|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Jogi, lezisce..za ateja in mamo!
3.10.2004 1:19:27   
Seven*
Odlocam se za nakup nekega novega jogija. Zanima me, ce ima katera doma Dormeota in kaksne so izkusnje? Eni ga ful hvalijo. Komentarji prosim!! :):)-
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Jogi, lezisce..za ateja in mamo!
3.10.2004 8:02:40   
Jančika_
Sicer nimam Dormea, poznam pa ljudi, ki ga zelo hvalijo. Če sodim po najinem jogiju, ki je podobne izdelave, je verjetno fajn. Najin je iz neke take ekološko izdelane pene in je enostavno super. Sploh je fajn, ker nima feder, saj imava enojno ležišče in če imaš jogi s fedrami, potem čutiš vsak partnerjev premik. Pri najinem pa lahko brez heca gor postaviš kozarec vode in poklekneš zraven njega, pa se ne bo prevrnil.

To ne pomeni, da je trd, sploh ne, je pa čvrst. In spi se na njem super. Pri prijateljici sem "preizkusila" Dormeo (vsedla in ulegla sem se gor, pa malo skakala) in se mi zdi čisto tak kot moj. Pa še kar poceni je.

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Jogi, lezisce..za ateja in mamo!
3.10.2004 8:55:08   
tina.nika
Tudi midva nimava Dormea, imava pa eno zelo podobno varianto. Ima pa ga moja prijateljica in stric. Vsi so zelo navduseni nad njim, vendar traja kaksne 14 dni da se privadis. Ko sva midva kupila nov jogi naju je vse bolelo, po cca. 10-14 dneh pa spiva kot dojencka. Isto je z Dormeom, moras se ga navaditi, potem pa spis kot polhek.
Pa lepo spanje na novem jogiju,
Tina:sloncek:

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Jogi, lezisce..za ateja in mamo!
3.10.2004 9:30:33   
malika
Jaz imam Dormeo in je res super gpr spat. je bolj trd in meni res paše.
Očitno tamalemu tudi, ker po novem hoče samo zraven mene spat:)-

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Jogi, lezisce..za ateja in mamo!
3.10.2004 10:01:00   
JASNA D
Midva imava lateks, pa ni tak fajn, kot bi naj bila (vsaj po ceni sodeč ne). Možev brat pa ima Dormeo in spijo kot angelčki. Ga zelo hvalijo in tudi midva razmišljava o dormeu.

LP, Jasna

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Jogi, lezisce..za ateja in mamo!
3.10.2004 10:47:09   
Teja N
Samo dve besedi : VODNA POSTELJA!
Draga ko sam vrag, pa se splača! Spimo kot angelčki9nebesa9nebesa9nebesa
No, ja , bi spali, če se mali ponoči ne bi zbujal.:ups:

Lp,
Teja:)

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Jogi, lezisce..za ateja in mamo!
3.10.2004 11:04:55   
*maja
Če ti odgovarja mehko ležišče, potem je dormeo idealen, drugače pa ti ga ne priporočam :zmeden:. Res pa je da je to samo moje mnenje :).

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Jogi, lezisce..za ateja in mamo!
3.10.2004 11:36:42   
*NaTaŠa*
Matr pol sem pa jaz res cudna, ker mi je dormeo totalno mim.Najslabsa investicija do zdej.Celo noc se premetavam, pa nikol mi ni prov.

Bi pa mela vodno posteljo:love:

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Jogi, lezisce..za ateja in mamo!
3.10.2004 15:49:32   
Pupica
Midva sva se tud odločala za menjavo.Dormeo me je totalno razočaral, ker samo nate*ujejo fol.Otroški jogi 140*70 je kao izvenstandardni:grrr::grrr::grrr:.Potem ko sem se razjezila, sem vsem hitela razlagat, pa sem še dobila dokaj prev erjeno inform.da so jogiji po 8-10 čukov(ja!:grrr::grrr::grrr:)ostalo je njihov profit.
No na konc sva se odločla za vodno, adijo pršice za vedno.Pa še če s zmrznjen tip tko k jest, zelo sede da si pod ritko zahajcaš 28 stopinj. Med nosečnostjo mi je zelo odvrnila, zdej sem pa mal žalostna k moja :miska::duda: ne more spančat pr men(nevarnost uzadušitve).
pa se bo kmal lahko, pa se bomo vsi crkljal9nebesa9nebesa9nebesa9nebesa

je pa spet keš v igri...:((

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   Jogi, lezisce..za ateja in mamo!
3.10.2004 16:42:00   
*NaTaŠa*
Kolk pa stane ena dokaj dobra vodna postlca8)

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   Jogi, lezisce..za ateja in mamo!
3.10.2004 17:25:25   
SANDY
200 čukov oz. tm oko nek-saj kr sm jest gledala :ups:

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   Jogi, lezisce..za ateja in mamo!
3.10.2004 17:50:35   
ZARA
NaTaSa A RES!!?? Ne maras dormea??
Jst glih zdj kupujem (beri rok 6 mes :)-)in se odlocam za dormeo...K pa zdej??K pa zdej??Matr...

SANDY a tko draga je :hudicek:

papa

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   Jogi, lezisce..za ateja in mamo!
3.10.2004 17:56:21   
SANDY
ja u acronu sem vidla cene-da te kap! Sam men ne paše vodna, bi mi blo slabo! :sloncek:

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   Jogi, lezisce..za ateja in mamo!
3.10.2004 18:43:01   
Teja N
Sandy, definitivno ti ne bi bilo slabo. Prvo noč je res malce čudno, ker je tako nenavaden občutek, pol se pa navadiš. Je ne dam za noben denar.

Midva sva jo kupila pred 3 leti, največjo možno (ker sva oba ful velika) 200 x 220 cm in dala 460.000 Sit. :(
Sej sva se morala zapufat, ampak nama ni nič žal.
Lp,
Teja:)

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   Jogi, lezisce..za ateja in mamo!
3.10.2004 22:20:46   
*NaTaŠa*
sej pravim nekomu pase to drugemu neki druzga.Na zacetku mi je bil kar ok, potem pa vse slabse.Pa o neki garanciji da se ne posede in oh in sploh....zato pa zdaj spim na sedezni:)-

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   Jogi, lezisce..za ateja in mamo!
4.10.2004 13:14:58   
Anonimen
Midva imava že četrto leto ortopedsko vzmetnico, ki jo prodajajo v Lesnini kot svojo blagovno znamko. Dimenzije so po meri - 2m x 2m.
Cena je bila zelo ugodna, pa tudi "navajanje na jogi" je odpadlo. Sploh pa ne verjamem v finte v stilu "nekaj dni počakaj, pa bo bolje". Ali je takoj ok, ali pa ne bo nikoli. Pa tudi gibov partnerja ne čutiš!
Je pa bolj trša zadeva, tako da za tiste, ki radi spijo na mehkem, ni primerna.

(odgovor članu Seven*)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   Jogi, lezisce..za ateja in mamo!
4.10.2004 18:32:49   
Pupica
Teja N se čist strinjam s tabo.Je ne zamenjam za nič.:bravo::bravo::bravo:

SANDY nč ne čutiš, da je vodna, tut veš ne...verjemi da ti ne bi bilo slabo:)-

Drgač so pa na netu cene www.lectus.si pa izbereš kaj češ, cene so temu primerne. Le rjuhe so mal dražje okol 12000 sit 1 kom za 2m x 2,2m.

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   Jogi, lezisce..za ateja in mamo!
4.10.2004 18:34:49   
Pupica
zara ne vzem dormea je baje ful zanič!boljš je lagea...majo tut na netu stran s cenami.
Baje pa da jogiji z lateksa imajo življensko dobo le 8 let:zmeden:

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 18
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?