|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   skladi in zavarovalnice
23.6.2008 15:17:12   
snake
povejtemi, kaj mislite o tem ali je to potegavščina????jaz menim da ja!

rada bi prepričala fanta naj rajši varčuje na banki ali na pošti, ker sama sem pri kd group izgubila že nekaj denarja in fant pri grawe tudi, zdej pa hoče novo polico sklenit s triglavomuser posted image


_____________________________

življenje je lepo
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: skladi in zavarovalnice
23.6.2008 15:19:14   
Freycha
snake kako pa to, da si izgubila?

najstarejši svetovni sklad obstaja od 1873..... pa še vedno ima folk denar notri.......

(odgovor članu snake)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: skladi in zavarovalnice
23.6.2008 15:25:21   
Anonimen
Kako to misliš si izgubilauser posted image

In kaj naj bi bila potegavščinauser posted image


< Sporočilo je popravil karin24 -- 23.6.2008 15:26:07 >

(odgovor članu Freycha)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: skladi in zavarovalnice
23.6.2008 15:30:13   
Ancy
Ni potegavščine....... sam to je mišljeno za dolgoročno varčevanje, par desetletij, ne pa da daš dons notr jutri ven.... se pač na dolgi rok obrestuje...
Jaz mam od konca OŠ nekaj notri sam zdej use tok pada.... pa me že ful ma da bi ven uzela sam mi zmeri oči reče da je to neumnost, ker to nesmeš gledat od dons na drugo leto ampak za 5-10 let naprej (vsaj!!!)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: skladi in zavarovalnice
23.6.2008 15:43:35   
Anonimen
ampak za 5-10 let naprej (vsaj!!!)


vsaj ja!

To ni kratkoročno varčevanje.

(odgovor članu Ancy)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: skladi in zavarovalnice
23.6.2008 15:47:03   
Anonimen
povejtemi, kaj mislite o tem ali je to potegavščina????jaz menim da ja!


Zakaj pa mislis, da je potegavscina?

(odgovor članu snake)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: skladi in zavarovalnice
29.6.2008 12:50:23   
Haro
tukaj se prijavi na svetovanje,, http://www.vem-nalozbe.si/si/prijava_na_svetovanje/

očitno potrebuješ pomoč..

(odgovor članu snake)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: skladi in zavarovalnice
30.6.2008 8:54:29   
Ursa vzajemci.com
Praviš, da fant želi varčevati, oba pa imata že sklenjeno naložbeno polico. Zakaj bi torej fant rad sklenil novo polico? Če mu gre izključno za varčevanje, je gotovo boljša rešitev, da varčuje v vzajemnih skladih. Seveda gre ponovno za bolj tvegan način varčevanja, ki donose prinaša na daljši rok, ne iz danes na jutri. Na borzi so namreč obdobja, kot je ta, v katerem se trenutno nahajamo (obdobje padcev), nekaj povsem normalnega. Na koncu je potrebno gledati donos npr. desetih let. Vprašaj kogarkoli, ki ima denar v skladih že 10 let. Mislim, da nihče nima izgube oz. imajo precej večji donos, kot bi ga imeli, če bi denar varčevali na banki.
Ker na vem, kakšne so vajine želje oz. potrebe, je zelo težko svetovati kaj več. Se strinjam, da je najbolje, da se zglasiš na kakem svetovanju. Za svetovanje in ostala vprašanja se lahko obrneš na info@vzajemci.com, kjer dobiš informacije o vseh vzajemnih skladih, ali na info@zavarujte.si, kjer dobiš informacije o skoraj vseh zavarovanjih na slovenskem trgu. Naj pa še poudarim, da z bančnaimi varčevanji ni nič narobe,  le manjši donos prinašajo, donos pa je marikdaj manj pomemben kot pa miren spanec  ;)!

(odgovor članu Haro)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?