|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Februarčice - 3.del
25.12.2007 20:55:07   
MetiLu
Punce evo nas user posted image  user posted image  user posted image  smo že v tretjem poglavju user posted image  user posted image  user posted image

Jaz sem bila pa danes res pridna, sem kar nekaj diplomce naredila. Še dva poglavja imam, potem se pa začne žurka z viri in oblikovanjem user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  se bom zdele mal nasmejala na ta račun, ker čez par dni bom samo še piz**** user posted image

_____________________________

12. Februarja ´08 je na svet prikukal moj zlati fantek Janez

8. Julija ´11 pa je dobil sestrico Izo in postal ponosni veliki brat
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Februarčice - 3.del
25.12.2007 21:33:10   
dolenjka
Ja user posted image , pa sem mislila da bom jaz 3. del odprla user posted image  Meti, bejž diplomo pisat, pa ne straš tle na RRju user posted image
Si sama pa ti je mal dolgcajt, a ne?? user posted image

Uf, jaz pa prežrta in tko tko tko zmatrana, da grem zdejle mal na kavč, čez eno urco pa v zgornje sobane in vodoravno. Tko utrujena pa še ne. Me pa res trebuh boli, verjetno se je nabralo, al sem šele danes orng delala user posted image  Kosilo za 6, pa še lase oprat, tuš, pospravljanje... No, vse je super uspelo in zdej si zaslužim počitek, a ne?

No, čveklajte pridno, da nas še v tem delu zaprejo, pol gremo pa lahko rodit user posted image  user posted image  user posted image

_____________________________

24.2.2008 je pokukala na svet moja sreča, mala deklica Tara! 28.9.2009 se ji je pridružil še lepotec Maks in zdaj je moja sreča popolna!

(odgovor članu MetiLu)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Februarčice - 3.del
25.12.2007 21:35:42   
larisa
Oooooo, trojka je pred nami user posted image user posted image user posted image
Meti si imela čast da jo odpreš user posted image . To pa zato, ker si pridna in diplomco na praznike delaš!

Midva sva se prisvaljkala domov, z zelooo polnimi želodčki in zdej se greva malo pomuckat, pa preverit če je kaj božičnega na TV...

Lara, čuvaj se ...user posted image držim pesti, da bo vse OK (itak da bo), ampak da boš lahko doma in ne v P.!!

(odgovor članu MetiLu)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Februarčice - 3.del
25.12.2007 21:36:55   
*Naja
Uuuuuuu, 3.del!!! Bravo za nasuser posted image user posted image user posted image

Kaj vse tolk jamrate, da ste s tehtnico skregane.....user posted image Zdej se moremo spoprijateljit z njo, ker se mi zdi, da bo zadnja 2 meseca kr letelo gor z našimi kilcamiuser posted image . Jst sem po treh dneh bolnice prinesla eno dobro kilco več domov.

Grem zdej na čokolino, da se ji ne zamerimuser posted image .
Ve pa pridno klepetajte, da še ta del zaklenejouser posted image .


_____________________________

"Čim bolj izkoristi sleherni trenutek tistih prvih mesecev- nikoli se ne bodo vrnili!"

(odgovor članu dolenjka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Februarčice - 3.del
25.12.2007 21:38:14   
*Naja
Še to....hvala vsem za spodbudne besede. Sj bo vse ok...naša pikica je tolk divja zadnje dneve, tako da mislim, da se ji prav lepo godiuser posted image .

_____________________________

"Čim bolj izkoristi sleherni trenutek tistih prvih mesecev- nikoli se ne bodo vrnili!"

(odgovor članu *Naja)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Februarčice - 3.del
26.12.2007 8:08:47   
pina-1
jutro ČVEKE!!!user posted image user posted image user posted image
pa smo še šred novim letom odprle 3 del.user posted image user posted image

vidim, da je zadnji božič v taki zasedbi pri vseh potekal kar vredu. mi smo na božični večer vsi trije kar lepo zadrnjohali, smo pa zato včeri pri moji mami kar fajn jedli in se pošteno najedli -  sem zarla oči za cuker dieto včeri. Pa saj sedaj dolgo ne bom več jedla, pohanega in vsega ostalegauser posted image  seveda je dan minil v odpiranju daril. PRedvsem Mia je bila z božičkom zelo zadovoljna: je tolkio stvari prinesel, da je polno dela za naslednjih par dniuser posted image user posted image user posted image . mene je pa božiček obiskal zvečer in mi prinesele mmmmmmmmmmmm fino fino JOTICO. ŽE dolgo ne tako dobre. user posted image  ne vem ali naj se božičku zahvalim ali mojmu tatiju, ki je z mojim možem kar pošteno in pridno praznil flaše vina... user posted image user posted image  bistvo da je bilo dobro....user posted image user posted image

suzika moja zlata, tale tvoj dedc pa res ne pozna limitauser posted image user posted image user posted image user posted image . Upam, da si ga za božič prijetno presenetila in nisi nič skuhala...naj mu malo po želodcu kruli hudič od dedca.user posted image user posted image user posted image user posted image  
sem pa tudi jaz malo na mojga jezna, ker pravi da me ne pusti v Ljubljano v četrtek v takem stanju in to samo z avtomuser posted image user posted image user posted image user posted image  JE bil včeri in predvčerajšnjem ur nebes zaradi tega... Tako da mene žal ne bo. NE da se mi kregat z njim in pol še en mesec met noso ve po hiši. MEni je žal. JAz bi vas z veseljem rada spoznala in vas razveselila s mojim kruhekom, ampak kaj naj nardimuser posted image user posted image user posted image user posted image  Sem mu pa rekla,d a ko trebuha ne bo več, da me ne ustavi niti buldožer,d a bi šla k vam na čvek... Je pa reku, da takrat ne bo grdega vremena in snega in tralalalalalalaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.

lara tebi pa želim vse dobro in da bi se tvoje težave čimprej rešile, da boš tipi topi do februarja, ko pride tvoj sonček na svet.

evo moj gospod se je dvignil...grem zdej z njim kavico spit.


< Sporočilo je popravil pina-1 -- 26.12.2007 8:13:42 >


_____________________________

Grrrrr... kako bi bilo lepo probleme reševati s spanjem :((((

(odgovor članu *Naja)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Februarčice - 3.del
26.12.2007 8:15:59   
Marusah
Dobro jutro...

Ooooo, danes sem pa prva user posted image  Končno sem uspela prit do računalnika user posted image  Smo se cele praznike potepali. Upam, da ste vse lepo preživele božični večer in božični dan!

Moj dragi in otroci so se šli smučat na pohorje, midva z user posted image  pa imava končno računalnik zase user posted image .

Za jutri še velja srečanje?  

_____________________________

"Don´t warry be happy!!!:))"

(odgovor članu *Naja)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Februarčice - 3.del
26.12.2007 8:18:00   
Marusah
Na, pa si me Pina prehitela user posted image . Me dva dni ni blo na RR pa sem vas že iskala kje ste user posted image .  Pol sem pa vidla, da smo že na 3. delu user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Don´t warry be happy!!!:))"

(odgovor članu Marusah)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Februarčice - 3.del
26.12.2007 8:42:57   
MetiLu
Dobro jutro!

Dolenjka, šlik šlak korenček user posted image  user posted image  user posted image  Sem včeraj čist padla v diplomco, sem jo še sanjala user posted image   in zdej nadaljujem. Tko da sem res skoz čekerala, če je katera gor na čveku, pa ste mi dale mir user posted image  user posted image .

Lara, o kilcah res ne bi user posted image , jaz sem že na +11. Jest ne vem kaj je to, zdej pa že vsak dan več pokaže user posted image  Moj se mi smeji, da ga bom kmal dohitela in če bo šlo tko naprej, ga bom res user posted image

Jutri je srečanje. Prilagam kopijo posta:
Seznam nosečk za srečanje decembra:

MetuLu, Dolenjka, Ella, Bamby, Lillchy, Pina-1, Vrtnica, Janey, Mlavla, Srečka nosečka, Nuka, Suzi, Itata, Marusah, Anariya, Lara76, Bajsa, Misar

A sem še kakšno spustila?
Februarka ? 
Katka ? 
Lanchy ?
Polonca ?
Sayuri ?
Anandrej + žena  ?

Lokacija: Kaval Club - Brod http://www.bid.si/kaval/mapa.php]http://www.bid.si/kaval/mapa.php
Termin: četrtek 27. 12.2007 ob 11.30 se začnemo zbirat, da bomo ob 12.00 že lahko kej naročile  da bo kuhar zalaufal user posted image

Rezervacija je narejena za 20 nosečk user posted image , žal pa vidim, da nekaterih ne bo. Jaz vam oprostim, ker se tudi meni v tem vremenu ne bi dalo daleč vozit. Pa nerganje možekov tudi zastopim.
Vseeno upam, da pridete v čimvečjem številu. Da me ne bodo v gostilni linčali, ker so morali toliko pogrinjkov naštimat, pol bomo pa tri za mizo sedele user posted image  

Tko, da danes še sporočite, katera pride in katera ne.

_____________________________

12. Februarja ´08 je na svet prikukal moj zlati fantek Janez

8. Julija ´11 pa je dobil sestrico Izo in postal ponosni veliki brat

(odgovor članu Marusah)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Februarčice - 3.del
26.12.2007 8:49:12   
MetiLu
uuuuuuuuuuuu, jest že vem kaj bom jedla jutri user posted image  user posted image  user posted image  Sem si jedilni list ogledala user posted image  user posted image  (tolk o kilah...)

Dolenjka, a sva midve še zmenjene za prevoz user posted image  se ti oddolžim z eno veliko čokolado al pa bonbonjerco user posted image



_____________________________

12. Februarja ´08 je na svet prikukal moj zlati fantek Janez

8. Julija ´11 pa je dobil sestrico Izo in postal ponosni veliki brat

(odgovor članu MetiLu)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Februarčice - 3.del
26.12.2007 9:03:46   
Februarka08
Dobro jutro souser posted image še iz moje strani...
Spala kot user posted image , hvala bogu, samo neke čudne sanje se mi prepletajo po glavi zadnje dni... Take nesmiselneuser posted image .
Sem pa že po zajtrku (polna skleda čokolešnikauser posted image ), zdej pa čakam na alelujo, sam jo pomoje nam dočakalauser posted image . Bolj slabo poje spet zadnje dni...user posted image Meti, tudi moja vaga vsak dan več pokaže, sem na +10kg, kaj šele bo proti koncu praznikov... Raje ne pomislim. Žal tudi mene ne bo na srečanje, ker so se sodelavke odločile, da pridejo jutri na čvek in ogled stanovanja ker me že tolk časa ni v službi...Kot pa pravi Pina, brez trebuha se daleč pride...user posted image
Pridno čvekajte danes, vas kaj preberem, Meti user posted image za diplomco...user posted image


_____________________________

Moja dva škratka:
Larisa, 29.2.2008
Blaž, 15.10.2009

(odgovor članu MetiLu)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Februarčice - 3.del
26.12.2007 9:06:29   
Marusah
Zdej pa samo še upajmo, da nam jutri vreme ne ponagaja!

Jaz pridem, sem si že službeni potni nalog za sestanek z investitorjem v LJ izdala user posted image user posted image user posted image  Tako, da bom jutri cel dan službeno odsotna user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Don´t warry be happy!!!:))"

(odgovor članu MetiLu)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Februarčice - 3.del
26.12.2007 9:36:53   
Janey
Jutrooo
Pa smo preživeli praznike. Glede na pojedine imam vsaj 2 kg več..ampak je vaga šla papa...so praze baterije..tako da hvala bogu ne vemuser posted image user posted image

Meti za srečanje sem se že opravičilauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image tako da me lahko črtaš s seznama...kak mi je žaluser posted image user posted image pa še na službeno pot bi lahko šla z Marusahuser posted image user posted image user posted image user posted image

Lara samo da je vse okuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image . Zdaj pa čuvaj sončece in lepo počivajte doma.
Pinauser posted image user posted image za jotico. Božiček jo je tudi k nam dostavil včeraj zvečer.
Mi smo pa preživeli božič zelo aktivno. Smo šli včeraj na Ribniško kočo in smo hoooodiiiliiii cel danuser posted image user posted image sem bila pridna in delala kilometre. Pa na snegecu je tako lepo. Pa še sonček nas je grel. Tako je bilo lepo, da je bilo kar težko it domov. Meni sploh, lubeku pa tut ko je lahko bordal. Mami pa si je vzela dan za mene in sma hodile. Kak je fino z mojo mami.
Danes naju čaka pa pospravljanje. Potem pa grema malo se družit..že celo večnost nisem videla koga od mojih kolegov...tako da danes popoldan bo dan za to. Zdaj grem pa na zajtrk. Lepo se imejte...se tipkamo kaj.

(odgovor članu Marusah)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Februarčice - 3.del
26.12.2007 9:55:39   
Marusah
IZVIRNO SPOROČILO: Janey


Meti za srečanje sem se že opravičilauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image tako da me lahko črtaš s seznama...kak mi je žaluser posted image user posted image pa še na službeno pot bi lahko šla z Marusahuser posted image user posted image user posted image user posted image




user posted image user posted image user posted image  ...če si premisliš mi sporoči!!! Bencin in cestnino firma časti user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Don´t warry be happy!!!:))"

(odgovor članu Janey)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Februarčice - 3.del
26.12.2007 9:57:10   
Guerina
No, evo mene po dolgi odsotnosti.... Ce se me se spomnite:) Najprej vam želim lepe praznike, upam, da je bil Božič lep in Božiček priden. Meni je prinesel pižamo za po porodu, na kateri so narisane krave, da se se bolj ve, kaj ej moja naloga:) he he he

PINA- kaj pa če bi šle skupaj, misliš, da bi te spustu, ta tvoj? Seveda, če vas lahko pridem tudi jaz pogledat?

V ponedeljek sem pa spoznala Bamby:) sva se znašle skupaj pri ginekologu, škoda, da smo se tako na hitro razšli... moji mat se je še mudilo v štacuno. In pol, ko si mi rekla, še, da si doma za gradom me je stvar še bolj zanimala, ker mam tam nono... Pa je rekla nona, da ne pozna nobene Bamby in mi je opisovala vse mogoce nosecnice okoli, samo niso imele tvojega imena:)Pa bolj, ko sem ji to povdarjala, bolj mi je hotla podturit eno drugo:)

Pina- torej,.če te psti, lahko greva skupaj, če ga skrbi, da moraš it sama...

(odgovor članu Janey)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Februarčice - 3.del
26.12.2007 10:04:58   
Marusah
IZVIRNO SPOROČILO: Guerina

Najprej vam želim lepe praznike, upam, da je bil Božič lep in Božiček priden. Meni je prinesel pižamo za po porodu, na kateri so narisane krave, da se se bolj ve, kaj ej moja naloga:) he he he




user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Don´t warry be happy!!!:))"

(odgovor članu Guerina)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Februarčice - 3.del
26.12.2007 10:21:24   
mami28
Pozdravljene souser posted image !

Sicer vas redko berem, ker ponavadi ne utegnem do neta, potem pa tolk načvekate, da je preveč za brat.

Bi se pa udeležila vašega srečanja jutri. Da vas vsaj v živo spoznam user posted image

Mejte se, pa lep dan!



(odgovor članu Marusah)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Februarčice - 3.del
26.12.2007 10:46:23   
bamby
Živjo vsem!

Pa smo le na 3. delu user posted image . Sem mislila, da bomo že prej, pa je vseeno dobro tudi tako!

suzi, oprosti, ampak tvojega deca bi jaz ene parkrat okol ušes, da bi si zapomnu kaj je naredil user posted image . Pa taka zahvala user posted image user posted image ! Ne razumem jaz takih ljudi, da ne znajo cenit truda okoli hrane. Tudi jaz bi dala predlog, da drugič za meni poskrbi sam in ga tudi pripravi, pol boš pa videla, kako se bo pa on potrudil user posted image .

pina, upam, da se vsaj z guerino zmenita, da prideta na srečanje, drugače pa čisto zastopim godrnjanje decov user posted image .

Meni moj user posted image  ni sicer nič nasprotoval, ampak pri meni je druga štorija. Sinoči mi je namreč Tim zbolel. Je bruhal in je imal vročine čez 39. Danes ni nič boljše, le še driska je dodana, pa bruhal je tudi user posted image . Tako da za na srečanje bom še videla, kakšna bo situacija jutri. Če se stanje ne popravi, potem grem z njim k zdravniku, drugače pa pridem v LJ, če ne pride še kaj drugega vmes user posted image .

(odgovor članu mami28)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Februarčice - 3.del
26.12.2007 11:28:06   
Marusah
mami28 ti samo pridi user posted image user posted image user posted image  Več nas bo, bolj bo veselo user posted image


Bamby bogi Tim! Zgleda, da res nekaj razsaja.... hitro se pozdravita.

_____________________________

"Don´t warry be happy!!!:))"

(odgovor članu bamby)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Februarčice - 3.del
26.12.2007 11:30:44   
dolenjka
Ženske user posted image   kaj je zdaj to? Jaz zrihta ful vreme za jutri, ve pa ena za drugo odpovedujete? user posted image  Pina, a se vašmu mal rola? Sej vreme je čist kul, če bi ble pri men doma zmenjene, bi bla mal štala, ker imamo 10 cm snega in moj že 1 uro kida, da se bom jaz jutri lahko odpeljala user posted image
Suzi, upam, da vaš že drugi dan zapored veselo za jest pripravlja, ker jaz mu vsaj 1 mesec, če ne 2 ne bi nič skuhala, pol boš pa itak rodila user posted image

Meti, prevoz velja, samo za nazaj grede bi blo Suziko za vprašat, če te lahko odloži na poti v NM, ker greva midva z mojim v Domažalski konc preverit, če je pri moji mami kaj božiček nosil user posted image  Bonbonjeri se pa odpovedujem, ker sem včeraj požrla na tone sladkarij user posted image
Midva greva danes na Rudnik v Merkur, kupit sušilca. Danes imajo popuste od 5 - 99 % (žrebaš koliko - lani je moj 100% potegnil, sam je bil račun "samo" 8.000 SIT) in še na gotovino 3%, tko da računam, da bova sušilca dobila vsaj 8% ceneje user posted image  Pol mi pa ne gine ne pranje, ne likanje. Konec izgorov, zakaj nimam torbe za v P naštimane user posted image

_____________________________

24.2.2008 je pokukala na svet moja sreča, mala deklica Tara! 28.9.2009 se ji je pridružil še lepotec Maks in zdaj je moja sreča popolna!

(odgovor članu bamby)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Februarčice - 3.del
26.12.2007 12:02:16   
MetiLu
Mami28 in Guerina, seveda lepo vabljeni na srečanje. A vesta, kje je ta gostilnica?

Babmy, upam, da se Tim čimprej pocajta in da se jutri vidimo. Tale vaš mulček ima pa res smolo s temi boleznimi letos user posted image .

Zdele se je pa nahitro moja mamika oglasila na en čvek, pa sem ji prec bundico zaplenila user posted image . Žal mojih ne zapnem več, ta mi je bila po kot ulita user posted image  user posted image  

Zunaj tako lepo sonček sije, me kar vleče na en sprehod.
Za kosilo si je lubek zaželel rižotko, ampak bo bolj pozno popoldan, ker gre potem v nočno, da ne bo takoj lačen na šihtu. Jaz se grem pa še malo z diplmco ukvarjat user posted image  me kar malo skrbi. Enkrat ko jo preletim mi je čist všeč in sploh uredu, naslednjič se mi zdi pa kar neki user posted image  
Če bom takole pridna, jo bom pa res še do novega leta spisala in poslala v pregled user posted image  Upam, da bo naš mali na toplem še vsaj 3 tedne, da ne bo mami šla s prenosnikom v porodno user posted image

_____________________________

12. Februarja ´08 je na svet prikukal moj zlati fantek Janez

8. Julija ´11 pa je dobil sestrico Izo in postal ponosni veliki brat

(odgovor članu bamby)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Februarčice - 3.del
26.12.2007 12:06:53   
MetiLu
Dolenjka, ni panike, me bo moj prišel iskat na srečanje, ker imava potem tudi midva še opravke. Ti me samo pober, pa tja dostav user posted image

Za merkur mi je pa tud mami omenila, da imajo danes neke popuste. Ah midva nič takega ne rabiva, ti si pa le privošči sušilca, da bo imela Tara frišne cunjice za iz P user posted image  user posted image  user posted image  

_____________________________

12. Februarja ´08 je na svet prikukal moj zlati fantek Janez

8. Julija ´11 pa je dobil sestrico Izo in postal ponosni veliki brat

(odgovor članu MetiLu)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Februarčice - 3.del
26.12.2007 13:24:51   
bamby
Glede Timovega zdravja imamo pa res že od jeseni probleme user posted image . Ma jaz upam, da ni nič hujšega. Zdaj je sicer nekaj pojedel, kar je dober znak. Vročine ne vem, če jo ima zdaj kaj, ker mu najbrž še Lekadol drži, bo pa verjetno proti večeru narasla user posted image .

dolenjka, upam, da bo tvoj dec tudi letos imel srečo pri vlečenju listkov za popust, in da sušilec pripeljeta na dom za 100% popusta user posted image . Midva sva predlanskem tako tiskalnik s skenerjem kupila, vendar nisva imela sreče, da bi potegnila 100%, pač pa le 5%, kar je še vedno boljše kot 0 user posted image .

meti, ti bodi pa le pridna in dokončaj že tisto diplomo, da boš imela enkrat za vselej mir. Sicer pa dober tek ob rižotki user posted image .

Mi smo si danes že zaradi Timovega zdravja privoščili le fižolovo juhico, kar po svoje kar paše glede na vse dobrote čez praznike.

maruša, hvala za lepe želje! Upam, da bodo uslišane tam zgoraj user posted image !

(odgovor članu MetiLu)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Februarčice - 3.del
26.12.2007 13:46:48   
Janey
Marusah žal si nebom premislila, ker imamo punce tako božično srečanje...sem ga htela prestavit, pa žal imamo samo jutri vse časuser posted image user posted image

Babmy
čimprej se pozdravite user posted image
Kosilce že v trebuščku (je tašča naredila lososa in krompirčkovo solatko..njamiii), stanovanje pa pospravljeno in dišeče...stroj pere samo še eno rudno in pol smo FRAJuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Pozabla sem nam vsem čestitat da smo take čveke čvekaste, da smo si že 3 .del pričvekaleuser posted image user posted image user posted image user posted image BRAVO ME.

Tak zdaj sem malo kavč žulit, pol pa šibamo nekam na luft.

(odgovor članu bamby)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Februarčice - 3.del
26.12.2007 14:06:23   
vrtnica76
user posted image za tretji del!Upam,da nas jutri res kr neki bouser posted image .Zdej me pa možek že preganja h kosilu-grem jest.Čavči.

_____________________________

Bistvo sreče v življenju je v tem, da imamo kaj delati, ljubiti in upati.

16.1.2008 se je rodil korenjak Janez.

(odgovor članu Janey)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?