|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Februarčice - 3.del
28.12.2007 14:22:48   
dolenjka
Dan user posted image

Evo, uredila na CSDju, šla do Meti in njenga na kofetka in napolitanke zdaj pa uživancija user posted image
Popoldan dobiva obiske in gremo na en mini koncert v bližnjo cerkvico, potem pa na toplo, pa kaj prigriznit user posted image

Včerajšnje srečanje je bilo super, škoda, da nas je bilo samo 11, ampak spomladi bo boljš user posted image  Tako kot je napisala Bamby, je ostalo 35 EUR, ki jih bom dala v štumf user posted image  in so v fondu za naslednjič user posted image

_____________________________

24.2.2008 je pokukala na svet moja sreča, mala deklica Tara! 28.9.2009 se ji je pridružil še lepotec Maks in zdaj je moja sreča popolna!

(odgovor članu bamby)
Neposredna povezava do sporočila: 126
   RE: Februarčice - 3.del
28.12.2007 15:11:50   
nizy
Pozdravljene user posted image
Vidim ,da ste se včeraj fajn najedle pa naklepetale .
Mene zanima,če bo katera pila čaj malinivih listov za mehčanje MV.Sm smotka,ker sem včeraj imela pregled,pa pozabila G vprašat kolk se to proporočauser posted image  A ma kera izkušnje s tem? Če res kaj pomaga bi  ga jaz mogla zdaj začet pit. Pravijo,da od 36t naprej.

(odgovor članu dolenjka)
Neposredna povezava do sporočila: 127
   RE: Februarčice - 3.del
28.12.2007 15:25:09   
dolenjka
To sem tudi jaz hotela že večkrat vprašat, pa vsakič pozabim user posted image  Katera mogoče tudi ve, kje se ga da najbližje dobiti? Je res, da samo v Avstriji?

_____________________________

24.2.2008 je pokukala na svet moja sreča, mala deklica Tara! 28.9.2009 se ji je pridružil še lepotec Maks in zdaj je moja sreča popolna!

(odgovor članu nizy)
Neposredna povezava do sporočila: 128
   RE: Februarčice - 3.del
28.12.2007 15:34:07   
larisa
IZVIRNO SPOROČILO: dolenjka

To sem tudi jaz hotela že večkrat vprašat, pa vsakič pozabim user posted image  Katera mogoče tudi ve, kje se ga da najbližje dobiti? Je res, da samo v Avstriji?


Menda, da imata gospa in gospod zeliščar na tržnici v lj. malinove liste in še par fajn nasvetov dasta zraven user posted image ... Če želite se lahko pozanimam, oziroma pošljem mami, da se pozanima user posted image ??

(odgovor članu dolenjka)
Neposredna povezava do sporočila: 129
   RE: Februarčice - 3.del
28.12.2007 15:39:34   
Marusah
Evo, pa sem se uspela do računalnika privlečt user posted image Sem cel dopoldan kr nejki okol skakala, pol sem kuhala, pa še rumove kroglice sem šla delat, ker so si jih moji fantje zaželel. No, zdej pa noge v luft do večera, pol pa grema na eno fešto mal plesat user posted image

_____________________________

"Don´t warry be happy!!!:))"

(odgovor članu larisa)
Neposredna povezava do sporočila: 130
   RE: Februarčice - 3.del
28.12.2007 16:04:56   
mesecnica
Ta čaj prodajajo v Sanolaborju (sem par dni nazaj klicala v Cityja - pa so rekli, da ga imajo). Stane tam od 1 - 1,5 EUR cca.


_____________________________

Mesečnica

(odgovor članu Marusah)
Neposredna povezava do sporočila: 131
   RE: Februarčice - 3.del
28.12.2007 16:27:55   
mlavla
z mojo frizuro pa danes ne bo nič..upam, da me bo jutri le lahko vzela..danes je imela tako gužvo....

ja tud jst poznam kar nekaj nosečk, ki so pile ta malinov čaj..ampak nobena mi ne more rečt, da je to kej full vplivalo na boljše odpiranje itd....čeprav so jim pitje po večini priporočali ginekologi...tako, da nekaj je že na tem..vsaj mislim si takouser posted image

če bom utegnila..se bom spravila mal naložit slikce naših jaslic in drevesca...user posted image user posted image
aja pa vrtnica..hvala za angelčka..user posted image

_____________________________

Za dežjem vedno posije sonce. :)
Eden je za naju posijal 29.02.2008!
Drugi pa je posijal 22.04.2009 :)

(odgovor članu mesecnica)
Neposredna povezava do sporočila: 132
   RE: Februarčice - 3.del
28.12.2007 16:40:22   
MetiLu
Ojla!

Tkole je blo. Dolenjka je dones res prišla na enga kofetka, potem sem se spravila pisat diplomco, bila ful pridna, spekla pico, ki sva jo po hitrem postopku zmetala vase, ker se je že mudilo k dohtarci. Ta mi je uredila bolniško,  dala še nekaj napotkov glede koriščenja dopusta, tako, da se moram v ponedeljek pozanimat v firmi, kako naj ga koristim... Potem sva šibala še do leclerca, sem spet imela sabo cel seznam (mi ga je Dolenjka pomagala dopolnit user posted image ), pa nisem dobila skoraj nič. Vzela sem še vložke Vir80, pa eno prevlekco za kovtrček, pa rjuhce za Dolenjko in to je bilo to. Neki sem tudi olja in losijone gledala, pa se nisem mogla za nič odločit. Bom potem kar babco vprašala, kaj in kdaj se uporablja user posted image  Fiziološke od Nivee pa tudi niso imel. Dekice so bile samo še v roza barvi, spalne vreče pa potem tudi nisva vzela. O modrcih nič novega, tistih tašportnih pa sploh nimajo user posted image , pomojem bom kar do konca brez user posted image

Zdej sva pa doma, jaz grem naprej tipkat, da čimprej spišem do konca. Če gledam na ultrazvok, sva danes dopolnila 34. tednov (ŽE!!!). In če pogledam na januarke, kok hitro rojevajo, me kar malo zaskrbi, da bi mogla it že čez 14 dni rodit user posted image  

O tem malinovem čaju sem tudi jaz že razmišljala, pa bom zaenkrat počakala, do sredine januarja, da vidim kako bo, če se ne bo še nič dogajalo, ga bom šla pa kupit.

_____________________________

12. Februarja ´08 je na svet prikukal moj zlati fantek Janez

8. Julija ´11 pa je dobil sestrico Izo in postal ponosni veliki brat

(odgovor članu mesecnica)
Neposredna povezava do sporočila: 133
   RE: Februarčice - 3.del
28.12.2007 16:45:56   
dolenjka
Sam na hitr, ker dobim obiske čez pol ure in gremo na en koncert:

Meti še javno hvala za rjuhce! Jaz sem čist pozabla prečekirat dimenzije, ki sem ti jih obljubila user posted image  Sorči!

Zdejle sem 45 min likala kavč in fino zadrnjohala, tko da sem čist povožena, zdej moram pa mal narezka na kup spravit, pa sem lena ko 100 mast
user posted image

Ej Meti, kva ti strašiš z odpiranjem?Pa rojevanjem čez 14 dni pa to??? Nobenega odpiranja do konc januarja, jasno??? user posted image
Če bom šla jutri kaj na tržnico, si bom pa kupila čaj, če ga seveda najdem, drugače pa Sanolabor, sam tam ziher ni tko fajn, kot od zeliščarke user posted image

_____________________________

24.2.2008 je pokukala na svet moja sreča, mala deklica Tara! 28.9.2009 se ji je pridružil še lepotec Maks in zdaj je moja sreča popolna!

(odgovor članu MetiLu)
Neposredna povezava do sporočila: 134
   RE: Februarčice - 3.del
28.12.2007 16:57:14   
MetiLu
Dolenjka, sej nič ne strašim, samo pomislila sem... user posted image  Sem šla malo januarke prečekirat, pa jih je že 10 rodilo, vse 14 dni do 1 meseca prej, taprva je pa tako že sred novembra rodila. Me se napram njim še dobr držimo user posted image

_____________________________

12. Februarja ´08 je na svet prikukal moj zlati fantek Janez

8. Julija ´11 pa je dobil sestrico Izo in postal ponosni veliki brat

(odgovor članu dolenjka)
Neposredna povezava do sporočila: 135
   RE: Februarčice - 3.del
28.12.2007 17:21:06   
mlavla
evo zdej sem pa naložila obljubljene slikce...user posted image

zdej pa šibava še mal do tašče in tasta..lepo se imejte

_____________________________

Za dežjem vedno posije sonce. :)
Eden je za naju posijal 29.02.2008!
Drugi pa je posijal 22.04.2009 :)

(odgovor članu MetiLu)
Neposredna povezava do sporočila: 136
   RE: Februarčice - 3.del
28.12.2007 18:13:18   
bamby
mlavla, kako lepe jaslice in velike tudi user posted image , pa lepa smrekica user posted image . Pa tiste štručke so videti zelo dobre. To je verjetno slano, a ne? Pa piškotki z nasmejanimi obrazki so luštni user posted image . Skratka same pohvale!!!


A 10 januark je že mamic user posted image . Pa res rojevajo kot za stavo. Me smo res še dobre. Je pa samo vprašanje časa user posted image .
Dolenjka itak pravi nič odpirat do konca januarja, jasno user posted image user posted image . Po moje se jo že naši user posted image  bojijo, ko skoraj vsak dan beremo te "grozilne" besede user posted image user posted image .
Očitno deluje user posted image user posted image user posted image !

(odgovor članu mlavla)
Neposredna povezava do sporočila: 137
   RE: Februarčice - 3.del
28.12.2007 18:24:46   
Februarka08
No, da vas še jaz malo pozdravim...
Sem se naklepetala, je bila kolegica pri meni na kosilu, ker mojega user posted image ni (je na novoletni žurki) in je ravno odšla. Sva se napapcale špinačke... Pri njej doma jo noben ne jeuser posted image , midve jo pa obožujeva...user posted image
Mlavla, res lepe jaslice in smrekicauser posted image . Da ne govorim o piškotkih in kifeljčkih... sem skor v ekran padla.user posted image
Zdej grem pa pod tuš, potem pa mal na kavčka se dolgočasit...
Upam, da velja tale naše odpiranje... Nič do konca januarja!!!
Lep večer vsemuser posted image


_____________________________

Moja dva škratka:
Larisa, 29.2.2008
Blaž, 15.10.2009

(odgovor članu bamby)
Neposredna povezava do sporočila: 138
   RE: Februarčice - 3.del
28.12.2007 18:36:19   
bamby
11 januark je že mamic user posted image . Če sem prav razbrala imata dve dvojčke, ena obe punčki, druga oba fantka user posted image user posted image user posted image .

(odgovor članu Februarka08)
Neposredna povezava do sporočila: 139
   RE: Februarčice - 3.del
28.12.2007 19:44:43   
MetiLu
Čer punce!
Še mal pa bo diplomca narejena user posted image  user posted image  user posted image  mater sem pridna, ne vem kaj me je to zagrabil user posted image  user posted image  user posted image  (sam da bo še mentor tok navdušen, pa smo zmagal)! Samo še tri strani imam za natipkat, napisat literaturo in vire (user posted image  - februarka, pomojem bom imela enak problem, ker nisem upoštevala tvojega nasveta user posted image ), označit strani in narest kazalo. No, prej pa prebrat, da vidim, če sem dobr vsebinsko skupaj spravila.

Zdele sem pa pri user posted image  nafehtala eno masažico hrbta, sem čist zategnjena od tega sedenja za mizo. Pol bova pa skupaj kavč peglala user posted image
Mlavla, hvala ker si mi sline scedila, zdej bom mogla it pa nekaj pojest user posted image  user posted image  user posted image  lepe slikice user posted image

Lep večer vsem, za danes imam dost tele moje mašince. Se slišmo zjutraj.
Lepo pančkajte, jaz bom nadoknadila za dve noči nazaj, ker je lubek danes doma user posted image


_____________________________

12. Februarja ´08 je na svet prikukal moj zlati fantek Janez

8. Julija ´11 pa je dobil sestrico Izo in postal ponosni veliki brat

(odgovor članu bamby)
Neposredna povezava do sporočila: 140
   RE: Februarčice - 3.del
29.12.2007 8:55:17   
pina-1
dobro jutro¨!!!!!!!!!
tu pri nas je mrazzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz..

mlala lepe jaslice in pikoti so tudi cartani. Nape jaslice so se zmaličene. Mia dnevno prestavlja, ovce v štalo in jezuščka pod milo nebo.... Sploh ne pospravljam več, ker nima smisla.

Včeri so pa otročki meli nastop: sneguljčica in 7 palčkov in je blo prov lepo.. danes pa je na vrsti pospravljanje in ponovna peka pišktov, ker jih je za darila že zmanjkalo.user posted image
o kasneje.
bodite fajn. se berem

_____________________________

Grrrrr... kako bi bilo lepo probleme reševati s spanjem :((((

(odgovor članu MetiLu)
Neposredna povezava do sporočila: 141
   RE: Februarčice - 3.del
29.12.2007 9:01:22   
sayuri
Ojla punce user posted image
Kako vas je lepo brat user posted image . Komaj čakam, da začnete rojevat, da začnem aktivno navijat user posted image . Še kakih 14 dni, pa se bojo začele pojavljati prve februarsko januarske mamice user posted image

No, samo toliko sem se javila, da veste, da vas imam na očeh user posted image

(odgovor članu pina-1)
Neposredna povezava do sporočila: 142
   RE: Februarčice - 3.del
29.12.2007 9:14:28   
mlavla
hvala za vse pohvale...user posted image
drugače pa moram povedat, da jaslice niso moje delo (razen kipci)..pri tem delu moj dragi namreč zelo uživa..itak pa pravi, da ni nujno, da jih bo lahko naslednje leto še lahko tako postavil...
on ima že čez celo leto s tem veliko delo, saj kadar greva v gozd vedno najde kakašno zanimivo vejo, korenino, kamen itd.user posted image user posted image
no, smrečica je pa tudi moje področje..zdaj imava že tretje leto zapored takšno, upam, da mi bo naslednje leto uspelo narediti kaj novega npr. pinini okraski iz vrvi so mi bili zelo všeč..samo če bom našla čas...te rdeče bunkice pa sva delala tudi sama.sam jst bi mela že mal spremembeuser posted image user posted image moj bi reku ma si zahtevnauser posted image
bamby..ja tisto so pa slani rogljički..ponavadi jih polnim s šunko in sirom..in pa ponavadi imajo zelo kratek rok trajanja...user posted image  sem jih namreč pekla dva dni nazaj ..pa jih po dveh urah ni bilo več...jst se sprašujem če se sploh splača pečtuser posted image ..moj seveda pritrdilno odgovarja...

aja čez eno uro pa šibam k frizerju in močno upam, da mi bo tokrat usojeno..sem se pa odločila kar za veliko spremembo..pa sem še mal na trnih..tiste, ki ste me spoznale v živo veste, da sem sedaj rjavolaska..zdej sem se pa odločila, da bom spet mal blond..tko kot sem bila že pred leti..če boste pridne vam pol mogoče pokažem kakašno slikco..user posted image user posted image  pa ne me držat za besedo..

uf sem se razpisala...

_____________________________

Za dežjem vedno posije sonce. :)
Eden je za naju posijal 29.02.2008!
Drugi pa je posijal 22.04.2009 :)

(odgovor članu sayuri)
Neposredna povezava do sporočila: 143
   RE: Februarčice - 3.del
29.12.2007 9:20:34   
Februarka08
Dobro jutro tudi iz moje strani...
Smo že pozajtrkovali, zdaj pa ne vem kakšna bo kaj delavna vnema danesuser posted image . Se mi bolj spi, trebuh mi nekaj nagaja, pa še teta zgagauser posted image .
Mlavla, jest sem se tud zeloooo težko odločila za spremembo frizure, ampak sem baje zadela terno - to sicer že nekaj časa nazaj... Samo ne z barvo, ampak z dolžino - iz dolgih na čisto kratke... Sem bla kar mal v šoku, sam itak na koncu vedno dobr izpade, tako da srečno... Pa sej user posted image smo tko al tko lepe.user posted image
Lepo soboto vam želim, upam da ste vse zdrave...user posted image


_____________________________

Moja dva škratka:
Larisa, 29.2.2008
Blaž, 15.10.2009

(odgovor članu mlavla)
Neposredna povezava do sporočila: 144
   RE: Februarčice - 3.del
29.12.2007 9:24:31   
mlavla
aja pa še to sem pozabila dodat..ja tud postrigla se bom...user posted image

_____________________________

Za dežjem vedno posije sonce. :)
Eden je za naju posijal 29.02.2008!
Drugi pa je posijal 22.04.2009 :)

(odgovor članu Februarka08)
Neposredna povezava do sporočila: 145
   RE: Februarčice - 3.del
29.12.2007 9:42:43   
MetiLu
Dobr jutr!
Danes sem se pa napančkala user posted image  Se mi je prec plan dela podru, ker je mami zbolela in je ne bo k men user posted image  To pomeni, da mi tudi diplomce ne bo mogla sprintat in prinest user posted image  Ah, bom že neki pogruntala...
Mlavla, to bo pa velika sprememba user posted image  Kolk se boš pa postrigla? Jaz mislim, da ste vse, ki se odločate za takšne spremembe na glavi zelo pogumne, jaz se še kar ne morem vržt pod škarje user posted image  user posted image

Sayuri živjo user posted image  smo pridne s čvekanjem, ne? user posted image  A ti je že kaj slabo user posted image  Samo telih 14 dni do rojevanja pa ne omenjat, ker bo Dolenjka huda user posted image  user posted image  user posted image  
Pina bo spet pridna dones user posted image  Jaz grem pa zdele u štacuno, pol bo treba pa že kaj za kosilo narest. Zvečer greva pa na novoletno zabavo od user posted image , pa pomojem ne bova prav dolgo.

Punce, počasi bom začela zbirat ideje, kaj nakuhat za v skrinjo, da ne bomo lačni prve tedne po porodu user posted image  Tko, da kar lepo začnite naštevat user posted image


_____________________________

12. Februarja ´08 je na svet prikukal moj zlati fantek Janez

8. Julija ´11 pa je dobil sestrico Izo in postal ponosni veliki brat

(odgovor članu mlavla)
Neposredna povezava do sporočila: 146
   RE: Februarčice - 3.del
29.12.2007 10:04:47   
itata
jutro,
dolenjka: jaz sem kupila malinov čaj - liste no, v sanolaborju v city parku. sem bila kar mal presenečena ko sem jih odkrila. pila jih bom, ker škodit ne morejo, ne pa da bi glih fuuuul verjela, da pomagajo...
pa presredek si bom tud masirala z oljem iz pšeničnih kalčkov. pa da vidimo kako bouser posted image
snega tukaj še ni... tko da bomo videli kako bo z rimantikouser posted image
bodite pridne. midva imava danes otroka v varstvu, dobr je to k sta dedi in babi (tast in tašča) zraven pa se men ni treba ful naprezat pa še kuhat ne. zdej smo se navadili en na drugega in je prav ok.
pridne bodite! pa pa

_____________________________

www.pravni-nasvet.si

(odgovor članu MetiLu)
Neposredna povezava do sporočila: 147
   RE: Februarčice - 3.del
29.12.2007 10:34:37   
bamby
mlavla, tvoja frizura bo pa res konkretna sprememba user posted image . Pa kar slikco prilepi, da te bomo drugič spoznale user posted image .
sayuri, lepo od tebe, da nas tako redno spremljaš. Kako se pa kaj ti počutiš? Že kaj jutranjih slabosti? In odpirat se do konec januarja ne smemo. Nam je vsem po vrsti zabičala dolenjka user posted image . Naši malčki jo očitno ubogajo, ker so še vsi pridni pri nas mamicah v trebuščkih user posted image .

Pri nas doma je pa bolj tako-tako user posted image . Tim je sinoči spet bruhal, danes že dristal user posted image , tako da očitno ni kaj dosti boljše. Zdaj spet pije borovničev čaj, pa suhe jabolčne krhlje grize, pa bobi palčke... Temperatura je bila pa sinoči ravno na 37, tako da ni ne dobro ne slabo user posted image .
user posted image  je šel spet k bajti delat, pa sva s tamalim spet sama user posted image . Še dobro, da je hitro tema, da se prej vrne domov, drugače bi pa res ves dan samevala.

(odgovor članu itata)
Neposredna povezava do sporočila: 148
   RE: Februarčice - 3.del
29.12.2007 15:23:13   
Suzi*
Ojla!

Meni se ravno repica kuha. Zraven pa pire in pečenice. Moška pa oba še spita. zaspanca. Se vidi, da sta se dopoldne sankala, jaz sem ju pa samo gledala. user posted image

Včeraj sem bila pa leteča, pa mož me je presenetil in vzel dopust, tako da ni blo časa za RR.
Včeraj sem končno dobila papirje iz službe za porodniško, tako da v ponedeljek končno oddam na CSD. Je že vse pripravljeno.

Pinči, ful pozno sem vidla tvoj sms. user posted image  Dej, saj drugič me komot kar pokličeš, ne rabiš prej spraševat. user posted image  

Mlavla, kake jaslice. noro. user posted image  Pa pecivček tudi fino zgleda, ampak nisem preveč gledala, ker mi nekej cuker manjka, pa bi začele sline po tipkovnici padat. user posted image  Si si pa ful spremembo frizure zamislila. le glej, da nam pokažeš fotko!

Bamby, jao... ni nikakor konca tej bolezni. Sicer pa tudi če bi ga k zravniku peljala, ne bi nič dobila. Glavno da pije, pravijo.

Ajdi, šibam, mali se je zbudil.

papa

_____________________________

Vedno imej pred očmi nekaj lepega,
pa čeprav je to le marjetica v kozarcu od marmelade!

(odgovor članu bamby)
Neposredna povezava do sporočila: 149
   RE: Februarčice - 3.del
29.12.2007 15:24:58   
MetiLu
Kam ste se pa dones vse poskrile user posted image  
No kakorkoli, jaz sem šla spet malo zapravljat, sem v našem BC kupila še fiziološko od Nivee, pumpico za nosek, škatlici za milo in za dudice, olje od Bubchena, dva slinčka in en body (je bil znižan user posted image ). V sosednji trgovinci sem našla modrček za dojenje od Lisce, samo bom potem mojga poslala kupit, ko bom v P, ker se še kar ne morem odločit za velikost. Pa najdla sem rešitev za modrčka, ki sta me začela tiščat in to je elastični podaljšek s kaveljčki user posted image  

Zdej grem pa kosilo narest, danes bodo skutni in orehovi štruklji user posted image  pa da se ne bom preveč hvalila, sem zmrzjene pečjakove kupila, ker sama ne znam narest vlečenega testa user posted image .

Še kar nobena ni začela pisat jedilnika za v skrinjo...

_____________________________

12. Februarja ´08 je na svet prikukal moj zlati fantek Janez

8. Julija ´11 pa je dobil sestrico Izo in postal ponosni veliki brat

(odgovor članu bamby)
Neposredna povezava do sporočila: 150
Stran:   <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Čudni prvi znaki nosečnosti
Včasih prvi znaki nosečnosti niso prav nič romantični oziroma so lahko prav "čudni" in naporni. Kakšni, preverite v čl...
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




previjanje
tinchek1980

Ali vam mož/partner pomaga in previja dojenčka?

da, skoraj vedno (30%)

da, pogosto (35%)

le izjemoma (28%)

nikoli (8%)


Število vseh glasov: 192

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!