|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Verjetno bom ostala brez službe...
26.6.2008 11:24:52   
Mlada mamica
Mam eno težavico(če lahko tak rečem)...in sicer sledeče me zanima,pa prosim če mi malo svetujete in povete kak je glede tega...

4 mesce nazaj sem menjala službo,in pol mesec dni kasneje ko sem nastopla v novo službo,sem zvedla da sem zanosla,to takoj povem šefu,ker se mi je zdelo brezveze da nekaj skrivam pa lažem in se pretvarjam!(Šef je reko da to kao nebi smelo vplivat na pogodbo,ki jo mam do konc Avgusta)!Delam v proizvodnji,kjer je zaposlenih okoli 1000 ljudi!Delavce pa tak odpuščajo,pa jemajo zraven,pa take finte,dela pa je ogromno drugače,pa še dela se podaljšano non stop in še nočne(nočne jaz po novem zaj ne delam več)!
v proizvodnji je 35 do 40 stopinj,pa če verjamete al ne...dela se za mašini,ki imajo 300 stopinj in teh je v hali 20,tak da pol ni čuda da je tak kak je...
Zanima me sledeče,mene tak po vsej verjetnosti ne bodo vzeli več naprej(že zarad tega,ker sem noseča...ostale delavce odpuščajo,ker je baje višek...)in pol mam jaz decembra komaj porodniško?Kaj je v tem času od avgusta do decembra?Kaki dohodek dobim,če sploh ga?In kaj je pol z mojo porodniško?Prosim lepo za nasvet,ker nimam pojma kaj naj naredim,naj grem na bolniško,ker v taki vročini nebom mogla delat,pa še odpustli me bojo po moje...)user posted image KAJ NAJ???Hvala že v naprej....

_____________________________

Bodi to kar si in ne to kaj si želijo drugi!!!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Verjetno bom ostala brez službe...
26.6.2008 11:30:06   
anetka
Boš dobra da boš zdržala v takih razmerah s trebuhom.

Ko ti poteče pogodba se prijaviš na zavodu za zaposlovanje, tam dobiš neko nadomestilo, za porodniško pa potem urejaš na Centru za socialno delo.

(odgovor članu Mlada mamica)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Verjetno bom ostala brez službe...
26.6.2008 11:30:36   
Anonimen
Pred to službo si bila kdaj zaposlena?

(odgovor članu anetka)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Verjetno bom ostala brez službe...
26.6.2008 11:31:56   
Mlada mamica
Pred tem sem bla zaposlena ja...
Pa dobim pol porodniško,čeprav nisem delala do porodniške?

_____________________________

Bodi to kar si in ne to kaj si želijo drugi!!!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Verjetno bom ostala brez službe...
26.6.2008 11:41:37   
nejcko
Če si bila zaposlena vsaj eno leto, ti pripada 3-mesečno nadomestilo  na zavodu (70% povprečja  zadnjih 12 mesecev), potem, ko boš nastopila porodniško, pa ti bodo tudi zrčunali neko povprečje - če si bila v zadnjih 3 letih vsaj eno leto zaposlena, boš dobila malo boljšo porodniško kot samo tisti minimum, ki ga načeloma dobijo nezaosleni in študenti.

(odgovor članu Mlada mamica)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Verjetno bom ostala brez službe...
26.6.2008 11:51:04   
Mlada mamica
O hvala lepo!Sem bla zaposlena neprekinjeno ja!Pa zaj še te morem tudi kake papire nest na podjetje,kjer sem delala prej,al samo zdaj od te?user posted image

_____________________________

Bodi to kar si in ne to kaj si želijo drugi!!!

(odgovor članu nejcko)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Verjetno bom ostala brez službe...
26.6.2008 12:14:42   
nejcko
Glej, na tvojem mestu bi jaz naredila tako: poskusi iti na bolniško, ko ti bo potekla pogodba za določen čas, ti je verjetno ne bodo podljšli, takrat se pojdi prijavit na zavod in ti bodo vse razložili. Ker boš na bolniški, obstaja verjetnost, da boš prejemala bolniško naprej do porodniške in ti bo 3-mesečno denarno nadomestilo mirovalo, dokler ga ne boš potrebovla - lahko ga boš npr. koristila po preteku porodniške, če ne boš imela nove službe.

torej, poskusi si dobiti bolniško vsaj do izeka pogodbe, potem pa boš videla, kako se bodo stvari obrnile. Na zavodu za zaposlovanje so ok in te bodo naprej usmerjali, bodi brez skrbi.

(odgovor članu Mlada mamica)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Verjetno bom ostala brez službe...
26.6.2008 12:21:58   
Noel
Sem ti poslala zs.

(odgovor članu Mlada mamica)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Verjetno bom ostala brez službe...
26.6.2008 12:56:09   
Mlada mamica
Hvala nejcko!Zaj sem tak šla prvi teden na bolniško za naslednji teden pa naprej pa bo verjetno kar tak ostalo,ker v takih razmer žal nisem sposobna delat!Bom pa šla definitvno na zavod saj se pozanimat prej malo in bom se potem tudi lažje naprej odločla!Hvala!

_____________________________

Bodi to kar si in ne to kaj si želijo drugi!!!

(odgovor članu Noel)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Verjetno bom ostala brez službe...
26.6.2008 13:08:34   
tejkooo
       

< Sporočilo je popravil tejkooo -- 26.6.2008 13:13:54 >

(odgovor članu Mlada mamica)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Verjetno bom ostala brez službe...
26.6.2008 13:13:58   
Mlada mamica
Ne ne delam v tem podjetju(nevem niti kaj pomeni)!user posted image

_____________________________

Bodi to kar si in ne to kaj si želijo drugi!!!

(odgovor članu tejkooo)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   [Brisano sporočilo]
26.6.2008 14:16:34   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu nejcko)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Verjetno bom ostala brez službe...
26.6.2008 21:56:27   
Mlada mamica
O hvala res za nasvete...saj pravim,kot ste svetovale sem tud sama mela namen po takem postopku začet in delat v tej smeri....zaj bom ostala doma,da si razrešim malo te stvari pa da vidim kak res glede tega pametno naprej...si bom v glavnem vzela čas in šla od zdravnice do ginekologinje,itd;bom pa vam javla v vsakem primeru kak bom rešla(nasljednji teden)!
Hvala vam vsem zaenkrat!user posted image

_____________________________

Bodi to kar si in ne to kaj si želijo drugi!!!

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Verjetno bom ostala brez službe...
30.6.2008 14:11:42   
Mlada mamica
če še kjera prebira zaj to temo(da se javim)...
danes mi je zdravnica rekla to varjanto,da naj grem v bolniški staleš(komisijsko bolniško)in da prvi mesec ma firma z mano samo strošek,potem pa več ne in da bi se probala zmenit,da bi me vzeli do porodniške,da nebi imela prekinitve....bom vidla kaj bo ju3 rekla ginekologinja...


_____________________________

Bodi to kar si in ne to kaj si želijo drugi!!!

(odgovor članu Mlada mamica)
Neposredna povezava do sporočila: 14
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?