|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Decembrčki 2007
31.12.2008 15:45:06   
t*e*j*k*a
OJ!

Zdej pa lahko veselo naprej čvekamo o naših malčkih.

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Decembrčki 2007
31.12.2008 15:51:12   
lana38
Evo, se že javljam tukaj. Torej se tipkamo po novem med otroci. Škoda, da nimamo več user posted image .
Lepo praznujte.
LP

_____________________________

lana38

(odgovor članu t*e*j*k*a)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Decembrčki 2007
31.12.2008 16:02:44   
botrca
Jan vse najboljše za rojstni dan

user posted image

_____________________________

Če želimo živeti z namenom, moramo poiskati tisto, kar najbolj goreče ljubimo, dati vse, kar imamo, nato pa to predati naprej kot štafeto tistim, ki nam sledijo.

(odgovor članu lana38)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Decembrčki 2007
31.12.2008 16:51:16   
lana38
Jan vse najboljše za 1. RD!user posted image user posted image
 
Mi je skoraj ušlo ob vseh teh naših boleznih.user posted image
LP

_____________________________

lana38

(odgovor članu botrca)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Decembrčki 2007
31.12.2008 18:31:28   
karmy85
Se končuje staro leto, kmalu se bo poslovilo,
Resnico vsak za sebe ve, kako mu je služilo.
Enim dalo je veliko, drugi prav'jo da premalo,
Če že dru'cga ne, odhaja in si zasluži hvalo.
Novo, k'tero se obeta, zagotovo bo drugačno,
Obupati nad njim vnaprej, bilo bi to napačno.

Ni skrivnost, da vsakdo svoje sreče je kovač,
Osedlati konja moraš, če hočeš dober bit jahač.
Vsak je dan pokazat treba, kaj si inu kaj znaš,
Obrneš srečo zlahka, če le znanje in pogum imaš.

Ljudje, priznajmo, čas leti in vse prehitro mine,
Eno leto nam pusti par gub, a lepe tud' spomine.
Tegobe starega so mimo, vse naj pozaba jih obda,
Od tega ki prihaja, iztisnimo lepoto, kar se da.

 
user posted image
 
 

(odgovor članu lana38)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Decembrčki 2007
1.1.2009 9:34:23   
t*e*j*k*a
Hvala za čestitke našemu Janu!

Smo preživeli RD in prihod v novo leto obenem. Jan je dobil novega tricikla - nad njim je ful navdušen, zdej kr not sedi in se nam smejiuser posted image .

VSEM ŽELIM V NOVEM LETU 2009 VSE NAJ NAJ NAJ ...



(odgovor članu karmy85)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Decembrčki 2007
1.1.2009 15:15:40   
ursa1981
Da se še jaz pofočkam na novi strani. Se bom oglasila, ko bo kaj novega. Lepo čvekajte:)

URŠA

(odgovor članu t*e*j*k*a)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Decembrčki 2007
1.1.2009 20:44:28   
Vrtnica79
Ena za srečo, ena za smeh, ena za iskrice v očeh.... Vse zvezde neba, naj se vam spustijo v dlan in vam polepšajo novoletni dan!
 
SREČNO 2009 
 


_____________________________

Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri.

(odgovor članu t*e*j*k*a)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Decembrčki 2007
2.1.2009 12:12:50   
t*e*j*k*a
Ej kako zatišje.....

Dajte no kaj povedat. Kako ste se meli za novo leto?

(odgovor članu Vrtnica79)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Decembrčki 2007
2.1.2009 13:00:26   
lana38
Srečno 2009!

Mi smo se imeli za  user posted image  pestro. na silvestrovo je Timu začela naglo naraščati TT in sem dala Voltaren. Mir je bil do 20 min čez polnoč in mu je TT tako naraščala, da je cel drgetal. Spet sem dala Voltaren, paracetamol mu sploh nič ni pomagala. Z mojim sva se zmenila, da bova izmenično dežurala, ker je brez veze, da sva oba budna ves čas. Prva sem bila jaz. Ko bi se naj zamenjala ob 5h, pa še sploh nisem zaspala, je že spet TT rasla. Spet sem dala Voltaren in tako smo ga dajali že na 6 ur, moralo pa bi miniti vsaj 8 ur od ene do drzge svečke. Ker več niva vedela, kaj naj sva šla k dežurnemu in dala nam je napotnico za infekcijsko kliniko v MB. Na Ptuju namreč ne sprejmejo otroka z nalezljivo boleznijo, ker ga nimajo kam dati, da bi ga izolirali od ostalih. ker ni bilo nič bolje, smo torej šli. Tam pa ga niso sprejeli v bolnico, ker je bil živahen in v redu. Rekli pa so nama, da naj redno dajeva Paracetamol na 6 ur, če ima vročino ali ne. Voltaren lahko dama na 8 ur, vmes pa kopat. Včeraj zvečer smo se 3 x kopali in zdražli 7 ur, potem pa ni več nič pomagalo kopanje. Ob 23.30 sem spet dala Voltaren in TT je ponoči končno padla. Spotil se je in zdaj stoji na 37,5. Upam, da ne bo več tako skokovito naraščala. V 10 minutaj je iz 36,8 na 38,5. Telo mu celo drhti, roke in noge so mrzle. Grozno. Budna sem bila 39 ur skupaj. Ne moreš verjeti, če ne doživiš. VK pa vse polno. Blaž jih je imel dosti, Tim jih ima pa ogromno, celo po obrazu in lasišču koza pri kozi. Pa pravijo, da majni lažje prebolijo. Upam, da bo zdaj končno mir z vročino.
LP

_____________________________

lana38

(odgovor članu t*e*j*k*a)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Decembrčki 2007
2.1.2009 13:01:04   
Mat3ja22
uf komaj sem vas našla

Srečno predvsem pa ZDRAVO leto vam želim!!!!!!!


_____________________________

08.12. 2007 sva postala ponosna starša malemu Nicku

(odgovor članu t*e*j*k*a)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Decembrčki 2007
2.1.2009 13:03:46   
lana38
Mat3ja22, telepatska naveza!user posted image user posted image user posted image

_____________________________

lana38

(odgovor članu Mat3ja22)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Decembrčki 2007
2.1.2009 13:14:38   
lorch
Helo!
Lana38:user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image upam, da je najhuje za vami!

Tejka: Vse naj naj vašemu Janu za prvio svečko!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
No, pa je bilo za rd lepo darilo, ane.

Vsem ostalim pa: Upam, da ste lepo praznovali in v letu 2009 vse naj naj naj...  najlepše!!!

Sem pa najprej že kar iz navade šla na dojenčke, potem mi je pa kanilo, da smo tam zaključiliuser posted image


_____________________________

2.12.2007 smo postali družina.
15.1.2011 se je družina povečala.

(odgovor članu lana38)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Decembrčki 2007
2.1.2009 14:23:53   
botrca
IZVIRNO SPOROČILO: t*e*j*k*a

Hvala za čestitke našemu Janu!

Smo preživeli RD in prihod v novo leto obenem. Jan je dobil novega tricikla - nad njim je ful navdušen, zdej kr not sedi in se nam smejiuser posted image .

VSEM ŽELIM V NOVEM LETU 2009 VSE NAJ NAJ NAJ ...





Sem ti rekla, da imava nekaj stvari skupnih in da sva sorodni dušiuser posted image . Tudi midva imava Jana in tudi najin je za rd dobil tricikel user posted image .

_____________________________

Če želimo živeti z namenom, moramo poiskati tisto, kar najbolj goreče ljubimo, dati vse, kar imamo, nato pa to predati naprej kot štafeto tistim, ki nam sledijo.

(odgovor članu t*e*j*k*a)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Decembrčki 2007
2.1.2009 18:16:57   
Foxina
IZVIRNO SPOROČILO: lorch


Sem pa najprej že kar iz navade šla na dojenčke, potem mi je pa kanilo, da smo tam zaključiliuser posted image



hej, jst isto user posted image

(odgovor članu lorch)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Decembrčki 2007
2.1.2009 18:19:52   
Foxina
lana38 kakšna grozljivka...upam, da se kmalu pozdravite

(odgovor članu lorch)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Decembrčki 2007
2.1.2009 18:28:58   
t*e*j*k*a
IZVIRNO SPOROČILO: Foxina

lana38 kakšna grozljivka...upam, da se kmalu pozdravite


Jaz tudiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Foxina)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Decembrčki 2007
2.1.2009 20:46:14   
botrca
IZVIRNO SPOROČILO: t*e*j*k*a

IZVIRNO SPOROČILO: Foxina

lana38 kakšna grozljivka...upam, da se kmalu pozdravite


Jaz tudiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



Jaz tudi user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Če želimo živeti z namenom, moramo poiskati tisto, kar najbolj goreče ljubimo, dati vse, kar imamo, nato pa to predati naprej kot štafeto tistim, ki nam sledijo.

(odgovor članu t*e*j*k*a)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Decembrčki 2007
3.1.2009 9:52:45   
lana38
Tim je bolje. TT ne narašča več tako skokovito, pa tudi visoka ni več. Včeraj je bila samo enkrat čez 38. Zdaj pa ne vem, če pomaga, da dajem Paracetamol vsakih 6 ur, če ima vročino ali ne, ali je res bolje. Začelo pa ga je močno srbeti, kljub temu, da dajem Claretine. Tudi ponoči v spanju ga srbi in stoka. Prav smili se mi.
LP

_____________________________

lana38

(odgovor članu botrca)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Decembrčki 2007
3.1.2009 10:18:32   
t*e*j*k*a
IZVIRNO SPOROČILO: botrca

IZVIRNO SPOROČILO: t*e*j*k*a

Hvala za čestitke našemu Janu!

Smo preživeli RD in prihod v novo leto obenem. Jan je dobil novega tricikla - nad njim je ful navdušen, zdej kr not sedi in se nam smejiuser posted image .

VSEM ŽELIM V NOVEM LETU 2009 VSE NAJ NAJ NAJ ...





Sem ti rekla, da imava nekaj stvari skupnih in da sva sorodni dušiuser posted image . Tudi midva imava Jana in tudi najin je za rd dobil tricikel user posted image .


Ja...user posted image

Lana upam da je res bolje, ker to kar ste pa vi dali skoz s temi povišanimi TT je pa res katastrofa. Moj Jan je imel samo dve noči povišano TT pa sem mislila da bom znorela.

(odgovor članu botrca)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Decembrčki 2007
3.1.2009 10:33:21   
lana38
Jutri bo že en teden, odkar so se pojavile prve VK in zdaj naj več ne bi nastajale nove. Dokler se pojaljajo nove, tako dolgo je tudi vročina. Zdaj bi pa naj sledila druga fara, ko se VK sušijo in nastajajo kraste. Potem pa kraste odpadejo v tretjio fazi. Vročina pa bi naj bila samo v prvi fazi. Tako, da bi res moralo biti bolje z vročino.
LP

_____________________________

lana38

(odgovor članu t*e*j*k*a)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Decembrčki 2007
3.1.2009 15:55:32   
t*e*j*k*a
Jaz pa vedno grem najprej na temo dojenček, čist pozabim da smo že veeeliki. To se mi zdej non stop dogaja. user posted image

dans sem šla zamenjat pametnega kužka (smo enga dobili za rd, tako da je imel dva), pa sem mu kupla lego kocke, zobno ščetko (do zdej smo meli naprstnik), pa neke kocke, ki so puzle, štampiljke, pa ne vem kaj še v enem. Upam da mu bo zanimivo, sm mogla neki vzet, kr bonov pa niso hotli dat ker je šlo za menjavo. Bo že moglo bit, če se mami zravn igra je itak vse zanimivo - vsaj 5 minutuser posted image

(odgovor članu lana38)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Decembrčki 2007
3.1.2009 15:59:05   
lana38
user posted image Jaz sem si pa na priljubljenih zamenjala dojenček z otrok, pa me kar sem vrže, kjer moram iti. Se je tudi meni dogajalo, da sem hodila še tja in iskala, kje smo. Potem sem se pa spomnila, da imamo že otroke in nič več dojenčkov.
LP

_____________________________

lana38

(odgovor članu t*e*j*k*a)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Decembrčki 2007
3.1.2009 18:30:07   
botrca
Tudi meni je nenavadno, da smo na forumu "čvekamo o naših otrocih" saj mi je to leto tako hitro minilo.

T*e*j*k*a dodaj na seznam: pri 12 mesecih in 3 tednih znam pokazat kje je trbušček, pametna glava, luli, zizike.

Lepo, da je Jan dobil taka lepa darila za r.d. če že za miklavža in božička ni nič.

Lana38 hvala bogu, da je najhujše minilo, čeprav bo še trajalo preden se vrnete v normalo. Pa kaj to je manjši dobil od večjega ali kako? Iz vrtca ne? Ja nič ne moreš, mogoče je pa boljši da je zdaj prebolel pa ne boš kasneje imela težave s tem ko bo že v vrtcu ti pa v službi.

Vrtnica79 dodaj nam 2 zobeka kar pomeni da imamo skupaj 5 user posted image .

_____________________________

Če želimo živeti z namenom, moramo poiskati tisto, kar najbolj goreče ljubimo, dati vse, kar imamo, nato pa to predati naprej kot štafeto tistim, ki nam sledijo.

(odgovor članu lana38)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Decembrčki 2007
3.1.2009 22:13:12   
diduska
Hello,

najprej vsem voščilo za 1. svečko vaših malčkov in seveda še želja, da bi vas in vaše biserčke spremljalo zdravje, sreča, ljubezen in veliko smeha.

Javim se na hitro, ker sem totalno sesuta...kdaj drugič o tem, samo toliko, da se registriram!

papa


_____________________________

Otroci se vas ne bodo spominjali po materialnih dobrinah,ki ste jim jih oskrbeli,
temveč zaradi občutka, da jih cenite.

(odgovor članu botrca)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Norice ali vodene koze
photo
Norice ali vodene koze so najpogostejša nalezljiva bolezen z izpuščaji. Bolezen se pojavlja skozi vse leto, v večjem šte...
Mesec rojstva lahko vpliva na poklic tvoje...
Si vedela, da mesec rojstva, v katerem je rojen tvoj otrok, lahko vpliva na njegov poklic?




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?