|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   KAKO DOŽIVETI ORGAZEM MED SEXOM
15.12.2006 10:49:54   
Anonimen
torej punce, ki nikoli ne doživite orgazma med sexom....in ga samo takrat ko si same nagajate....tudi jaz sem takšna....ali ima katera dober nasvet kako to odpraviti???user posted image user posted image

.. pa prosim ne s takimi, da naj bom bolj sproščena, ali karkoli, ker pri nama je vse o.k.... in tudi želim si ga...
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: KAKO DOŽIVETI ORGAZEM MED SEXOM
15.12.2006 10:52:44   
total
Kaj pa je stem narobe,da si sama nagajaš? A to pa ni dobro?

_____________________________

Kaj naj rečem...srečna sm!!!


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: KAKO DOŽIVETI ORGAZEM MED SEXOM
15.12.2006 11:06:05   
tanikaa
Probaj se med seksom pogovarjati po telefonu user posted image  Nekatere to rajca pa bo mogoče tudi tebe.user posted image




_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu total)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: KAKO DOŽIVETI ORGAZEM MED SEXOM
15.12.2006 11:23:08   
filipinka
Tanikaa, zanimivo! Vseeno pa svetujem malo stimulacije zraven pa bo! pa ne mislit...joj, mi bo že p..šlo ali ne!user posted image

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: KAKO DOŽIVETI ORGAZEM MED SEXOM
15.12.2006 11:28:30   
crci06
združi seks in da si "sama nagajaš"...
V mnogih primerih je tako, da človek sam sebe najbolj pozna....

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: KAKO DOŽIVETI ORGAZEM MED SEXOM
15.12.2006 12:43:57   
Čupka
Dolga leta je bilo tudi pri meni tako. Potem mi je uspelo doživeti orgazem le, če sem slučajno popila malo alkohola pred seksom. To mi je dalo mislit, da vendarle nisem tako sproščena med seksom, kot sem mislila, da sem. Potem sem se začela ukvarjat s tem, da sem se res poskušala povsem sprostit, spraznit glavo, preprečit mislim, da uidejo kamor koli drugam. mogoče se ti bo zdelo ful smešno, ampak pomagalo mi je, če sem naredila nekakšen zvočni zid med mano in okolico, da sem si zatisnila ušesa, ali pa mi jih je moj ljubi...no ja, z eno roko, na drugo uho pa mi povedal kakšno dirty zgodbicouser posted image .
Potem se mi je samo zdelo, da mi prihaja, pa nisem bila prepričana, saj je bil občutek povsem drugačen od orgazma med samozadovoljevanjem.
Ker je pač vaginalni orgazem drugačen, globji, močnejši...ko pa sem ga končno prepoznala in ga sprejela z vsem telesom, se je začel maksimalno stopnjevati...uahhh, norouser posted image

Ne doživim ga redno, vendar vsa vem, da ga lahko, saj sem se prej bala, da je kaj narobe z menoj. No, je pa takrat, ko ga, toliko slajšiuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: KAKO DOŽIVETI ORGAZEM MED SEXOM
15.12.2006 14:45:54   
ronja
Hm, sama sicer nimam takih izkušenj (tudi prvi orgazem je povzročil fant...), ampak se mi zdi ok predlog, da združiš oboje. Lahko pa tudi masturbiraš pred njim in se on tako nauči, kaj ti je všeč, potem bo pa še sam probal, pa da vidimo, kdo je boljšiuser posted image . mal heca, ampak resno, baje da to precej pripomore... Med seksom pa si ti ali pa naj ti partner draži ščegetavček oz. karkoli pač delaš med samozadovoljevanjem.

(odgovor članu Čupka)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?