|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Desetke007
1.11.2008 6:52:40   
sanosan
Pozdravljene!

Upam, da ne bo katera jezna, sem si namreč upala odpret našo temo tukaj. Sem pa pregledala prvo in drugo stran parkrat v upanju, da ste že tukaj.

Najprej naj čestitam vsem slavljencem za nazaj, da ne bo kakšne zamere user posted image . Tortic ne bom lepila, saj ste jih že na prejšnjem forumu dobili en kup, ki jih še danes jeste, tako da....user posted image

No jaz sem med zgodnjimi, kljub temu, da smo imeli včerja še eno fešto za Brinin rojstni dan s prijatelji. Se moram pohvalit, namreč z mojim user posted image  sma ji naredila prav dobro torto. Sem pa jaz pri pripravi torte prav preveč komplicirala, tako da sem se sama sebi že zdela preveč. Ampak na koncu je uspelo. Slavje je bilo krasno, 5 malčkov na kupu je povzročalo temu primerno količino hrupa, ampak je bilo za zdržat.

Moja mala pupa pa je včeraj, ko so samo eni prijatelji še ostali, dobila pogum in se najprej spustila in naredila en samostojen korak proti meni, nato pa še dva vstran od mene. Sem bila tako ponosna!

Slikice bom pa dala v album.

Lep pozdrav vsem!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Desetke007
1.11.2008 7:10:08   
vedra
Dobro jutro,

par dni me ni (spet mi je štrajkal računalnik) pa ste že preseljene... joj pa kaj zdaj res nimamo več dojenčkov?...no jaz ga še imam...vsaj ponočiuser posted image

Naj voščim še za nazaj: ANŽE, OSKAR, ANETA, TJAŠA - vse najboljše in čimveč pogumnih korakov veselemu otroštu naproti vam želim.
 
Tudi jazz sem vedno bolj žalostna - prvič zato, ker vidim kako ob otroku čas nori in drugič zato, ker grem v ponedeljek delat (saj vem da boste tiste brez zapostive rekle - bodi srečna da imaš delo, pa vseeno se navadiš takšnega lepega življenja z dojenčkom). Seveda želim vsem ki dela nimate, da ga čimprej dobite, saj ste že pisale o tem, da se še z dvema povprčnima plačama težko prebiješ iz mesca v mesec, kaj šele če je eden ali oba brez dela.
 
Sanwebdra - ta kafič kjer delaš je čisto blizu moje službe, tako da si dobila novo stranko ..upam da bo postrežba dobrauser posted image
 
Lane31 - midve pa greva v ponedeljek skupaj v službo, če sem si prav zapomnila... Torat pa je izdelana tako lepo, da se kar vidi, s kakšnim veseljem si jo pripravljala
 
Alina_alin - sem v pričakovanju (pa da ne bo katera mislila da sem user posted image , čakam nekaj drugega)
 
Komaj sem dobila malčka, se že pozna, saj je začel pridno pomagati pri delu:user posted image
user posted image

user posted image
 
user posted image

(odgovor članu sanosan)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Desetke007
1.11.2008 10:06:01   
majoli
Dobro jutro!

O, kako smo že veliki. Ja, čas res brzi in moramo uživati vsako minuto dneva.
Moj pikec je bil ponoči tak revček, da sem mu tokrat dala kar dve svečki, da je nehalo boleti. Najbolj zoprno pa je, da sploh nisem vedela, kaj ga muči. Ali zobje, trebušček, poln nos? Prvi osumljenec so zobje, ampak tokrat ni pomagalo nič - ne voda ne calgel, edino svečke in veliko nošenja.

Lep deževen dan vam želim.

(odgovor članu vedra)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Desetke007
1.11.2008 12:28:56   
mehurčica
Končno sem dala nekaj novih filmčkov na youtube. Tak da lahko vidite našega malega opičjaka in malo pujsiko. Če se katera spozna na kitajskim horoskop: je 12.1.2004 že opica ali še koza?? Ker po letnici je David opica, ampak mi je ena enkrat rekla, da še ni.user posted image

No, tako je Eni včeraj jedla zajtrk:
http://www.youtube.com/watch?v=kIV51WiBKAs

Tako kosilo(ne vem zakaj je taka slaba kvaliteta):
http://www.youtube.com/watch?v=_oI_hEsL1vE&feature=related

In tako si je nesla njeno drugo najljubšo knjigico:
http://www.youtube.com/watch?v=hulu2ewyPL4

Najljubše so ji tiste trde, tamale(palček malček, živali).

Tukaj pa še slikice od kosila včeraj:

Začetek - testenine z zelenjavo in ribo(cca.3dcl)
user posted image

Konec, sama z žličko rada poje ostanke - ostalo samo par korenčkov
user posted image

Seveda si pomaga še z rokicami
user posted image


_____________________________

Šele, ko postaneš mama, začneš resnično cenit zdravje.

(odgovor članu majoli)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Desetke007
1.11.2008 12:38:57   
majoli
Eni, hvala za poljubčke user posted image .

(odgovor članu mehurčica )
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Desetke007
1.11.2008 13:43:20   
lane31
Preseljeni ......neverjetno ,kako hitro se mi zdi

Vedra........bom mislila nate v ponedeljek user posted image , mene kar krči v trebuhu primejo,ko se spomnim

Mehurčica........končno nekaj za pogledat user posted image bravo Eni za hojo in pridno papkanje user posted image

Ulaa.......vi ste pa pravi potepuhi,tvoje dete je že v tem letu vidlo več sveta kot jaz v 33-ih user posted image

Včeraj je bila luda kuča - 3 enoletniki,2 dvoletnika, 3 malo večji - pestro user posted image a zelo prijetno.....torte in ostalih dobrot ni ostalo nič , najbolj vesela sem bila,ko jih je večina prosila za repete torte user posted image

Jernej........še malo pa bo še zadnji naš dojenček postal malček, saj ne vem,če je to vesela misel ali žalostna....hb imamo nekaj novih user posted image ,ki bo skrbelo za podmladek


_____________________________

Ko te bom poljubila za lahko noč,
te bom še tesneje
in še malo dlje stiskala k sebi.
Takrat se bom zahvalila Bogu zate.
Ničesar drugega ga ne bom prosila,
kot le za še en dan s teboj...

(odgovor članu majoli)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Desetke007
1.11.2008 14:33:01   
Pandica
Hello user posted image

Mehurčica  thx, da si me spomnila, da moram prit sem user posted image   jaz sem še kar na dojenčku bila user posted image
Lepe slikice in posnetki, Eni pa je itak prava lepotička user posted image


Vedra   vaše slikice so tut luštne, itak, če pa je Lan na njih user posted image



IZVIRNO SPOROČILO: vedra

joj pa kaj zdaj res nimamo več dojenčkov?...no jaz ga še imam...vsaj ponoči user posted image  





Se podpišem  user posted image user posted image


Včeraj sem jo zvečer, ko je zaspala nesla iz moje postelje v njeno sobico po več kot mesecu dni, ki ga je zdaj pri meni prespala. In spala je celo od 22h do 3h v svoji sobici, potem pa seveda nazaj k mamici user posted image user posted image


_____________________________

SREČA..... tako majhna, da jo lahko držiš v naročju, a hkrati tako velika, da napolni življenje z ljubeznijo! Ta sreča je moja deklica Zala

(odgovor članu lane31)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Desetke007
1.11.2008 14:46:49   
mehurčica
Štajerke, če je katera za večerno srečanje:
http://www.ringaraja.net/forum/m_3283715/mpage_3/tm.htm


Vedra, Lan je pa res prava faca na slikah.user posted image

Vanili, sem pogledala slike na FB-u. Lepe!user posted image Ste res fajn praznovali. Pridna si, ko tako vse pripraviš. In lepa torta!


Eni pa zadnja dva dni ful dosti spi. More za nazaj nadoknadit očitno, ker se čez teden zbujamo ob 6h zaradi moje službe. Včeraj čez dan je spala 3,5 ure, zvečer je šla spat ob 19:30, se dojila ob 6h in nazaj zaspala do 8:30! Zdaj pa spet spi že 3 ure.

Lane31, tvoj user posted image je pa zadnjič na Pohorju spoznal mojega sodelavca. Mogoče pa bova midve kdaj sodelavki, kaj? Škoda, da nisi zdaj nazadnje prišla na razgovore - bi te pa mogoče vzeli. Ko bo naslednjič kaj, ti sporočim.


_____________________________

Šele, ko postaneš mama, začneš resnično cenit zdravje.

(odgovor članu Pandica)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Desetke007
1.11.2008 14:49:11   
mama06
Pozdravljene na novem forumuuser posted image

No, bova pa midva praznovala tukajuser posted image

lane31  tudi jaz sem vesela, da je najin že malček, je pa res, da me malo daje nostalgija po dojenčkuuser posted image . Imam pa sestrično, ki ima 3t starega novorojenčka in se vsake toliko oglasim in malo požulim. Ga pa dajejo krči in  mi je kar hudi z njo, ko se spomnim, kako je bilo pri nas.

VANILI - a si ti v komuni?

mehurčica in Eni user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Pandica)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Desetke007
1.11.2008 14:52:22   
mama06
IZVIRNO SPOROČILO: mehurčica



Vanili, sem pogledala slike na FB-u. Lepe!user posted image Ste res fajn praznovali. Pridna si, ko tako vse pripraviš. In lepa torta!





Jaz bi jih tudi rada videlauser posted image user posted image . kako do njih?

(odgovor članu mehurčica )
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Desetke007
1.11.2008 15:50:01   
teka
ojla!

najprej naj vse pokomentiram (zdaj je lahko, ko je samo ena stran user posted image ):

sanosan, user posted image za korakece

vedra, žal je vsega lušnega enkrat konec...naj ti bo ta vikend še posebej doooooolg! pa luštne slikice, ful user posted image kar se tiče dojenčka ponoči - evo mene v klubu user posted image

majoli, upam da se noč ne ponovi, in je bla samo ena majhna motnja user posted image

mehurčica, super filmčki in slikice...kaj vse Eni že obvlada, carica mala user posted image pa hvala za povabilo...ampak mi2 se žal prvo rundo dojiva tam nekje med 23.00 in 24.00...ti srečnica, ti!

Lane31...tudi tebi še posebej dooooolg vikend in blag padec v službo user posted image

mama06, za fotke pa se boš morala pridružiti fb družini user posted image te povabim, če pošlješ mail na ZS

ufff, ne morem verjet, vsem sem nekaj napisala...hmmm..mislim, da je blo to prvič! user posted image

zdaj pa še fotke mojih dveh helovinčkov

user posted image

user posted image

(odgovor članu mama06)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Desetke007
1.11.2008 16:25:25   
noa1
No pa da vas še jaz pozdravim tu gor. Me že dolgo ni bilo. Sem od 20.10. v službi, vendar dejansko sem bila samo en tedenuser posted image , potem pa je Ajša zbolelauser posted image . Ima vnete uhice. In potem sem zbolela še jaz (vnetje sinusov), tako da sem še naslednji teden doma (kar sploh ni tako slabo). HB so pa AB že prijeli, ker prvih par dni je bila res kriza. 2ursae, če se ne motim si ti tudi imela pred kratkim vnetje? Jaz sem najprej mislila, da me pač glava boli in da sem malo prehlajena, pol se je pa zakompliciralo, je pa sedaj že veliko bolje.

Teka: iiiiiiii kaki lepi buči. Ste šli kaj ven praznovat? Tvoja otročička sta pa tak dva prava cukra.

Sanosan: bravo za korakeuser posted image user posted image user posted image user posted image  Ajša že tudi pridno vadi....je sedaj pri enih 7 korakih potem pa gre lažje po kolenih.user posted image

Vedra: tudi tvoj fantek je pravi cuker za pohrustat.Upam, da bo prehod v službo čim bolj prijeten.
enako vleja tudi za Lane31

Mehurčica: joj kaki filmčki. Ko tvoje gledam imam vedno slabo vest ker moje pupe ne snemam toliko. Mi bo še enkrat žal. Tudi tvoja dva sončka sta prava mala lepotca z neverjetnimi trpalnicami.

Drugače pa tudi mi ponoči ne spimo...malo zaradoi trenutne blezni pa tudi drugače se pupa še kar doji in zbija nx na noč.

Sedaj pa še
Vse najboljše vsem slavljencem še daleč za nazaj inuser posted image

Sanwebdra tudi tebi želim vse naj naj in eno super službo in to v kratkem!!!!!!!!!user posted image

_____________________________

While we try to teach our children all about life,
Our children teach us what life is all about.

(odgovor članu teka)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Desetke007
1.11.2008 16:27:25   
noa1
Klavdija: pa še za seznam...imamo že 6 zobkov. Inhvala da tako lepo skrbiš za naš seznam

_____________________________

While we try to teach our children all about life,
Our children teach us what life is all about.

(odgovor članu noa1)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Desetke007
1.11.2008 21:16:50   
2ursae
alina_alin, vedra, mehurčica, teka user posted image  krasne slikice user posted image . Tjaška je takoooo zelooo luškana, sem šla vsaj trikrat čez slike, najmi  user posted image . Ju3 jih ziher pokažem Boru user posted image

kit. horoskop: je zamaknjen za en mesec, se pravi da začetek leta ni 1.1., ampak 1.2. - januarčki spadajo v prejšnje leto.

vnetje sinusov: točno tako, jaz sem tud mislila, da me semo bolj prehlajena in me zato glava boli, sploh, ker sta bila tud otroka bolna. Tako da sem bila par dni na Lekadolu, preden sem se spokala k zdravniku.

_____________________________

moj 3-letni otrok na morju, navdušeno in razneženo opazuje mravlje: "iii, mravljica! Nosi drugo speštano mravljico!"


(odgovor članu noa1)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Desetke007
1.11.2008 21:32:08   
jasna
sanosan, bravo maleckauser posted image

vedra, luštne fotkeuser posted image . Lan je ša že čist pravi fantičuser posted image

majoli, upam, da bo nocoj boljeuser posted image

mehurčica, meni pa ne odpre youtubeuser posted image ... aha, že dela...user posted image  dobra je malauser posted image  a zgoraj leze iz stola? Nelči se pa spodaj zmuzne venuser posted image

teka, ne morem se nagledat teh luštnih okicuser posted image

noa1, WB. Za snemanje se pa strinjam. Kamero v roke!user posted image

Živa, ne vem če bo kaj s kavouser posted image  E driska...user posted image

pa, pauser posted image

(odgovor članu sanosan)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Desetke007
1.11.2008 21:44:04   
mehurčica
2ursae, hvala za objasnitev glede kit.horoskopa.

Jasna, Eni smo naredili trak med nogami. Neli ga nima? Ali se kljub temu izmuzne? Jaz sem mislila, da se Eni ne bo več mogla vstajat zaradi traka, ampak ji uspe vse enako, kot prej.user posted image In pol se gor postavi zanalašč tako, da se nič ne naslanja in ne drži in se začne režat - z zaprtimi očkami in tistima dvema zobkoma. Joj, je tak lušna, ko to naredi.



Tako....zlikano je, tukaj sem se obtačlala, zdaj pa dovolj neta.

Pa-pa


_____________________________

Šele, ko postaneš mama, začneš resnično cenit zdravje.

(odgovor članu jasna)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Desetke007
1.11.2008 21:48:07   
skuštrana
Aha, pa smo tu user posted image

Samo da vas pozdravim, grem pakirat, potem pa gledat en film user posted image

Pa-pa


_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu mehurčica )
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Desetke007
1.11.2008 21:49:20   
jasna
mehurčica, trak smo že pri A zgubili. Se sploh nisem spomnila, na ji nekaj zavežemuser posted image

(odgovor članu mehurčica )
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Desetke007
1.11.2008 22:15:32   
Ulaa
No pa smo uradno malcki user posted image user posted image

Joj sluzba. Ja jest grem tudi v ponedeljek prvic. Mi kar ne gre v glavo, da je sedaj pa res konec uzivanja doma. Bom mislila tudi na vas ostale sotrpinke.

Lane31: potepala sem se samo jaz, moji moski so bili doma, ampak mislim da se bomo tja odpravili se enkrat skupaj, vedar takrat v lastni reziji. Eno pomlad, ali poletje.



(odgovor članu jasna)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Desetke007
1.11.2008 22:24:08   
mama06
sanosan bravo za korakeuser posted image user posted image

spanje in dojenje - odvisno kako kdaj. Navadno okoli 1-2 ure, lahko prej ali pozneje. Se pa tu in tam zgodi, da šele okoli 6 ali 7 zjutraj. Vmes pije vodo.

(odgovor članu Ulaa)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Desetke007
1.11.2008 22:38:05   
sanwebdra
IZVIRNO SPOROČILO: vedra
Sanwebdra - ta kafič kjer delaš je čisto blizu moje službe, tako da si dobila novo stranko ..upam da bo postrežba dobrauser posted image  


V sredo sem spet tamuser posted image !


Jasna in Noa1, hvala za dobre misli!

Vsi oktoberčki so takoooooooooooooo lepi ... dajmo Štajerke - eno srečanje, so malecki že tak zrastli, da hočem njiho napredek videti v živo!!! Predlagam 8.11. dopoldne - prostor pa naj katera druga izbere!



_____________________________

Ko te dete vpraša, čeprav nikoli nismo doma imeli prižganega Big brotherja: "Mami, si jedla sir?"



(odgovor članu jasna)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Desetke007
1.11.2008 23:25:10   
2ursae
ekola, sem si zdajle vzela še mel extra časa za vse filmčke in še nepokomentirane sličice:
mehurčica, Eni je krasna, kako lepo da lupčka user posted image , se je še moj, ki mi je špegal čez ramo, raznežil. Moram tud sama Bora naučit ... kakšen sinko je pa to, da še ne zna polupčkat mamice user posted image .
teka, joj, sta tvoja dva lepa s svojimi modrimi navihanimi učki in zlatimi laski user posted image . Tile laski me spominjajo na Disneyevo Truljčico, imam slikanico, pa ima Trnuljčica na sliki, ko spi, take lepe temnozlate kodre, kot tvoja2.
vedra, user posted image  za nagajivčka, a se ti je sploh splačlo prej pograbit user posted image

ulla, zelo lepe slikice, mi zbujajo spomine ... ko sva bila še brez otrok, sva šla na par dnevno pohajkovanje po Toscani, ki sva ga zaključila s parimi dnevi v Rimu. Super je bilo user posted image . Vidim Piso, za tisto ob morju ne vem, nisva se vozila k obali, pa a je na tretju sliki San Giminiano? Me spomin že mal daje ... kaj pa Siena, ste bili? Men je bila daleč najbolj všeč, pa čeprav sva imela čas le za kavo na Piazzi del Campo. Zdaj pa, uf, po mojem bo še kakšnih 10 let minilo, preden bom spat šla ... morjo bit otroc tolk veliki, da jih vsaj malo zanima tud arhitektura in jim tako potepanje ni muka.

nočko

aja, sem pozabila pojamrat user posted image : Bor je bil včeraj kar bolančkan, smo se bali, da bo spet izbruhnil kakšen bronhiolitis, pa je bil danes že precej boljši user posted image . Je pa jajc, ker se zato raje kar doma držimo, jaz bi pa tako rada kam šla, mal na zrak ... bo že, sam da je mali bolje user posted image

< Sporočilo je popravil 2ursae -- 1.11.2008 23:26:11 >


_____________________________

moj 3-letni otrok na morju, navdušeno in razneženo opazuje mravlje: "iii, mravljica! Nosi drugo speštano mravljico!"


(odgovor članu sanwebdra)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Desetke007
1.11.2008 23:52:05   
Alina_alin
Evo, smo v nizkem štartu za jutrišnjo praznovanje. Torta berajt na hladnem. user posted image
2ursae, hvala za pohvale Tjaške. Kaj pravi Bor?user posted image
Vedra, bom bom. Oprosti, sem šele včeraj prebrala zs... Joj, drži se v ponedeljek. Jaz imam še 14 dni dopusta, pa me tudi že stiska. user posted image
Teka, vi pa ste imeli res pravi party. Luštne slikice.

Filmčkov si nisem pogledala, mi mozila nekaj štrajka s filmčki.

Zdaj pa grem ajo bajo, sem že zeloo utrujena.
Nočka







_____________________________

VELIKO STVARI LAHKO POČAKA -
VENDAR NE OTROK.
OTROKU NE MOREŠ REČI - JUTRI.
NJEGOV ČAS JE DANES.
(Gabriela Mistral, Nobelova nagrajenka)

(odgovor članu 2ursae)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Desetke007
1.11.2008 23:54:24   
Alina_alin
Mehurčica, hitro prosim za recept, da otrok prespi noč... Hvala za povabilo, ko daš recept, pa da mi zlaufa, sem takoj z vami  na pijački. Do takrat pa user posted image . No, pa saj bo minilo, saj vem, če ne prej s 3 leti.user posted image

_____________________________

VELIKO STVARI LAHKO POČAKA -
VENDAR NE OTROK.
OTROKU NE MOREŠ REČI - JUTRI.
NJEGOV ČAS JE DANES.
(Gabriela Mistral, Nobelova nagrajenka)

(odgovor članu Alina_alin)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Desetke007
2.11.2008 6:43:47   
skuštrana
Dobro jutro - rana ura zlata urauser posted image

Joj, punce moje, naš Arsen se je pa danes ponoči zbudil samo enkrat user posted image , sem kar šokiranauser posted image Ja, tudi slepa kura zrno najdeuser posted image

Samo to sem hotela napisat, medtem ko pijem kavo....

2ursae, a misliš da otroka ne bi okoli vandrala..Mi smo na dopustu obšli celo Črno Goro (Podgorica, Tivat, Ulcijn, Budva, Cetinje,....) in še Mostar ter Sarajevo. Bili smo v muzejih, gledali smo arhitekturo pa tudi otroška igrišča in takšne stvariuser posted image In sta uživala, jima sploh ni bilo odveč. Res je, da sva se samo 1 krat v 1m uspela usest v en kafič in spit kavo kolikortoliko v miru, ampak mene to ne moti..Se prilagodiš, pa je....Smo hodili okoli od jutra do mraka, samo spat smo hodili domovuser posted image

Hoja, Arsen že tudi prehodi kakšne 3m sam. In potem se sam sebi zdi caruser posted image Je pa full smešen, se kar sredi sobe vstane in stoji ter pleše..

Hranjenje, jedel bi tudi že sam, ampak ne z žlico ampak z vilicouser posted image user posted image In potem napikuje hrano na vilico ter nosi v usta in moram priznat da mu full dobro greuser posted image



< Sporočilo je popravil skuštrana -- 2.11.2008 6:45:36 >


_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu Alina_alin)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ko otroku jezik uhaja med zobe
V predšolskem obdobju se otrok najbolj intenzivno celostno razvija in takrat lahko otrok določene glasove izgovarja na n...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?