|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Help, neješč otrok!!!
27.1.2005 10:07:41   
tjaga
Res ne vem več, kaj naj naredim. Moj tavelik :duda: se je že pred časom odločil, da prav nič na tem svetu ni dovolj dobro, da bi on pojedel. Razen nekaterih stvari kot so npr. pizza, pomfri (pa še to ne vedno), panirano meso in take redilne stvari. Pa seveda čokolade in bonboni.
Meni pa lasje pokonci, saj karkoli skuham ni dobro in on tega ne je in skratka, ne vem več kaj bi. Če bi resnično vedno kuhala le tisto kar bi jedel on, potem bi jedli vsak dan isto.
Predlagajte kaj narediti, povejte kaj ve naredite v takem primeru, če ga sploh imate. :((:((:((:((:((

Meni se že rola :zmeden: .

Tjaga
:kava::kuza::kava::kuza:

Neposredna povezava do sporočila: 1
   Help, neješč otrok!!!
27.1.2005 10:13:17   
Ro-La
....obupam.......naš bi jedel samo pire in špinačo, ter jogurte....pa seveda čokolado oz. vse kar je sladko, in potem mu dam 1 žličko jogurta, vmes mu podturim 1 žličko zelenjave....dokler me ne skuži, potem pa usta zaklene in je rajši lačen, kot pa da bi jedel:(
Sladke stvari pa dobi takrat, ko zadovoljivo poje kosilo:)

Jaz upam, da bo enkrat jedel;)

Veliko gurmanskih užitkom vsem ješčim otrokom, neješče pa bo treba po.....:)

(odgovor članu tjaga)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Help, neješč otrok!!!
27.1.2005 10:18:10   
TARA in MAJ
mislim da nisi edina tudi moji punci čeprav že veliki sta isti pice,pomfri,pohan sir....in še par takšni stvari kaj kuhanega pa je že zanič.Pride iz šole pogleda če je kaj dobrega zanjo drugače pa ni lačna urco kasneje vidiš kako veselo si dela sendvič.Zvečer vsak dan razmišljam,kaj:hudicek:naj še skuham da bodo vsi jedli....
lp tara:zmeden2:

(odgovor članu tjaga)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Help, neješč otrok!!!
27.1.2005 10:56:20   
puri
Tjaga, pri nas je isto!
Za kosilo imamo vedno take probleme, nič noče pojesti, še probat noče! Že ko nesem krožnik na mizo, govori da on ne bo jedel:zmeden:
Jedel bi pa vse drugo - jogurt, sladoled, čokolado, smoki,...:((

Vsak dan imamo borbe pri kosilu, sem pa pašejo tut kreg in jok:((!
Upam, da bo kmal boljš!

lp:)

(odgovor članu tjaga)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Help, neješč otrok!!!
27.1.2005 11:02:21   
tjaga
Puri, to isto upam tudi jaz. Da bo enkrat rekel, o to pa jaz jem in ne jaz pa tega ne jem. To bi bil pravi balzam za moja ušesa. 9nebesa
Saj so tudi v vrtcu težave. Tam pravzaprav ne reče, da česa ne bo pojedel. Pridno vzame krožnik z vsebino in ga nedotaknjenega tudi vrne. :zmeden:
Zanimivo je, da včasih ni bilo stvari (razen solate), da je ne bi jedel. Pa tudi kakšna stvar, ki jo je pred kratkim jedel danes ni dobra. To mi je najmanj jasno.
Upam, da je le obdobje (za katerega ne vem koliko časa traja) in da ga (ne vem še kako) pripravim k temu, da bo neko stvar vsaj poskusil, preden pade odločitev.

Tjaga
:kava::kuza::kava::kuza:

(odgovor članu tjaga)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Help, neješč otrok!!!
27.1.2005 11:07:36   
Anonimen
Po mojih izkušnjah in tudi splošnem mnenju, ne pomaga nič drugega kot vitaminski sirup.

(odgovor članu tjaga)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   Help, neješč otrok!!!
27.1.2005 12:35:42   
puri
Ja, sej to je največji problem, ker niti probat noče, že naprej govori, da ne bo jedel! :zmeden:
Ah, bo že!:)

(odgovor članu tjaga)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Help, neješč otrok!!!
27.1.2005 21:03:03   
india
Joj Tjaga, to je kot bi jaz zgodbo moje Gaje poslušala. V vrtcu je nosila na voziček polne krožnike hrane, ker ona pač tega ne je. :zmeden:
Doma pa je jokala,ker jo je trebušček bolel. Nadaljevalo se je v šoli, ko ni jedla malice, ker je bila bljek!:zmeden:
In pred časom sem uvedla diktaturo. Vsi ostali namreč jedo vse.
Seda pa mora pojesti ali od vsakega vsaj nekaj, ali pa naj bo lačna tako dolgo, dokler ne bo naslednji obrok. vedno ima sicer možnost, da si vzame več tistega "ta boljšega", a tudi ono "bljek" mora vsaj poskusiti.
In...rezultati...sedaj je začela jesti skoraj vse.
Edino,kar ji popustim so gobe in drobovina.
S tem je ne silim.
Pomagali pa niso niti vitaminski sirupi, ne sadje,nič kar naj bi odpiralo apetit¨!
Ensotavno smo morali čakati 5 let, da sedaj, suha kot je, začenja jest vse!:bravo::bravo: In trda volja mame in očeta in seveda neusmiljenost. Mnogokrat mi postane hudo,ko jo vidim, kako se fižoi poleg hrane, a moram stisniti zobe, saj je v njeno dobro.

Se je pa njeno prehranjevanje tudi takrat obrnilo čez noč.
:rozica::rozica::rozica:

(odgovor članu tjaga)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Help, neješč otrok!!!
27.1.2005 22:59:03   
Joe
Sama teorije me je, praksa šele prihaja, zato me jemljite z rezervo.

Mislim, da normalen otrok ne bo umrl od lakote in bo pred tem pojedel, kar bo lahko.

Če bo na voljo le tisto, kar sta starša DOBREGA skuhala, pa čeravno ni njemu najljubše, bo to tudi pojedel.

Torej:

"Dete moje, ni treba jesti, če nočeš. Ko pa boš naposled lačen, pa kar povej, da ti pogrejem kosilo."

A se ne sliši dobro?

(odgovor članu tjaga)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   Help, neješč otrok!!!
28.1.2005 9:39:58   
Anonimen
Ja, Joe, res je po moje nekako tako tudi v praksi.

Pri nas sicer otrok v vrtcu menda kar pridno je, tako da tudi kosila (med vikendom) več ni treba greti. Če nič, pa nič. Vitaminski sirup, da dobi tiste vitamine, ki naj bi jih s sadjem, ki ga pa tudi ne je.

Ni mi pa jasno, kako z otroci, ki tudi v varstvu ne jejo. Takrat se verjetno zatakne, če je otrok suh in bolan. Takrat pa moraš biti odgovornejši od njega in mu ne moreš pustiti, da pač občuti posledice svojih dejanj. Saj ne umre tako hitro, samo bolan pa je. Ni mi jasno, kaj pa takrat?

Moja teorija. Tudi jaz v tem primeru hvalabogu nimam prakse.

(odgovor članu tjaga)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Help, neješč otrok!!!
1.7.2014 20:54:26   
Lethe

[qščoyhj <uote]IZVIRNO SPOROČILO: tjaga

Puri, to isto upam tudi jaz. Da bo enkrat rekel, o to pa jaz jem in ne jaz pa tega ne jem. To bi bil pravi balzam za moja ušesa. 9nebesa
Saj so tudi v vrtcu težave. Tam pravzaprav ne reče, da česa ne bo pojedel. Pridno vzame krožnik z vsebino in ga nedotaknjenega tudi vrne. :zmeden:
Zanimivo je, da včasih ni bilo stvari (razen solate), da je ne bi jedel. Pa tudi kakšna stvar, ki jo je pred kratkim jedel danes ni dobra. To mi je najmanj jasno.
Upam, da je le obdobje (za katerega ne vem koliko časa traja) in da ga (ne vem še kako) pripravim k temu, da bo neko stvar vsaj poskusil, preden pade odločitev.

Tjaga
:kava::kuza::kava::kuza:
[/quote]

(odgovor članu tjaga)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?