|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Izgubila sem se...
28.10.2008 17:33:29   
*jesen*
Zdravo!

Imam problem, ki se vleče že kar nekaj časa... In ta je, da sem se enostavno izgubila. Ni mi več do ničesar, grozno se počutim, posledično je to začelo načenjati moje zdravje, stalno sem živčna, nervozna, vse mi gre na jetra... Prav res sem se izgubila. Saj grem ven s kolegicami- za dušouser posted image , z mojim si tedensko privoščiva čas zase, hodim v službo, doma skrbim za stanovanje (no, naj bi- zdej sm čist čudna in se mi ne da prevečuser posted image ), otročku nič ne manjka, skratka življenje, da naju vsi samo gledajo. Ampak tavam ko megla po svetu, čisto brez življenjske energije.

Kaj za ena stvar bi mi pomagala spet priti v stik s seboj? Kakega hobija, ki bi mi res ustrezal, nimamuser posted image Nisem ga še našla, ker mi je bilo tudi tako ok. Čudna sem, prav res... Sedaj pa sem se začela dušiti v takem življenju, nekaj me teži in me ne osrečuje. Pa ne vem, kaj bi to bilo. Prej sem bila čisto drugačna, polna življenja.

Kako naj si sploh pomagam? Kako naj spet vzpostavim s seboj kontakt in se spet začnem imeti rada? Razmišljala sem, da bi se vpisala na tečaj joge, kaj pa vem... Morda bi spoznala kaj novega o sebi?

Se je pa to vse skupaj začelo, ko sem izvedela za drugo nosečnost- sedaj je od tega tri mesece. Prosim, da me ne obsojate, vem kako si nekatere prizadevate zanositi. Rada bi rešila ta problem, pa ne vem, kako se ga lotiti...

Vsako mnenje bo dobrodošlo...
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Izgubila sem se...
28.10.2008 18:17:15   
brigitaa
Po mojih izkušnjah zgleda k depresija

_____________________________

Kar ne ubije, te samo okrepi

(odgovor članu *jesen*)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Izgubila sem se...
28.10.2008 18:40:46   
a.jda
Jst sem tud 2. noseča in se podobno počutim. Mislim da bo minilo ko bo nosečnost mimo.

(odgovor članu *jesen*)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Izgubila sem se...
28.10.2008 18:48:51   
*jesen*
IZVIRNO SPOROČILO: a.jda

Jst sem tud 2. noseča in se podobno počutim. Mislim da bo minilo ko bo nosečnost mimo.


in ti lahko čakaš tako dolgouser posted image Mene bo kar razgnalo, ni šans da toliko časa bluzim in težim vsem okoli meneuser posted image Moram se skulirat, in to nujno! Sam moram najt načinuser posted image

(odgovor članu a.jda)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Izgubila sem se...
28.10.2008 18:50:22   
*jesen*
IZVIRNO SPOROČILO: brigitaa

Po mojih izkušnjah zgleda k depresija


Kakšne pa so tvoje izkušnje? Imaš morda prav, sem tudi sama mislila na to opcijo... Samo kako se rešit tega hudiča? Če imaš kaj več za povedat, lahko tudi na ZS..

(odgovor članu brigitaa)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Izgubila sem se...
28.10.2008 22:03:45   
MAŠKA
Jaz bi na tvojem mestu naprej težavo zaupala svojemu G, saj je najbrž vse skupaj posledica delovanja hormonov v nosečnosti. Mislim, da te bo G napotil po usrezno strokovno pomoč.

Mi je pa zelo žal zate, da te mučijo tovrstne težave. V bistvu imaš razlog za veselje - jaz sem namreč svojo pikico izgubila pred dvema mesecema v 8. tednu. Še zdaj se počutim zako zelo prazno. Pa ne tega razumet kot obsojanje, to sem ti napisala le zato, da bi morda v svoji nosečnosti našla iskrico veselja, da bi svoje dete z veseljem pričakovala. Mogoče se poskusi spomnit na to, koliko lepih trenutkov ti otroček prinese -  od tistega prvega čarobnega nasmeška, do prve besede, kako znajo nežne rokice pobožati po obrazu svojo mamico, kako otrok spontano vrača ljubezn... Res ti želim, da se čimprej pobereš in da čimprej začneš uživati v nosečnosti.user posted image

(odgovor članu *jesen*)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?