|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Dilema - vaše mnenje
29.6.2008 21:02:11   
natasarobi
Oj! Zanima me vaše mnenje.

Situacija: Trenutno sem brez službe in iščem novo službo. Predkratkim sem bila ne enem razgovoru za delovno mesto, ki je drugačno kot tisto kar sem delala prej. To delovno mesto za katerega sem bila na razgovoru bi lahko rekla, da je dream job. Izkušnje za to delovno mesto imam delne, vem, da bi se morala še marsikaj naučit, ampak bi se z veseljem.

Istočasno so omenili, da bodo nekoga rabili za delo, ki sem ga počela v prejšni službi. To delo je zelo specifično, kar pomeni, da zahteva posebna znanja, ki niso ravno zelo iskana. Ravno zato, ker sem si želela novih znanj in novih izkušenj sem tisto delo pustila, vmes sem bila nekje pa se ni obneslo. Na razgovoru sem rekla, da bi se rada naučila kaj novega in da ne bi ravno več delala tisto kar sem, ker potem lahko to delam do penzije (no tega nisem ravno tako povedala). Sedaj pa sem dobila 'moralnega mačka'. Počasi razmišljam ali sem ravnala prav oz. razmišljam, da če me ne bi izbrali za del.mesto na katerega sem šla na razgovor, da bi se ponudila za drugo del.mesto, kljub temu, da sem na razgovoru rekla, da tistega pa ravno ne bi več delala.

Sedaj sem v dilemi - ne bi rada izpadla, da se nekaj zmišljujem. Vem kaj bi rada, ampak kaj če tega ne morem dobit. Pozabiti na svoje želje in sprejeti usodouser posted image

Mogoče je cel post mal zmeden, zmedene so tudi moje misli,... No, bom pa dala še kakšno pojasnilo, če bo treba.

Kaj bi storile ve???
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Dilema - vaše mnenje
29.6.2008 21:21:23   
Sibil_
Če4 si lahko privoščiš čakat na dream job ga čakaj, če ne pa psrejmi kar ti ponudijo.

_____________________________

Moja dva srčka:

angelček Patrik - 13.10.2004 - 05.04.2011
Lukas - 28.02.2007

(odgovor članu natasarobi)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Dilema - vaše mnenje
30.6.2008 9:13:47   
Ursa vzajemci.com
Če ne dobiš službe, za katero si se prijavila, se probaj zmenit za drugo. Vseeno pa išči naprej, in si poskušaj dobiti "dream job". Ker če z delom ne boš zadovoljna, se bo to poznalo tudi ob prostem času. Zaključek: celo svoje življenje boš nezadovoljna in to nezadovoljsvo boš hote ali nehote prenesla tudi na svojo družino, kar pa bo, verjemi, negativno vplivalo na vaše odnose.
Za sprotne potrebe delaj pač, kar bo na voljo, ne obupaj pa pri iskanju. Pa veliko sreče user posted image !

(odgovor članu Sibil_)
Neposredna povezava do sporočila: 3
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?