še vlogo o dopustu za nego in varstvo otroka potem še izjavo da bom jaz koristila ta dopust.To sem že sedaj oddala tam pa so mi rekli da podatke o user posted image dobijo pa oni sami po rojstvu.Sedaj pa ne vem, bom vprašala ko bo šel moj urejat očetovstvo!!


_____________________________

6.11.2005 ob 13:04 se je rodila najina princeska TEA!!
23.8.2007 ob 11:13 se je rodil najin princ NIK!

(odgovor članu Vanček*)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: vprasanje!
29.9.2005 18:52:44   
tinatona
Haj!

Jaz sem vse papirje oddala naenkrat - tako za porodniško kot za dopust za engo in varstvo otroka. Malo pred iztekom porodniške sem jih samo poklicala, pa so mi rekli da so novo odločbo že poslali.

LP Tina

(odgovor članu chips)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: vprasanje!
29.9.2005 19:13:44   
chips
No tako jaz sem tudi vse na enkrat oddala.Potem jih bom pa jaz tudi prej poklicala.Hvala za odgovore.

_____________________________

6.11.2005 ob 13:04 se je rodila najina princeska TEA!!
23.8.2007 ob 11:13 se je rodil najin princ NIK!

(odgovor članu tinatona)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: vprasanje!
29.9.2005 23:13:41   
kati*
ojla

tud men niso dal nič za podpisat ... pa še vprašala sem, ko sem oddala vse obrazce, a dobim kako potrdilo user posted image ... nič - sem pa pol po pošti tud dobla sam za porodniško in sklepam, da dobim za DNVO pol, ko dobijo podatke o otroku (rojstni dan, idr.)

Madona, kako laufa naša država ... na vsakem CSD-ju imajo drugačno politiko user posted image user posted image user posted image


_____________________________

lp, K

(odgovor članu chips)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?