|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Glavobol v nosečnosti
15.2.2006 21:33:14   
SANIKA
PROSIM ZA NASVET ŽE PRED NOSEČNOSTJO SEM VELIKOKRAT ČE SEM SE PREVEČ RAZBURILA DOBILA GLAVOBOL,ZDAJ PA ME ZANIMA KAK JE S TEM V NOSEČNOSTI DANES ME NAMREČ FUL BOLI GLAVA KER SEM IMELA EN NAPOREN IZPIT IN ME ZANIMA ALI SPLOH LAHKO VZAMEŠ KAKO TABLETO NPR.LEKADOL,ASPIRIN V NOSEČNOSTI?GINEKOLOGA IMAM KOMAJ 7.3.TAK DA BOM JO POL VPRAŠALA KATERE TABLETE LAHKO JEMLJEM!PROSIM ZA NASVET ČE KATERA VE ZATO!!!!HVALA IN LEP POZDRAV!
PAZITE NA SVOJE user posted image PIKICE!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Glavobol v nosečnosti
15.2.2006 21:33:58   
Ro-La
Lekadol lahko komot vzameš

_____________________________

NE, ne grem več rodit....JASNO!?

(odgovor članu SANIKA)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Glavobol v nosečnosti
15.2.2006 21:44:47   
Mina1
Absolutno in edino Lekadol (za glavobol, virozo, prehlad...), za zgago Rennie ali Rupurut.

Preverjenouser posted image . Pa čim manj napora in glavobolov ti želimuser posted image .

_____________________________

I don't care what they say, I just wanna live my life

(odgovor članu SANIKA)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Glavobol v nosečnosti
16.2.2006 0:09:32   
Reja
Poskušaj nosečnost preživeti s čim manj stresa, pa bo tudi bolje. Veseli se bitja v sebi in odganjaj negativne misli in dogodke. Meni pomaga, je pa lažje svetovati kot to res narediti.

Srečno!

(odgovor članu Mina1)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Glavobol v nosečnosti
16.2.2006 6:58:40   
muha1



Tudi jaz sem imela tu in tam glavobole, pa mi je gin. priporočila Mg šumeče tablete. Vsak drugi dan sem eno spila in glavoboli so na srečo usahniliuser posted image . Pa seveda Lekadol lahko vzameš



(odgovor članu SANIKA)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Glavobol v nosečnosti
16.2.2006 7:07:41   
matahari
Samo lekadol...sama sem imela pred nosečnostjo velikokrat zelo močne in dolgotrajne glavobole..na podpis pogodbe v službo je enkrat prišel nek zdravilec in opazil, da sem vsa siva..sem mu potožila za glavobol in mi je dal nasvet, ki preverjeno pomaga: kot te boli glava potopi roke , tudi zapestja v čim bolj vročo vodo, najbolje, da je tekoča..to sproži boljši krvni obtok v vratu in te posledično nega boleti glava..če prvič ne pomaga ponovi še nekajkrat..to prakticiram zdaj tudi ko sem user posted image ..in res deluje user posted image

(odgovor članu muha1)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Glavobol v nosečnosti
16.2.2006 7:09:53   
puncica
Mogoče ti bo kaj prav prišlo:

Kako odpraviti glavobol
- kava z limono (ni nujno da zmešaš lahko po požirkih kava, limona, kava, limona,...)
- kava (če je pritisk nizek ali je telo navajeno nanjo)
- zatemnjen prostor z odprtim oknom (svež zrak)
- sprehod
- banana (naravni aspirin)
- spanec, umiritev, počitek
- lekadol (do 6 tablet dnevno)
- masaža
- akupresurne točke (nad nosom med obrvmi masaža s kazalcem, masaža na dlani trikotnik med palcem in kazalcem z drugo roko – palec kazalec masiraš)
- veliko vode - mrzli obkladki na čelo
- masiranje z oljem 31 (just) na sencih, čelo, tilnik
- masiranje s tigrovo mastjo na sencih

Hrana ki potencira migrene/glavobole (ni nujno da vsi)
- mleko,
- bela kava,
- kakav,
- jogurti,
- siri,
- čokolada
- rdeče vino
- pomaranče
- arašidi
- orehi
- kitajska hrana
  Pa čim manj glavobolov.


_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

(odgovor članu muha1)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Glavobol v nosečnosti
16.2.2006 10:25:28   
tinaaja
Po besedah moje G: v prvih 3 mesecih odvetujejo jemanje lekadola, ce ni nujno.. da je bolje, da ne.. naceloma se lahko, ampak ce se da brez, je sigurno boljo brez.
jaz bi (bom) najprej probala naravne metode in razne sprostive

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Glavobol v nosečnosti
16.2.2006 10:35:32   
asso
Meni je g svetovala lekadol in če so glavoboli tako močni, da vem da lekadol mi ne bo pomagal (ker sem pred user posted image  jemala tudi močnejše tablete zaradi močnih glavobolov) naj vzamem dva naenkrat.

_____________________________

Everything will be OK in the end. If it`s not OK, it´s not the end yet.

(odgovor članu tinaaja)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Glavobol v nosečnosti
16.2.2006 11:30:01   
petraz
Tudi mene je velikokrat bolela glava, pa razen Lekadola ne smeš jemati nič drugega. Pa še tega se izogibaj kolikor se le da. user posted image  Žal, ima tudi nosečnost kako slabo lastnost.... pa saj bo minilo, a ne!?user posted image user posted image

(odgovor članu SANIKA)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Glavobol v nosečnosti
16.2.2006 13:24:42   
SANIKA
zahvaljujem se vam za vse te pozitivne odgovoreuser posted image user posted image ,danes se že počutim zelo dobro proti včeraj,je bil res naporen dan!hvala in lepo se imejte!user posted image

(odgovor članu petraz)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Glavobol v nosečnosti
16.2.2006 19:31:01   
KODA
Lekadol in počitek,to je meni pomagalo.

_____________________________

Celemu svetu si le ena oseba,eni osebi pa si ves svet...

(odgovor članu SANIKA)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Glavobol v nosečnosti
17.2.2006 14:58:07   
Tejcha
Tudi sama imam kar pogosto glavobole. Ginekologinja mi je rekla, da pride do 16. tedna v poštev lekadol, potem pa aspirin.

Drugače pa masaža, kot je napisala že puncica, in pa veeeeeliiiiko tekočine.

LP

(odgovor članu KODA)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?