|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Desetke007
2.11.2008 22:46:14   
miska1
Lep pozdrav,

vidim, da ste se preselile. V službi imamo noro od prvega dne, ko sem prišla, da se tudi zvečer ne utegnem oglasiti, samo še postlo vidim pred sabo. Zdej za praznike sem se odpočila, veliko sem bila z Martinom, dons pa tudi kar dosti na soncu.

A se boste katero soboto dobile? Tud midva z Martinom bi se kaj oglasila, če ne pride kaj vmes.

Zdaj vas malo za nazaj preberem.

(odgovor članu mama06)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Desetke007
2.11.2008 22:56:37   
Alina_alin
Naše poročilo v slikah:
Torta:
user posted image

Slavljenka s torto:
user posted image

Slavljenka ima rada tudi sadje:

user posted image


Izbrala sem hruško:

user posted image

Moj avto:

user posted image


Smeh je pol zdravja:

user posted image

Stiskam se k pametnemu kužku:
user posted image
Moj novi nahrbtnik:
user posted image

Pri svečki sem imela pomoč:


Tako kot mami je tudi meni všeč sladko, sladko:
user posted image







< Sporočilo je popravil Katrin RR -- 4.11.2008 21:42:16 >


_____________________________

VELIKO STVARI LAHKO POČAKA -
VENDAR NE OTROK.
OTROKU NE MOREŠ REČI - JUTRI.
NJEGOV ČAS JE DANES.
(Gabriela Mistral, Nobelova nagrajenka)

(odgovor članu 2ursae)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Desetke007
2.11.2008 23:03:22   
Alina_alin
ups, eno fotko sem objavila nezmanjšano. ujej, ujej. kaj nardit??
brez zamere punce, plis...pa nisem mogla naredit ožjega izbora... zato tolko slikic. saj ne zamerite, ne?
Smo imeli praznovanje s family šele danes: uspelo: 16 odraslih+8 otrok. U, je bilo kar pestro, ko so se otroci razživeli...user posted image user posted image In seveda smo bili not,  zato mi sedaj kar paše malo tišine... ko naši dve pupi že spita.
Lane31, vedra, čimmanj stesno vrnitev na stare tire v službo, svoje zaklade pa močno močno stisnita, ko se vrneta ponju. Vedra, kje bo Lan?
Grem vas brat za nazaj...


_____________________________

VELIKO STVARI LAHKO POČAKA -
VENDAR NE OTROK.
OTROKU NE MOREŠ REČI - JUTRI.
NJEGOV ČAS JE DANES.
(Gabriela Mistral, Nobelova nagrajenka)

(odgovor članu Alina_alin)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Desetke007
2.11.2008 23:37:58   
Pandica
Alina_alin    full lepe slikice user posted image  user posted image  user posted image itak user posted image   Tjaša pa tut taki cuker za pojest user posted image in kak je bla lepo oblečena.
Ste pa imeli veliko družbo danes na zabavi user posted image   je bilo dovolj placa za vse? user posted image


Lane31   naj ti ju3 v službi čimprej mine in, da boš spet doma pri svoji princeski.
Saj bo, boš vidla. Ju3 bo hudo, v tor. bo že lažje user posted image mislimo na tebe user posted image



VANILI   WB user posted image


Mene pa kr vedno zanese na forum dojenček user posted image user posted image avtomatsko, ko smo zdaj ble tam tak dolgo...se kar ne morem navadit, da smo zdaj na drugem user posted image , da nimamo več dojenčkov doma user posted image ah, kje pa user posted image kaj se spanja in dojenja tiče lahko komot brez slabe vesti rečem, da imam še vedno dojenčka kot je že vedra povedala user posted image


_____________________________

SREČA..... tako majhna, da jo lahko držiš v naročju, a hkrati tako velika, da napolni življenje z ljubeznijo! Ta sreča je moja deklica Zala

(odgovor članu Alina_alin)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Desetke007
2.11.2008 23:46:28   
2ursae
alina_alin, zopet, prekrasne slikice user posted image , tale ta tretja, s stojalom sadja in hruško v roki je pa že skoraj umetniška user posted image

nočko

_____________________________

moj 3-letni otrok na morju, navdušeno in razneženo opazuje mravlje: "iii, mravljica! Nosi drugo speštano mravljico!"


(odgovor članu Pandica)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Desetke007
2.11.2008 23:48:20   
Pandica
Alina_alin   da neboš spet komaj čez 4 dni videla  user posted image   imaš zs user posted image


Meni pa je danes moja miška presekala ustnico user posted image   zjutraj, ko sma še bili v postelji se cartava, Zala začne nekaj noret in se z punim šusom zaleti meni v ustnico z njeno glavico. Njej nič user posted image meni pa je presekala ustnico, me je bolelo, ko hudič, da sem komaj pol jedla kosilo user posted image bi skoraj pristala na prisilni dieti user posted image


Nič, grem si še zobe umit pa še pol stisnem refreš preden grem spat user posted image


_____________________________

SREČA..... tako majhna, da jo lahko držiš v naročju, a hkrati tako velika, da napolni življenje z ljubeznijo! Ta sreča je moja deklica Zala

(odgovor članu Pandica)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Desetke007
2.11.2008 23:52:42   
jasna
Vanili, wb. Lepo, da ste uživali in so uheci vreduuser posted image . Trak je pa na trip trapu že original, da dete pod palico ven ne pobegneuser posted image . Na FB pa jaz sploh nisem šla pogledat... sem svoj čas že preveč časa pustila na netu in se sedaj šparamuser posted image .
Moj se pa pravkar pakirauser posted image , ampak gre sam za tri dniuser posted image

Lane in vedra, držita se jutri, naj vama hitro mineuser posted image

Mama 06, jaz sem tudi še domauser posted image .

copatki - meni so superfit tudi super. Pa nogica se nič ne poti. Sem pa ravno zadnjič, ko sem imela fraj popoldanuser posted image , v Daihmanu (alkaksežepiše) videla Elefanten (a je tak prav?) copatke. Čista kopija Superfit, pa pol cenejšiuser posted image . Tudi čeveljčki so zelo mehki.

Alina, uau, vaše fotke so pa čist profesionalneuser posted image . A puško je ata že nabavil?user posted image

2ursae, pandica in vanili, nočkouser posted image

ps: moj najljubši mož me je pravkar obvestil, da mi bo odnesel čarunalnikuser posted image . Saj imamo še veliko kištouser posted image  ampak tam ni zanimivo na netu visetuser posted image

pa, pa

< Sporočilo je popravil jasna -- 2.11.2008 23:53:01 >

(odgovor članu VANILI)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Desetke007
3.11.2008 0:07:05   
Pandica
Aja, copatki  Zala ima tut Cicibanove, jih je dobila za roj. dan in so superca user posted image  user posted image  user posted image Veliko bolj lepo hodi v njih kot v onih drugih, ki so bolj mehki.


Jasna   naj ti čimprej minejo ti 3 dnevi brez tvojega user posted image


Tak, zdaj pa grem ajo bajo oz. še bom malo tv gledala dokler me nebo zmanjkalo user posted image user posted image user posted image




user posted image





< Sporočilo je popravil Pandica -- 3.11.2008 0:08:30 >


_____________________________

SREČA..... tako majhna, da jo lahko držiš v naročju, a hkrati tako velika, da napolni življenje z ljubeznijo! Ta sreča je moja deklica Zala

(odgovor članu jasna)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Desetke007
3.11.2008 8:17:08   
janja
Dobro jutro!
No, pa sem vas tud jaz po dolgem času našla. Sej mal pošpeglam gor, kej več mi pa ne znese...sem že v službi 8 ur na računalniku in mi je pol še doma too much.

Skratka, pri nas končno HODIMO...zdej pa zares. Imamo pa doma kanadske copatke, v vrtcu pa Cicibanove. Je pa res, da je doma bolj pijane sorte, ampak gre. Zaenkrat smo zdravi. Občasno malo pušča nosek, pa ga uspešno čistimo. No, prejšnji vikend smo malo driskali, pa se mi zdi (tako mi je rekla tud tave), da so bili krivi zobki. In včeraj sem mu zvečer zatipala prvo štirico...tako da Klaudia - za seznam imamo 9 zob. Jemo še ne čisto samostojno, ker bi on samo packal. Če mu dam na žlico, pa lepo nese v usta. Pijemo doma po flaški (na litre), v vrtcu pa s kozarčkom.

user posted image A vaši tud že kej pospravljajo? Naš Urban občasno prime kako cunjo, potem pa briše z njo po tleh, pa TV in računalnik. Zadnjič je hotel še metlo, da bo pometal - no sej jo bo dobil (tisto otroško) malo kasneje. Zdej še veliko preveč daje stvari v usta, tako da zaenkrat odpade. Je pa drugače zelo priden, in ga lahko brez problemov vzamem kamorkoli grem...ker vem, da mi ne bo naredil kake scene.

Tolk zaenkrat od mene...moram nazaj delat, mam čez pol ure že sestanek. Tiste, ki ste danes spet prvič v službi, pa veliko sreče in čimprej spet domov k malčkom.



_____________________________

Otroci so naše največje bogastvo! Čuvajmo jih!

http://janja73.mojalbum.com
http://zo-ja.mojalbum.com

(odgovor članu Pandica)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Desetke007
3.11.2008 9:13:22   
Alina_alin
Dan punce,
jaz ob kavici na rr. Malečka pri varuški. Upam, da ne joka. Je sicer že bila 2x po urco, dve in ni bilo panike. Sicer seveda kavice ne pišem v miru, ker me muči, kako se drži. Po njo bom šla ob 10.30h, tak da bo 2,5 uri tam (1,5 ure not, inl uro zunaj).
Naš  RD in plac: je še kar šlo. Smo bili v jedilnici in dnevni- tiste, ki niste bile pri nas- je oboje kot en prostor. Ko so se otroci razživeli, je bilo kar glasno v dnevni sobi, pa se je dalo v jedilnici menit. Ker otrok je bilo: 1x 10 let, 1x 6 let, 1 x5 let, 3 x3l eta, 1x 1leto, 1x9m. To je bilo praznovanje v krogu družine: moja brata z družinama in od mojega moža  sestra z družino in babici in dedka. Poleti, ko ima malčica rd, smo bolj komot, ker smo na terasi in zunaj. Sedaj pa smo se malo stistnili in je bilo tudi ok, sem se zelo bala, da bo preveč gužva. Pa je uspelo.
2ursae, slika s sadjem-stojalom: ati je fotografiral, jaz sem 1 m stran bila v nizkem štartu, da mi ga ne prevrže, malečka pa je razmetavala sadje po tleh, ki smo ga imeli za goste.user posted image user posted image
jasna,ati še puške nimauser posted image , pravi pa, da se bo moral že zanimat kje je močno lovsko društvo...user posted image
jasna, naj ti hitro dnevi minejo, in otroci da bodo pridni, predvsem pa zdravi ta čas. Ker bit s 3 bolančki sam, uff.... Jaz sem bila z 2 bolančicama in se mi je že skor odpeljalo. Sicer pa ti jih itak obvadaš in jih porihtaš brez problema. user posted image
Janja, bravo za hojo! Za veelik korak za Urbana in celo vašo družinico. Zdaj se bosta pa lahko z bratecom lovila po stanovanju! Mami pa za njima tekalauser posted image In super, da imaš že pomoč v gospodinjstvu.
Naša pomoč v gospodinjstvu: Tjaša spleza na trip trap stol - do vrha- na zg. polički stoji in že iz pomivalnega korita in pulta sortira stvari, prav tako je zakon pomivalni stroj: iz njega jemat ven beštek in ga sortirat. Ko pa se naje, pa obvezno rabi kuhinjsko krpo, da za njo pobriše svojo mizico. Če pa ji vzamem coto, pa jok iz užaljenosti v nulo.
Šibam zdaj gledat, kako delo napreduje  v sobi v kleti - tam je bilo mišljeno praznovanje rd, pa je en majster zavlekel, ga ni bilo k hiši, kot je obljubil....




_____________________________

VELIKO STVARI LAHKO POČAKA -
VENDAR NE OTROK.
OTROKU NE MOREŠ REČI - JUTRI.
NJEGOV ČAS JE DANES.
(Gabriela Mistral, Nobelova nagrajenka)

(odgovor članu 2ursae)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Desetke007
3.11.2008 10:56:42   
mišk
Alina_alin: Uau, kake slikce!!!user posted image user posted image user posted image  Super! Zelo lepi hčerkici imaš!user posted image  Ampak to najbrž že veš...user posted image

(odgovor članu Alina_alin)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Desetke007
3.11.2008 11:55:19   
Alina_alin
Se v Tjašinem imenu zahvaljujem za komplimente.

Sem šla prej po Tjaško, ki je bila v varstvu od 8h do 10.30. Zjutraj sploh ni jokala, ko sem jo pustila tam. Baje, da je malo zajokcala tu pa tam, ko so bili še not. Ko jo je začela oblačit, se je že ful razveselila in zunaj bila brez problema- 1 uro, dokler jaz nisem prišla ponjo. Baje je ful gledala pipike (kokoši), muco je božala in se je zelo razveselila in tudi kuža ji je bil všeč.
Pa meni je tako všeč, da so veliko zunaj - če se le da. Ker pri malčici v vrtcu recimo prejšnji teden - v štirih dnevih niso bili niti 1x zunaj...user posted image Ne dopoldnan, ne popoldan...user posted image Meni je to čist mimo. Kakšne izkušnje imate pa vi s tem? Predvsem s starejšimi vrtičkarji? Potem pa vprašam dnevno vzgojiteljico, če so bili danes zunaj in me ima že zgleda poln kufer, ko jo to zaslišujem. Mi je že prav nerodno vprašat. Kot da se jim ne ljubi otroke peljat ven na dvorišče. user posted image user posted image
Še copatki: Tjaša ima ful malo nogico. V Deichmanu nisem našla nobenih copatk za njo, so od 21 gor. Zato bomo verjetno šli tudi mi po Cicibanke.
Lep dan in izkoristite ga, tiste, ki ste še doma. Aktivne davkoplačevalke, pa naj vam hitro mine pondeljek.



_____________________________

VELIKO STVARI LAHKO POČAKA -
VENDAR NE OTROK.
OTROKU NE MOREŠ REČI - JUTRI.
NJEGOV ČAS JE DANES.
(Gabriela Mistral, Nobelova nagrajenka)

(odgovor članu mišk)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Desetke007
3.11.2008 12:05:26   
Alina_alin
Pandica, ja, torto sem sama delala. Sem se tako odločila-da je ne kupimo. Bila je jagodno-čokoladna in je šla skor 100 procentno v promet- repete je bil.user posted image Mi je bilo škoda dat 50e. Sem rekla, da ji za to raje kaj kupim. 

_____________________________

VELIKO STVARI LAHKO POČAKA -
VENDAR NE OTROK.
OTROKU NE MOREŠ REČI - JUTRI.
NJEGOV ČAS JE DANES.
(Gabriela Mistral, Nobelova nagrajenka)

(odgovor članu Alina_alin)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Desetke007
3.11.2008 16:34:41   
Klaudia
JERNEJ VSE NAJBOLJŠE!!! Zdaj si pa še ti malček...



Na infekcijski niso odkrili nič novega.

Tjaša je res fuuul luštna. Sploh na tisti fotki s košaro sadja... user posted image

< Sporočilo je popravil Katrin RR -- 4.11.2008 21:42:41 >


_____________________________

If your kids are giving you a headache, follow the directions on the aspirin bottle, especially the part that says "keep away from children."
Susan Savannah

(odgovor članu Alina_alin)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: Desetke007
3.11.2008 16:59:19   
Kasija
Jernej vse najboljše!

klaudia
user posted image

Jah ima jasna prav da bolj malo napišem kako smo. elian že hodi kakih 10 dni je da naredi teh 10 korakov. sicer pridmo je, hodi v vrtec ne preveč navdušeno - ampak bo, spušča neke nove zvoke in izredno lepo končno reče mama. Jaz sem ok, nuhalna bp, samo pač vsklajujem službo in materinstvo, pa sem kar utrujena. V bistvu včasih kar pozabim, da sem tudi noseča user posted image . Sicer pa upam, da se kaj vidimo. No, ravno to soboto ne morem, ker bom na seminarju - prvič bo elian spal brez mene. Me zanima, kdo od naju bo jokal user posted image Pa kar ne morem verjet, da smo že na forumu otrok...

(odgovor članu Klaudia)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: Desetke007
3.11.2008 17:31:25   
valči
Zdravo!

Najprej čestitke za lepe slike od Tjaše,ki je taka lepa,da joj.Pa Jerneju vse najbolše za prvo svečkouser posted image user posted image

Nino imam bolnouser posted image Že par dni ponoči kašla,čez dan grozno teče z noska,dve jutri zapored se zbudi z zlepljenimi učkami,gnojnimi.Zadnja noč-groza.Kašlja,kašlja,joka,ne spi skoraj nič.In možek me vso noč gnjavi,naj jo peljem k P.Seveda,jo bom.Aja,pa še kakec ima obilen,neprebavljen,smrdeč po kislem.Vglavnem,vse pokaka,kar poje,s koščki in takoj.Vrpčine nima.
Prideva k pediastrinji,takoj na vrsti,jo poglada,vse bp.Grlo,ušesa,ok.Na vse znake sodeč mi da diagnozo-Adeno virus,ki je baje trdovraten,da joj.Pol jo pa še stehtamo in žalost.Ima le 8160 gramovuser posted image Joj,mi je shujšala.Dva tedna vrtca,tam ni pomoje veliko jedla,sedaj pa to kakanje,ko vse gre skoz njo.Čez en teden ima kontrolo in je rekla,da naj ne bi prišla pod 8 kiluser posted image user posted image Jaz pas tako žalostna.Od prvega meseca se borim z njenimi grami,počasi gor,sedaj mi pas v dveh tednih shujša za 350 gramov.In upam,da mi ne še bolj,če ne,sem ziher,da v bolnici pristanema.
Pa prepovedala mi je dajat sveže sadje in čim bolj ji moram predručkat,pasirat hrano,da se želodček ne bo mučil in črevesa.Pa mleko HA proti driski sem kupila ima prepoved kravjega in čim več naj jo dojim.Sedaj samo upam,da ji teža ne bo padla in da ozdravi.
Grem ji kompotka kuhat,bogici mojiuser posted image


_____________________________

Sedaj pa imamo doma tri čudovite sončke,ki mi pomenijo vse na svetu.

(odgovor članu Kasija)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: Desetke007
3.11.2008 18:37:55   
Pandica
Jernej vse najboljše user posted image  user posted image  user posted image  






< Sporočilo je popravil Katrin RR -- 4.11.2008 21:42:59 >


_____________________________

SREČA..... tako majhna, da jo lahko držiš v naročju, a hkrati tako velika, da napolni življenje z ljubeznijo! Ta sreča je moja deklica Zala

(odgovor članu valči)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: Desetke007
3.11.2008 18:38:57   
Pandica
Ostalo pa pokomentiram, ko dam malo spat, ker je sitna in mi niti pisat ne pusti user posted image

_____________________________

SREČA..... tako majhna, da jo lahko držiš v naročju, a hkrati tako velika, da napolni življenje z ljubeznijo! Ta sreča je moja deklica Zala

(odgovor članu Pandica)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: Desetke007
3.11.2008 18:56:56   
mehurčica
O Valči, boga Nina.user posted image Upam, da se čimprej pozdravi! Prav tako ostali bolančki oktoberk!user posted image

Jernej, vse najboljše!!!user posted image user posted image user posted image

user posted image




Alina_alin
, jaz imam dobre izkušnje glede vrtca. Grejo res čisto vsak dan ven in to 2x - dopoldan in popoldan. Tudi če je fejst mrzlo grejo vsaj dopoldan malo ven pa potem mogoče popoldan raje not ostanejo. Če dežuje so pri Eni notri, pri Davidu pa tudi v dežju grejo ven.

Vzgojiteljici pri Eni obvladata vse. Otroci mislim da niso dosti bolani, pri uvajanju sta imele sicer malo več pomoči(ker so v tej skupini najmlajši) še ene vzgojiteljice ki kroži po jasličnih skupinah, ampak kljub temu sta se znašli tudi sami - obe delata kot vzgojiteljici že več kot 30 let.
Eni ju ima ful rada že od začetka - no, sicer pa ne vem koga Eni sploh ne bi marala.user posted image Njo pa tudi - jo hodijo vzgojiteljice iz drugih skupin cartat.user posted image

Tako da: mi imamo z vrtcem dobre izkušnje in sem tudi bolj zagovornica vrtca, kot varušk, če niso kake hujše zdravstvene težave. Je pa tudi res, da ko bom starejša, bi pa zelo rada sama bila varuška.user posted image


Alina_alin, kake lepe slike!!!user posted image

Copatki: nimam pojma kako se obnesejo, ker jih ima v vrtcu. Jih bom vzela čez vikend domov in jo bom malo opazovala. Hodi pa malo navznoter ne glede na to, kaj ima obuto. Mala fuzbalerka. Pa saj to se porihta.


FB: sem že na meji odvisnosti.user posted image Urejam vrtičke, skrbim za akvarij, hranim mačko.user posted image user posted image No, ene par nas je takih oktoberk..user posted image user posted image


Zdaj pa grem Enčiko dat spat. Me že kliče - laja ko kuža ravnokar.user posted image Se ji fajn zdi, ko se je naučila mijavkat in lajat. hehe


_____________________________

Šele, ko postaneš mama, začneš resnično cenit zdravje.

(odgovor članu valči)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: Desetke007
3.11.2008 20:02:43   
nova10ka
Alina_alin - fotke so res krasne, lep model in dober fotografuser posted image  prav lepi portreti so...

Jernej - VSE NAJBOLJŠE!!!

Valči -
Tjaša je podobno bolana kot tvoja Nina. Ima vnete oči (že 4 dan), kašlja kot star kadilec, ponoči pa skoz jamra, ker ne more dudat zaradi polnega nosa. Že v petek smo na Metelkovi dobili antibiotične kapljice za oči, a kljub temu, da jo 5 x na dan mučimo s kombinacijo "fiziološka v nos/ sesanje sluza iz nosa / čiščenje oči s fiziološko / kapljice v oči" nič kaj preveč ne pomaga. Danes je bila pri svoji P, ki nam je za zvečer dala še nek gel za v oči. Pa kako naj jaz dam Tjaši gel v oči??? Sej jih po vsej tej proceduri tišči skupaj k da bi bli s sekundkleberjem zalimane!!! NUJNO - A IMA KAKŠNA IDEJO, KAKO DATI MALČKU GEL V OČI? KER JAZ POJMA NIMAMuser posted image user posted image

Čestitke vsem za prve (druge, tretje... desete korake) , prve besede in našim user posted image za to, da je vse BP.

Pospravljanje - ko sem v kuhinji se Tjaša skor pripopa na mojo nogo. Zdaj jo dajem v Trip trapa in me gleda kaj delam. Danes se je naučila naresti celo brokolijevo juho. Potem jo je zmazala 3 krožnike.

Čeveljčki - za v vrtec ima Chico, za doma pa Superfit (smo jih dobili ful ugodno). Chico so (še) bolj mehki, se pa noga notri poti. V Superfitkah se ne poti, so krasne za hodit.



(odgovor članu mehurčica )
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: Desetke007
3.11.2008 20:19:36   
vedra
Čisto na kratko o prvem delovnem dnevu: groza zame - dolg dan kot cela porodniška... na srečo za našega user posted image  ni bilo tako hudo, saj ni niti 1X jokaluser posted image ...z babico-varuško se tako zastopita in se imata rada.

Hb je bilo lepo vreme, zuanja pa tako ali tako uživa, da je pozabil da ima še nekje mamico in očka.

Bila sem v pričakovanju kakšno veselje bo, ko pridem domov, pa sem bila razočarana... ko je videl da so vhodna vrata odprta je mirno odkorakal (po štirih) mimo mene in ven skozi vrata...šele čez nekaj časa je ugotovil, da so prišle domov "zizike" user posted image in je seveda naredil gužvo in začel iskati in kukati pod majco....tako da če bi nameto mene prišle samo "one" bi tudi bilo OK.

V soboto najverjetneje prideva.

Alina-alin - slikice božanske in fotomodel še bolj....jaz bi tudi imela tako punčko....

Se je že zbudil...

(odgovor članu nova10ka)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: Desetke007
3.11.2008 20:22:01   
vedra
JERNEJ - vse najboljše in lepo - radoživo otroštvo ti želim.

Mama 06 - si mislim kako si bila lani vesela, ko je minil 1.11. in si ti imela še obilen trebuh....jaz sem imela rok 8.11. in sem govorila, da če me bo žačelo zvijati 1.11. bom tako skuapj stiskala, da bom počakala do 2.11.,....pa mi ni bilo treba tega delat, ker je bil 3 tedne prehiteruser posted image

(odgovor članu vedra)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: Desetke007
3.11.2008 20:26:18   
majoli
Jernej, vse najboljše ti želim. user posted image user posted image Čestitke tudi mamici!

Čeprav sem sama predlagala to soboto, moram žal sporočiti, da midva ne bi mogla priti, ker se bo zgleda končno zgodila selitev. No, vsaj nekaj rund krame se bo odpeljalo in malo pospravilo sedanje bivališče.

Nina in Tjaša,user posted image user posted image user posted image !!!!!!!!!

Kje se kupijo Superfitke in koliko so?

(odgovor članu nova10ka)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: Desetke007
3.11.2008 20:35:29   
Alina_alin
IZVIRNO SPOROČILO: vedra


Bila sem v pričakovanju kakšno veselje bo, ko pridem domov, pa sem bila razočarana... ko je videl da so vhodna vrata odprta je mirno odkorakal (po štirih) mimo mene in ven skozi vrata...šele čez nekaj časa je ugotovil, da so prišle domov "zizike" user posted image in je seveda naredil gužvo in začel iskati in kukati pod majco....tako da če bi nameto mene prišle samo "one" bi tudi bilo OK.

V soboto najverjetneje prideva.

Alina-alin - slikice božanske in fotomodel še bolj....jaz bi tudi imela tako punčko....




Vedra,  čimprej idi po vozovnico za Rim... pa bo.user posted image Če ne sestrica, pa pač bratec.user posted image

Glede veselja ob prihodu iz službe: meni je prvorojenka 2 dni bruhnila v jok, ko sem prišla po njo. Tak, da - potolaži se s tem, da ni še najhuje. Definitivno bo minilo to prehodno obdobje in bo, ko boš prišla, vse spustil iz rok in tekel tekel in odtekel tebi v objem. In si boš zaželela, da bi se čas ustavil...


_____________________________

VELIKO STVARI LAHKO POČAKA -
VENDAR NE OTROK.
OTROKU NE MOREŠ REČI - JUTRI.
NJEGOV ČAS JE DANES.
(Gabriela Mistral, Nobelova nagrajenka)

(odgovor članu vedra)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: Desetke007
3.11.2008 20:38:58   
živa
Hoj!

Se na hitro javim, ker je pri nas SPET večji zbolel - vročina skoraj 39 in na vsakih pet minut mi lula po tri kapljice, malo mu uide v hlačke, nato še v kahlico. Zdaj sem mu po več mesecih dala gor pleničko za ponoči in žlico Calpola in že spi. V vrtcu je bil točno 6 dni od zadnje bolezni user posted image user posted image . Sumim na kak uroinfekt, ker je bil v soboto s teto in otroki v toplicah v Laškem. Jutri ga peljem k P, ki pa dela šele popoldne. Čvergiju na srečo samo teče iz noska, ni preveč razpoložen, drugih znakov bolezni pa nima.  

Vsem bolančkom in razbolenim mamicam in utrujenim nosečnicam seveda cel kup  user posted image user posted image user posted image .

Nova 10ka, gel za oči: daj kazalec na ali malo pod spodnjo veko in potegni malo dol, da se veka malce zaviha in učka odpre, pa stisni gel noter, v kanalček, ki ga naredi odmaknjena spodnja veka (med rdečim in belim delom učka) - bo težko, naj ji dragi drži glavico ali kaj podobnega. A sem sploh razumljivo napisala?

user posted image  Kako otroku dvigniti odpornost???
 
Jernej, vse naj-naj user posted image user posted image .

Elian, user posted image  za prve korake. 

copatki: Superfit nizki za večjega user posted image , za malega pa sploh ne najdem nobenih pametnih, imam Bobux prevelike, ene druge usnjene pa preširoke in se mu vihajo podplati. Suzanamai, kaj je zdaj s copatki?

Evo, toliko se spomnim iz glave, ne zamerite, ker sem zihr veliko pozabila napisat. Imam polno glavo, pa še jutri moram v službo, ker imam ob 12:30 en nujni sestanek. Pa ravno jutri!!! user posted image  Bo možek doma, HB za državno službo.

Lp,

živa

(odgovor članu vedra)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Trmast otrok
Čeprav ste šokirani, na otrokovo trmo nikakor ne odgovarjajte z jezo in kričanjem. Najbolje je, da otroku poskušate mirn...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?