|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Desetke007
2.11.2008 7:38:53   
mama06
Dobro jutrouser posted image

Moja moška še spita, jaz pa grem torto dokončat za današnje prvo praznovanje.

skuštrana - user posted image user posted image user posted image za spanje. Tudi naš je spal od 21-2, se podojil in spal do 7-ih, ko se je spet podojol in sedaj spi dalje. In bravo za korakeuser posted image user posted image

Alina_alin prijetno praznovanje

2ursae - tudi midva sva rekla, da mora dete malo zrasti, preden spet ( upam, da) šibnemo sedaj 3je v Kalifornijo in Las Vegasuser posted image . Pa ker imajo ful zabaviščnih parkov, mora bit malo večji, da ga bo to zanimalo. Za tako malo bliže, pa se strinjam s skuštrano, da če je otrok priden in ne nerga, kar mirno na pot. user posted image

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Desetke007
2.11.2008 7:42:28   
mama06
mehurčica - evo, tudi naš tako je sam, z rokami. Le da nekaj materiala strese sebi na kolena, da če se mu slučajno da, potem pobira s sebe in je daljeuser posted image user posted image

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Desetke007
2.11.2008 12:45:11   
Pandica
Dober dan user posted image

Samo, da vas pozdravim in nas malo dvignem na prvo stran, kajti bile smo že na drugi user posted image user posted image user posted image


Klaudia   men se zdi, da sem nekaj zafuštrala in nisem več v skupini Desetke na FB.
A lahko pogledaš prosim in mi še 1x pošlješ vabilo? Hvala user posted image
Ker sem šla gledat pod moje skupine in skupine Desetke ni med njimi, pa ne vem zakaj user posted image

Grem jest user posted image




_____________________________

SREČA..... tako majhna, da jo lahko držiš v naročju, a hkrati tako velika, da napolni življenje z ljubeznijo! Ta sreča je moja deklica Zala

(odgovor članu mama06)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Desetke007
2.11.2008 13:14:51   
Klaudia
Lep pozdrav po dolgem času!

Vidim da ste se vmes že preselile... moram še seznam prenest sem.

Sem pa imela včeraj zelo "zabaven" 1.11. user posted image

Kot že vsete sem v četretk pri zdravnici dobila tablete proti bolečinam v križu. Zvečer vzamem apaurin, fajn prime. Je blo tako dobr, ko po dolgem času ni več hrbet bolel. Potem me pa začne trest in vročina 38,8. Vzamem lekadol, čez eno uro isto... ampak sem vztrajala pri postelji in lekadol misleč da gre za reakcijo na zdravila. Potem je bilo v soboto že 39, v nedeljo ob 14h pa 39,6. user posted image  Vzamem 2 lekadola in šibamo na urgenco. Lio sva pustila pri moji mami. Na urgenci pridem kar hitro na vrsto, ampak še kar 38,5 vročine. Mi vzamejo 2 epruvetki krvi in urin. Ter dajo direkt v žilo eno inekcijo da bo padla vročina. Ko je stiskala tisto inekcijo je tako svinjsko bolela roka... ajde. Čakamo na izvide. Izvidi pokažejo ZELO hudo vnetje in me morajo naprej poslat na infekcijsko. Tam naj bi me obdržalii dokler ne bodo vedli kaj je z mano. Pridem tja, mi vzamejo še 3 epruvete krvi in urin. Čakava na izvide 2 uri in pol user posted image . Ne pokažejo nič novega. Me pošljejo naprej na rentgen pljuč. Spet tam čakat eno uro na izvide. grrr.
Vglavnem na koncu pojma niso mel zakaj se gre, mi dali amoksiklav in jutri imam kontrolo da pogledajo kako je... jst pa še kar vročine 38,5. In spet lekadoli... user posted image

pandica - ravnokar FB obnavljajo, tako da bom zvečer pogledala.

slikice - vsi ste luškani. Filmčkov žal še nisem pogledala. Jih pa bom - obljubim!

Zdaj grem pa raje nazaj v posteljo...

_____________________________

If your kids are giving you a headache, follow the directions on the aspirin bottle, especially the part that says "keep away from children."
Susan Savannah

(odgovor članu Pandica)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Desetke007
2.11.2008 13:19:39   
Pandica
Klaudia   ok user posted image
Pa user posted image   zate, boga reva, pozdravi se user posted image


_____________________________

SREČA..... tako majhna, da jo lahko držiš v naročju, a hkrati tako velika, da napolni življenje z ljubeznijo! Ta sreča je moja deklica Zala

(odgovor članu Klaudia)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Desetke007
2.11.2008 14:43:24   
jasna
Klaudia, če je AB taprav, bi morala biti jutri krvna slika že boljša. Vsaj padec CRP. A kontrolo imaš na infekcijski ali v ZD? Drži se in javi se jutriuser posted image

(odgovor članu Pandica)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Desetke007
2.11.2008 15:48:53   
Klaudia
IZVIRNO SPOROČILO: jasna

A kontrolo imaš na infekcijski ali v ZD? Drži se in javi se jutriuser posted image


Na infekcijski pri isti zdravnici.

_____________________________

If your kids are giving you a headache, follow the directions on the aspirin bottle, especially the part that says "keep away from children."
Susan Savannah

(odgovor članu jasna)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Desetke007
2.11.2008 15:49:24   
Klaudia
IZVIRNO SPOROČILO: Pandica

še 1x pošlješ vabilo? Hvala user posted image


Poslano!

_____________________________

If your kids are giving you a headache, follow the directions on the aspirin bottle, especially the part that says "keep away from children."
Susan Savannah

(odgovor članu Pandica)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Desetke007
2.11.2008 16:43:57   
Pandica
IZVIRNO SPOROČILO: Klaudia

IZVIRNO SPOROČILO: Pandica

še 1x pošlješ vabilo? Hvala user posted image


Poslano!




Hvala user posted image


_____________________________

SREČA..... tako majhna, da jo lahko držiš v naročju, a hkrati tako velika, da napolni življenje z ljubeznijo! Ta sreča je moja deklica Zala

(odgovor članu Klaudia)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Desetke007
2.11.2008 18:40:23   
mišk
No, pa smo že pri otrocih!user posted image
Najprej moram pohvalit slikce malih lepotičk in lepotcev! Kak so lepi vsi! Pravi mali človečki so postali iz dojenčkov. Mi je kar malo v tolažbo, da bomo drugo leto spet imeli micenega dojenčka!!user posted image  Seveda pa me je tudi strah kako bom sfolgala in če se jima bom lahko dovolj posvetila. Že sedaj, ko imam samo Dono, se večkrat vprašam ali se dovolj ukvarjam z njo. Je namreč zelo samostojen otrok že od nekdaj in se sama lahko zamoti tudi po uro in več. Jst pa to pridno izkoriščam in jo kar pustim pri miru.

Hoja: Hodi seveda še ne. Na nogice se sama zelo redko postavi. Če jo hočem vodit za rokice, da bi hodila, pa se po nekaj korakih ponavad vrže na rit!user posted image  Ampak se glede tega res ne obremenjujem več. Dala sem ji časa do 18 meseca, potem pa bom postala zaskrbljena. 

Danes smo šli spet malo na sprehod po Otočcu, gledat račke, na katere je Donči nora. Samo gaga cele dni.user posted image

Hranjenje: Dona drugače zelo lepo je in ni popolnoma nič izbirčna, a nekako ne najdem volje, da bi se ubadala z njenim samostojnim hranjenjem in posledično celim jedilnikom v dolgih laseh. Vsake toliko časa ji pa dam malo veselja. Bom pa res morala počasi to večkrat naredit.

(odgovor članu Pandica)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Desetke007
2.11.2008 18:44:41   
mišk
Nosečnost: Zaenkra je super! Ne vem ali bo tokrat še ena princeska, ali res tako dobro prenašam nosečnost.user posted image  Trkam...
Zredila sem se za slabe tri kile.

(odgovor članu mišk)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Desetke007
2.11.2008 19:44:01   
majoli
Klaudiauser posted image user posted image user posted image !!!!

Ljubljančanke, a bi se me tudi kaj dobile? Mogoče že to soboto?

Arsen car pa kar z vilico user posted image . Tudi Maks je danes zelo mirno spal in potegnil celo do pol osmih. Kar nisem mogla verjeti, da je zunaj sijalo sonce, mi pa še v postelji.

mišk, uživaj v nosečnosti še naprej. In upam, da se ti kmalu pridružim user posted image .

Midva z Maksom in moja sestra smo bili danes v Arboretumu in je bilo res idilično. Ful toplo in jesenske barve. Piško je bil tudi blazno navdušen nad ribami in racami, ga-ga pa še ne znamo. Pravzaprav zadnje čase uporablja samo še ma-ma, ampak za čisto vse priložnosti user posted image .

Jernej, še eno nočko in še ti malček postaneš user posted image .

(odgovor članu mišk)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Desetke007
2.11.2008 20:07:59   
VANILI
anžeuser posted image , oskaruser posted image ,anetauser posted image , tjašauser posted image - vsem želim vse najboljše in najlepše, kar lahko človek zaželi malim korenjačkom in korenjačkicam, ki tako smelo in zanosno korakajo naprej po svojih poteh. upam,da ste lepo praznovali in da ste mamice zdaj ponosne na svoje malčke in malčice. ja  itak!!!user posted image

_____________________________

The only man who had his work done by Friday, was Robinson Crusoe.

(odgovor članu mama06)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Desetke007
2.11.2008 20:11:21   
mama06
IZVIRNO SPOROČILO: majoli


Jernej, še eno nočko in še ti malček postaneš user posted image .



Ja, ob tej uri sem ravno legla v pordnišnici na porodno posteljo in čakala na prvi popadek, drugi,.... Ampak kaj, ko ni bilo nobenega do jutra, ko sem ob 6.uri dobila umetne in potem sva z dragim debatirala o vsem možnem, okoli 11 sem ga hotela poslat jest, pa se nisva mogla uskladit, kam naj greuser posted image user posted image in ker je tako dolgo trajalo, so umetni popadki bili čedalje hujši in tako je ostal brez hrane. Ob 13:30 nekje sem klicala za epiduralno, kot smo bili dogovorjeni, pa ni bilo na razpolago nobenega anastezista, kljub temu, da je bila sobota, tako da sem trpela do konca, do 15:54, ko je na svet "priletel" Jernej, najlepša štručka na vsem svetuuser posted image user posted image . Velika zahvala gre dragemu, ki me je v najhujših trenutkih bolečin miril in božal, ter pomagal, da sem zbrala še zadnje moči, da se je mali lahko spoznal z zunanjim svetom. user posted image

Klaudia držim pesti, da bo kmalu mimo in da te neha bolet in kuhatuser posted image

(odgovor članu majoli)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Desetke007
2.11.2008 20:14:48   
mama06
mišk naj bo nosečnost čim lepša user posted image

VANILI ja končno si spet med namiuser posted image user posted image user posted image

RD - smo danes praznovali s kolegi in domača torta, ki je bila dietno pripravljena, in sem dejala, da se lahko z njo samo slikajo, za jest pa je ne dobijo, ker po mojem mnenju naj ne bi bila dobra, je bila baje ena najboljših, kar so jih jedliuser posted image user posted image user posted image . Jutri pa še s starši in naš dojenček bo postal malčekuser posted image

(odgovor članu mama06)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Desetke007
2.11.2008 20:15:58   
VANILI
žal nisem utegnila podrobno vsega prebrat, pa tudi danes bom telegrafska, ker grem pospravljat, moja2 otroka spita, moj pa je službeno v Atenah in bom celteden samohranilka. Saj bo šlo, ampak ga vseeno pogrešamuser posted image .

uspela sem ujet par stvari, tako da bi jih vprašalaa ali pokomentirala:

trak med nogami:za kaj za božjo voljo točno se gre??!! vse živo mi se plete po glavi....

finančna kriza: no tudi mi2 nisva izjemi. jaz dobim okoli 1000evrov, od tega sva z mojim zmenjena, da plačam stroške (vse plus moj mobi, kar znese okoli 200evrov), pa vrtec za Živo, kar je 150 evrov, ostalo kar spuhti, plačujem še za hrano, pa ostalo, kar sproti prode, pa vedno kaj pride. Moj ima višjo plačo, a ima ful kredita (še 8 let) zaprizidek, pa še en kreditek za 2 leti, pa vsa živa zavarovanja pa sploh ne vem kaj še vse, tako da naa ne uspe sicer glih kaj prišparati, česa blaznodragega si pa tudi ne privoščiva. Denar gre za hišo - npr. zdaj bo treba zamenjat peč, pa kurilno olje vsake tok časa, pa okoli hiše še... da ne govorim o prenovi starega dela hiše, ki naju čaka, kar pomeni ogromna strehs, vsa okna v tistem delu, radiatorji, tla, stene, fasada... jao bože miliuser posted image . je pa res, da moj popoldne še dela neke načete okoli, tako da je kak dodatni denar, da si lahko privoščimo kake mini počitnice, kot smo si jih ta tden. In je bilo lepo, tako da pol se malo pomirim, ko sem včasih jezna, ko rpavim, da samo dela skos...





_____________________________

The only man who had his work done by Friday, was Robinson Crusoe.

(odgovor članu VANILI)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Desetke007
2.11.2008 20:20:56   
VANILI
še nekaj sem hotela pokomentirat, pa mi je trenutno ušlo.

no, v glavnem, na morju smo bili zunajskoraj v kratkih rokavih, jaz sem se hodila "zdravit" v energetski centeruser posted image , plavali smo in čoftali v bazenih, teo se je drugi dan pozdravil, živa tudi, tako da je dejstvo, da moramoit živet n morje. samo moj mora še to spregledat, pa bouser posted image .

po tem, ko mali žabo moj skoraj 14 dni ni jedel ničesar, samo se dojil, a ko sem mu pokazala hrano, se mu je dvignilo, čepa žeje kajjedel, pa je čez par minut vse zbruhal, je dobil pred 3 dnevi tak slonovski apetit, ko bi pa samo jedel. kar trese pa se, ko zagleda grozdje in mandarine. včeraj sem ga zvagala - ima 11,2 kg, po višini pa okoli 80 cm, posvetovalnico mava pa v torek.

Tako sem srečna, da spet je. uf, kaj mi mar plača 2000 evrov, ko so moji otroci bolni... in kaj mi mar denar - tako sem srena, ko sta zdrava!!! ja, zdravje, največ, kar imamouser posted image . premalo se tega zavedamo.

bom probala dat kako fotko gor z dopusta..

zdaj pa moram šibat - imam priliko, da pospravim vse, ker zgleda kot da bi nas oropali.

vas še pol preberem kaj.

< Sporočilo je popravil VANILI -- 2.11.2008 20:21:47 >


_____________________________

The only man who had his work done by Friday, was Robinson Crusoe.

(odgovor članu VANILI)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Desetke007
2.11.2008 20:23:03   
VANILI
aja, lane31 - ko si pisala o aneti. jaz te 100% štekam in napisala bi isto, kot tiuser posted image

_____________________________

The only man who had his work done by Friday, was Robinson Crusoe.

(odgovor članu VANILI)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Desetke007
2.11.2008 21:25:26   
lane31
user posted image user posted image user posted image nočko........vstajanje ob 5h ,odhod 10 do 6h z otročkom vred user posted image joj je meni bilo to leto najlepši čas mojega življenja

Klavdija.......ajajaj se je nagrmadilo na tebe user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Dona........saj ne zameriš,če sem ti icibini fauš user posted image

Vanili.....super,da ste se uštimali user posted image uhice so zdaj čisto ok ?


_____________________________

Ko te bom poljubila za lahko noč,
te bom še tesneje
in še malo dlje stiskala k sebi.
Takrat se bom zahvalila Bogu zate.
Ničesar drugega ga ne bom prosila,
kot le za še en dan s teboj...

(odgovor članu VANILI)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Desetke007
2.11.2008 21:30:23   
mama06
Punce, koliko še nas je doma? Ker sedaj pa se mi zdi, da res že vse delate, ane? Alina_alin, ti še imaš menda 14dni dopusta, če se ne motim.

lane31 želim ti miren in nestresen preskok v službouser posted image

(odgovor članu lane31)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Desetke007
2.11.2008 21:37:55   
VANILI
lane31, a ti pa prvič v službo?? srečno, pa naj ti hitro mine službeni dan, da boš lahko čim prej objela svojo pikico malo!!!
ja, ušeska so se čisto  pozdravila, sicer pa mamo v torek kontrolo. Saj gnoj je dejansko tekel samo prvi dan ab, potempa kot da ni bilonič... zdaj pa vedi...

mama06, sem prebrala tvojo porodno zgodbouser posted image

facebook - jaz sem se odlogirala. vas bom raje brala tu ali preko prvat mejlov. mi ni več sedlo, preveč ljudi... mi ni všeč enostavno, niem tak tip.

zdaj pa med pospravljanjem gledam en luštn film na popu. pravzaprav pospravljam med reklamami. do zdaj so bile ene same.user posted image

_____________________________

The only man who had his work done by Friday, was Robinson Crusoe.

(odgovor članu mama06)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Desetke007
2.11.2008 21:41:20   
mama06
IZVIRNO SPOROČILO: VANILI


mama06, sem prebrala tvojo porodno zgodbouser posted image




To je samo na kratko, ker podrobnosti so bile preveč bolečeuser posted image . So pa pozabljene in bi takoj šla še enkratuser posted image

Sedaj pa jem neglutensko, brezjajčno in brezmlečno torto, ki je resnično izpadla zelo dobro. Pred tem pa sem pojedla kar je ostalo od narezkauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu VANILI)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Desetke007
2.11.2008 22:10:10   
sanwebdra
Klaudia, a ti pa lekadole štepaš poleg AB??? A je to dovoljeno??? Hitro se pozdraviuser posted image , za križ pa ti naj da osebna zdravnica napotnico za ortopeda - glede na tvojo višino bi na tvojem mestu bila pozorna na obrabo/sesedanje diskov ...

Lane31 in vedra, čim manj boleč vstop v delovni svet in čim manj stresno ločitev od svojih malčkov ... ne pozabita, vajin nemir čutita tudi onadva, torej brez joka in pogumno!user posted image

Vanili, super, da ste se pozdraviliuser posted image . In bravo mali jedec ... user posted image

Mišk, dobre vibracije tudi v tvojo smer!

Moram še nekaj dodat o copatkih! Julija se je pri vstajanju začela opirati na notranjo stran levega stopala mojemu popravljanju navkljub, zato sem urgirala in ji nabavila Cicibanove copatke. S katerimi veliko bolj kontrolirano vstaja, tudi veliko bolj stabilna je in si občasno celo upa spustiti oporo ter naredi nekaj samostojnih korakov. Tako da so kanadski copatki zaenkrat na strani, pa bodo v uporabi takoj, ko bo popolnoma stabilna in samostojna.

Pa še enkrat ŠTAJERKE;
srečanje, v soboto 08.11.2008 ob 09.30, kraj ???
prijavljene:
1. sanwebdra
2. teka

_____________________________

Ko te dete vpraša, čeprav nikoli nismo doma imeli prižganega Big brotherja: "Mami, si jedla sir?"



(odgovor članu mama06)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Desetke007
2.11.2008 22:13:33   
VANILI
copatki: ne vem,če sem že napisala, ampak tudi pri nas ne pridejo več v poštev tamehki, so se tok zlizali, pa nekam na noetr začelivihati, sem pa kupila superfit, ko so ful fajn, pa všeč m je mišek na podplatu, da ga skos gleda...

mene pa jezi ženska na filmu, ko se pusti **** enemu tipu, ko se igraačka z njo... cepec... ne vidi pa sostanovalca, ki jo ima rad.. mah saj do konca flma bosta zihr skupi... kok mi paše gledat take neobremenjene, čeprav predvidljive in plitke romantične filmčke...user posted image

_____________________________

The only man who had his work done by Friday, was Robinson Crusoe.

(odgovor članu sanwebdra)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Desetke007
2.11.2008 22:15:44   
2ursae
kulturni izleti: ma ne vem, ej, jaz ne vidim svojega Anžeta, ki ni nek pohodnik, tavat med zgradbami in vzdihovat ob lepotah renesanse user posted image . Ni tak tip ... še ene deset let trde vzgoje, pa ga morda omehčam user posted image .

klaudija, šit no, eno user posted image  zate, drž se user posted image

mama06, lepa zgodba user posted image . Si pa ne predstavljam, kako ti je uspelo skup spravt neglutensko, brezjajčno in brezmlečno torto user posted image , bravo, sem kar firbčna, kakšna je. Ja, res, kakšna pa je, mislim kakšnega okusa? A je lahko čokoladna, al je sadna ... ?

a kaj spremljate debato "velike družine"? Joj, je to lepo brat user posted image , ena ima deset, pozor, deset otrok - 5 v šoli in 5 doma ... 5 doma, vau - glede na to, da gre otroček s 6. leti v šolo, jih ima najbrž ful v malih presledkih, ali pa so dvojčki, trojčki ...

_____________________________

moj 3-letni otrok na morju, navdušeno in razneženo opazuje mravlje: "iii, mravljica! Nosi drugo speštano mravljico!"


(odgovor članu mama06)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





BLOG: Kaj storiti, ko je otrok frustriran?
Konflikti in frustracije so neizogiben del medčloveških odnosov, še posebej, ko nas več ljudi živi tako zelo blizu kot v...
Otroci naj bodo bosi
Hoja brez čevljev je najbolj naravna in primerna za otroke, zato naj bodo ti čim večkrat bosi. Malo stopalce se namreč n...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?