|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Jagode
5.6.2005 22:33:27   
**Petra**
Pia je dobila po kašici (kupljeni - Hipp) iz gozdnih sadežev izpuščaje. Pediatrinja je rekla, da verjetno po jagodah, ker vsebujejo ne vem več kaj.

Zdaj pa me zanima, če ji lahko v kašico zamešam navadne jagode? Je od katere otroček dobil kakšne izpuščaje po jagodah? Kaj menite, ji lahko prodam dat navadne jagode?

Hvala vsem za pomoč.

Sladke sanje
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Jagode
5.6.2005 22:35:48   
Gina
Če je dobila po kupljenih gozdnih sadežih pikice, ki niso tako zelo alergeni, potem ji nikakor ne bi dala navadnih svežih jagod, ki so zelo alergene. Jagode so čisto zadnje sadje, ki ga daš otrokom, no še limone so kasneje.

(odgovor članu **Petra**)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Jagode
5.6.2005 22:44:15   
**Petra**
Gina, hvala ti! Ker si ravno omenila, da so jagode ene izmed zadnjih sadežev, ki jih ponudiš otroku, bi te prosila, če mi lahko napišeš še katero sadje se na začetku še ne daje.

Jaz ji dajem banane, marelice, hruške, breskve, jabolka in tu se tudi konča. Bi ji lahko dala še kaj?

Hvala ti

(odgovor članu **Petra**)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Jagode
5.6.2005 22:56:55   
Gina
Petra, koliko je pa stara tvoja:duda:?

(odgovor članu **Petra**)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Jagode
5.6.2005 22:58:02   
CUKRČEK
Jaz ji pa čist vse dam za probat. Vsaj vidim, če ji ugaja ali ne.....če so izpuščaji pač nehamo. Moja totalno "znori", ko vidi jagode, tako da jih mora takoj dobit. In na srečo ni negativnih reakcij.

Pač reskiram izpuščaje, ko probavam kaj ji paše in kaj ne.

(odgovor članu **Petra**)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Jagode
5.6.2005 22:59:56   
**Petra**
Gina, v torek bo stara 5 mesecev!!

(odgovor članu **Petra**)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Jagode
6.6.2005 7:41:48   
BARBARA R.
Jagode in kivi po 12 tem mesecu starosti!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

:muca:

(odgovor članu **Petra**)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Jagode
6.6.2005 9:43:48   
Gina
Uh, še to, kar ji daješ, je zgodaj. A ji daš sveže breskve in marelice? No, če nima alergije, potem ok. Hruške pa niso tako alergene, ampak (sveže)napenjajo. Jaz ji ne bi dala nič drugega, kot zgoraj napisano. Jaz mojim jagod nisem dajala pred enim letom, pa še to je bila hčerka (ki ni sicer na nič alergična), vsa pikasta (pri 15. mesecih). Jaz sem dala tam pri 10. mesecih še pomaranče - pa še to je kakšen imel rdečo rito, pa pri 12. češnje, kuhane slive. Kivija nisem dala pred 2. letom.

(odgovor članu **Petra**)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Jagode
6.6.2005 10:07:19   
Anonimen
Vse jagodičevje je zelo alergeno in ga zato odsvetujejo do 1 leta!

(odgovor članu **Petra**)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   Jagode
6.6.2005 10:55:35   
Baby
Jagode raje po 1 letu. Kivi pa lahko prej. Če ima katera probleme s kakanjem (da ne ali da je trdo blato) velikokrat pomaga če poje dojenček zjutraj na tešče kivi (nasvet pediatrinje pri 8 mesecih)

(odgovor članu **Petra**)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   Jagode
6.6.2005 11:41:35   
Blink1
Mi smo tudi kivi že pri 6 mesecu. Zmešan z banano. Ful dobro. jagode pa je začela pri 9. mesecu in jih ima ful rada.

če pa je tvoja dobila pike po kašici iz jagod, pa še vseeno malo počakaj z njimi.

(odgovor članu **Petra**)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   Jagode
6.6.2005 13:36:28   
**Petra**
Zelo ste mi pomagale pri odločitvi. Hvala vam in se še priporočam za čudovite nasvete!!! :bravo::rozica::bravo:

(odgovor članu **Petra**)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   Jagode
8.6.2005 10:38:51   
Natas@
Meni je pediatrinja rakla, da mu lahko dam sveže domače jagode (ne kupljene). In naš jih obožuje. Ko jih moja mami prinese z vrta že odpira usta. Pa nasredčo ni nobene reakcije do sedaj, pa jemo že ogra+omno,

(odgovor članu **Petra**)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Metode uspavanja, ki škodijo otrokovemu ra...
Namesto, da bi poslušali sebe in otroka, se preveč pogosto zanašamo na mnenje strokovnjakov, sorodnikov in znancev. Le r...
Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?