|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Istrske vile v Stella Maris v Umagu
19.6.2009 15:23:20   
Ulla
Ojla,

a je mogoče katera bila v teh vilah na počitnicah? Letos nam žal ne znese iti v te vile in iščemo nekaj podobnega in kakovostnega kot so te vile. A ima mogoče katera kakšen predlog kam bi lahko šli na dopust, Uživajte na dopustu. da bi bilo podobno (apartma dokaj nov.....) Hvala za predloge.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Istrske vile v Stella Maris v Umagu
19.6.2009 15:40:16   
rija
bila, je ena debata že na RR, kjer vse piše.

primerljivega jaz nisem zasledilauser posted image
mogoče novi resort v novem vinodolskem, ampak  meni so istrske lepšeuser posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Ulla)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Istrske vile v Stella Maris v Umagu
19.6.2009 15:55:11   
Anonimen
Mi smo bili v Novem Resortu in smo bili zelo zadovoljni. Zdaj nudijo še več. O ceni pa ne bi. Drugih primerljivih apartmajev ne poznam.

Mi nismo imeli nobenih pripomb na hotel Elaphusaa - Bol na Braču. Čistoča, urejenost, prijaznost, bazeni, kopalne brisače, v sobi so še papirnati robčki na razpolago.... zelo okusna in različna hrana, za nas pomembna takrat dietna hrana,...


(odgovor članu Ulla)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Istrske vile v Stella Maris v Umagu
19.6.2009 18:27:20   
Teychi
Mi smo šli lani razvajeni od Istrskih vil v naselje Amarin **** pri Rovinju. Naselje samo je dokaj primerljivo z Vilami, razen da so tu nekatere hišice eno, nekatere pa dvo-nadstropne (dva apartmaja). Iz tistih na vrh hriba je res božanski razgled na morje in Rovinj. Nas je razočarala plaža, ki je sicer prodnata, ob vstopu v vodo pa so same skale. Otroka sta še zelo majhna in je bil za nas to velik problem. K sreči smo našli malce stran od plaže majhen (zelo) zalivček s prodnatim dnom, kjer sta se otroka potem vsak dan kopala. Ob plaži je tudi bazen, vendar ga napolnijo vsak dan sproti šele ob 10 uri, z morsko vodo, ki je bila vsaj lani zelo mrzla. Jaz Amarin zelo priporočam, sploh kar se nastanitve tiče, plaža in bazen bi pa rekla da sta bolj primerna za malo večje otroke.

(odgovor članu Ulla)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Istrske vile v Stella Maris v Umagu
20.6.2009 9:05:48   
mala zirafa
Najceneje je 150 evrov na dan.odvisno kaj vse nudi vila.Ene imajo celo jacuzzi.

(odgovor članu Teychi)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Istrske vile v Stella Maris v Umagu
3.8.2009 12:44:13   
aleja
Pozdravljene!

Mi lahko prosim kdo pove, ali je v teh vilah v Umagu v hladilniku zamrzovalna skrinja/skrinjica? Pa kako velik je toaster ki je baje tudi v kuhinji?

Hvala pa lep pozdrav!

(odgovor članu mala zirafa)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Istrske vile v Stella Maris v Umagu
3.8.2009 14:07:58   
luka jan

IZVIRNO SPOROČILO: aleja

Pozdravljene!

Mi lahko prosim kdo pove, ali je v teh vilah v Umagu v hladilniku zamrzovalna skrinja/skrinjica? Pa kako velik je toaster ki je baje tudi v kuhinji?

Hvala pa lep pozdrav!

Kolikor se jaz spomnim v vilah ni nič za zamrznit, samo hladilnik brez zamrzovalnega dela.
Za toaster pa ne vem, se sploh ne spomnim da bi bil notri.

(odgovor članu aleja)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Istrske vile v Stella Maris v Umagu
4.8.2009 9:00:50   
rija
toaster je.

kako velikega pa ti rabišuser posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu luka jan)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?