|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Denarna pomoč v bolniški
25.3.2008 12:21:03   
Anonimen
user posted image Ali ti pripada denarna pomoč, če bolniško prekineš v roku pol leta
za 5 dni. delam namreč pri MOJEM SOSEDU, v trgovini mer. Vem da ti
pripada denarna pomoč, če i odsoten vsaj pol leta.
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Denarna pomoč v bolniški
25.3.2008 12:22:07   
tasyo
Po moje ti ne pripada... Ampak upam, da se motim.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Denarna pomoč v bolniški
25.3.2008 12:27:11   
ključek
jaz delam v javni upravi in ti lahko povem kako je pr nas....če si v bolniški neprekinjeno vsaj 3 mesece ali več, ti pripada solidarnostna pomoč, v znesku cca. 547 eurov. tko da jaz bom to lahko koristila, kako je pa pri vas, pa žal ne vem. ali nimaš nobene sodelavke, ki bi bila kdaj na istem?? želim ti veliko sreče!!! user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Denarna pomoč v bolniški
25.3.2008 12:28:21   
Anonimen
Če jo boš prekinla med temi 6 mesci ti ne pripada vsaj po moje ne.Tud jest delam pri "najbolsem sosedu" in sama dobr veš da te okol prnesejo kokr te le lahko tko da se fajn pozanimaj.

(odgovor članu tasyo)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Denarna pomoč v bolniški
25.3.2008 12:57:28   
Taula
Mi imamo v pogodbi napisano da moraš biti v bolniški neprekinjeno 3 mesece. Če imate vi napisano 6 mesecev..potem če prekineš, ne dobiš.

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Denarna pomoč v bolniški
25.3.2008 13:49:47   
Anonimen
Se opravičujem,ampak nisem čisto razumela o čem se pogovarjate.Za kako pomoč gre?Jaz sem že od vsega začetka v bolnišli(prejemam 350 evrov).Pride to pr men tud kej v upoštev?Kje se lahko to pozanimam?Na firmi ali na socialni?

(odgovor članu Taula)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Denarna pomoč v bolniški
25.3.2008 13:53:51   
jolly123
Ta pomoč je solidarnostna pomoč, ki jo prejmeš ker si toliko časa na bolniški. Ali jo pri vas izplačujejo pa preveri v kolektivni pogodbi. 

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Denarna pomoč v bolniški
25.3.2008 13:54:40   
Taula
Solidarnostna pomoč. Prejmeš jo od firme. Vsaka firma ima svoje pogoje, kdaj jo izplačajo, se pravi koliko časa moraš biti neprekinjeno na bolniški. Dobiš jo pa 1x na leto lahko.
Pozanimaj se.

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Denarna pomoč v bolniški
25.3.2008 13:56:29   
ključek
kje pa delaš? vprašaj šefa, na kadrovski. pri nas smo dobili prou depešo, da nam pripada pomoč - ob smrti bližnjih družinskih članov, ob daljši bolniški, ob elementarni nesreči....to ti pripada 1x letno (v javni upravi). to dobiš posebej, ni nič povezano z plačo. zdej pač prejemamo samo plačo oz. bolniško, zato je pa tko švoh. jz tud tok dobim kot ti. žurka, a?? user posted image  nimaš kej, če morš bit doma, je to pač nekaj, kar ti pripada zraven. poleg problemov, ki jih imaš &i mamo. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Denarna pomoč v bolniški
25.3.2008 14:06:58   
Anonimen
Super,jutri bom kr takoj poklicala na firmo in se pozanimala.Hvala.Res nisem vedla,da je to možno,ker mi nobena od sodelavk ni nič rekla.Najbrž pa tud niso vedle.Delam pa v trgovini pri najbogatejšem slovencu.user posted image Ja,bolniška je res sramotno nizka,hvalabogu,da mož zasluži malo bolje,čeprav tud ne veliko.Jutr grem v akcijo.HVALA.

(odgovor članu ključek)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Denarna pomoč v bolniški
25.3.2008 14:07:43   
ključek
fajn zrihti!!!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Denarna pomoč v bolniški
25.3.2008 14:11:13   
Anonimen
Bom,hvala,pa javim kaj so mi rekli.

(odgovor članu ključek)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Denarna pomoč v bolniški
25.3.2008 14:17:15   
mojsoncek
Pri nas moras biti za nadomestilo na bolniski neprekinjeno 3 mesece ali 14 dni hospitaliziran. Poglej v kolektivno pogodbo.

_____________________________

Vse kar smo, je posledica našega dosedanjega mišljenja (Buda)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Denarna pomoč v bolniški
25.3.2008 17:41:57   
valentina2006

...če si v bolniški neprekinjeno vsaj 3 mesece ali več, ti pripada solidarnostna pomoč


Tud mi mamo tko.


in sama dobr veš da te okol prnesejo kokr te le lahko tko da se fajn pozanimaj.


Drži kot pribito.

Dobr se pozanimaj. Velik sreče.

_____________________________

·.¸(¨`·.·´¨)
(¨`·.·´¨)¸.·´
`·.¸.·´

(odgovor članu ključek)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Denarna pomoč v bolniški
25.3.2008 17:50:43   
Anonimen
A mogoče veste, v kolikem času ta pravica zapade. Namreč od moje zaključene bolniške, ki je bila daljša od treh mesecev je minilo že nekaj mesecev. Vem, da mi to pripada, ampak moj delodajalec se sam na to ne spomni. Ga moramo sami. Še 15. v mesecu bi najraje na plače pozabil.

(odgovor članu valentina2006)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Denarna pomoč v bolniški
25.3.2008 18:27:28   
kmarija
za to pomoč moraš na sindikatu fotokopije npr odločbe oddat - pri nas gre ta pomoč od sindikata (ne vem, če morš biti tudi včlanjen) - zdravstvo user posted image
Ko ti oddaš te papirje, ki dokazujejo, da si neprekinjeno 3 mesece v bolniški, gre to naprej do pravnika in potem ko da on zeleno luč, dobiš odločbo in greš dvignit denar user posted image  Traja pa kr dobr mesec  (to sem rihtala lani med poletnimi počitnicami)

< Sporočilo je popravil kmarija -- 25.3.2008 18:29:33 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Denarna pomoč v bolniški
25.3.2008 18:29:05   
N _ B
IZVIRNO SPOROČILO: kmarija

za to pomoč moraš na sindikatu fotokopije npr odločbe oddat - pri nas gre ta pomoč od sindikata (ne vem, če morš biti tudi včlanjen) - zdravstvo user posted image


Mislim, da sindikat pri tem ne igra vloge. Kolektivna pogodba je kolektivna pogodba in večina podj. nima sindikata.

(odgovor članu kmarija)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Denarna pomoč v bolniški
25.3.2008 18:44:39   
ključek
pr nas je tko, da ti ta pomoč pripada 1x letno. tko da mislm da nisi nič prepozna. se pa pozanimaj na kadrovski.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Denarna pomoč v bolniški
25.3.2008 19:27:24   
ANA_P
A je katera že dobila solidarnostno pomoč, pa čeprav ni delal v državnem podjetju? A ti to pripada po zakonu ali si tega upravičen samo, če se s tem strinja delodajalec?

(odgovor članu ključek)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Denarna pomoč v bolniški
25.3.2008 19:34:58   
ključek
verjetno je odvisno kakšno kolektivno pogodbo imate v službi. pozanimaj se na kadrovski. ali pa pri kateri sodelavki, ki je že bila na bolniški več kot 3 mesece.

(odgovor članu ANA_P)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Denarna pomoč v bolniški
25.3.2008 19:36:36   
rokapi
Solidarnostna pomoč pripada vsakemu zaposlenemu skladno s Kolektivno pogodbo (gospodartsvo in negospodarstvo).

Delodajalec tu nima kaj odločati, ampak mora izplačati znesek, ki ga kolektivna pogodba navaja. Je pa treba dati v službo (kadrovska služba) pisno vlogo skupaj s kopijami odločb (ZZZS) in zprositi in potem ti nakažejo, sami se žal ne spomnijo... Več o tem si preberite na naslovu:

http://www.sviz.si/?page=si/informacije/povracila2#stirinajstic

Pripada pomoč 1 x v koledarskem letu. Jaz sem prejela 547,49 EUR neto.

Kar pogumno!

(odgovor članu ANA_P)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Denarna pomoč v bolniški
25.3.2008 19:41:53   
rokapi
Še to: pripada pomoč po 3 mesecih nepretrgane bolniške v negospodarstvu. V nekaterih podjetjih tudi po 3 mesecih, v nekaterih primerih po 6 mesecih nepretrgane bolniške. To se morate pozanimati v firmi.

(odgovor članu rokapi)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Denarna pomoč v bolniški
25.3.2008 19:44:45   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: rokapi

Solidarnostna pomoč pripada vsakemu zaposlenemu skladno s Kolektivno pogodbo (gospodartsvo in negospodarstvo).


Pripada pomoč 1 x v koledarskem letu.


Torej jo lahko še vedno zahtevam za leto 2007? Saj vem, da sem se zgodaj spomnila. user posted image

(odgovor članu rokapi)
  Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Denarna pomoč v bolniški
25.3.2008 19:48:12   
ključek
to pa vprašaj na kadrovski. odvisno katera firma ste. upam, da ti uspe. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Denarna pomoč v bolniški
25.3.2008 20:23:09   
emi*
Mislim,da se pri nas to dobi po 6 mesecih.Vsaj upam no.To dobiš enkrat na leto?

(odgovor članu ključek)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Zakaj tudi najbolj zdrave nosečnice slabo ...
99 odstotkov nosečnic se pritožuje nad kakovostjo spanja. Preverite, kateri so trije glavni razlogi, zakaj nosečnice pog...
Resnična čudežna zgodba: Vaš sin ne bo pre...
photo
Na vhodu bolnišnice je mamo pričakala zdravnica in ji povedala, da sin, star en teden, ne bo preživel.




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?