|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Junijski sončki-3. del :)
18.10.2011 15:10:50   
mini86
user posted image


HOPLA, HOPLA SEM IN TJA,
SKAČE MOJA ŽOGICA,
ŽOGICA MAROGICA,
GLEJ DA MI NE BOŠ UŠLA.



Tututu po cesti
trikrat na okrog
avtobus nas pelje
k teti v Zali log.

Teta v Zalelm logu
sedem putk ima
osem belih zajčkov
in kozlička dva.


user posted image







< Sporočilo je popravil mini86 -- 18.10.2011 15:12:33 >


_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Junijski sončki-3. del :)
31.12.2011 12:05:08   
Mala_princeska
Drage Junijke 2009 in naši sončki, sončice,

želimo vam prijetno silvestrovanje.


user posted image

Mislim, da bomo morale čvekati tukaj, ker smo na drugem delu prekoračile št. strani (čez 200 jih je bilo)

(odgovor članu mini86)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Junijski sončki-3. del :)
1.1.2012 10:50:16   
Mala_princeska
pa smo v 2012 .....


(odgovor članu Mala_princeska)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Junijski sončki-3. del :)
2.1.2012 12:56:17   
bjondi
V letu 2012 vam želim in privoščim čim več nasmejanih dni in če bo smeha dovolj bo dovolj tudi vsega drugega...zato ne skrivajte svojih adutov smeha ,ki jih nosite s seboj vsako sekundo, vsako minuto ,vsako uro svojega dneva...happy je ključ do vsega po čemer hrepenite in do vsega kar si želite...

(odgovor članu Mala_princeska)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Junijski sončki-3. del :)
2.1.2012 13:54:09   
dreamhorse
Mislim, da je bila neka napaka na ringaraji, preden sem jaz odšla na dopust smo bile na 134 strani, zdaj pa kar naenkrat na 223, in na 134 smo čvekale o nečem čisto drugem... Mislim, da nas je na prvi del vrglo...

Ampak ni važno, bomo tukaj čvekale...

Skratka, srečno, zdravo in vseelo 2012, da se vam uresničijo vsi cilji, ki ste si jih zadale...


(odgovor članu bjondi)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Junijski sončki-3. del :)
2.1.2012 14:04:41   
smrketa24
evo, da se pofočkam, drugič pa kaj več user posted image

(odgovor članu dreamhorse)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Junijski sončki-3. del :)
2.1.2012 15:36:49   
Mala_princeska
doma s službe...slabost trgovskih centrov, da je treba na praznik delat user posted image
sem šla vsaj po frišen kruh user posted image

(odgovor članu smrketa24)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Junijski sončki-3. del :)
3.1.2012 7:15:30   
manna
Dobro jutro...
..in srečno novo leto! Naj bo družinsko, zdravo in veselo!
Pa so šli prazniki. Po eni strani tud to paše aneuser posted image
Tista pesmica ki si jo napisala mini, "Tututu po cesti..." mi je pa tkoooo smešna. Namreč naša manči jo je že lani prepevala, ko še ni znala prav točno vsega in je bla tko smešna. Meni pa dolgo ni bilo jasno kaj sploh poje.user posted image

No drugač mi smo zdravi in zaposleni na polno. Gospodič se še vedno zbuja po 4x na noč, tako da jaz praktično živim brez spanca. Manči pa lepo spi in je pridna...razen kadar niuser posted image

< Sporočilo je popravil manna -- 3.1.2012 7:16:18 >

(odgovor članu Mala_princeska)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Junijski sončki-3. del :)
3.1.2012 7:33:09   
dreamhorse
Jutro punce... Danes sem v službi, po skoraj enem mesecu... uf.. malo paše, samo je bolj doma...

Nič, pa zakorakajmo pridno v novo leto...


(odgovor članu manna)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Junijski sončki-3. del :)
3.1.2012 9:15:29   
smrketa24
IZVIRNO SPOROČILO: manna

Gospodič se še vedno zbuja po 4x na noč, tako da jaz praktično živim brez spanca. Manči pa lepo spi in je pridna...razen kadar niuser posted image


no, pri nas je pa obratno. maša mi spi tudi po 11 ur ponoči, matej se mi pa vsaj 2x zbudi in se dere, kot bi ga iz kože dajali...in t jok traja tudi več kot pol ure. nič kaj fino...

(odgovor članu manna)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Junijski sončki-3. del :)
3.1.2012 10:18:14   
smrketa24
mini - eno vprašanje....ali veš kolikokrat na dan in koliko osanit granulc se lahko da?nikjer ne najdem slovenskih navodil.

(odgovor članu smrketa24)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Junijski sončki-3. del :)
3.1.2012 10:44:42   
manna
smrketa, tamalo samo dojiš ali dodajaš? Ker če samo dojiš in spi po 11 ur ponoči, potem pa res vsaka čast!
Je pa pri mojemu bratrancu, kjer so tudi dobilil novega člana, podobno kot praviš ti - tamali spi celo noč, starejša sestrica pa se po 5x zbudi, čeprav ima 3 leta, in rogovili po stanovanju - ponavadi jo po večkratnem umirjanju nazadnje data k sebi vmes in spijo skupaj...Zgleda da je obdobje? in pa mislim da se majčkeno ljubosumje lahko kaže tudi na tisoč in en način...

(odgovor članu smrketa24)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Junijski sončki-3. del :)
3.1.2012 12:25:22   
smrketa24
manna - ne, črpam si mleko, ker gospodična noče vlečt. ja, je pa drugače samo na mojem mleku. je pa ful lena za jest. je na 4-5 ur po cca. 120ml, pa še to se matram, da sploh poje.

(odgovor članu manna)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Junijski sončki-3. del :)
3.1.2012 18:18:34   
dreamhorse
Jaz prvi dan v sluzbi po enem mesecu, zana pa mi zdaj stakne vrocino... Saj bom znorela..

(odgovor članu smrketa24)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Junijski sončki-3. del :)
4.1.2012 7:44:19   
dreamhorse
Dobro jutri punce... nikjer nobene.
Žana je doma z vročično, ati je ostal z njo, jaz pa sem se že zjutraj tako skregala s šefico, da se še zdaj cela tresem...

Lep dan vam želim....

(odgovor članu dreamhorse)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Junijski sončki-3. del :)
4.1.2012 10:57:53   
dreamhorse
Ne bit prosim tako zgovorne, ker vas res ne foglam brat... user posted image user posted image

(odgovor članu dreamhorse)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Junijski sončki-3. del :)
5.1.2012 7:29:53   
dreamhorse
Ok, zdaj pa res nekaj ne bo štimalo, kje steeee?

(odgovor članu dreamhorse)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Junijski sončki-3. del :)
5.1.2012 8:37:00   
manna
Evo jaz sem tukaj. Mančica je v vrtcu, midva s tamalim pa lepo doma sama. Vse bi bilo krasno če bi dete ponoči kaj spalo...
Belim si glavo s tem zakaj tudi moj drugi otrok ne spi ponoči...zakaj eni otroci spijo celo noč, drugi pa ne, naj mi nekdo pove,...gotovo je v genih! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu dreamhorse)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Junijski sončki-3. del :)
5.1.2012 15:41:20   
mini86
evo še mene..

smrketa-sm šele sedaj vidla tvoje vprašanje..
e pravi vsa homeopatska zdravila se dajejo v akutnem stanju na 15 min, potem na pol ure in na vsako uro do izboljšanja..
js bi ji dala-tko tud js dajem, 3x na 15min, potem parkrat na pol ure in potem na urco..
ne vem, js mu jih nisem neki pogost dajala, pr ns je najbolj palil calpoluser posted image


manna-zelo rada bi vedela pravi odgovor za tvoje (ne)spanje, ampak žal se mi zdi da je tako kot si sama ugotovila od otroka do otroka različno..
predvsem je prvo da ker sigurno padajo kšni očitki da TI ne znaš uspavat da jih ignoriraš..
no pa en namig-nebi rada spet s tem težila, ampak mislim da obstajajo homeopatske zadevšne za miren spanec..zapelji se magar do meje in vpraši prodajalko-znajo slo


_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

(odgovor članu manna)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Junijski sončki-3. del :)
5.1.2012 15:44:43   
smrketa24
Mini - sej to še ni za Mašo, kolegica ima 11 mesecev starega sinčka in mu ful zobki nagajajo, pa sem ji dala eno škatlico osanit granulc.

punce, kje bomo pa sedaj klepetale, ko bo rr postala plačjiiva??

(odgovor članu mini86)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Junijski sončki-3. del :)
5.1.2012 15:49:08   
mini86
punce, kje bomo pa sedaj klepetale, ko bo rr postala plačjiiva??


kaaaaaaj?kje si pa to slišala




prej sm ti pozabla napisat da nj mu da 5granul


_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

(odgovor članu smrketa24)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Junijski sončki-3. del :)
5.1.2012 15:53:02   
mini86
o fak..zdj vidla...

jah mene pol nau več..nimam FB in ga ne želim met..a še kej podobnga obstaja da bi tm čvekale ker js ne plačam niti centa..a so blesaviuser posted image


_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

(odgovor članu mini86)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Junijski sončki-3. del :)
6.1.2012 8:01:18   
dreamhorse
IZVIRNO SPOROČILO: smrketa24


punce, kje bomo pa sedaj klepetale, ko bo rr postala plačjiiva??



Jo, pa kaj res mislijo povsod lupit denar? kje ste to prebrale? grem brskat.
Jaz sicer imam fb, ampak ga uporabljam zelo, zelo malo...


(odgovor članu smrketa24)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Junijski sončki-3. del :)
6.1.2012 8:03:41   
dreamhorse
Manna, tudi jaz mislim, da je spanje otrok od vsakega otroka različno. Ni pravila, ni recepta, kako... jaz sem se sicer držala nasveta iz bolnice, ampak sem verjetno imela srečo, da je moja mala bila zaspanka (oz. še je) po meni.
V bolnici so mi rekli, da otrok je 8x na dan, če bo jedel 5x čez dan, bo jedel 3x ponoči, oz. obratno. (saj sem menda že to napisala) jaz sem jo čez dan res striktno budila, pa je čez noč spala in začela spuščat nočne obroke. Ampak kot sem rekla, verjetno sem imela srečo.

(odgovor članu dreamhorse)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Junijski sončki-3. del :)
6.1.2012 8:28:10   
smrketa24
IZVIRNO SPOROČILO: mini86

o fak..zdj vidla...

jah mene pol nau več..nimam FB in ga ne želim met..a še kej podobnga obstaja da bi tm čvekale ker js ne plačam niti centa..a so blesaviuser posted image



kaj pa če odpremo privat forum?? ker drugega mi ne pade na pamet. jaz tudi ne mislim plačevat, se mi zdi čist mim.

(odgovor članu mini86)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





BLOG: Danes sem slaba mama
Slaba mama. Danes sem slaba mama. Zjutraj sem ti oblekla prvo stvar, ki mi je prišla pod roke, niti pogledala nisem ali ...
To pravilo je moje fante rešilo pred ugrab...
Mama je odkrila, da je pravilo, ki ga je otrokom postavila nekaj let prej, verjetno rešilo njihova življenja.




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?