|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  6 7 [8] 9 10   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Februarčice - 3.del
30.12.2007 20:18:45   
Februarka08
IZVIRNO SPOROČILO: Suzi*

IZVIRNO SPOROČILO: Februarka08

Suzi, moj user posted image pravi, da spodaj naliješ tisto olje, ki je v svečah - vsaj pomoje se mu reče parafinskouser posted image ...
Upam, da sem ti kaj pomagala...user posted image

Jest imam tud eno vprašanje - glede majoneze - že celo nosečnost se ji ogibam, sedaj me pa zanima ali lahko jutri pojem kakšno žlico francoske solateuser posted image user posted image ? Jo namreč obožujem, samo... Ali naj raje še kar vztrajam pri ˝dieti˝user posted image ?

Hvala, lep večer!user posted image



Februarka, hvala za tako hiter odgovor. user posted image

Glede majoneze....jaz sem jo jedla preden so mi sladkor odkrili, no pa zdaj sem se mal s francosko pregrešila. tako da....ti kar plani po francoski!!! user posted image


Suzi, ni za kaj!user posted image
Pol bom si bom pa res privoščila malo francoske...user posted image



_____________________________

Moja dva škratka:
Larisa, 29.2.2008
Blaž, 15.10.2009

(odgovor članu Suzi*)
Neposredna povezava do sporočila: 176
   RE: Februarčice - 3.del
30.12.2007 20:19:50   
Suzi*
IZVIRNO SPOROČILO: MetiLu

Pa če bi ena mamika lahko napisala seznamček, kaj naj poleg "osebne nege" in dokumentov še pripravim za v P in če ste za user posted image  pripravile različne št. cotkic za domov al samo en paketek user posted image  ja, ja spet mal kompliciram user posted image


meti pridno kuha! user posted image  
kaj bom jaz nesla v P zase: glavnik, elastiko za lase spet, kremo za obraz, labelo!!! , gel za tuširat, deodorant brez vonja, kremo za bradavice, kremo za roke, ker mam ful suho kožo, pilico za nohte, nogavičke, copate, mobitel + polnilec, fotoaparat, dokumente, kakšen list papirja in pisalo, robčki za nos in solzice sreče. user posted image  Od tega gre labela, krema za bradavice, elastika za lase, nogavičke in fotoaparat že z mano v porodno.
za otročka pa: bodi, žabice, tanko kapico, pliš kompletek (hlačke+jopica s kapuco), volnene copatke, zimsko vrečo, 2 tetra pleničke (eno za v jajčko, eno za prekrit čez obrazek, če bo hud mraz do avta). To je to. Seveda samo 1 komplet. user posted image    

_____________________________

Vedno imej pred očmi nekaj lepega,
pa čeprav je to le marjetica v kozarcu od marmelade!

(odgovor članu MetiLu)
Neposredna povezava do sporočila: 177
   RE: Februarčice - 3.del
30.12.2007 20:38:35   
Suzi*
Mi smo se pa danes celo dopoldne svaljkali v pizamah naokol. user posted image  Midva z mojim v postli, mali pa malo pri nama, malo pri igračah in malo pri risankah. pol smo šli v trgovino po zadnje nakupe za silvestrsko pojedino, potem pa jest v restavracijo z mehiško hrano. Njami. Pol je mali spal, jaz sem darila zavila, mož je pa službo delal. Zvečer smo imeli še obiske sosedov, ki so s sabo prinesle potičko in vinčka. user posted image  tako da je bil lušten dan. Zdele pa še malega spokam spat ...malo pozneje, ker je skor do petih spal, potem pa kavč likat.

Ampak je pa res zatišje tule gor te dni. user posted image

_____________________________

Vedno imej pred očmi nekaj lepega,
pa čeprav je to le marjetica v kozarcu od marmelade!

(odgovor članu Suzi*)
Neposredna povezava do sporočila: 178
   RE: Februarčice - 3.del
30.12.2007 22:36:55   
Suzi*
Mlavla, tole pa je blo konkretno striženje. user posted image  Super frizura in barva mi je ful lepa! user posted image user posted image

_____________________________

Vedno imej pred očmi nekaj lepega,
pa čeprav je to le marjetica v kozarcu od marmelade!

(odgovor članu Suzi*)
Neposredna povezava do sporočila: 179
   RE: Februarčice - 3.del
30.12.2007 22:40:20   
MetiLu
Čer!

Suzi, tenksi za pomoč, pol mam pa jest zase že vse pripravljeno, za malega pa samo še na kupček vržem. Samo ko se ne morem odločit kateri kompletek naj vzamem user posted image  user posted image  user posted image

Punce, ne boste verjele, kdo je bil danes pri meni na obisku??? A se spomnite, ko sem enkrat razlagala o odnosu z mojim atekom? No, danes me je poklical (kar ne pomnim celo življenje) in so prišli na obisk user posted image  user posted image  smo klepetal cele tri ure, z mojim sta se ga pa še mal nacedila user posted image  No, tako, da se tudi pri nas odnosi izboljšujejo. Pomojem ga je zadnjič prov zadel, ko sem se jim namalala na obisk in se je zdej končno opogumil, da ne bo še časa s svojim vnučkom zamujal user posted image

Aja, pa moja sestrca je našmu Janezu prinesla tok cortkane adidaske iz Portugalske, tako da bo naš poba že od malega pravi frajer user posted image

No, tko, pa se leto lepo zaključuje user posted image

_____________________________

12. Februarja ´08 je na svet prikukal moj zlati fantek Janez

8. Julija ´11 pa je dobil sestrico Izo in postal ponosni veliki brat

(odgovor članu Suzi*)
Neposredna povezava do sporočila: 180
   RE: Februarčice - 3.del
30.12.2007 22:49:43   
Suzi*
uh, naš mali živc je šele pred kratkim zaspal. user posted image user posted image  10x ga je treba pokrit, pa polupčkat, pa stisnit, pa pobožat.... sej je luštno, samo ne glih ob taki pozni uri, ko bi jaz že drnjohala.

Meti, super za očeta. user posted image  Mah, vnukčom se res težko uprejo tile naši starši. user posted image



_____________________________

Vedno imej pred očmi nekaj lepega,
pa čeprav je to le marjetica v kozarcu od marmelade!

(odgovor članu MetiLu)
Neposredna povezava do sporočila: 181
   RE: Februarčice - 3.del
30.12.2007 23:11:08   
katka37
Ste lepo pridne in klepetate še naprej, jaz pa sem spet komaj našla čas, da sem vas zdaj prebrala. Malo po obiskih in dnevi minevajo, da je groza. Drugače sem-sva v redu, čutim, da se telo vedno bolj pripravlja na porod in se že prav veselim. Ponoči sicer ne spim skoraj nič, zato pa me potem ni cel dopoldan na vidiku. Malo se pocartamo in že je tu večer.

Lepo, da smo še vse na kupu in da ste vse v redu.
Bamby, Timu pa želim čimprejšnje okrevanje, zdaj pa čisto zares.

Prijetne sanje vsem.

(odgovor članu Suzi*)
Neposredna povezava do sporočila: 182
   RE: Februarčice - 3.del
30.12.2007 23:43:11   
Janey
Se še jaz malo oglasim.user posted image
Suzi ti si tako zlata s tvojimi nasveti. Hvala tiuser posted image user posted image počasi bom tudi jaz pripravila torbo za v poodnišicouser posted image sej ne morem verjet, da se tako bližamo temu dnevu. Mi na začetku februarja imamo samo še 4 tedneuser posted image ...glede na januarčice...bomo počasi začeleuser posted image user posted image da bo le vse ok z našimi škratmiuser posted image user posted image
Katka res je...hitro bežijo dnevi..praznično vzdušje  in kar zbeži vse nekam...ma bo čimprej februar tukaj.
Meti user posted image user posted image za teniske. Jaz sem htela kupit v italiji jih ko smo bili(so meli takšne mehke), pa še nismo vedeli  kaj bo in se nisma mogla odloćit za barvo in jih nisva kupilauser posted image user posted image user posted image zdaj mi je pa tako žal, ker pri nas sem videla samo take z debelim podplatom, tiste ta mehke pa neuser posted image user posted image

Tak..punce lepo preživite skok v novo leto, privoščite si dobrot, TUDI TISTE NA DIETI!!, pocartajte se, veliko se nasmejte in zalijte novo leto s šlukom šampanjca. Počnite to kar boste čez celo leto-bodite dobre volje. Pa ne pozabite oblečt kaj rdečega..baje prinaša srečo. Jaz vam je želim cel vagon...čuvajte user posted image . Želim vam/nam tudi, da bo vse lepo in prav, da bodo zdravi in pridni in da boste najbolše mame na svetu. 

Lepo se (s)mejte in pobožajte bušije.

Jaz grem pa zdaj bajo, ker ne morem več niti sekundo gledat.
papa

(odgovor članu katka37)
Neposredna povezava do sporočila: 183
   RE: Februarčice - 3.del
31.12.2007 8:25:56   
misar
dobro jutro!

Očitno sem nartabolj ta zgodnjauser posted image user posted image user posted image . evo, zdaj sem pa tud jaz doma. en teden dopusta pol pa že na porodniški. nimam pojma kako mi bo minil čas do prihoda naše zvezdice. zato celjanke in okolišanke prav prisrčno vas vabim na kako kavico in obvezen čvek user posted image user posted image user posted image kot da ta kdaj manjka pri februarčicahuser posted image user posted image user posted image user posted image .

sicer pa glavnina praznikov je že mimo, blo je luštno, našopala sem najmanj eno kilo več, kot bi jo blo treba, bom ziher v petek kreganauser posted image user posted image user posted image tolažite me user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
jaz tud razmišljam, da me bolj na začetku februarja res moramo že torbe pripravit za v Rim, ker mene tud že pošteno telo opozarja, da gre počasi ura že h koncu. sicer me ni strah poroda, sam živčna sem pa vseeno mal. Bomo tud kaj podebatirale o teh naših občutkih, ki nas matrajo zdaj tik pred koncem??
danes se ziher še kaj oglasim tle gor, zdaj pa hoče neki aleluja zapet.user posted image user posted image user posted image user posted image .pozdravček

(odgovor članu Janey)
Neposredna povezava do sporočila: 184
   RE: Februarčice - 3.del
31.12.2007 9:17:02   
Februarka08
Dobro jutro še zadnjič v tem letuuser posted image !
Moja noč je bila katastrofalnauser posted image - nič spanja, ko sem pa vsaj malo zadremala, je pa moj user posted image tako smrčal, da nisem več vedela kam naj ga brcnem.user posted image No, važn da je dan, mogoče bo današnja noč kaj boljša, kolikor jo bo pač ostalo...user posted image Me je pa user posted image celo noč opozarjal, da je v bauhijuuser posted image , sploh se ne znam več naštimat v postelji, ko ležim na boku, mislim, da ga bom kar popeštala v trebuhuuser posted image , če sem pa na hrbtu, me pa križ boli, tako da... Oh, še malo, potem bo pa vse za mano... No, potem se bo šele začelouser posted image .

Lep zadnji dan v letošnjem letu vam želim, pa saj se še kaj beremo...
user posted image


_____________________________

Moja dva škratka:
Larisa, 29.2.2008
Blaž, 15.10.2009

(odgovor članu misar)
Neposredna povezava do sporočila: 185
   RE: Februarčice - 3.del
31.12.2007 9:30:55   
dolenjka
Samo na hitro, pol pa šibam še po nekaj k najboljšemu sosedu user posted image

Suzi, za fondu za uporabljam gel, ki ga kupiš tudi v mercatorju in sparu - pol literska flaška na kateri piše gel za fondu in je zelene barve (gel, flaša pa prozorna), imajo pa tudi neke paste, ki jih samo notri vstaviš user posted image  Za parafinsko pa še nisem slišala, včasih se je špirit uporabljal user posted image

No, pol ko se vrnem bom bolj pridna, obljubimmmmm

_____________________________

24.2.2008 je pokukala na svet moja sreča, mala deklica Tara! 28.9.2009 se ji je pridružil še lepotec Maks in zdaj je moja sreča popolna!

(odgovor članu Februarka08)
Neposredna povezava do sporočila: 186
   RE: Februarčice - 3.del
31.12.2007 9:36:08   
mlavla
dobro jutro...ja dones se vam bom tako mal vmes oglašala..zdele me čaka peka potičke, pa slanih rogljičkov, pa kruha..pa pospravljanje, pa likanje...skratka dolgčas mi ne bo..
zvečer bomo namreč pri nama doma silvestrovali trije pari..upam, da bo luštno...
letos bomo  zadnjič brez otrok..no za naju in še en par zagotovo..saj sva dve nosečki..ta tretja pa mogoče bo tudi kmaluuser posted image

_____________________________

Za dežjem vedno posije sonce. :)
Eden je za naju posijal 29.02.2008!
Drugi pa je posijal 22.04.2009 :)

(odgovor članu Februarka08)
Neposredna povezava do sporočila: 187
   RE: Februarčice - 3.del
31.12.2007 9:37:13   
mlavla
IZVIRNO SPOROČILO: misar


jaz tud razmišljam, da me bolj na začetku februarja res moramo že torbe pripravit za v Rim, ker mene tud že pošteno telo opozarja, da gre počasi ura že h koncu. sicer me ni strah poroda, sam živčna sem pa vseeno mal. Bomo tud kaj podebatirale o teh naših občutkih, ki nas matrajo zdaj tik pred koncem??
danes se ziher še kaj oglasim tle gor, zdaj pa hoče neki aleluja zapet.user posted image user posted image user posted image user posted image .pozdravček



kot bi poslušala sebe..user posted image

_____________________________

Za dežjem vedno posije sonce. :)
Eden je za naju posijal 29.02.2008!
Drugi pa je posijal 22.04.2009 :)

(odgovor članu misar)
Neposredna povezava do sporočila: 188
   RE: Februarčice - 3.del
31.12.2007 9:39:48   
*Naja
Še z moje strani zadnji dobro jutro v letu 2007user posted image .

Jst sem pa spala od 22.00 do 09.00...Kr dober, ni kaj. Mala je nekaj protestirala in delala prevale, pa se nisem dala motittuser posted image .

Jst sem pa včeraj šla na obisk v bolnico k tej moji kolegici, ki je rodila 3t pred PDP-jem. Žal pupike nisem vidla, ker more biti v topli posteljci in je nima pri sebi. Si pa more črpat mleko, ker je mala prešvoh, da bi sesala, pa ji po žlički dajejo. Je pa rekla, da se ji zdi ful čudn, ko je zraven, ko jo hranijo, ker ji dajo kot obrok npr. samo 3 čajne žličke mleka in rečejo, da sj to bo pa zdej dovolj do naslednjega hranjenjauser posted image Pa ponoči jo niso klicali, da bi si prišla črpat mleko, ker ga sploh niso dali tamali, ker je skoz bruhala plodovnico. Bogo detece.....bo verjetn kr nekej na teži izgubila. So ji pa rekli, da bosta šli domov, ko bo tamala začela bolj orenk jesti.
Seveda sem jo malo izprašala še glede poroda. Popadki so se začeli ob dveh zjutraj...ob petih je šla v P....tam so jo dali na oddelek do pol dvanajstih....rodila okrog dveh. Je pa rekla, da mi raje ne bo razlagala samega poroda, da sj lahko, da bo pri meni lažjeuser posted image Je pa srečnica, ker ni bila čisto nič rezana ali raztrgana.
Dejte povedat, a vam tudi zdej, v zadnjih tednih, kilce tak pridno gor letijouser posted image Ker zadnji mesec bi se naj to malo ustavilo, ali to ni pravilouser posted image



_____________________________

"Čim bolj izkoristi sleherni trenutek tistih prvih mesecev- nikoli se ne bodo vrnili!"

(odgovor članu Februarka08)
Neposredna povezava do sporočila: 189
   RE: Februarčice - 3.del
31.12.2007 9:46:44   
Februarka08
IZVIRNO SPOROČILO: Lara76

Dejte povedat, a vam tudi zdej, v zadnjih tednih, kilce tak pridno gor letijouser posted image Ker zadnji mesec bi se naj to malo ustavilo, ali to ni pravilouser posted image




Ja, naj bi bilo pravilo, samo ne velja zameuser posted image user posted image . Kilce pridno rastejo, z vago se ne pogovarjam še naslednjih nekaj dni... user posted image


_____________________________

Moja dva škratka:
Larisa, 29.2.2008
Blaž, 15.10.2009

(odgovor članu *Naja)
Neposredna povezava do sporočila: 190
   RE: Februarčice - 3.del
31.12.2007 9:59:45   
pina-1
dobro jutro...

ste pa načekale v te dneh ko me ni blo gor. bravo bravouser posted image user posted image user posted image

bamby vidim, da gre Timu le na bolje. Upam, da se pocajtate.
mlavla prosim za geslo...da te vsaj vidim kako zgledašuser posted image
suzika, sej te drugič kar pokličem...bodi brez skrbi. Glede tistega v cerkvi pa nebi kaj preveč komentirala, ker je bamby vse lepo povedala.

meti suzika ti je vse lepo povedala za v porodnišnico. Jaz bom s sabo še vzela eno škatlo blazinic za dojenje in par gat za enkratno uporabo. Vse ostalo pa kot je rekla suzi. Za otročka pa bom jaz pripravla v jajček: žabice, body, kompletek: hlače majčka, brezrokavnik, in eno debelo majco zapovrh ter deko za pokrit in pa dve kapici in copatke. Torbo za v P mam pa jaz že pripravljeno.

dolenjka bi blo fajn, če bi naši februarčki res ostali v garsonjerah do februarja meseca.. ČE nam to uspe bomo pa prave rekorderke.. Mislim, pa da imamo mi tudi eno dvojno user posted image  med nami, ki se pa že dolgo ni oglasila. Upam, da je še v enem kosu.

drugače so prinas prazniki minili kar v redu. Včeri sem jaz mela s trebuhom malo probleme. ME je bolel ko stouser posted image  in spodi me je tako neki zbadalo, kot bi me kdo z iglo... Se je moj dragi odloču da bo kar kmalu postavu posteljco, da nas naša Ana ne prehiti. Jaz pa niti še prat nisem začela njenih cotuser posted image  Bom pa prov kmalu tudi to začela. Kar takoj po novem letu.


No če se slučajno ne ogasim več, naj vam drage moje februarčice zaželim:

da bi vam leo ki prihaja čimpočasneje teklo ( da bi čimdlje lahko uživale z našimi sončki)
da bi nam novo leto prineslo veliko radosti in veselja ter ogromno otroškega smeha...
 
Ter da bi ostale vse prov tako fajn kot ste - smo bile do sedaj.
Aja, pa čvekaste moramo bit vsaj tolko kot smo bile do sedajuser posted image
 
Drage februarčice, srečno v Novo leto user posted image user posted image , ki bo za nas kar posebno



_____________________________

Grrrrr... kako bi bilo lepo probleme reševati s spanjem :((((

(odgovor članu Februarka08)
Neposredna povezava do sporočila: 191
   RE: Februarčice - 3.del
31.12.2007 10:12:41   
Marusah
Dobro jutro...

Pri nas je zadnje dni prava gužva. Če pa že ni obiskov, pa midva okoli skačema - to so prazniki user posted image  
Tako, da imam bolj malo priložnosti za računalnik pridit. Obljubim, da bom po novem letu vse nadoknadla user posted image


Ja nič, kaj naj vam rečem...


Naj bo novo leto 2008 nekaj posebnega -
polno sreče, zadovoljstva, cartanja z user posted image  ter uresničenih želja!!!
 
                                                              
                              Maruša
 
 
 
Se tipkamo... Lepo praznujte user posted image


_____________________________

"Don´t warry be happy!!!:))"

(odgovor članu pina-1)
Neposredna povezava do sporočila: 192
   RE: Februarčice - 3.del
31.12.2007 10:35:29   
mlavla
evo moja potička je že narejena sam še v peč mora...pa testo za rogljičke sem tud že zamesila..zdej mora samo še vzhajati...upam, da bom zmogla takšen tempo..pa da ne bom zvečer sam padla na kavč..pa bo šlo silvestrovanje...user posted image user posted image user posted image
drugače me je pa neki prehlad na padu oz. me full grlo boli..kaj pa lahko sploh vzamem razen čajev, limone, medu in granobilauser posted image

pina..sem ti poslala ZS
suzi..hvala za komentaruser posted image

_____________________________

Za dežjem vedno posije sonce. :)
Eden je za naju posijal 29.02.2008!
Drugi pa je posijal 22.04.2009 :)

(odgovor članu Marusah)
Neposredna povezava do sporočila: 193
   RE: Februarčice - 3.del
31.12.2007 11:04:10   
Februarka08
IZVIRNO SPOROČILO: mlavla

evo moja potička je že narejena sam še v peč mora...pa testo za rogljičke sem tud že zamesila..zdej mora samo še vzhajati...upam, da bom zmogla takšen tempo..pa da ne bom zvečer sam padla na kavč..pa bo šlo silvestrovanje...user posted image user posted image user posted image
drugače me je pa neki prehlad na padu oz. me full grlo boli..kaj pa lahko sploh vzamem razen čajev, limone, medu in granobilauser posted image

pina..sem ti poslala ZS
suzi..hvala za komentaruser posted image


Mlavla, kok si ti pridna!!user posted image Verjetno prav lepo diši pri vam doma... Jaz pa začnem šele popoldne malo pripravljat za večerjo, prej itak nimam kaj... Kosilo bo pa tud en, dva, tri narejeno - danes sva imela za zajtrk čokolešnikuser posted image , za kosilo bo pa gres al pa mlečni rižuser posted image , itak bo zvečer požrtija, tako da...
Lep dan in veselo kuhajte!


_____________________________

Moja dva škratka:
Larisa, 29.2.2008
Blaž, 15.10.2009

(odgovor članu mlavla)
Neposredna povezava do sporočila: 194
   RE: Februarčice - 3.del
31.12.2007 11:09:21   
pina-1
mlavla super hvala..sem si te že ogledala... Moram ti priznat, da si mi z novo frizurco bolj kulll kot prej. Ti prov paše... P.S. Sem hči in sestra frizerjev..mam uč za te stvariuser posted image user posted image user posted image user posted image

svaka čast za energijo. MEni se danes prov nič ne da. Kvas za kruh se že vzhaja in še gloaž za testenine nardim in toje to. No ja še sarme za jutri skuham, da bomo meli tradicionalno novolentno kosilo. No neki se kaže da mi trije le ne bomo doma za silvestra, vendar še vse visi v zraku. Bomo pa zelo blizu doma. Bomo videli.

_____________________________

Grrrrr... kako bi bilo lepo probleme reševati s spanjem :((((

(odgovor članu Februarka08)
Neposredna povezava do sporočila: 195
   RE: Februarčice - 3.del
31.12.2007 11:14:49   
dolenjka
Uf, pri najboljšem sosedu cela štala user posted image  A bo vojna al kako? user posted image

NO, zdaj bom pa jaz mal začela delat, ker drugač bo moj prej doma, preden jaz svojo rit skidam s kavča user posted image  Sam je tko luštn nč delat user posted image

Zdajle me najprej čaka kuhinja - pospravljanje in pripravljanje francoske solate, pa šunko za zvečer bom skuhala user posted image
Potem pa grem v zgornje sobane in zlikam tistih 10 majc in hlač, da ne bom to v drugo leto vlekla user posted image  Pol moram pa sesalc zalavfat, ker ga že od zjutri čakam, če se bo slučajno sam zmigal, pa noče user posted image
No, pol bo pa verjetn čas, da kosilo naredim - pljučno v gobovi omakci, pa kuhane svaljke zraven in zeleno solatko user posted image  Zvečer bomo pa šunkico, pa tatarca, pa francosko, pa kruhek (ki ga moram še spečt - hvala bogu za kruhomat) in še kaj sladkega user posted image
Popoldan pa upam, da nam rata mal kavč al pa kar posteljo zlikat in mal razmišljam, da bi še zadnjo joto letos skuhala, ker je že 14 dni nisva user posted image
Pa ve? Kaj joto kuhate? Zadnje čase se bolj malo piše o joti? Razen Pine, ste vse bolj tiho user posted image

_____________________________

24.2.2008 je pokukala na svet moja sreča, mala deklica Tara! 28.9.2009 se ji je pridružil še lepotec Maks in zdaj je moja sreča popolna!

(odgovor članu Februarka08)
Neposredna povezava do sporočila: 196
   RE: Februarčice - 3.del
31.12.2007 11:25:13   
mlavla
dolenjka- veš tud jst sem čist presrečna, da imam kruhomat..saj anredi res veliko namesto mene..user posted image user posted image mi zamesi testo za potico, pico, rogljičke..pa še kaj bi se našlo...
a ko pa ravno sprašuješ o joti..pri nas je bila v preteklem tednu kar dvakrat na jedilniku..pa upam, da bo danes tudi še zadnjič v tem letu...user posted image user posted image

_____________________________

Za dežjem vedno posije sonce. :)
Eden je za naju posijal 29.02.2008!
Drugi pa je posijal 22.04.2009 :)

(odgovor članu dolenjka)
Neposredna povezava do sporočila: 197
   RE: Februarčice - 3.del
31.12.2007 11:34:46   
pina-1
o gospa dolenjka, ste se le primajali na netuser posted image user posted image user posted image
ne morem verjet,, kaj sem jaz to prebrala...da si ti 14 dni brez joteuser posted image  to pa ni glih neki kar je v navadi ne?user posted image user posted image user posted image
pri nas je bla v kratkem kar dvakrat..je blo dobro... če bo pa še kej v tem letu ne vem...Bo pa v naslednjem sigurno...user posted image user posted image user posted image

moj kruhek že vzhaja..sedaj grem samo še pošpeglat za kak dober recept za sarme... Jih še v življenju nisem delala, bom jih pa danes za jutriuser posted image

_____________________________

Grrrrr... kako bi bilo lepo probleme reševati s spanjem :((((

(odgovor članu mlavla)
Neposredna povezava do sporočila: 198
   RE: Februarčice - 3.del
31.12.2007 11:46:59   
MetiLu
dan čveke user posted image
Jest sem čist zvožena. Že dva dni hodim pozno spat in sem čist koma, čeprav spim do pol devetih user posted image
Vidim, da imate vse neke plane za danes, jaz najbrž ne rabim omenjat, da moj danes dela do šestih popoldan, jutri pa cel dan user posted image  Tko da bova novo leto najbrž kar prespala. Itak se mi nikamor ne da vozit, tko da mi bo čist pasalo če bova sama doma.

Zdele si grem skuhat en puding s piškotki - za kile ne vem več, ker sem vago pospravila in vsaj še kakšen teden ne stopin nanjo user posted image

Mogoče se bom potrudila,pa kakšno večerjico naštimala, ko pride lubek domov.
Dolenjka, z joto smo mi nehali v 30 tednu, zdej pa čakam, da še kakšen teden mine, pol bomo pa našmu user posted image  ušeska zarobili user posted image  user posted image  user posted image  me malo skrbi, da ga ne bi zbezala ven user posted image , zato pa čakava, da minejo kritični tedni.

Misar, moji občutki so čist zmešani, en čas komaj čakam, da prineseva najinga Janeza domov, pol mi pa spet ni čist jasn, kakšno bo življenje po tem user posted image  Glede poroda pa ne vem al me je strah al ne, pomojem sem bolj živčna zaradi celotnega dogajanja ne zaradi bolečin. Ampak me smo babnce in pol in bomo to zmogle!!! user posted image user posted image

Grem zdej fruštek skuhat, pol vas pa še berem in vam kakšno čestitko pripopam user posted image  

_____________________________

12. Februarja ´08 je na svet prikukal moj zlati fantek Janez

8. Julija ´11 pa je dobil sestrico Izo in postal ponosni veliki brat

(odgovor članu dolenjka)
Neposredna povezava do sporočila: 199
   RE: Februarčice - 3.del
31.12.2007 11:48:04   
vrtnica76
Lep pozdrav še od mene!
Sej nisem pozabla na vas-sam do računalnika me ne spustijouser posted image .Ste že vse neki pridne in torbe pripravljate.Jest si bom pa torbo kar drugo leto pripravila-moja novoletna zaobljubauser posted image .Vas pridem še kasnej mal pogledat,zdej pa šobam možeku pomagat francosko solatko pripravljat.
Lepo praznovanje, veliko zdravja in sreče pa ogromno cartanja s svojimi štručkami v novem letu!
Čavči,se tipkamo kasnej.


_____________________________

Bistvo sreče v življenju je v tem, da imamo kaj delati, ljubiti in upati.

16.1.2008 se je rodil korenjak Janez.

(odgovor članu mlavla)
Neposredna povezava do sporočila: 200
Stran:   <<   < Prejšnja stran  6 7 [8] 9 10   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  6 7 [8] 9 10   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?