|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Junijski sončki 2009
16.3.2011 9:07:27   
mini86

pika poka pikapolonica
to sem jaz

suknjico rdečo, nekaj črnih pik
res nisem velika kot sosedov bik

toda vsak, ki me pozna
prav zares me rad im
a









user posted image


< Sporočilo je popravil Katrin RR -- 21.3.2011 13:38:36 >


_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: JUNIJSKI SONČKI 2009
16.3.2011 9:09:56   
dreamhorse
Juhu, pa smo na novi temi. Mini, a bi v naslov dodala samo še 2.del?

< Sporočilo je popravil dreamhorse -- 16.3.2011 9:11:04 >

(odgovor članu mini86)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: JUNIJSKI SONČKI 2009
16.3.2011 9:34:14   
mini86

IZVIRNO SPOROČILO: dreamhorse

Juhu, pa smo na novi temi. Mini, a bi v naslov dodala samo še 2.del?


kaj pa če ne znam..a je to zlo važn

_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

(odgovor članu dreamhorse)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: JUNIJSKI SONČKI 2009- 2.del
16.3.2011 9:43:32   
dreamhorse
Hehe, da vidim, če se je spremenilo... Ne, ni važno, samo če bo kdo iskal je bolj logično.. se mi zdi

(odgovor članu mini86)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: JUNIJSKI SONČKI 2009- 2.del
16.3.2011 9:47:16   
dreamhorse
Sicer pa ni važno.... a ne... sem popravila pri meni temo, ampak kot začetna je takšna kot si jo dala ti.. Pa ne bomo komplicirali a ne... glavno da smo nakloftale 200 strani in zdaj gremo na novo...
user posted image user posted image user posted image user posted image
Pri nas pa danes dežuje... joooo, smotano, čeprav zemljica potrebuje malo vodice.

(odgovor članu dreamhorse)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: JUNIJSKI SONČKI 2009- 2.del
16.3.2011 9:50:50   
mini86
ja regrad potrebuje vodo..da nau suhuser posted image

_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

(odgovor članu dreamhorse)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: JUNIJSKI SONČKI 2009- 2.del
16.3.2011 9:52:47   
mini86
men na mailu piše drugi del..edin če prosmo moderatorje da popravijo..




_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

(odgovor članu mini86)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: JUNIJSKI SONČKI 2009- 2.del
16.3.2011 9:57:48   
dreamhorse
Zaradi mene ni treba, štejejo pa tudi mnenja drugih. Če želite, jih lahko poprosimo... Kot glavna tema je brez 2.dela....

Mmm, regrat, si mi lušte naredila.. z jajčko .... njami.... in krompirčkom... mmm pa tak sem že lačna

(odgovor članu mini86)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: JUNIJSKI SONČKI 2009- 2.del
16.3.2011 10:03:25   
mini86
v ponedeljek grem k frizerju..tiste k ste me vidle a bi men pasala kratka oz krajša frizura

_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

(odgovor članu mini86)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: JUNIJSKI SONČKI 2009- 2.del
16.3.2011 10:20:33   
mini86
z jajčko


ej kr fleke dobim k vidm to besedouser posted image user posted image reče se jajc
sori ampak nisem mogla mem tega..brez zamere

_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

(odgovor članu dreamhorse)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: JUNIJSKI SONČKI 2009- 2.del
16.3.2011 10:20:43   
dreamhorse
Priporaj kako sliko, da še me, ki te nismo videle, ocenimo.
A sma kr same danes?

(odgovor članu mini86)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: JUNIJSKI SONČKI 2009- 2.del
16.3.2011 10:22:53   
dreamhorse
IZVIRNO SPOROČILO: mini86

z jajčko


ej kr fleke dobim k vidm to besedouser posted image user posted image reče se jajc
sori ampak nisem mogla mem tega..brez zamere


Zakaj pa dobiš fleke? Jajc se reče... Si spustila e? Jajcem bi bilo pravilno, ampak če je jajčka kot pomanjševalnica potem ni nič narobe....

Torej regrat z jajcem ali z jajčko. user posted image

(odgovor članu mini86)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: JUNIJSKI SONČKI 2009- 2.del
16.3.2011 10:26:21   
mini86
z jajcem ja..
tale o mi res fleke nardi..hu novs zakaj..

to mi žal ne potegne
js mam pa najrajš da popražim slanino pol pa na to vroče zlijem še kis in polijem po regradu

_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

(odgovor članu dreamhorse)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: JUNIJSKI SONČKI 2009- 2.del
16.3.2011 10:30:12   
dreamhorse
Kaj ti zdaj ne potegne, oblika besede jajce ali regrat z jajcem?

In regrat ne regrad...  user posted image


(odgovor članu mini86)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: JUNIJSKI SONČKI 2009- 2.del
16.3.2011 10:45:51   
mini86

IZVIRNO SPOROČILO: dreamhorse

Kaj ti zdaj ne potegne, oblika besede jajce ali regrat z jajcem?

In regrat ne regrad...  user posted image




lej ni bil moj namen te slovnično popravlat ane sam povedla sm ti da dobim fleke ob besedi jajčko..to je to

_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

(odgovor članu dreamhorse)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: JUNIJSKI SONČKI 2009- 2.del
16.3.2011 11:05:06   
manna
oo
lenika, ooo kok je Daša zrasla! Sej je prou dama!
zobki - Sam še petke nam manjkajo. In ja, potem je menda mir za par let.  Mini, a pr vas se je pa ustavlo z zobki?

miganje - saj se hecate, ane. Da bi dvakrat in več na teden hodila nekam migat?!? Jaz ne migam nič, razen da grem peš iz službe. Lenoba lena. No, ampak sej ne smem zdej preveč migat, ane.
Drugač pa imam en pomislek in sicer: če bi recimo hodila 2x na teden na aerobiko, bi to pomenilo da pridem domov ob 16.20h, pojem in pospravim do 17.20h, nato sem 20minut z Manco, nato se preoblečem in grem na aerobiko ki je ob 18h. Pridem domov ob 19.30h,  se stuširam je že 20h, potem dam Manco spat. Torej nisem bila v celem dnevu z njo več kot 20 minut. S tem da predvidevam da je aerobika v našem kraju, če se moram peljat še v gorico, traja vse skupaj najmanj dve uri.   ?!  No, zdej mi pa povejte, a ni mal kruto, da bi dvakrat na teden (ali še več) v celem dnevu preživela s hčerko samo 20minut? 

(odgovor članu mini86)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: JUNIJSKI SONČKI 2009- 2.del
16.3.2011 11:16:40   
mini86
manna-točno tako razmišljanje glede preživlanja časa z otrokom imam jaz..ne vem zakaj ampak mi ful pomen da sva veliko skupaj
morm priznat da imam že sedaj slabo vest ko ga pustim pri tašči medtem ko grem na inštrukcije..sj vem še malo stisnem pa bo vsega konec ampak vseeno..žal mi pa za učit zvečer ni..tko da..

zobki-jaaaa ustavl se je..ma dve špički beli zgoraj in spodaj ampak še nista predrla dlesni..ampak to traja že skor en mesec..pa je par dni bogi-res bogi k že mislm da bodo vsi na enkrat pršli vn pol se pa ustav in vse potihne..in bolečins in zobkiuser posted image

dons greva če ne bo deževalo-namreč nimam palerine zanga še mal skakat po lužah, pol zvečer bova pa kej delala iz slanga testa..kašn je že recept

_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

(odgovor članu manna)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: JUNIJSKI SONČKI 2009- 2.del
16.3.2011 11:52:24   
dreamhorse
IZVIRNO SPOROČILO: mini86


IZVIRNO SPOROČILO: dreamhorse

Kaj ti zdaj ne potegne, oblika besede jajce ali regrat z jajcem?

In regrat ne regrad...  user posted image




lej ni bil moj namen te slovnično popravlat ane sam povedla sm ti da dobim fleke ob besedi jajčko..to je to


Ne se razburjat, če te malo hecam... Brez zamere?

(odgovor članu mini86)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: JUNIJSKI SONČKI 2009- 2.del
16.3.2011 11:53:58   
mini86
ej a ma kera doma risalno tablo oz a mislte da bi jim bila že interesantna..kupila bi jo namreč v ikei ko grem

_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

(odgovor članu mini86)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: JUNIJSKI SONČKI 2009- 2.del
16.3.2011 11:58:16   
mini86

IZVIRNO SPOROČILO: dreamhorse

IZVIRNO SPOROČILO: mini86


IZVIRNO SPOROČILO: dreamhorse

Kaj ti zdaj ne potegne, oblika besede jajce ali regrat z jajcem?

In regrat ne regrad...  user posted image




lej ni bil moj namen te slovnično popravlat ane sam povedla sm ti da dobim fleke ob besedi jajčko..to je to


Ne se razburjat, če te malo hecam... Brez zamere?


itak da brezuser posted image user posted image


_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

(odgovor članu dreamhorse)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: JUNIJSKI SONČKI 2009- 2.del
16.3.2011 11:59:14   
dreamhorse
Jaz pa grem 2x na teden. 1x okrog 18 ure, pa se vrnem okrog 22. Takrat je pač ati z njo in jo da spat. In enkrat grem ob 7, tako da jo ati da samo spat. Imam pa v sredo 2uri nemščino. In nič ni narobe, če je malo sama tudi z atijem, jaz pa lahko kaj naredim zase, sem dobre volje, in posledično imam več energije za ukvarjat se z njo. In ati je prisiljen bit in se ukvarjat z njo. Kljub temu, da sem mama, imam tudi svoje potrebe. Imam pa slabo vest kdaj pa kdaj ja....

(odgovor članu dreamhorse)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: JUNIJSKI SONČKI 2009- 2.del
16.3.2011 11:59:45   
dreamhorse
IZVIRNO SPOROČILO: mini86


IZVIRNO SPOROČILO: dreamhorse

IZVIRNO SPOROČILO: mini86


IZVIRNO SPOROČILO: dreamhorse

Kaj ti zdaj ne potegne, oblika besede jajce ali regrat z jajcem?

In regrat ne regrad...  user posted image




lej ni bil moj namen te slovnično popravlat ane sam povedla sm ti da dobim fleke ob besedi jajčko..to je to


Ne se razburjat, če te malo hecam... Brez zamere?


itak da brezuser posted image user posted image



user posted image user posted image user posted image

Faca si!

(odgovor članu mini86)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: JUNIJSKI SONČKI 2009- 2.del
16.3.2011 12:02:39   
dreamhorse
Mini, mi je šinilo. Če urediš svoj prvi post in tam popraviš naslov, bi mogoče šlo.. Sicer pa je itak vseeno.

(odgovor članu dreamhorse)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: JUNIJSKI SONČKI 2009- 2.del
16.3.2011 12:19:07   
tecka
Živ, punce.
Jaz sem ravno v starem delu hotela napisat, da nove dele odpira Mini in - glej ga glej - je že tuuser posted image Hvala, Mini.

Najprej pohvala, da potem sledi "graja"user posted image user posted image user posted image . Mini, ne se zapikovat v "jajčko", ker to spada k DH tako kot k tebi paše tvoj slog pisanja z a n, hu novs pa še kaj. Meni so narečja prav všeč. Tako mi je tudi všeč, ko Lino napiše kdaj "tk" in me prav spominja na kakšno jezično Korošico, ki sem jo spoznala v štud. domu.

Dan se je začel katastrofalno - zjutraj je bil Srečko tak Tečko kot je mama ponavadi Tečka. Že ob 7h zjutraj, ko sva šla od doma, sem bila zmatrana. Pa je v avtu (morala sva iti v prometni konici do kliničnega v LJ) lepo opazoval promet in lučke, se pritoževal, ker v LJ gorijo luči (semaforji) čeprav je dan, pa buse gledal, pa uiuiuiui so delali rešilci - skratka zelo zanimivo. Uro sva imela že ob 8.30 in takrat sva pregled že končala, tako da sva šla potem še v igralnico mothercare in bila tam popolnoma sama. Za domov grede je zaspal in zdaj spi kot angelček, jaz pa počasi končujem kavo in razmišljam, da si privoščim kar še eno in uživam v tišini.

Telovadba - sem hodila do novega leta na aerobiko in pilates 1 - 2x na teden. Takrat je Srečko hodil spat še kmalu po 18h, tako da me ni pogrešal sploh. Ker naš dela v izmenah, si nisem kupila mesečne karte, ampak se mi bolj splača vzeti posamezne obiske. Po novem letu sem pa naračunala, da se mi ne splača več vzeti niti obiskov, ker bi morala hodit res disciplinirano 2x na teden. Zdaj ob vikendih, če smo doma, hodim v hrib. Ko gre Srečko opoldne spat, naš kuha jaz pa grem za 1 uro v gozd, da se  preznojim. Tudi sicer mi je šport na prostem dosti boljši kot dvoranski, ampak pozimi pač ne gre drugače. Bom pa jaz verjetno nehala hodit na aeorobiko, ker se bo ena vaditeljica "upokojila", druge mi niso všeč in bom nadaljevala samo še s pilatesom. Se mi dopade, ker je umirjena vadba. Še bolj všeč mi je joga, ampak tam me motijo nasveti glede prehrane. Zdaj npr. bi že morala grizljati sladke koreninice in si kuhat čaj iz prvih kropivuser posted image

(odgovor članu dreamhorse)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: JUNIJSKI SONČKI 2009- 2.del
16.3.2011 12:19:35   
tecka
Aja, še to. Jaz vidim lepo napisano junijski sončki - 2. del.

(odgovor članu tecka)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kdaj se vaš otrok začne spominjati?
Noben otrok nikoli ne pozabi materinega glasu. "Eden najzgodnejših spominov je spomin na materin glas."
Ko otroku jezik uhaja med zobe
V predšolskem obdobju se otrok najbolj intenzivno celostno razvija in takrat lahko otrok določene glasove izgovarja na n...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?