|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Fitnes ali aerobika
11.11.2008 17:35:06   
smrdljivka
Kaj vam je ljubše če imate na izbiro fitnes ali aerobika. Razmišljam da bi se včlanila ali v fitnes ali aerobiko in bi hodila 3x tedensko.

Kaj vse potrebujem s seboj?

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Fitnes ali aerobika
11.11.2008 18:04:41   
nuala
Aerobika je organizirana vadba, fitnes pa individualna. Sama moraš pogruntati, kaj ti najbolje leži. Poleg tega zahteva aerobika vadbo ob točno določenem času in uri, čas za fitnes pa najdeš kadarkoli. Za aerobiko moraš imeti tudi nekaj smisla za ritem in gibanje, če si na tem področju bolj mimo, se boš bolje počutila na fitnesu. Odvisno od vrste aerobike, ampak nekatere vrste zelo obremenjujejo sklepe, kar je za netreniranega človeka, ki ima poleg tega preveč kg lahko nevarno. Pravila vadba v fitnesu je primerna za vsakega. Je pa za nekatere ljudi izredno dolgočasna.
jaz bi ti vseeno priporočila, da začneš s fitnesom. Izberi primeren klub in vprašaj za nasvet vaditelja, ta naj ti pomaga sestaviti primeren program. Jaz bi ti svetovala za začetek vadbo 3x na teden po 1 uro. 10 min ogrevanja, 25  min vadbe na tleh in na orodjih, 20 min kardiovadbe in 5 min raztezanja na koncu. To ni prehodo in ne boš izgubila volje.
S sabo vzemi lahek komplet za vadbo ( ne preohlapne hlače ter majico s kratkimi rokavi ), superge, brisačo in flašo vode. Ne pozabi na primerno perilo ki te ne bo žulilo.

_____________________________

Zakaj bi učil prašiča letati; izgubljaš čas in vznemirjaš prašiča.

(odgovor članu smrdljivka)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Fitnes ali aerobika
11.11.2008 19:10:22   
CUKRČEK
jsz hodim 2x tedensko na aerobiko (oz. mešanico med aerobiko, pilatesom, tai-bo jem...vsega po malem) in ej ful fajn. Fitnes je pa , po mojem, bolj za moč in ne kondicijo.

_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

(odgovor članu nuala)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Fitnes ali aerobika
11.11.2008 21:06:46   
katee
Za fintes potrebuješ tudi veliko motivacije, saj hitro postane dolgčas. Vsaj meni. Če pa hodiš na aerobiko, imaš pred sabo inštruktorja, ki te motivira. Jaz ti priporočam, če imaš seveda možnost, da izbereš PACE vadbo, to je vodena vadba na hidravličnih trenežerjih. Gre za krožno vadbo na omenjenih trenežerjih, kjer izvajaš vaje za mišično moč in pa kardivaskularno vadbo. Na koncu vadbe izvajaš še krepilne vaje za trebuh, hrbet, zadnjico,... Vdba je primerna za vse starosti, za treniranega človeka ali začetnika, v glavnem meni je zakon!

< Sporočilo je popravil katee -- 11.11.2008 21:07:29 >


_____________________________

Mami in oči me imata najraje!

(odgovor članu CUKRČEK)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Fitnes ali aerobika
13.11.2008 21:21:51   
smrdljivka
Ali se tuširate po končani aerobiki v fitnesu ali se raje tuširate doma?

Men se zdi bolj praktično da se stuširaš doma, ker ti ni treba toliko s seboj nosit. Pa še doma imaš mir, pa še bolj zasebno je doma.  Imam pa odpor do kakšnih skupnih tušev, pa tud higiena je vprašljiva tam.

(odgovor članu katee)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Fitnes ali aerobika
13.11.2008 21:23:07   
CUKRČEK
jaz se stuširam doma. Itak imam 5 minut do doma.

_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

(odgovor članu smrdljivka)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Fitnes ali aerobika
13.11.2008 21:36:55   
sesil
jaz pa v fitnesu, ker je lepo poskrbljeno za zasebnost in higijeno. vsaj tja kamor sem jaz hodila. sedaj štrajkam.

(odgovor članu CUKRČEK)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Fitnes ali aerobika
17.11.2008 23:10:40   
kaya2007
jaz pa malo kombiniram, kakšen mesec hodim na aerobiko, potem na fitness...še bolje bi bilo pa oboje naenkrat, to imam naslednjič v planu user posted image  tam kamor jaz hodim, imaš lahko namreč tudi kombinirano karto...pa še zastonj savno user posted image
sabo pa vzamem top za čez modrc (da ne skače user posted image ), majico, hlače, superge itd., brisačo, žajfo...pa za pit. hmmm, sem kaj pozabila?

(odgovor članu sesil)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Fitnes ali aerobika
22.11.2008 15:04:29   
smrdljivka
Pri nas imajo skupne tuše in mi je full čudno, ko se gredo potem skoraj vse tuširat. In potem hodijo kar gole po garderobi, tako da imaš občutek, kot da se razkazujejo.

Drugače pa nimam nič proti goloti.

(odgovor članu kaya2007)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?