|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Januarčki in januarčice 2009 3.del
2.3.2011 21:42:25   
Ploha
...nadaljevanje...

je mela Manca posvetovalnico dons pr 6 mescih...9045g in 70,5 cm..cepljena pa ni bla, ker je meta bolna pa raje počaka.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Januarčki in januarčice 2009 3.del
2.3.2011 22:10:05   
rubica
čer


uuuu ploha velka punca user posted image user posted image user posted image

si že prišla k sebi po ohceti? pa še enkrat iskrene čestitke pa radi se mejte še naprej!!!!

mi smo fajn G je šla v vrtec v 3 m je bila 9 dni v vrtcu, nas je malo skrbelo kako bo in je super, včeraj je šla 1ič je stekla noter v sobo. S raste ko goba po dežju, danes je stara 3 m, čas teče prehitro.

nč grem mal se muckat pol pa spat...

(odgovor članu Ploha)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Januarčki in januarčice 2009 3.del
2.3.2011 22:16:24   
khurde
uuu, ploha, veliko dete user posted image

rubica, fajn za vrtec user posted image

meni je pa zadnjič kar not ušla user posted image  sem ji še hlače popravljala, eno hlačnico bi ji mogla še dol potegnit, pa je en fantek pred njo šel not, ona pa špuro za njim, ga prehitela in kar tekla k vzgojiteljici user posted image  se sploh ni obrnila, mula user posted image  nobenega lubčka pritisnila, nič pogledala, pomahala, niente. sam črta in že je ni bilo več. no, vsaj vidim, da ji je fajn, drugače ne bi kar laufala tja user posted image

včer se je pa ob dveh zjutraj zbudila in vztrajala, da gre lulat, kakat in v vrtec user posted image  je začela kar pakirat igrače in knjige, k jih bo tja nesla user posted image  no, na stranišče je res šla, sam za vrtec smo se pa komaj izpogajal, da gre najprej še mal spat, pol pa tja

_____________________________

If you're too open-minded, your brain will fall out.

(odgovor članu rubica)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Januarčki in januarčice 2009 3.del
3.3.2011 5:52:20   
sonček33
Dobro jutro!

Že na delovnem mestu. PIjem kavo. In čakam lepih novičk - najboljša prijateljica rojeva in to danes, na moj rojstni dan. Prav srečna sem. In komaj čakam, da bo za njo.
Lep dan bo tole.




_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu khurde)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Januarčki in januarčice 2009 3.del
3.3.2011 7:01:54   
krtekxx
Sonček, vse naj naj in naj boljše za rojstni dan. Naj se ti želje in upanja uresničijo.
Ploha, Manca bo kmalu prehitela našo BB, ki je imela 9 kg pri letu in še mal. Včeraj sem jo po dolgem času spet stehtala. In tehtnica je pokazala magičnih 12,1 kg. Po slovenskih tabelah rasti je nekje na 25 percentili, po svetovnih pa na 50 percentili. Ni kaj, očitno smo nekoliko težji od povprečja v svetu.

(odgovor članu sonček33)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Januarčki in januarčice 2009 3.del
3.3.2011 7:02:43   
nina166
sonček vse najboljše user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  lepo praznuj

Držim pesti za prijateljico, da bo čimprej rodila in da bo vse kot treba.

Ravno sem mislila napisat, da pijem kavo otroka pa še spita, pa že čujem dašo kak odpira vrata od spalnice user posted image



_____________________________

Domen - 16.6.2006
Daša - 21.1.2009

(odgovor članu sonček33)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   [Brisano sporočilo]
3.3.2011 7:26:17   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu nina166)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Januarčki in januarčice 2009 3.del
3.3.2011 8:27:41   
Jancci
Sonček VSE NA NAJ NAJ NAJ NAJ TABOLŠ!!!!!!!!! Lepo praznuj in vse dobro ti želim!! user posted image user posted image user posted image

Ploha velka punca!!! No, sej moja B gre pa tik za njo. user posted image

Krtekxx moja M ima še vedno 11.4 kg. Kje so te lestvice, da vidim kam paše? user posted image

Niia ne mi krofov omenjat.. moja taščica jih je začela delat, pa smo jo vsi havlil kok so dobri in zdej jih že 2 leti non stop dela.. moja M pa živi od teh krofov. Je sposobna cel dan samo krofe jest. En dan jih je 5 pojedla sem čist znorela. user posted image Zdej pa mislim, da skrivajo pred mano... user posted image user posted image Včasih sem se prav veselila pusta, ker sem lahko jedla krof. Zdej mi pa prav smrdi!! user posted image

Imam varstvo.. za obe! user posted image Letim za eno uro na bazen mal svoje ude raztegnit. Sm kar pridna zadnje čase s tole telovadbo.

Uživajte!!

< Sporočilo je popravil Jancci -- 3.3.2011 8:31:45 >


_____________________________

Tako drobcene ročice,
pa se za vse večne čase oklenejo naših src.
(P Brown)

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Januarčki in januarčice 2009 3.del
3.3.2011 10:22:32   
farfala
sonček vse najboljšeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image naj se dan nadaljuje, kot se je začel!

Dobila kremouser posted image user posted image user posted image user posted image , hvalauser posted image , zdaj pa kam in koliko pošljem????

ploha s čim jo ti hraniš, da je tako velikauser posted image user posted image

jancci ti boš imela tud super danuser posted image

khurde a ni to fajn, da gredo s takim veseljem v vrtec, naš je  tud včeraj prišel v igralnico po 1 mesecu in takoj začel govorit apri vrata, adijo, apri vrata, adijouser posted image user posted image

(odgovor članu Jancci)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Januarčki in januarčice 2009 3.del
3.3.2011 12:15:18   
ronja
sonček, vse najboljše! in čim lažji porod tvoji prijateljici!

Jaz sem danes nesla svoji visoko noseči sodelavki darilo: sešila sem ji sling in enega "fliskota" prirejenega za dojenčke. Pa eno čestitko sem ji naredila in vse lepo zavila. Upam, da ji bo prav prišlo, sem se kar namatrala z vsem skup;).
Pa rokavičke sem okrasila malimadvema: Lejli seveda leva, Ronji pa slona:). Sem šla spet prepozno spat. Danes sem sicer ok, ampak bom šla preventivno prej spat danes, da ostanem zdrava, (zvezdica, vidiš, da se učim, hehe).

ploha, tvoja tamicena je Lejlo praktično že skoraj ujela po kilah - Lejla ma cca 10 kil - včasih nad, včasih pod, odvisno od zdravja... krtexx, tvoja B. je še vedno "debelejša" od Lejle, če te kaj potolažiuser posted image

A boste kaj krofe pekle?

itak, verjetno v soboto ali nedeljo. Zdaj moram najprej kostume končat.

Letim za eno uro na bazen mal svoje ude raztegnit.

Blagor tebi! jaz v pon. nisem mogla it, ker je lubi prepozno končal s terenom (ja, do 20h+ so bli - nepraktična služba;).

Midva mava pa v ned. varstvo za obe za cel dan in greva na badminton in se bova cel dan ful fajn mela, hehe. Da vam mal lušte naredimuser posted image .


_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu farfala)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Januarčki in januarčice 2009 3.del
3.3.2011 12:24:29   
kiara24
Hvala za odgovore punce....

No jaz nisem glih za tole dojenje tolk časa pa tako pogosto, zdej bomo pormali mal z dudo pa da vidimo kako bo.

Klara je bolje. Upam, da bo tako ostalo drugače sem pa slišala da razsaja slinovka v Kr vrtcih ali katera kaj ve o tem?

Jancci- lepo si privoščiš tole telovadbo.

Farfala- lepo za dudo.... kaj bi jaz dala za to da jo nebi več imeli.

  Šibam...

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Januarčki in januarčice 2009 3.del
3.3.2011 23:43:03   
Zvezdica
Sonček...vse naj naj...da se izpolnijo vse želje...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Plohca...kako velika punka je že manca:)user posted image

sem sam pokukat prišla...izčrpana...:(

nočka

_____________________________

i belive i can fly....

(odgovor članu kiara24)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Januarčki in januarčice 2009 3.del
4.3.2011 6:54:29   
khurde
sonček, vse najboljše in najlepše! user posted image

drugače pa... morgen user posted image

user posted image

ene 5 takih bi zdele rabla, smo že dve uri pokonc. vsi trije. A se je ponoč med dojenjem na drugo joško naslonil in bil čist moker, medtem se je še I zbudila in valda noben zaspat nazaj. smo vsi vstal. še 40 minut, pa gre nekdo v vrtec, preostala dva pa v lj. na kavo, na čvek, v šoping, pa na kavo, če še nisem omenila user posted image

farfala, facko ta vaš S! je pa super, da grejo tko radi, se strinjam user posted image

lep dan!

_____________________________

If you're too open-minded, your brain will fall out.

(odgovor članu Ploha)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Januarčki in januarčice 2009 3.del
4.3.2011 9:58:03   
spetko
oj punce..

da vas samo na hitro pozdravim ki imam gužvo...

sonček..z malo zamude..vseeee naj naj..upam da ste lepo praznovali..
kako pa nosečka? rodila, bilo vse ok?

tian je tudi kr sam reku da ne bo veš dude..in zdej če jo kje vidi reče..tian ne rabi dude...user posted image user posted image

ja super je ko želijo hodit v vrtec..naš tudi..da ljupčka,objame in teče not in kaže in govori vse kaj se mu je en dan prej zgodilouser posted image

kiara..upam da se vam pošlihta vse...da bo tako kot je treba..

jancci..super za rekreacijo..

krtekxx..naš ima tudi nekje okoli 12-13kg..

ronja..pridna za vse te izdelke ...

tolko na hitro..zdej pa šibam delat..ki če ne me bojo tu v službi kregali user posted image

lep dan vsem





_____________________________

9.1.2009 ob 02.31 se nama je pridružil sonček Tian
10.7.2011 ob 00.50 pa še en sonček z imenom Gael

(odgovor članu khurde)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Januarčki in januarčice 2009 3.del
5.3.2011 10:34:36   
farfala
Kaj imate za pusta hrusta?????user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Kosilo že skuhano , sojin golaž in polenta, popoldan pa na pustno povorko in krofa. Kasneje pa mogoče še pečenje krofov.
Pri nas je ful lepo vreme, jupi!

(odgovor članu spetko)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Januarčki in januarčice 2009 3.del
5.3.2011 14:28:27   
krtekxx
Prva pustna epizoda za nami. Pika Nogavička x2 (mami je naredila iz svojih dolgih las 2 čopka in si narisala pege), Kavboj in vojak smo se šli gužvat v mesto in na lutkovno predstavo. PN je končno zaspala, kavboj in vojak sta se do slabosti najedla zastojnkarskih krofov, kosilo kuha babi in sedaj gremo k njej na 2.pustno epizodo. Oči pa kolesari cel dan.

(odgovor članu farfala)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Januarčki in januarčice 2009 3.del
5.3.2011 16:28:41   
sonček33
Vsem hvala za čestitke. Super ste!


Krtekxx...luštno.

Naš mali je zajček. Bili na sprevodu.

Jaz imam danes post...po luni od včeraj zvečer do danes do 22h. Dobro mi gre, glede na dejstvo, da sem skuhala kosilo, da vsi ponujajo/pečejo krofe.



_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu krtekxx)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Januarčki in januarčice 2009 3.del
5.3.2011 17:59:23   
khurde
IZVIRNO SPOROČILO: sonček33

Jaz imam danes post...po luni od včeraj zvečer do danes do 22h.


moja mami tut user posted image  ona tko vse po luni dela: je, sadi, pleve, seje, pobira, suši, lase striže... user posted image

moja2 bosta pikapoki, mami ciganka (pol mam pa eno pikapoko v slingu user posted image ). sam pri nas so rajanja jutri in v torek, danes so imeli samo učenci ene OŠ mini sprevod.

farfala, sojin golaž? se mi zdi, da sem enkrat že sprašeala, pa pozabila prepisat, k si odgovorila user posted image

_____________________________

If you're too open-minded, your brain will fall out.

(odgovor članu sonček33)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Januarčki in januarčice 2009 3.del
5.3.2011 18:03:30   
sonček33
khurde...fajn maškarce boste... pogrešam najine pogovore o kuhanju ...napiši malo, kaj kej kuhaš

_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu khurde)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Januarčki in januarčice 2009 3.del
5.3.2011 19:17:41   
ronja
Jaz imam danes post...

Ti si si pa zbrala dan! Pustna sobotauser posted image

Mi smo šli v Ribnico na karneval, pa je v Cerknici boljši, če katera razmišlja. Na Ptuj nisem upali zaradi kurentov, ker se bi znali ustrašit tistega rožljanja... POtem smo šli k babi in dedu, kjer sem jaz cel obisk gladko prespala na kavčuuser posted image (sem bila zmatrana, ker sem celo noč šivala kostumeuser posted image - no, ampak zdaj sta vsaj gotova - edino krilca bomo še enkrat skup naredile za Ronjo.


_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu sonček33)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Januarčki in januarčice 2009 3.del
5.3.2011 22:55:22   
Zvezdica
o kašne lepe maškarce,...pike, nogavičke in zajčki...všeč...

Naš mali mali bo čebelica, si je sam izbral kostum, veliki fant pa peter pan. Ati in mami letos razen kake živahne lasulje in rdečega noska ne dasta gor....

khurde, farfala, sonček...ja mal kuhanja tud sama pogrešam. No, bom ppvedala kaj smo mi kuhali, kuskus in zelenjavo, mešana solata (parika kumara, paradižnik in čebula) ter zeljna, za moški del družine pa še piščančje zrezke v smetanci...sladica KROFKI :)


kaj boste počele jutri? mi uživamo na sončku... kmalu bo že bolj toplo user posted image pa bo sploh fino.


_____________________________

i belive i can fly....

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Januarčki in januarčice 2009 3.del
6.3.2011 9:08:27   
farfala
khurde, a nisi rekla, da se izogibaš soje, tofuja.. Je kar težko najdit ekološko sojo.

Sojin golaž
Sojine kocke skuhaš v vodi, ki ji dodaš rdečo papriko, sojino omako in sol. Ko so kuhane, jih odcediš, vodo shraniš,in jih prepražiš na olju.Dodaš gorčična semena, prepražiš, dodaš narezano čebulo, prepražiš, dodaš moko in zaliješ z vodo. Temu dodaš na kocke narezan krompir, korenje, paradižnik, poper, lovorjev list, malo paprike in kuhaš 20 minut. Na koncu dodaš še sesekljan česen.
Nisem imela paradižnika in sem dala mezgo not. Če pa dodaš paradižnik pa moraš še malo sladkat.
Meni je dobro pa mojemu, ki je zeloo mesojedec  tudi. Ma saj on itak poje vse, kar skuhamuser posted image .

(odgovor članu Zvezdica)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Januarčki in januarčice 2009 3.del
6.3.2011 19:29:54   
marta82
Čer. Nič kaj fajn dan.user posted image  Jaz imam že ves dan prebavne motnje, Tinej pa vročino.



_____________________________

BE NICE!
I could be your boss someday.


(odgovor članu farfala)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Januarčki in januarčice 2009 3.del
6.3.2011 19:31:39   
marta82
Maškarce: jaz bom službeno Pika Nogavička. Tinej ima kostumček za slona, ampak zdaj ne vem, če bo kaj prav prišel (imajo pa lušno organizirano v vrtcu - v torek popoldan pustno rajanje skupaj s starši in starimi starši).

_____________________________

BE NICE!
I could be your boss someday.


(odgovor članu marta82)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   [Brisano sporočilo]
6.3.2011 20:45:18   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu marta82)
  Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Pravice iz naslova krajšega delovnega časa
photo
Eden od staršev, ki neguje in varuje otroka do tretjega leta starosti, ima pravico delati krajši delovni čas, ki pa mora...
Prehlad, gripa ali angina?
Smrkav nosek, pordele oči, kašelj, kihanje, razbolelo grlo in splošno slabo počutje – vam je znano? Kako prepoznati, ali...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?