|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Scitec HOODIA umaknjena s trga
8.11.2008 15:29:33   
bumerang
... že v septembru s strani inšpekcije:

http://www.zps.si/sl/hrana-in-pijaca/odpoklic-zivilskih-izdelkov/scitec-essentials-hoodia-with-green-tea-cocoa.html



_____________________________

Ustavi se in prišel boš!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Scitec HOODIA umaknjena s trga
8.11.2008 15:36:16   
rija
NO, v bistvu je nikjer v Evropi ni dovoljeno uradno prodajatiuser posted image  ampak se vseeno prodaja. Samo pri nas dela slovenska faušarija 600 na urouser posted image  Če bi hoodia bila registrirana kjerkoli s strani kogargoli v Evropi, bi tudi v Sloveniji ne bil problem. Mi kot prodajalci pa nimamo dovolj pristojnosti, da te papirje uredimo in smo prisiljeni čakati, da to stori kateri od proizvajalcev.


_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu bumerang)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Scitec HOODIA umaknjena s trga
8.11.2008 15:37:55   
rija
Ah in če katero zanima, jo lahko kupi v katerikoli sosednji državi zaenkrat še brez problemov. Je pa vprašanje časa, kdaj bodo šli njihovi inšpektorji ven. Če bodo.....Torej jo kupite brez problema na Madržarskem, Hrvaškem....user posted image  ker je res izdelek, ki deluje.

Če katera rabi kontakt od prodajalcev v tistih državah, naj me komot klikne, da ji posredujem info. user posted image

< Sporočilo je popravil rija -- 8.11.2008 15:39:19 >


_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Scitec HOODIA umaknjena s trga
8.11.2008 15:52:48   
Gina
Pa zakaj hudiča ste obsedene od tega, da razmišljate o hrani in kolk ne smete pojest in kolk morate zavirat apetit? Matr, pa 9/10 vas je normalno lušnih, glih ta pravih. Ne, nikdar ne bom štekala vsesplošne obsedenosti in prepričanosti, kolk ste grde in ne ta prave in kolk je grozno, če imate mal al pa velik celulita in namesto da bi videle svojo rit kot lepo in trebuh čist luškan, pa se sprejele da ste take kot ste fuuul lepe...eh, mal sem se razpisala, samo tega res ne morem štekat. Tako ogromno folka z isto obsesijo. In to za brez veze, ker imajo oči narobnega malarja...

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Scitec HOODIA umaknjena s trga
8.11.2008 15:55:13   
rija
Gina, jaz sem si pogojno všečuser posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Scitec HOODIA umaknjena s trga
8.11.2008 16:04:50   
Anonimen
Ne, nikdar ne bom štekala vsesplošne obsedenosti in prepričanosti, kolk ste grde in ne ta prave in kolk je grozno, če imate mal al pa velik celulita in namesto da bi videle svojo rit kot lepo in trebuh čist luškan, pa se sprejele da ste take kot ste fuuul lepe...


Ja, res.

Ce bi bila jaz inspekcija, bi prepovedala prav vse bolj ali manj cudezne zvarke za hujsanje.

(odgovor članu Gina)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Scitec HOODIA umaknjena s trga
8.11.2008 16:08:44   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Gina

Pa zakaj hudiča ste obsedene od tega, da razmišljate o hrani in kolk ne smete pojest in kolk morate zavirat apetit? Matr, pa 9/10 vas je normalno lušnih, glih ta pravih. Ne, nikdar ne bom štekala vsesplošne obsedenosti in prepričanosti, kolk ste grde in ne ta prave in kolk je grozno, če imate mal al pa velik celulita in namesto da bi videle svojo rit kot lepo in trebuh čist luškan, pa se sprejele da ste take kot ste fuuul lepe...eh, mal sem se razpisala, samo tega res ne morem štekat. Tako ogromno folka z isto obsesijo. In to za brez veze, ker imajo oči narobnega malarja...


Danes te pa povsod srečujem user posted image .

Si imela to srečo, da so ti vedno dajali občutek vrednosti. Tvoja okolica te je v veliki meri sprejemala takšno kot si in ne od tebe pričakovala, da moraš biti to, kar si drugi predstavljajo, da bi morala biti - všečna drugim. Velika večina Slovencev pa ima kontra vzgojo: ogromen poudarek na slabem, ne smeš biti ponosen na svoje uspehe, ampak jim moraš zmanjševati pomen ali jih celo zanikati, odrekanje, zmanjševanje vrednosti, videza, posmehovanje iz uspehov in norčevanje, če ti ne uspe. In potem v končni fazi dobiš odrasle, ki so nezadovoljni sami s sabo, saj so vse otroštvo z vseh strani (ne samo od staršev, tudi okolica, mediji, itd. imajo močan vpliv in slabo samopodobo še utrjujejo) bombadiran s tem, kakšen vse bi moral biti: priden, pošten, skomen, POVPREČEN (taka zelo slovenska lastnost), tih, pohlevni, upogljiv in vodljiv... in dobiš cel kup ljudi, ki se obremenjujejo sami  s sabo in s tem, kako doseči, da jih bodo drugi sprejeli -
trudijo se biti všečni drugim namesto sami sebi.
Tako kot dojemaš sebe kot osebnost, boš dojemal tudi svoje telo - če ne spoštuješ sebe, svojih talentov, značajskih lasntosti, potem tudi svojega telesa ne moreš sprejeti, ker je samo en del tega, kar ti ni všeč.
Vem, sem bila sama na istem. Pa imam moža, ki mu tudi ta logika ni šla v glavo in mi je neprestano tupil, kako sem lepa, pametna, oh in sploh super user posted image user posted image user posted image  in imam svoje možgane, da sem tam nekje pri 20.-ih ugotovila, da sem zelo lepa oseba. Ne nujno po današnjih estetskih standardih, ampak po svojih.

(odgovor članu Gina)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   Debata o smiselnosti hujšanja ali smo le pret...
8.11.2008 16:10:55   
rija
Hja, ampak ne boste verjele, koliko ljudi ima dejansko probleme sami s seboj zaradi teže. Pa s tem ne mislim samo tistih, ki želijo shujšati, ampak tudi kontra.

Ja, tudi taki živijo.



_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Scitec HOODIA umaknjena s trga
8.11.2008 16:14:27   
Anonimen
Tako kot dojemaš sebe kot osebnost, boš dojemal tudi svoje telo - če ne spoštuješ sebe, svojih talentov, značajskih lasntosti, potem tudi svojega telesa ne moreš sprejeti, ker je samo en del tega, kar ti ni všeč.


Ceprav je telo tako zapleten in tako dodelan mehanizem, ki ti pokaze (hote ali ne), kaj se v tvojem zivljenju dogaja. Razum lahko preslepis, telesa nikoli.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Scitec HOODIA umaknjena s trga
8.11.2008 16:31:34   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: Ankica

trudijo se biti všečni drugim namesto sami sebi. 



to je malo preveč posplošeno....jaz si želim biti najprej všeč sebi. in če moram imeti zato nekaj kilogramov manj, pač ni neki problem.

resnično me ne zanima, če sem vščeć drugim...z izjemo moža seveda...njemu želim biti všeč.

pa naj je še tako plehko, želim malo manj volumna. in kaj bi me zdaj moralo biti sram, ker si želim malo shujšatiuser posted image  a zato se nimam rada? a se zato manj cenim? a je kaj narobe, če želim tudi iz zdravstvenih razlogov malo stanjitiuser posted image  

in mogoče se zdi znanstvena fantastika, ampak čez 20 let bomo po moje še samo praške pili, pa neke tablete jedli...če bo šlo tako naprejuser posted image

se mi zdi, da se vsaka stvar preveč sfilozofirauser posted image



_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Scitec HOODIA umaknjena s trga
8.11.2008 16:31:39   
Gina
Meni se zdi, da v teenagerskih časih prav sigurno vsak kdaj podvomi v svojo lepoto. Tudi jaz sem bila takrat malo zakompleksana. Vsak najstnik se sprašuje vse sorte neumnosti. Ampak tukaj pa govorimo o odraslih osebkih, ki si ne morejo pomagat, da razmišljajo oslarije o sebi. In ne gre samo zato, da ne bi bil všeč družbi. Tiste, ki jih jaz poznam, pa hujšajo, večinoma res vidijo sebe kot grde, kot debele, celulit se jim gravža, opozarjajo svoje otroke z besedami, naj ne bodo debeli, opozarjajo svoje lastne najstnike, naj ne pridobivajo že zdaj celulita... počno skratka neumnosti. Vidijo reči narobe. oči jih hecajo, prepričanja jih hecajo. Kaj pa lahko en najstnik vpliva na celulit? Ajd, morda izključno s tem, da ne je džanka. Paziti na hrano človek ne more. Ni tako narejen, to je biološka potreba in če ješ premalo ali preveč kar tako, iz svoje potrebe, ima to nekje osnovo. Lahko nekdo "pazi" na to kaj je za ceno zdravja in za ceno obsedenosti razmišljanja o hrani non stop in občutkov krivde vsakič, ko kaj vtakne v usta 24/7/365. Čim pa začne razmišljat o hrani, pa rata obsedenec, kot njegova mati. Najhuje je, ker folk sploh ne ve, da je pazenje na hrano zaniiiiiič!!! Zanič. Ko sporočiš otroku, da je telo suhljatega obešalnika iz tv-ja njegova vrednota in da je grozno, če nisi tak, pa ko mu sporočiš, da je celulit grd, izdelaš potencialnega novega zasvojenca. Mah brez veze, sem že dosti v živo kramljala z ljudmi, ap ne štekajo. Pa jim povem, našim babam, da so lepe, pa me gledajo, kot da sem nora. V najslabšem primeru rečejo, da nimam okusa. V najboljšem pa mi verjamejo tisti hip, ampak naslednji pa pozabijo. Nisem čist prava oseba. moški bi jim morali to govorit in to taki, ki jim zaupajo. Včasih je partner ok, včasih pa niti on ni dovolj dobra tovrstna izbira. Obupala sem nad vami, "brezsmiselno" hujšarice. Ne zmorete se ozdravit. V glavi vrtite napačne misli. Če bi nehale mislit na hrano spljoooh in se posvetile čemu lepemu in zabavnemu, pa če bi svoj lajf naredile sebi fajn, bi itak shujšale. Žalostna sem zarai tega, kar se vam dogaja. Grozno mora biti živeti s tako hudimi občutki krivde, ko karkoli poješ   

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Scitec HOODIA umaknjena s trga
8.11.2008 16:32:29   
Gina
IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

Tako kot dojemaš sebe kot osebnost, boš dojemal tudi svoje telo - če ne spoštuješ sebe, svojih talentov, značajskih lasntosti, potem tudi svojega telesa ne moreš sprejeti, ker je samo en del tega, kar ti ni všeč.


Ceprav je telo tako zapleten in tako dodelan mehanizem, ki ti pokaze (hote ali ne), kaj se v tvojem zivljenju dogaja. Razum lahko preslepis, telesa nikoli.


Točno tako!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Debata o smiselnosti hujšanja ali smo le ...
8.11.2008 16:33:37   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: rija

Hja, ampak ne boste verjele, koliko ljudi ima dejansko probleme sami s seboj zaradi teže. Pa s tem ne mislim samo tistih, ki želijo shujšati, ampak tudi kontra.

Ja, tudi taki živijo.




user posted image  Ja, vem.

Ampak če ti je narava dala hiter metabolizem, pa si suh, neglede na to, koliko ješ, zakaj bi se trudil zredit? Če si tak, kot si? In obratno. Je pa velik oljudi šretežkih ali presuhih, ker se preveč ukvarjajo sami  s sabo, s svojim videzom in jim je hrana le sredstvo za izpolnjevanje notranje praznine kot posledice nezadovoljstva samim s sabo. Ali to praznino filajo s hrano, ali do svojega telesa nimajo nobenega odnosa in se hranijo s samo svinjarijo (klobase vsak dan, pomfri in mcdonalds nekjakrat emsečno so zame svinjarija) ali pa svojemu telesu odrekajo tisto, kar rabi, ker bodo samo tako dosegli svoje nedosegljive perfekcionistične cilje. Ampak redkokdo se sploh vpraša, koliko so ti cilji sploh realni in resnični ter koliko jih je dejasnko neka iluzija, ki je nastala v naši družbi.a

Jaz sem imela fiksno idejo, da sem neprivlačna, debela, grda,.. pri enih 15.-ih sem mislila, da bom šla v samostan, ker me itak noben moški ne bo maral user posted image user posted image user posted image , no, pa se je potem vse obrnilo, predvsem v moji glavi. In mi je sedaj hecno, ko tašča reče, da s eje zredila za eno kilo, pa kolegica, da se ji je začel delat celulit, pa ko mi moja babica komentira, da sem se zredila v rit,.. In ugotovila, da so pravzaprav vsi ljudje lepi, velik obolj, kot se tega zavedajo sami, da je vsak poseben, drugačen, individum zase in ravno to je tisto, kar ga dela univerzalnega.

(odgovor članu rija)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Scitec HOODIA umaknjena s trga
8.11.2008 16:36:13   
rija
Gina.....vem da se velika večina hujšaric tega ne zaveda: res, da občasne diete ne koristijo ničemur....treba se je truditi, da ti to postane stil življenja....primerno prehranjevanje in gibanje. In po moje si zasluži aplavz tisti, ki mu to dejansko uspe.

Uspe pa redkimuser posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Debata o smiselnosti hujšanja ali smo le ...
8.11.2008 16:38:53   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: Ankica


Je pa velik oljudi šretežkih ali presuhih, ker se preveč ukvarjajo sami  s sabo, s svojim videzom in jim je hrana le sredstvo za izpolnjevanje notranje praznine kot posledice nezadovoljstva samim s sabo. Ali to praznino filajo s hrano, ali do svojega telesa nimajo nobenega odnosa in se hranijo s samo svinjarijo (klobase vsak dan, pomfri in mcdonalds nekjakrat emsečno so zame svinjarija) ali pa svojemu telesu odrekajo tisto, kar rabi, ker bodo samo tako dosegli svoje nedosegljive perfekcionistične cilje. Ampak redkokdo se sploh vpraša, koliko so ti cilji sploh realni in resnični ter koliko jih je dejasnko neka iluzija, ki je nastala v naši družbi.a

Jaz sem imela fiksno idejo, da sem neprivlačna, debela, grda,.. pri enih 15.-ih sem mislila, da bom šla v samostan, ker me itak noben moški ne bo maral user posted image user posted image user posted image , no, pa se je potem vse obrnilo, predvsem v moji glavi. In mi je sedaj hecno, ko tašča reče, da s eje zredila za eno kilo, pa kolegica, da se ji je začel delat celulit, pa ko mi moja babica komentira, da sem se zredila v rit,.. In ugotovila, da so pravzaprav vsi ljudje lepi, velik obolj, kot se tega zavedajo sami, da je vsak poseben, drugačen, individum zase in ravno to je tisto, kar ga dela univerzalnega.


ja, tole prvo je prekleto res. jaz sem se začela hudičevo rediti šele po porodu, ko sem se bojevala s hudo poporodno depresijo. kile so kar šle gor.

in za razliko od tebe, sem se jaz sama sebi zdela vedno lepa in suhauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Scitec HOODIA umaknjena s trga
8.11.2008 16:39:44   
Gina
IZVIRNO SPOROČILO: rija


pa naj je še tako plehko, želim malo manj volumna. in kaj bi me zdaj moralo biti sram, ker si želim malo shujšatiuser posted image  a zato se nimam rada? a se zato manj cenim? a je kaj narobe, če želim tudi iz zdravstvenih razlogov malo stanjitiuser posted image   



Narobe je to, da si nisi všeč. OK, če imaš 100kg na 160, potem je najbrž nekaj zdravstveno narobe s tabo, moraš do zdravnika, da odkrijejo, kaj je zadaj. Če pa imaš 70kg na 170, pa  a veš, zihr nisi grda in se kot grdo samo vidiš, ker si žrtev modernega reklamiranja in necenjenja svojega lastnega telesa. Ja, to pomeni, da se nimaš rada. Ni treba, da te je zato sram, lahko pa se najprej sprejmeš tako kot si, da si lepa. Tisti hip, ko se boš sprejela, boš lahko začela delati na rečeh, ki so v tvojem lajfu narobne, ki te res motijo in zaradi katerih ti telo ne kuri hrane. Ker če telo ne kuri, je to znak, da zihr ni vse ok s tvojim funkcioniranjem,. In tega ne rešiš s hujašnjem ali ne-jedenjem, ker s tem samo telo še bolj v stres spraviš, ko nenehno prvič razmišlja o hrani - to so obupno stresne misli, drugič pa telo ne dobi tistega, kar rabi, da bo lahko živelo na svojih frekvencah ob napačnem razmišljanju - hrane. Poleg tega telo tudi resnično strada, in celice potanejo zmedene in neumno reagirajo, obrambna sposobnost telesa pade na nulo. Z vsakim hujšanjem na silo si škodiš. Tako to je.

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Scitec HOODIA umaknjena s trga
8.11.2008 16:41:00   
rija
Gina, JAZ sem si všeč....ni mi všeč agregatno stanje mojega telesauser posted image ....trenutno.....user posted image user posted image user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Scitec HOODIA umaknjena s trga
8.11.2008 16:42:36   
Gina
IZVIRNO SPOROČILO: rija

Gina, JAZ sem si všeč....ni mi všeč agregatno stanje mojega telesauser posted image ....trenutno.....user posted image user posted image user posted image

Torej si nisi všeč, ker tvoje oči narobe vidijo. Sem zihr, da bi se meni zdela lepa. Vse je v gledanju, samo to.

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Scitec HOODIA umaknjena s trga
8.11.2008 16:44:13   
rija
Ja, ampak ni pomembno, da sem TEBI lepa....pomembno je, da sem sebi.

Saj o tem smo govorile, ne?user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Scitec HOODIA umaknjena s trga
8.11.2008 16:49:22   
Gina
IZVIRNO SPOROČILO: rija

Ja, ampak ni pomembno, da sem TEBI lepa....pomembno je, da sem sebi.

Saj o tem smo govorile, ne?user posted image


Ja, problem je, ker se sebi ne zdiš lepa. Sebi pa se ne zdiš lepa, ker si preveč kritična in ker imaš "napačne" predstave o lepoti. A pri vsaki stvari v lajfu tolk kompliciraš, da morajo biti čist popolne, da ne smejo odstopat od v tvoji glavi postavljenih idealov in težiš v nedogled da mora biti po tvoje, sicer si pa zamorjena in reči ne sprejmeš, ker ti je stvar zanič? Mogoče si karakterno taka, ampak to za praktično življenje zelo narobe hodi, sploh pri teh rečeh. življenje ni popolnost, brez smisla ga je tako jemat. Da sploh ne govorimo o tem, da so predstave o popolnosti tako zelo različne, da si jih slika vsak po svoje. Naslikaj si popolnost malo širše, v milion različnih variantah, to je edina rešitev. Saj veš, nikdar ni rešitev samo ena. Problem je, ker si jo ti ta hip slikaš kot eno samo.

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Scitec HOODIA umaknjena s trga
8.11.2008 16:53:22   
Gina
A se ti je zgodilo, da kdaj ko si bila mala, kakšne jedi nisi marala, potem pa čez leta, ko si to dobila velikokrat na krožnik, si pogruntala, da je tisto čisto ok. Okus se ti je spremenil. Tudi kar se tiče kil je enako. Če bi se vsak dan naga gledala v ogledalo, in si pripovedovala da je tvoja rit ful lepa, tvoj trebuh ful lep, tvoji boki lepi, tvoje joške super, tvoj obrazek čudovit, tvoja bedra odlična, tvoj celulit čist tvoj in fajn - vse to z ljubeznijo, bi se te miselnosti navadila. Ne skrivaj se pred sabo, ljubi svoje telo tako, kot je in ponosno stopaj z njim naokrog, in slej ko prej se ti bo okus spremenil. Všeč si boš.

(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Scitec HOODIA umaknjena s trga
8.11.2008 16:55:25   
rija
Gina, načeloma sploh ne kompliciram v lajfu....samo želim, da se nekaj pare spremeni v leduser posted image

ni nobene višje matematike, preprosta kmečka logika: všeč sem si, ne kompliciram v življenju, nisem perfekcionist...ampak RADA JEM!!!!!!!!!! prekleto, a je to tak težko razumet? pa ne gibljem se....ker sem lenoba.....




_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Scitec HOODIA umaknjena s trga
8.11.2008 16:57:42   
Gina
OK rija, bom nehala. Tudi ti ne razumeš pointa. user posted image

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Scitec HOODIA umaknjena s trga
8.11.2008 16:58:25   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: Gina

A se ti je zgodilo, da kdaj ko si bila mala, kakšne jedi nisi marala, potem pa čez leta, ko si to dobila velikokrat na krožnik, si pogruntala, da je tisto čisto ok. Okus se ti je spremenil. Tudi kar se tiče kil je enako. Če bi se vsak dan naga gledala v ogledalo, in si pripovedovala da je tvoja rit ful lepa, tvoj trebuh ful lep, tvoji boki lepi, tvoje joške super, tvoj obrazek čudovit, tvoja bedra odlična, tvoj celulit čist tvoj in fajn - vse to z ljubeznijo, bi se te miselnosti navadila. Ne skrivaj se pred sabo, ljubi svoje telo tako, kot je in ponosno stopaj z njim naokrog, in slej ko prej se ti bo okus spremenil. Všeč si boš.


okus se spreminja sorazmerno s ponudbo na trgu...če upoštevaš, da v socializmu še kivija dolgo nismo imeli....user posted image

gina, pri meni ne pali tole dopovedovanje....user posted image  pri meni govorijo dejstva: ko se pogledam v ogledalo, vidim malo preveč volumna....user posted image  in joške so pa res super!user posted image user posted image user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Scitec HOODIA umaknjena s trga
8.11.2008 16:59:54   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: Gina

OK rija, bom nehala. Tudi ti ne razumeš pointa. user posted image


Gina, vsak ima svoj "point". Ni nujno, da sta najina enakauser posted image  In ni nujno, da je imel Freud vse prav....user posted image


< Sporočilo je popravil rija -- 8.11.2008 17:00:11 >


_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?