|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   FruchtZwerge-jagoda
27.2.2008 15:11:56   
ALEKSA13
Mojemu skoraj 7 m user posted image sem danes dala prvič za poskusit FruchtZwerge. Ker je eden od okusov tudi jagoda (ki je alergena in je do 1 leta naj ne bi jedli) me zanima, ali mu naj ne dajem tega okusa? Kaj menite?
LP
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: FruchtZwerge-jagoda
27.2.2008 15:13:54   
CUKRČEK
komot daš..itak so jagode " šle samo mimo" skute

_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

(odgovor članu ALEKSA13)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: FruchtZwerge-jagoda
27.2.2008 15:15:44   
Anonimen
Osebno sem PROTI vsem tem Fruchtzwerkom in podobnim kemičnim zadevam in menim, da niso najboljše za naše otroke... Bolje navadna skutka pa notri zamešano kakšno sadje, saj je prvič bolj okusno, drugič pa bolj zdravo. Mene ti Fruchtzwerki po okusu še najbolj spominjajo na "arznije". Naša bo tudi jutri stara 7. mesecev, pa zaenkrat še niti ne razmišljam, da bi ji dajala kar je povezano s KM... No tako je moje mnenje, če že sprašuješ. Pa dober tek, karkoli že bo user posted image .

(odgovor članu ALEKSA13)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   [Brisano sporočilo]
27.2.2008 15:23:54   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu ALEKSA13)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: FruchtZwerge-jagoda
27.2.2008 15:31:41   
ALEKSA13
Dala sem mu zato (skutko), ker sva imela v pon. posvetovalnico in so nama rekli, da mu lahko že dam te skutke in jogurte, če seveda nimam kake alergije na KM.
Kdaj pa ste vi začeli s temi ml. izdelki? Me res malo skrbi, če nisem prehitra...

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: FruchtZwerge-jagoda
27.2.2008 15:45:19   
Maleal
Jaz sem dala nekje pri 8 mesecih in sicer skutke ljubljanskih mlekarn ali pa sem kupila skuto in v njo vmešala sadje,dala sem tudi jagodne ,saj je tiste jagode ravno za vzorec.

_____________________________

Ne išči nekoga, ki je popoln.
Ljubi nekoga, ki ni in ga naredi popolnega s svojo ljubeznijo.

(odgovor članu ALEKSA13)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: FruchtZwerge-jagoda
27.2.2008 16:13:13   
Kaštrun
naša je stara 10 m, pa je vse. od sojinih jogurtov, do navadnih ali sadnih jogurtov, skutk - navadnih, sadnih...

_____________________________

Otroci ne vedo, kako radi jih imajo njihovi starši,
in tega tudi nikoli ne bodo vedeli, dokler se ne bo
nad temi starši zagrnil grob ali dokler
ne bodo imeli svojih lastnih otrok.

(odgovor članu Maleal)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: FruchtZwerge-jagoda
27.2.2008 16:16:02   
neisha80
IZVIRNO SPOROČILO: Kaštrun

naša je stara 10 m, pa je vse. od sojinih jogurtov, do navadnih ali sadnih jogurtov, skutk - navadnih, sadnih...
enako

(odgovor članu Kaštrun)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: FruchtZwerge-jagoda
27.2.2008 16:38:07   
noe
IZVIRNO SPOROČILO: CUKRČEK

komot daš..itak so jagode " šle samo mimo" skute


pustile so samo malo barveuser posted image

(odgovor članu CUKRČEK)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: FruchtZwerge-jagoda
27.2.2008 17:14:24   
katja84
moje izkušnje so take da sem ji dala jagodni jogurt ampak je bila cela fleksta! drugače je pa moje mnenje tako da poizkusi pa boš videla če bo kakšna reakcija!

(odgovor članu noe)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: FruchtZwerge-jagoda
27.2.2008 17:18:10   
lex
če otrok nima alergije lahko je skoraj vse. Moja 9 mesečka je vse razen meda in oreščkov, mi vsi smo na KM gor zrasli pa noben ni mel nekih jakih alergij. Jaz sem ji na začetku ekstra kuhala pa ni nič jedla ko sem ji dala pa našo hrano jo je jedla bolj kot 3 letnik, pri katerem sem komplicirala in ga ful čuvala kaj je. Zdaj ga pa prosim za vsako žlico. Če boš zdaj komplicirala in ji neki ekstra kuhala se bo morala čez par mesecev ko bo  lahko jedela vse spet jovo na novo navajat na okuse. Pri nas si pač ostali dosolimo in to je to.

_____________________________

Najlubkejša stvar, ki se nam lahko zgodi, je dojenčkov smeh. (Sigmund Freud)
-----------------------------
Takole pa napreduje naša hiška. http://www.podsvojostreho.net/weblog.php?w=120

(odgovor članu noe)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: FruchtZwerge-jagoda
27.2.2008 17:29:21   
Lantea
To sem se tud jaz spraševala, preden sem ji prvič dala (če lahko jagodnega). Pa sem ji, nekje pri 7,5m. Sem mislila, če se ji bo pa kaj spustilo, bom pa opustila...pa se ni. Drugače sem pa pri 7m začela te mlečne izdelke dajat.

(odgovor članu lex)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: FruchtZwerge-jagoda
27.2.2008 17:31:04   
nky 23
če otrok nima alergije lahko je skoraj vse. Moja 9 mesečka je vse razen meda in oreščkov, mi vsi smo na KM gor zrasli pa noben ni mel nekih jakih alergij. Jaz sem ji na začetku ekstra kuhala pa ni nič jedla ko sem ji dala pa našo hrano jo je jedla bolj kot 3 letnik, pri katerem sem komplicirala in ga ful čuvala kaj je. Zdaj ga pa prosim za vsako žlico. Če boš zdaj komplicirala in ji neki ekstra kuhala se bo morala čez par mesecev ko bo lahko jedela vse spet jovo na novo navajat na okuse. Pri nas si pač ostali dosolimo in to je to.


se strinjam, tudi naš 9. mes. je vse tako kot m, samo malo manj začinjeno pač prej ven vzamem in za nas dodatno začinim!

(odgovor članu lex)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: FruchtZwerge-jagoda
27.2.2008 17:33:56   
jaša2
jaz sem naši tud začela tam nekje okrog 7-8 mesca. jaz nimam nič proti tem zadevam. včasih ji dam navaden jogurt s svežim sadjem, dostikrat pa tud fruchtzwerge - jih obožuje!!!! že ko jih vidi zravn hladilnika stat, je joj! pa mislim, da ne bo nič narobe z njo! jaz ne mislim preveč komplicirat z izbiro zdrave in "nezdrave" hrane, kr bolj kot kompliciraš, slabše je za otroka. to je moje mnenje.
no, vprašanje je pa blo kaj z jagodnim f. ja, moja je dobla po mlečni jagodni kašici pikice po trebuščku in sem domnevala, da je pač zaradi jagod.user posted image  pa sem ji jagodni frucjtzwerg glih tak dala, da vidim, če bo spet reakcija. pa ni blo nič! tak da po mojem nima kaj bit.

_____________________________

Žensko srce je kot globok ocean, poln skrivnosti...

(odgovor članu lex)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: FruchtZwerge-jagoda
27.2.2008 17:34:19   
kaya2007
jaz ji dajem jagodo-banano, pa ni bilo nobene reakcije.

pa tukaj si lahko preberete kaj f. vsebujejo, so brez umetnih barvil in konzervansov...ne pravim, da so čist neumetni, ampak saj tudi navaden jogurt ni.

http://www.fruchtzwerge.si/izdelki/default.asp

(odgovor članu nky 23)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: FruchtZwerge-jagoda
27.2.2008 18:12:10   
M1987
Tuki so recepti za otroško hrano. Zdi se mi, da je tudi nekaj sladi, tako da je bolj zdavo pa še iz ljubezni narejeno user posted image

http://www.kulinarika.net/baze/receptirezultati.asp?kategorija=12


_____________________________

* CARPE DIEM *
Princeska 05.08.2009

(odgovor članu kaya2007)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: FruchtZwerge-jagoda
27.2.2008 18:25:09   
Dashenka
IZVIRNO SPOROČILO: noe

IZVIRNO SPOROČILO: CUKRČEK

komot daš..itak so jagode " šle samo mimo" skute


pustile so samo malo barveuser posted image


Še to ne, ker je rdeča barva od peseuser posted image .

Drugače pa, ja, komot ji lahko ponudiš tudi jagodni okus. Brez panike.


(odgovor članu noe)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: FruchtZwerge-jagoda
27.2.2008 21:09:26   
ZmajTolovaj
Nam so tudi rekli, da lahko damo jogurte in skutke, pa je tudi naša stara 7m; OK, jaz sem najprej poskusila dat navadno skuto in jogurt, ji je všeč, tako da to mešam s svežim sadjem, sicer bi ji pa tudi jaz verjetno ponudila sadne variante (kupljene), vsaj tako je svakinja naredila, ko mala ni hotela navadnega jogurta.
Ni prezgodaj za mlečne izdelke, vsaj po mojem ne, jaz sem ji dala najprej čisto malo, zaradi morebitnih alergij, pa je bilo vse bp.

_____________________________

The only man who had his work done by Friday was Robinson Crusoe.

(odgovor članu Dashenka)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: FruchtZwerge-jagoda
27.2.2008 21:29:47   
saskija
IZVIRNO SPOROČILO: kaya2007

jaz ji dajem jagodo-banano, pa ni bilo nobene reakcije.

pa tukaj si lahko preberete kaj f. vsebujejo, so brez umetnih barvil in konzervansov...ne pravim, da so čist neumetni, ampak saj tudi navaden jogurt ni.

http://www.fruchtzwerge.si/izdelki/default.asp


alergologinja mi je rekla, da me posebej svari pred fruhctzwergi in ostalo prehrambeno šaro z veliko Ejev

_____________________________

Dojenček se z vsakim dnem spreminja in raste in bo nekega dne odrasel in odšel;prah pa vas bo zvesto čakal.

(odgovor članu kaya2007)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: FruchtZwerge-jagoda
27.2.2008 21:31:41   
saskija
IZVIRNO SPOROČILO: Miša99

Osebno sem PROTI vsem tem Fruchtzwerkom in podobnim kemičnim zadevam in menim, da niso najboljše za naše otroke... Bolje navadna skutka pa notri zamešano kakšno sadje, saj je prvič bolj okusno, drugič pa bolj zdravo. Mene ti Fruchtzwerki po okusu še najbolj spominjajo na "arznije". Naša bo tudi jutri stara 7. mesecev, pa zaenkrat še niti ne razmišljam, da bi ji dajala kar je povezano s KM... No tako je moje mnenje, če že sprašuješ. Pa dober tek, karkoli že bo user posted image .


sem enakega mnenja.

_____________________________

Dojenček se z vsakim dnem spreminja in raste in bo nekega dne odrasel in odšel;prah pa vas bo zvesto čakal.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: FruchtZwerge-jagoda
27.2.2008 21:50:02   
Naja30
Sej ni spraševala, katera je za in katera proti user posted image

Sama sem se jagodnih skut in jogurtov hotela kar nekaj izogibat, ampak je res, da jagode so itak samo šle mimo skute user posted image  To je samo koncentrat jagode. Res pa je, da sem ji dajala od LM, tele pa šele zdaj občasno dajem, ko je že krepko čez 1 leto stara.

(odgovor članu saskija)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: FruchtZwerge-jagoda
27.2.2008 21:54:01   
saskija
IZVIRNO SPOROČILO: Naja3

Sej ni spraševala, katera je za in katera proti user posted image

Sama sem se jagodnih skut in jogurtov hotela kar nekaj izogibat, ampak je res, da jagode so itak samo šle mimo skute user posted image  To je samo koncentrat jagode. Res pa je, da sem ji dajala od LM, tele pa šele zdaj občasno dajem, ko je že krepko čez 1 leto stara.


sklepam, da od LM ker misliš da je v njih mleko slovenskih krav- žal te moram razočarat da ni- naši kmetje prodajajo mleko v tujino, ker jim ga bolje odkupijo, pri nas pa mlekarne kupujejo madžarsko mlekouser posted image ups, sem se odaljila od temeuser posted image

_____________________________

Dojenček se z vsakim dnem spreminja in raste in bo nekega dne odrasel in odšel;prah pa vas bo zvesto čakal.

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: FruchtZwerge-jagoda
27.2.2008 22:07:01   
ALEKSA13
Katero skuto pa mi priporočate, da bi jo sama zmešala s svežim sadjem? LP

(odgovor članu saskija)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: FruchtZwerge-jagoda
27.2.2008 22:39:30   
Sibil_
NI RES, da so jagode samo mimo letele.Moj ta prvi je dobil ornk fleke po Fruchtzwergu z jagodo, na kar je P komentirala, da te skutke niso tako umetne kot ostale in da se ne čudi.TAko da smo poskusili potem vsake pol leta če je še reakcija in pri treh letih je ni več bilo.Ostale okuse pa je od vedno jedel brez težav.user posted image

LP,
Sibil RR

_____________________________

Moja dva srčka:

angelček Patrik - 13.10.2004 - 05.04.2011
Lukas - 28.02.2007

(odgovor članu ALEKSA13)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: FruchtZwerge-jagoda
27.2.2008 22:54:42   
Anonimen
Mah kaj pa vem, jaz pri starejši niti nisem gledala, čigava je bila skutka, ali od ljubljanskih mlekarn ali od pomurskih ali od celjskih. Pač sem bolj za te preproste variante, tako kot sem že zgoraj napisala, ker meni ti umetni okusi, ki so le koncentrati nevem katerih umetnih barvil, sladil in okusov  ne sedejo... Vem, da mi je prvič pediater vedno lepo prišepnil, sestra pa zabičala,  naj se izogibamo kakšnih fruchtwerkov in obstgartnov itd. Da so te zadeve boljše vem, ker v obeh nosečnostih sem mislila, da mi bo želedoc obrnilo, če sem jedla kakšne takšne zadeve... Starejša se je na te zadeve enostavno navadila in sadni jogurt bi ona sicer jedla (jo privlači), ampak ga potem sam nekaj "razbrzda" in pusti. Navadnega pa kar poje...enako je tudi s skutkami a "la obstgarten, poje dokler je skuta, spodaj ko je sadje pa pusti... 
Ste pa meni pustili s temi jugorti in sadjem takšne gušte... sem lani na Češkem v hotelu jedla zame  najboljši sadni  jogurt. Se je čutilo, da je bilo sadje v tistega kremastega (je bil skoraj tak kot mascarpone) ravnokar umešeno, preden so ga servirali... pa še samo 1 okus so imeli... Mljask...

< Sporočilo je popravil Miša99 -- 27.2.2008 23:01:14 >

(odgovor članu ALEKSA13)
  Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...
Zakaj dojenje ni vedno najboljše?
Babica je iz svojih izkušenj ugotovila, da dojenje ni vedno najboljša možnost. Ob tem je razkrila, da je v resnici najpo...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?