|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Februarčice - 3.del
27.12.2007 19:54:29   
mlavla
oj..se vam še jst mal javljam..jst sem tud še čist polna kot balončekuser posted image user posted image
Bilo je prav luštno klepetat z vami...pa hrana je bila tud zelo dobrauser posted image , drugač se je pa tud meni mal mudilo....tako, da sem vas že predčasno zapustila...upam, da ste imele dovolj denarja, da ste poravnale računuser posted image
Upam, da se še kdaj dobimo na kakšnem "randiju" z našimi štručkami...
zdej pa tud jst šibam mal kavč peglat...user posted image user posted image

_____________________________

Za dežjem vedno posije sonce. :)
Eden je za naju posijal 29.02.2008!
Drugi pa je posijal 22.04.2009 :)

(odgovor članu mami28)
Neposredna povezava do sporočila: 101
   RE: Februarčice - 3.del
27.12.2007 19:59:47   
Guerina
NJoke ste jedle.... mnjami.... MNJAAAAAAAAMI... zdej mi je ze prav žal.... Se sreč, da je mat žlikrofe dala za v Koper...


(odgovor članu mami28)
Neposredna povezava do sporočila: 102
   RE: Februarčice - 3.del
27.12.2007 20:01:28   
mlavla
mami28..poglej na ZS user posted image

_____________________________

Za dežjem vedno posije sonce. :)
Eden je za naju posijal 29.02.2008!
Drugi pa je posijal 22.04.2009 :)

(odgovor članu Guerina)
Neposredna povezava do sporočila: 103
   RE: Februarčice - 3.del
27.12.2007 20:42:38   
Suzi*
Ojla. še jaz se javljam, da sem živa in zdrava SAMA prišofirala domov, pa še to šele ob pol sedmih. user posted image user posted image  Moj pride pa z bratom domov....novoletne zabave.

se javim poznej, tamal me rabi, je v bani......

_____________________________

Vedno imej pred očmi nekaj lepega,
pa čeprav je to le marjetica v kozarcu od marmelade!

(odgovor članu mlavla)
Neposredna povezava do sporočila: 104
   RE: Februarčice - 3.del
27.12.2007 20:48:50   
nizy
Vidim,da ste se danes fajn mele user posted image user posted image user posted image .
Jaz sem z pregleda. Naša user posted image  je v v 14 dneh pridobila 700guser posted image ,zdaj je težka 2690g. Naslednji pregled +ctg čez 2t, 10.1.2008.Pa napotnico za porodnišnico sem tudi dobila. No kmalu bo šlo zares.

(odgovor članu Suzi*)
Neposredna povezava do sporočila: 105
   RE: Februarčice - 3.del
27.12.2007 21:07:04   
ella79
Ja prav fajn smo počvekale user posted image sem domov prišla, eno uro kavč peglala user posted image , potem pa spet na teren in sedaj končno doma.
Vrtnica, angelček že obešen - hvala hvala. 

(odgovor članu nizy)
Neposredna povezava do sporočila: 106
   RE: Februarčice - 3.del
27.12.2007 21:34:37   
Suzi*
Evo me nazaj. mali je v postli, upam, da bo tudi spal.

Ja, res smo se fino načvekale, pa najedle, pa še tako fina sladička je bla user posted image user posted image ...se je blo vredno malo pregrešit. Ful vas je blo vse lepo spoznat, žal mi je edino, ker se nismo prej spomnile na fotkanje. tako da tiste ki ste prej pobegnile, boste žal mal prikrajšane. user posted image
Vrtnica, hvala za angelčka in pecivo. user posted image  Če ga boš spomladi ponovno spekla, obljubim, da se ne bom nazaj držala. user posted image  Pa kot obljubljeno, za spomladanski piknik pri Pini spečem štrudel....ne bom pozabila.
Dolenjka, dolžna si mi še belo kavo, ker sem zadnjič ugotovila, da si ti res ti. user posted image
Meti, tebi je blo pa res videt, da te je papica kar malo zdelala. Al je bil vinček?? user posted image  Pa fajn, da smo še tvojega spoznale.
Babmy, upam, da bo Tim OK. Naj se hitro pozdravi.


Sem pa pol zavila še v Mercatore v Šiški in še par stvari nabavla, šele po eni uri sem pa opazila, da mi je moj poslal sms, da bo šel z bratom iz Lj in da ga ne rabim čakat. Pol sem pač šla.  Sem pa sve nakupila, edino za mojga nisem nobene fine srajce našla za k finim črnim hlačam, tako da to me še čaka jutri.
Sem čist crknjena od celodnevnega pohajkovanja. kavča še nisem uspela nič zlikat, me pa vse kosti bolijo od hoje in sedenja. user posted image  Bo spanček in dormeo pomagal, da bo jutri boljše.

aja.......naš fant je pa prejle ugotovil, da on in oči bi imela bratca, jaz bi imela pa sestrico. user posted image user posted image user posted image  

grem pod tuš, pa vas pozneje še prečekiram.

_____________________________

Vedno imej pred očmi nekaj lepega,
pa čeprav je to le marjetica v kozarcu od marmelade!

(odgovor članu ella79)
Neposredna povezava do sporočila: 107
   RE: Februarčice - 3.del
27.12.2007 22:28:20   
Februarka08
Lepo da ste se tako fino imele, se načvekale in dobro najedleuser posted image .
Nizy, vaša user posted image je pa res že velika... Skoraj toliko je imel moj sosed, ko se je rodiluser posted image . Zdaj bo šlo pa res že zares. Joj, ne me strašit...
Grem v mižule mažule, za mano je tudi kar naporen dan in upam, da bo kaj muckanja, ker ima user posted image jutri novoletno žurko in bo naslednjih nekaj dni zdelanuser posted image .

Nočko, se beremo jutri!


_____________________________

Moja dva škratka:
Larisa, 29.2.2008
Blaž, 15.10.2009

(odgovor članu Suzi*)
Neposredna povezava do sporočila: 108
   RE: Februarčice - 3.del
27.12.2007 22:48:45   
Suzi*
Pinči, kako je blo danes na cuker testu???? Nisi nič na raport prišla. je vse ok??? pa tvoj dec? a ga spet kej serje? user posted image

no, zdej grem pa končno v horizontalo.

jutri pa zavijam darila, pa upam, da boste bolj čvekave kot zdele. user posted image

_____________________________

Vedno imej pred očmi nekaj lepega,
pa čeprav je to le marjetica v kozarcu od marmelade!

(odgovor članu Februarka08)
Neposredna povezava do sporočila: 109
   RE: Februarčice - 3.del
28.12.2007 7:02:55   
misar
dobro jutro čvekice.

vidim, da ste se včeraj mele dobro, kaj ne, če je na forumu divje, kako je to moralo zgledati potem šele v resniciuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
no naslednje srečanje mi pa gotovo ne uide. delam namreča še danes in zaključimm do leta 2009. no edin 3.1. grem še primopredajo naredit, ampak tist ne šteje.

lepotičke fajn se mejte, se še kaj beremo čez dan.user posted image

(odgovor članu Suzi*)
Neposredna povezava do sporočila: 110
   RE: Februarčice - 3.del
28.12.2007 7:40:29   
pina-1
 
dobro jutro!

vidim da ste ste prov fajn mele. sem pa kar dosti na vas mislila, ko sem sedela v tisti frdamani čakalnci, na tistih trdih stolih in čakala, da so mi 4 krt prebodli eno te isto žilo, mi zmaličili roko...
sem vam hotela kak sms poslat, pa me je še telefon izdal, ker mi je znmanjkalo baterije tako da je bil en hudič včeriuser posted image user posted image user posted image

suzika, izvid dobim komaj 4. 02. do takrat ne vem kaj je. sicer pa te itak danes še pokličem. da čujem raport iz prve rokeuser posted image


definitivno bo padlo še kakšno srečanje Spomlad pri Pini, ne?

to pa 100000 % drži. in dobile boste vse in še več od obljubljenega. sem že mojmu rekla, da nas bo tuki pri meni polno. Pa ni nič komenitral...

guerina, lepo, da si tvojga uspela spravit k delu. Upam, da bo spobica čimprej nared. Jaz bom tudi začela prat šele po novem letu. Sedaj mam tolko drugega pa se mi ne da, ker nebi utegnila speglat sproti. Bom to počasi.

Mislim, da sem včeri videla našo Arianno iz Irske pri zdravniku. JE prišla pol v laboratorij sam je srečala nekoga in so fajn klepetali pa je nisem upala nagovorit. Ji bom danes poslala sms, da vidim če je bila res ona.

Tako sedaj pa šibam spit kavico in kaj pojest čeprav ne vem kaj bi.

_____________________________

Grrrrr... kako bi bilo lepo probleme reševati s spanjem :((((

(odgovor članu MetiLu)
Neposredna povezava do sporočila: 111
   RE: Februarčice - 3.del
28.12.2007 7:43:35   
pina-1
ena je spraševala za DM pelenice. Jaz sem kupila vendar ne od Tosame ampak njihove znamke in so faj. Imajo lepo zašit rob... Tosamine malo pa vse take robove. Tudi tiste iz baby centra. Jaz bom dokupila še te od DM.- so pa po 5 pakirane v paketu.

suzi še to. tovja dv a naj govorita kar hočeta, ampak jaz sem že zacoprnala, da bomš mela user posted image  in pikauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Grrrrr... kako bi bilo lepo probleme reševati s spanjem :((((

(odgovor članu pina-1)
Neposredna povezava do sporočila: 112
   RE: Februarčice - 3.del
28.12.2007 9:28:24   
larisa
Pozdravček, po nekaj dneh.
Sem se včeraj vrnila s primorske, ker sem bila pri prijateljici, ki je rodila v 32 tednu (to je tolk kot mi sedaj, ali pa celo že kar nekaj manj user posted image ) in je imel mož neko pot, tako da sem ji dva dni mal pomagala...(pa saj veste, ker zato tud nisem mogla na srečanje..) Joj kako je to eno pikcano malo bitjece. Upam, da res zdržimo še nekaj časa, da ne bomo imele takih težavic, če so user posted image  tko majhni....

Vidim da ste se imele fajn in da ste tolk čvekale, da danes nobene nikjer, ker ste tolk utrujene user posted image ...

Koliko se vas je potem zbralo in katere??

(odgovor članu pina-1)
Neposredna povezava do sporočila: 113
   RE: Februarčice - 3.del
28.12.2007 9:58:40   
vrtnica76
Dobro jutro souser posted image !
Sem še polna včerajšnjih vtisov.Prav luštno je blouser posted image .Pa dobra papica....mnjami.Bo res treba ponovit.Vse ste full super in sem vesela,da smo se spoznale.Škoda,da še ostale niste molge prit.Upam, da se na naslednjem srečanju uspemo spoznat.
Me veseli, da so vam bili angelčki všeč.Naši želodčki pa so bili res tolk polni, da je za piškotke zmanjkalo prostorauser posted image .No, se bomo pa drugič posladkale.
Mojuser posted image je pa čist zboleluser posted image ,tko da danes ni mogel v službo.Ima vnetje sinusov in je dobil ene močne antibiotike,da mu čimprej pomagajo.
Bamby a je tvoj Tim že kej boljš?Včeraj sploh nismo mogle z vsemi kej dost podebatirat.Je čas prehitro minil.



_____________________________

Bistvo sreče v življenju je v tem, da imamo kaj delati, ljubiti in upati.

16.1.2008 se je rodil korenjak Janez.

(odgovor članu larisa)
Neposredna povezava do sporočila: 114
   RE: Februarčice - 3.del
28.12.2007 10:05:58   
Februarka08
Pozdravček...
Zanima me nekaj glede otroškega mila -  vsi priporočajo trdo milo, zanima pa me, kakšno znamko ste kupovale oz. katerega priporočateuser posted image ? Jest še nimam izkušenj, mogoče mi boste lahko pomagale...

Lep petek vam želim...user posted image


_____________________________

Moja dva škratka:
Larisa, 29.2.2008
Blaž, 15.10.2009

(odgovor članu vrtnica76)
Neposredna povezava do sporočila: 115
   RE: Februarčice - 3.del
28.12.2007 10:10:58   
MetiLu
Dobr jutr!

Jest sem še čist krmežlava user posted image  Suzi včeraj me je tist deci (pa seveda tudi hrana) res malo zdelal user posted image user posted image user posted image , sej sem rekla, še dobr, da je moj prišel in spraznil glažek do konca user posted image  user posted image  user posted image  Sicer sem pa do večera potem pojedla samo še eno jabolko in en korenček. Sem se res mal preveč zabasala, bilo je pa zelo dobr. Bi dones lahko še enkrat tiste ravijole jedla user posted image  njamiiiiiiiiii

Za slikanje sem se pa tuid jaz spomnila, ko sva se že odpeljala user posted image  Ah, se bomo pa še naslednjič, ko ne bomo več tako velike  user posted image user posted image
Larisa, nabralo se nas je 11 nosečk: mlavla, mami28, Vrtnica, Nuka, Dolenjka, Suzi, Bamby, Lillchy, Ella, Marusah in jaz user posted image . Mislim, da sem vse naštela. Sem šla kar po sedežnem redu user posted image

Danes bo pri nas najbrž domača pica za kosilo, srči je prišel z nočne in še panča. Med drugim moram pa še do os. zdravnice, da ji nesem papirje za porodniško. Pa če bo Dolenjka kej naokol priletela, greva na kofi user posted image

Zdej grem pa naprej tipkovnico gret user posted image




_____________________________

12. Februarja ´08 je na svet prikukal moj zlati fantek Janez

8. Julija ´11 pa je dobil sestrico Izo in postal ponosni veliki brat

(odgovor članu larisa)
Neposredna povezava do sporočila: 116
   RE: Februarčice - 3.del
28.12.2007 10:16:19   
MetiLu
Februarka, jaz sem kupila trdo milo od Nivee z olivnim oljem. Me pa zanima, katero olje oz. mleko za user posted image  boste uporabljale?
Vse kar imam jaz od "kozmetike" je od Bubchen krema proti vetru in mrazu, olivno olje iz lekarne in fiziološko tekočino, pa Bepanten kremo za ritko. A še kaj rabim?

_____________________________

12. Februarja ´08 je na svet prikukal moj zlati fantek Janez

8. Julija ´11 pa je dobil sestrico Izo in postal ponosni veliki brat

(odgovor članu Februarka08)
Neposredna povezava do sporočila: 117
   RE: Februarčice - 3.del
28.12.2007 10:20:55   
mlavla
punce..samo na hitro vas pozdravljam...saj se mi mudi, ker šibam k frizerju..

želim vam lep dan..se vam javim še kasneje

papa

_____________________________

Za dežjem vedno posije sonce. :)
Eden je za naju posijal 29.02.2008!
Drugi pa je posijal 22.04.2009 :)

(odgovor članu MetiLu)
Neposredna povezava do sporočila: 118
   RE: Februarčice - 3.del
28.12.2007 10:40:52   
bamby
Sem videla, da ste se tudi že ostale javile, ki ste bile na srečanju user posted image . Jaz sem še sedaj polna vtisov, ker je bilo spet zelo fajn. Res škoda, da se nismo nekatere utegnile bolje spoznati, ampak se bomo pa pri pini bolj user posted image .
Je ena spraševala glede denarja: tega je bilo več kot dovolj. Smo se zmenile, da gre višek v fond za naslednje srečanje. Ostalo je se mi zdi da 25 ali celo 35€ + dolenjkin delež. Bo ona konkretno povedala, ker je denar ostal pri njej user posted image .

Timu pa je danes spet bolje user posted image . Nekaj pred 9h je imel ravno 37 temperature, malo kasneje pa že 36.8 tako ga k zdravniku nisem peljala user posted image . Jaz upam, da je danes res tisti preobrat, saj je že 3. dan.

Pri nas že kuka sonček skozi meglo. Le s Timom sva ostala sama doma, saj je user posted image  šel danes spet malo k bajti delat. Je rekel, da čič ne da nič user posted image , kar res drži. Sicer pa pričakujem mamo na obisk. Mi je že za včeraj obljubila da pride, vendar jo po 17h ni več vleklo ven v temo user posted image , zato mi je obisk obljubila za danes. Sprva dopoldne, pa sem rekla, da bova s Timom verjetno pri zdravniku, potem pa zgodaj popoldne. Malo prej sem jo poklicala, da je Tim bolje in je rekla, da pride raje že dopoldan.

(odgovor članu mlavla)
Neposredna povezava do sporočila: 119
   RE: Februarčice - 3.del
28.12.2007 10:42:45   
pina-1
februarka, jaz sem tudi kupila milo od Nivee.. ampak pri Mii sem ga zelo malo uporabljala... Pravijo da je dobra oljna kopel za malčke, ki se ne peni in jo nakapaš direkt v vodo, pa ga pol ni treba niti z mlekom mazat. Jaz bom tudi to poskusla. Drugače sm pa jaz uporabljala vso kozmetiko od nivee in jo še danes. JE edina ki Mii ne nardi alergije...

ja čveke so se včeri zgleda prveč načvekale pa ni nobene več na čvekuser posted image user posted image user posted image

punce a ste opazle, da januarčice rojevajo kot po tekčem trakuuser posted image  Bomo tudi me kmalu na vrsti..Sedaj bo pa res treba počasi pripravit vse stvari za naše škrate... Čeprav se vse zdi še tako daleč je pa hkrati že tako blizu.

Jaz sem ravno kar spekla valove donave. Mi je suzika enkrat poslala ene knjigice po mailu in not je bil ta recept. JAz sicer ne smem jest teh stvari sam zgledajo pa fajn.

_____________________________

Grrrrr... kako bi bilo lepo probleme reševati s spanjem :((((

(odgovor članu MetiLu)
Neposredna povezava do sporočila: 120
   RE: Februarčice - 3.del
28.12.2007 10:44:46   
pina-1
bamby samo da je Timu bolje. Baje pa razhajajo take čudne trebušne viroze. PAr dni driskanje in bruhanje pol pa je v redu... Pazi da se ti ne boš nalezla od njega...

_____________________________

Grrrrr... kako bi bilo lepo probleme reševati s spanjem :((((

(odgovor članu bamby)
Neposredna povezava do sporočila: 121
   RE: Februarčice - 3.del
28.12.2007 10:56:15   
itata
jutro!
evo mene nazaj iz BG. sva prišla že včeraj zvečer, ker je ful snežilo tam in je bilo težko kake oglede izvajat pa še čist dost je blo 3 dni za meneuser posted image
žal mi je samo to, da nisem mogla priti na srečanjeuser posted image  tak termin sva zbrala nimaš kej. škoda...
upam, da ste vse fajn. moram prečitat ob priliki vse za nazaj! lepo bodite

_____________________________

www.pravni-nasvet.si

(odgovor članu pina-1)
Neposredna povezava do sporočila: 122
   RE: Februarčice - 3.del
28.12.2007 11:27:10   
ella79
februarka - jaz sem tudi kupila Nivejino milo z olivnim oljem. Ga imam v vrečki z ostalimi drobnarijami, pa kadar kaj prelagam tok lepo diši po tem milu... to bo naša user posted image lepo dišala
bamb, sam da je s Timom bolje user posted image
itata - fajn da sta se imela lepo in srečno prispela kljub snegu. Baje ga za novo leto napovedujejo tudi tukaj. To pa bi bila romantika user posted image
jaz sem danes čist zakomirana user posted image spala celo noč, od enih do devetih, pa še zdejle eno uro user posted image user posted image user posted image zdej bo pa zajterk padu, en topel sendviček, potem pa spet na teren user posted image user posted image


(odgovor članu itata)
Neposredna povezava do sporočila: 123
   RE: Februarčice - 3.del
28.12.2007 12:43:16   
bamby
itata, lepo da sta se srečno vrnila user posted image . Pa da tam po Srbiji kar sneži user posted image . So imeli vsaj bele božične praznike.

Jaz pa pri Timu nisem uporabljala trdega mila pač pa tekočega. Tudi sedaj sem nabavila tekoče Bubchenovo milo in Bubchenovo olje. Glede uporabe olja je tako, da ga vsaka uporablja drugače. Meni je babica rekla, da ga na mokro vatko stisnem nekaj kapljic in naj otroka s tem umijem ( pri vsakdanjem jutranjem umivanju), druge ga uporabljajo tako, da ga kar v banjico vmešajo pri kopanju, tretje otroka s tem oljem po kopanju namažejo.....  Skratka, vsaka po svoje.

Koliko januark je pa sedaj že mamic??? Jaz nič kaj ne špegam na njihov forum, zato izvem novice samo od vas.

Tim je pa še vedno OK, le bled in suh user posted image . Zaenkrat danes še ni bilo driske. Zdaj grem makarone skuhat za kosilo. Upam, da bo jedel.

(odgovor članu ella79)
Neposredna povezava do sporočila: 124
   RE: Februarčice - 3.del
28.12.2007 13:51:28   
ella79
Kakšno zatišje user posted image kam ste se skrile user posted image Jaz sem zdej pomoje dokončno prebudila...
Ker mamo za naše user posted image že skoraj vse pripravljeno, sem se še spomnila, da je treba v telefončke spravit kakšna fajn SMS sporočilo o veselem dogodku. Sem mal po netu pogledala, nič novega, izvirnega. user posted image Našla sem tole, pa dejte še ve kaj dodat...

Mamici v veselje in atiju v ponos,
na svet sem prikukal brez zobkov in bos,
dne... ob...
velik ... in težek...
Vaš ....

Minilo je mesecev devet, zdaj končno prikukal/a je na svet,
težek/a_____g, visok/a_____cm z imenom________,
danes (dne......) polepšala nama je življenje.

Ker bila je prava lunca,
rodila se je punca.
Ker na puncah svet stoji,
veseli punce smo prav vsi.
Dne......., težka.....g, visoka.....cm
in zdrava (ime otroka) se nama je rodila.

Oj,še me ne poznaš,ime mi je --------------,luč sveta sem zagledal ob ------,velik sem ------------ in težak -------------,se kmalu vidimo, adijo.

Po 9ih mesecih (datum in ura) sem prišla na svet. Aja, da se predstavim! Ime mi je -----, težka ------g in velika ---cm. Komaj čakam da te vidim-pa čeprav megleno...

Danes sva mamica in očka postala,ne bova več okrog ga srala.....od zdaj ne rabiva niti budilke saj si naša  ....... že brusi glasilke.....

Danes je končno zagledala lučko sveta,
naš sonček z imenom Alina!
Sem ...g težka, .....cm velika
in sem izrezana mamina/atijeva slika! 

Danes, 1.1.2006, ob 13.05 sem mamici ______ in atiju ____ prišel delat družbo na ta svet. Ime mi je _____! Imam že temne in daljše laske - že pravo frizuro.

Alisia je moje ime
naj vsak zdaj to zve.
Danes 39 min čez deset
sm prijokala na svet.
Imam 0,5 metra in 3,135 kile
me poznajo dobre vile
Očka Matej,mami Nina
skupaj srečna smo družina.
Bodi srečen skup z menoj
in z nami si zapoj JUHUHU!

bela štorklja je razpela krila, košaro sanj in upov pred naju odložila, vanj pa malega Urbana položila.

Gašper moje je ime,
naj sedaj vsak to ve,
1.3 ob 15.30 sem se rodil,
mamici Maji se v naročje skril, 
0,50 m sem velik in 3500 g težek,
zdrava, pridna sva oba
a sedaj potrebujeva počitek... pa, pa!

Luna svetla je jokala,
svojo nam je zvezdo dala,
zvezdi Hana je ime,
zraven Novak piše se,
3560 g je težka,
0,49 m velika,
njen se lep obraz svetlika...

Sem pravi šarmer. Ime mi je Jaka. Na svet sem prišel danes ob ___ uri, tehtam ___ kg, velik pa sem 1,8 m. No tok je velik moj ponosni oči ___ , pa tudi moja ponosna mamica ___ je dost večja od mojih 53 cm. Lep pozdrav iz ljubljanske porodnišnice!

(odgovor članu bamby)
Neposredna povezava do sporočila: 125
Stran:   <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Čudni prvi znaki nosečnosti
Včasih prvi znaki nosečnosti niso prav nič romantični oziroma so lahko prav "čudni" in naporni. Kakšni, preverite v čl...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?